Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je pát dub 19, 2024 2:31 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 124 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Boje o "NEJ" značku aloe
PříspěvekNapsal: úte srp 03, 2010 5:56 pm 
Offline

Registrován: úte kvě 04, 2010 10:08 am
Příspěvky: 1472
Jarda píše:
...podobné vlastnosti určitě najdete u našich běžných bylin v přírodě a tam je pouze otázkou chuti a zájmu si je při po bytu na čerstvém vzduchu natrhat, což je také zdarma a navíc velice prospěšné pro tělo i duši.

Můžete pane Jardo říci konkrétněji které to hlavně jsou na našich "lukách a stráních"...?

Určitě vojtěška, nejspíš také červený jetel a pampeliška...co ještě?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Boje o "NEJ" značku aloe
PříspěvekNapsal: úte srp 03, 2010 6:17 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
muflon píše:
Můžete pane Jardo říci konkrétněji které to hlavně jsou na našich "lukách a stráních"...?

Určitě vojtěška, nejspíš také červený jetel a pampeliška...co ještě?

To si nerozumíme, nemyslel jsem konkrétní bylinu, ale uvádím, že naleznete podobné léčebné vlastnosti, čili stačí si na internetu vyhledat konkrétní zdravotní problém a vhodnou bylinu na ten konkrétní problém. Dále se dají byliny kombinovat do směsí a jejich účinky tak prudce vzrůstají, čili nepředpokládám, že je v aloe něco, co by se nenašlo zdarma na našich lukách a stráních. Z pohledu prodejců to je jasné, toto zní cizokrajně a nedostupně, čili se to snadno draho prodá, ale blbá vojtěška, která je na každém příkopě se tak vysoko vyšroubovat nedá, tak proč ji lidem vnucovat.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned srp 08, 2010 1:32 pm 
Offline

Registrován: čtv čer 03, 2010 2:10 pm
Příspěvky: 435
Jarda píše:
Obávám se, že správně je pouze ten první odkaz a pokud vím, tak druhý přístroj má v Praze MUDr. Jonáš http://www.jonas-klub.estranky.cz/clanky/novinky.html

Proč myslíte, že to druhé není ono?
Na stránkách Jonáše se mi nepodařilo objevit cenu.

_________________
You cannot solve a problem with the same thinking that created it.” – Albert Einstein


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned srp 08, 2010 8:12 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
Kometa píše:
Proč myslíte, že to druhé není ono?
Na stránkách Jonáše se mi nepodařilo objevit cenu.

Jde o hrubě nižší cenu, což se mě zdá nějaké prapodivné, protože tady v Čechách se na charitativně zaměřené lidi skoro nenarazí. Také, pokud je mě známo, dokonce na obou pracovištích ty vyšetření provádí jedna lékařka, která do Prahy dojíždí z Brna, čili pak by jiná cena byla naprosto nesmyslná. Co se týká ceny, tak asi nebude od věci použít telefon.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned srp 08, 2010 9:37 pm 
Offline

Registrován: čtv čer 03, 2010 2:10 pm
Příspěvky: 435
Ale zas to dělá doktorka, co pracuje na Bulovce, tak ta by si snad nedovolila nějaký podfuk. Asi jim taky zkusím zavolat.

Co si myslíte o Neinvazivním analyzátoru AMP ?
http://www.promedical.cz/amp.htm

_________________
You cannot solve a problem with the same thinking that created it.” – Albert Einstein


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned srp 08, 2010 9:52 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
Kometa píše:
Ale zas to dělá doktorka, co pracuje na Bulovce, tak ta by si snad nedovolila nějaký podfuk. Asi jim taky zkusím zavolat.

Co si myslíte o Neinvazivním analyzátoru AMP ?
http://www.promedical.cz/amp.htm

Tak to zkuste, já je neznám a co se týká toho analyzátoru, tak jde o docela nové zařízení, nicméně je určitě dost dokonalé, tedy proč ne, ale osobně bych asi spíše upřednostnil vyšetření parazitů.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv srp 19, 2010 11:07 pm 
Offline

Registrován: čtv čer 03, 2010 2:10 pm
Příspěvky: 435
Tak jsem dnes byla na mikroskopii krve v temném poli v http://www.bodydetox.cz/ a taky si tam poseděla s nohama ve vaničce. Odnesla jsem si kromě informací i přes 50 fotek svojí krve, tak se o nějaké s vámi podělím a zkusím si vzpomenout, co mi o tom paní doktorka řekla.

Moje červené krvinky jsou i navzdory relativně zdravé stravě hodně shlukovatělé. Je to špatně protože pak asi pořádně neplní svojí úlohu, neprocpou se do malých kapilár. Krom toho měly některé "terčíky" - kdy nenesou kyslík a takže taky nepracujou.
Tady je v tom největším "prázdnu" vidět takové "cosi" a to je snad příliš hustá krev, začíná se tam tvořit nějaká mřížka. Ale piju dost, tak nevím, proč se mi to dělá. Neni to dobře.

Obrázek

Bylo tam pár plísní, viz:

Obrázek

Ale hlavně hromada bakterií či něčeho takového (tečky v černém poli):
Obrázek

Když jsem dostávala výklad ke krvi, měla jsem nohy v detoxikační vaničce. Byla jsem k tomu dost skeptická, ale je fakt, že krev ihned poté vypadala o trošku lépe, červené krvinky nebyly tolik shluklé. Ale ukázaly se tam "citronky", což je buď hormonální nerovnováha nebo už nevím co.

Obrázek

Krom toho tam také byly vidět nějaké volné radikály nebo krvinky jimi zničené, už si to přesně nepamatuji. Informací bylo dost a dost. Mluvila jsem s dvěma lidmi z toho centra a oba byli moc milí. Mikroskopie+vanička+mikroskopie stála 500kč, strávila jsem tam přes hodinu a celkově spokojenost, doporučuji.

Výsledkem je, že jsem asi stále překyselená a zatoxikovaná. Zkusím důsledněji dodržovat svoje výživové snahy, důsledněji užívat B vitamíny. Prý mam nejspíše propustnou střevní stěnu a proto mam tolik bakterií v krvi, tak půjdu nastudovat, co s tím. Nebylo mi příliš doporučováno pití kefíru z houbičky, tak nevím.
No a na podzim si zaplatím kůru těch detoxikačních vaniček, protože mi pak skoro 2 hodiny nebylo dobře, asi se tělo fakt detoxikovalo.

_________________
You cannot solve a problem with the same thinking that created it.” – Albert Einstein


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát srp 20, 2010 9:44 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
Kometa píše:
Tak jsem dnes byla na mikroskopii krve v temném poli v http://www.bodydetox.cz/ a taky si tam poseděla s nohama ve vaničce. Odnesla jsem si kromě informací i přes 50 fotek svojí krve, tak se o nějaké s vámi podělím a zkusím si vzpomenout, co mi o tom paní doktorka řekla.

Moje červené krvinky jsou i navzdory relativně zdravé stravě hodně shlukovatělé. Je to špatně protože pak asi pořádně neplní svojí úlohu, neprocpou se do malých kapilár. Krom toho měly některé "terčíky" - kdy nenesou kyslík a takže taky nepracujou.
Tady je v tom největším "prázdnu" vidět takové "cosi" a to je snad příliš hustá krev, začíná se tam tvořit nějaká mřížka. Ale piju dost, tak nevím, proč se mi to dělá. Neni to dobře.

Obrázek

Bylo tam pár plísní, viz:

Obrázek

Ale hlavně hromada bakterií či něčeho takového (tečky v černém poli):
Obrázek

Když jsem dostávala výklad ke krvi, měla jsem nohy v detoxikační vaničce. Byla jsem k tomu dost skeptická, ale je fakt, že krev ihned poté vypadala o trošku lépe, červené krvinky nebyly tolik shluklé. Ale ukázaly se tam "citronky", což je buď hormonální nerovnováha nebo už nevím co.

Obrázek

Krom toho tam také byly vidět nějaké volné radikály nebo krvinky jimi zničené, už si to přesně nepamatuji. Informací bylo dost a dost. Mluvila jsem s dvěma lidmi z toho centra a oba byli moc milí. Mikroskopie+vanička+mikroskopie stála 500kč, strávila jsem tam přes hodinu a celkově spokojenost, doporučuji.

Výsledkem je, že jsem asi stále překyselená a zatoxikovaná. Zkusím důsledněji dodržovat svoje výživové snahy, důsledněji užívat B vitamíny. Prý mam nejspíše propustnou střevní stěnu a proto mam tolik bakterií v krvi, tak půjdu nastudovat, co s tím. Nebylo mi příliš doporučováno pití kefíru z houbičky, tak nevím.
No a na podzim si zaplatím kůru těch detoxikačních vaniček, protože mi pak skoro 2 hodiny nebylo dobře, asi se tělo fakt detoxikovalo.

Co k tomu říci, dle mého názoru se jedná o nejobjektivnější diagnostiku vůbec a vidím velice vhodné si nechat občas při potížích krev zkouknout. Detoxikační vaničku a vůbec léčbu elektřinou každému vřele doporučuji, protože již po krátké době jsou vidět markantní výsledky. K tomuto účelu může sloužit i velice jednoduché zařízeníčko pod jménem Godzila, které si kdokoliv doma, sám a skoro zdarma, může zkonstruovat a provozovat. Jinak na likvidaci toxinů a bordelu ve střevním traktu by asi bylo vhodné aplikovat minimálně jednu kůru Sanogelem, nebo Enterosgelem a uvidíte jak se stav rychle pohne k lepšímu.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon srp 30, 2010 8:38 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: ned dub 26, 2009 7:59 pm
Příspěvky: 535
Jarda píše:
Detoxikační vaničku a vůbec léčbu elektřinou každému vřele doporučuji, protože již po krátké době jsou vidět markantní výsledky. K tomuto účelu může sloužit i velice jednoduché zařízeníčko pod jménem Godzila, které si kdokoliv doma, sám a skoro zdarma, může zkonstruovat a provozovat. Jinak na likvidaci toxinů a bordelu ve střevním traktu by asi bylo vhodné aplikovat minimálně jednu kůru Sanogelem, nebo Enterosgelem a uvidíte jak se stav rychle pohne k lepšímu.

Návod na skonštruovanie takého podomácky stvárneného zariadeníčka Godzila by sa nedal v slabej chíľke uverejniť ?


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon srp 30, 2010 10:19 am 
Offline

Registrován: pát říj 23, 2009 12:34 pm
Příspěvky: 104
[quote="Sybilla":15d2e486]
Návod na skonštruovanie takého podomácky stvárneného zariadeníčka Godzila by sa nedal v slabej chíľke uverejniť ?[/quote:15d2e486]
Ahoj Sybillo, konstrukce zařízení dle Boba Luhrse je v překladu Slávka Křepelky tady:
http://www.upramene.cz/forum/files/godz ... 36_267.pdf


Naposledy upravil Návštěvník dne čtv led 01, 1970 2:00 am, celkově upraveno 0
15d2e486


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon srp 30, 2010 1:18 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: ned dub 26, 2009 7:59 pm
Příspěvky: 535
Vďaka za typ, už len zohnať šikovného kutila \":D\" .


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon srp 30, 2010 2:19 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
Sybilla píše:
Návod na skonštruovanie takého podomácky stvárneného zariadeníčka Godzila by sa nedal v slabej chíľke uverejniť ?

Tak vidím, že návod již máte a určitě není problém to pořídit i v běžné domácnosti, na to zrovna velký talent opravdu není potřeba.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Související odkazy
PříspěvekNapsal: úte říj 19, 2010 10:44 pm 
Offline

Registrován: úte kvě 04, 2010 10:08 am
Příspěvky: 1472
viz důležité vlákno o kyslíku a způsobech jak jej dodat do těla...:


Naposledy upravil
muflon dne čtv led 01, 1970 2:00 am, celkově upraveno 39

Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob lis 06, 2010 11:51 pm 
Offline

Registrován: úte kvě 04, 2010 10:08 am
Příspěvky: 1472
Velmi odlišné názory na rostlinu ALOE a produkty z ní (pozor na konzervanty!!!), od dědka kořenáře:

http://www.dedekkorenar.cz/poradna/tema/364.html


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv pro 09, 2010 10:10 pm 
Offline

Registrován: úte kvě 04, 2010 10:08 am
Příspěvky: 1472
[b:fzyevu9n][size=150:fzyevu9n]Léčivé rostliny jako zdroj železa a kyseliny listové[/size:fzyevu9n][/b:fzyevu9n]


Naposledy upravil Návštěvník dne čtv led 01, 1970 2:00 am, celkově upraveno 0
1


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 124 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 24 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz