Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je pát bře 29, 2024 1:36 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 82 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Zánět vedlejších nosních dutin
PříspěvekNapsal: pát dub 13, 2018 1:21 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
Nikola píše:
Dobry den rada bych se zeptala na radu ohledne zanetu dutin. V poslednich dnech me zacalo bolet na jedne strane korene nosu, koutku oka, na obocim na dotek. Nemocna jsem nebyla pres osm let, za tu dobu jsem nemela ani zadny prasek. V posledni dnech jsem.mela vice stresu ohledne cestovani, stehovani z ciziny, takze chapu, ze tech veci jsem.mela opravdu plnou hlavu. Celkove, ale jim velmi zdrave, hodne ovoce, zeleniny, superpotravin, odstavuji litry denne, hodne spenatu, zeleneho, jecmen , chlorellu, proplachuji si konvickou s himalajsou soli, presto necitim, ze by mi nejak tekla ryma, trosku vodicka cira, kdyz vyplachuji, problem zacal asi 14 dni, pak chvili prestal a opet se objevil.nechci k lekarum, ani atb, poradite jak problem resit? Zadne hleny zelene z nosu nemam, vyptazdnuji se dvakrat I vice denne. Cela pulka hlavy, nekdy az do krku trapez me boli, dekuji \":)\"

Ono možná ani nepůjde o nějaký problém v dutinách, ale pokud vás berou trapézy může problém vycházet od jater. Pokud by byla stolice světlá, nebo prostě kopíruje barvu stravy zaměřil bych se na podporu jater a celkový detox. Ono by to celkem sedělo i na tu stresovou zátěž ta játrům nikdy nepřidá. Jinak pochopitelně biolampa, nebo červená sauna a prohřát to do hloubky tedy pokud tam není akutní zánět, ale to by jste snad poznala.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zánět vedlejších nosních dutin
PříspěvekNapsal: sob dub 21, 2018 9:48 am 
Offline

Registrován: stř lis 10, 2010 2:46 pm
Příspěvky: 49
Dekuji, prave si nejsem.jista tim akutnim zanetem,bolest je neprijemna, ale jiz mensi, ale stale trva, na dva dny uz hode ustoupila dalsi den se zase trochu vratila a ted opet lepsi,ale porad to citim, je pravda, ze jeden den jsem mela I prujem, ale zase jsemse prolevala vincentkou a moc nejedla,nyni mam stolici normalne denne 2-3 krat, aspis zelena z chlorelly, zacala jsem brat jeste odkyseluji smes tablety a caj od serafiny a od joalisu imun smes na parazity, piju jecmen odstavuju vse mozne, nechce se mi k doktorum,protoze mi.ke jasne,ze mi udelaji rentgen adaji atb a to se mi nechce \":(\" tak bojuju co to jde, nevim jestli jeste pridat neco na parazity,protoze se mi delaji asi mesic strupy v nose, tak jestli jsem si neco nezanesla.dekuji


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zánět vedlejších nosních dutin
PříspěvekNapsal: sob dub 21, 2018 10:33 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
Nikola píše:
Dekuji, prave si nejsem.jista tim akutnim zanetem,bolest je neprijemna, ale jiz mensi, ale stale trva, na dva dny uz hode ustoupila dalsi den se zase trochu vratila a ted opet lepsi,ale porad to citim, je pravda, ze jeden den jsem mela I prujem, ale zase jsemse prolevala vincentkou a moc nejedla,nyni mam stolici normalne denne 2-3 krat, aspis zelena z chlorelly, zacala jsem brat jeste odkyseluji smes tablety a caj od serafiny a od joalisu imun smes na parazity, piju jecmen odstavuju vse mozne, nechce se mi k doktorum,protoze mi.ke jasne,ze mi udelaji rentgen adaji atb a to se mi nechce \":(\" tak bojuju co to jde, nevim jestli jeste pridat neco na parazity,protoze se mi delaji asi mesic strupy v nose, tak jestli jsem si neco nezanesla.dekuji

V zásadě by šlo vyzkoušet i inhalace ideálně mentolem ten je silně bakteriostatický, ale neužívat dlouhodobě.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zánět vedlejších nosních dutin
PříspěvekNapsal: pon dub 30, 2018 10:03 pm 
Offline

Registrován: stř lis 10, 2010 2:46 pm
Příspěvky: 49
Inhalovala jsem, nasadilajsem.velke mnozstvi grepovych kapek,chlorella,jecmen, kapky na viry od jonase,odstavuji zelene, a zacalo se mi delat na zadech akne, pritom se vyprazdnuji minimalne dvakrat denne, a celkove jim.dlouhodobe zdrave, salaty,odstavuji litry denne,superpotraviny,nejim temer vubec sladke,mlecne, vubec nechapu, co za toxiny ze me muze jit,neznam.v okoli nikoho kdo.ji jako ja \":(\" tedjsem.tedy hodne pridalaa udelali se to akne,nikdy jsem.na zadech nic nemela,myslite ze to.je stresem.ze stehovani, cestovani? Plus tedy nevim.jestli.I.nejak.hormonalne,kojim sestym rokem, dve dcery po sobe,dcera se zacina odstavovat,muze to byt I.tim? Dekuji


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zánět vedlejších nosních dutin
PříspěvekNapsal: pon dub 30, 2018 10:21 pm 
Offline

Registrován: čtv lis 03, 2016 10:24 am
Příspěvky: 349
Nikola píše:
Inhalovala jsem, nasadilajsem.velke mnozstvi grepovych kapek,chlorella,jecmen, kapky na viry od jonase,odstavuji zelene, a zacalo se mi delat na zadech akne, pritom se vyprazdnuji minimalne dvakrat denne, a celkove jim.dlouhodobe zdrave, salaty,odstavuji litry denne,superpotraviny,nejim temer vubec sladke,mlecne, vubec nechapu, co za toxiny ze me muze jit,neznam.v okoli nikoho kdo.ji jako ja \":(\" tedjsem.tedy hodne pridalaa udelali se to akne,nikdy jsem.na zadech nic nemela,myslite ze to.je stresem.ze stehovani, cestovani? Plus tedy nevim.jestli.I.nejak.hormonalne,kojim sestym rokem, dve dcery po sobe,dcera se zacina odstavovat,muze to byt I.tim? Dekuji

Dle mé zkušenosti může být vyndávání toxinů ven z těla pokožkou zad projevem zoufalství těla vyvolaného dlouhodobým stresem. Buďte ráda, že jde skrz záda. Také jste mohla přijít o nějaký vnitřní orgán.
Nějaká zkušenost s tím jest, v podstatě se to může objevit jako mávnutím proutku a působit trvalou obtíž, hlavně estetickou (hnusné to jest), dále se to může "zmizet" podobně.
Je to zcela na vašich postojích ku věcem, které žijete.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zánět vedlejších nosních dutin
PříspěvekNapsal: úte kvě 01, 2018 7:19 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
[quote="Nikola":33a5j6pi]Inhalovala jsem, nasadilajsem.velke mnozstvi grepovych kapek,chlorella,jecmen, kapky na viry od jonase,odstavuji zelene, a zacalo se mi delat na zadech akne, pritom se vyprazdnuji minimalne dvakrat denne, a celkove jim.dlouhodobe zdrave, salaty,odstavuji litry denne,superpotraviny,nejim temer vubec sladke,mlecne, vubec nechapu, co za toxiny ze me muze jit,neznam.v okoli nikoho kdo.ji jako ja \":(\" tedjsem.tedy hodne pridalaa udelali se to akne,nikdy jsem.na zadech nic nemela,myslite ze to.je stresem.ze stehovani, cestovani? Plus tedy nevim.jestli.I.nejak.hormonalne,kojim sestym rokem, dve dcery po sobe,dcera se zacina odstavovat,muze to byt I.tim? Dekuji[/quote:33a5j6pi]
Myslím že s tím kojením to přímo souviset nebude i když se tím také přeskupují hormony v těle, spíše bych vsadil na ten stres a tu extrémní intenzitu detoxikace, to pak bordel leze i z uší. V takovém případě je dobré podpořit maximálně

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zánět vedlejších nosních dutin
PříspěvekNapsal: ned kvě 06, 2018 9:31 pm 
Offline

Registrován: stř lis 10, 2010 2:46 pm
Příspěvky: 49
Moc dekuji za odpoved \":)\"


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 82 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 20 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz