Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je pát bře 29, 2024 12:59 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 82 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Zánět vedlejších nosních dutin
PříspěvekNapsal: úte říj 15, 2013 10:57 pm 
Offline

Registrován: pon zář 09, 2013 8:51 pm
Příspěvky: 188
Je pravda, ze teda netusim kolik ta analyza stoji?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zánět vedlejších nosních dutin
PříspěvekNapsal: stř říj 23, 2013 10:09 am 
Offline

Registrován: stř bře 20, 2013 2:32 pm
Příspěvky: 25
misujka23 píše:
Je pravda, ze teda netusim kolik ta analyza stoji?

Co vím, tak okolo dvou tisíc.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zánět vedlejších nosních dutin
PříspěvekNapsal: stř říj 23, 2013 10:32 am 
Offline

Registrován: stř bře 20, 2013 2:32 pm
Příspěvky: 25
Tak po pěti týdnech klystýrování a rýma pořád. A k tomu ještě se mi přemnožila candida ve střevě, stolice zapáchající, průjmovitá, svědění konečníku, bolesti břicha, nadýmání a to i přes každodenní dodávku Kurungovitů, což není žádná levná sranda. Už ani nevím, co mám jíst a hlavně nechápu, jak po víc než roce, no vlastně roce a půl bez lepku, mléka, s každodenní neti urinou, s klystýry, otužováním, probiotiky a dalšími doplňky, všemi možnými testy a vším tím dalším okolo jsem na tom pořád hůř?? A to nejen s tou rýmou, Kdyby se to alespoň nezhoršovalo, ale je to jak domino, jedním to začne a postupně to padá celé.... Střevo mám teď akorát rozhozené a nic to nevyřešilo, rýmu mám pořád.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zánět vedlejších nosních dutin
PříspěvekNapsal: stř říj 23, 2013 1:42 pm 
Offline

Registrován: úte úno 23, 2010 8:42 pm
Příspěvky: 147
Z 5 týdnů klystýrování bych byla nemocná i já. Jestli to už není sugesce. Konzumujete samé pilule a proléváte se močí - to střevo tedy dostalo zabrat. No, aspoň dostal vydělat výrobce zázračných tabletek. Vykašlete se na experimenty se svým zdravím a normálně žijte.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zánět vedlejších nosních dutin
PříspěvekNapsal: stř říj 23, 2013 7:54 pm 
Offline

Registrován: pon zář 09, 2013 8:51 pm
Příspěvky: 188
demonek píše:
Co vím, tak okolo dvou tisíc.

No hezky..... \":|\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zánět vedlejších nosních dutin
PříspěvekNapsal: stř říj 23, 2013 7:56 pm 
Offline

Registrován: pon zář 09, 2013 8:51 pm
Příspěvky: 188
demonek píše:
Tak po pěti týdnech klystýrování a rýma pořád. A k tomu ještě se mi přemnožila candida ve střevě, stolice zapáchající, průjmovitá, svědění konečníku, bolesti břicha, nadýmání a to i přes každodenní dodávku Kurungovitů, což není žádná levná sranda. Už ani nevím, co mám jíst a hlavně nechápu, jak po víc než roce, no vlastně roce a půl bez lepku, mléka, s každodenní neti urinou, s klystýry, otužováním, probiotiky a dalšími doplňky, všemi možnými testy a vším tím dalším okolo jsem na tom pořád hůř?? A to nejen s tou rýmou, Kdyby se to alespoň nezhoršovalo, ale je to jak domino, jedním to začne a postupně to padá celé.... Střevo mám teď akorát rozhozené a nic to nevyřešilo, rýmu mám pořád.

Ja v tom citim parazity.Co myslite?zkousela jste uz nejake antiparaz.kury?trojcatko apod?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zánět vedlejších nosních dutin
PříspěvekNapsal: úte říj 29, 2013 6:47 pm 
Offline

Registrován: úte úno 23, 2010 8:42 pm
Příspěvky: 147
Prosím vás, proč by měla být mladá slečna prožraná parazity?! To žije v nějaké slumu?! Tady se infikuje tímhle myšlenkovým memem, že má v sobě červy a začne do sebe rvát odčervováky z veteriny, a to bude teprve záhul pro játra.....


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zánět vedlejších nosních dutin
PříspěvekNapsal: úte říj 29, 2013 6:52 pm 
Offline

Registrován: úte úno 23, 2010 8:42 pm
Příspěvky: 147
Už několikrát jsem se tu ptala, ale odpovědi té se nedočkala....
Pokud by byli lidé tak napadeni parazity, jak tu občas někdo straší, tak proč například při operacích střev, žlučníku, při laparoskopii, při kolonoskopii, při pitvách apod. se na lékaře nevyvalí ta kila červů? Doktor, který dělá několik kolonoskopií denně by přeci musel při takové promořenosti "narazit" v tlustém střevě na nějaké parazity? Že by o tom pomlčel? A proč by to dělal?
Když se podává klyzma například rodičkám, tak by při takovém masovém zamoření přeci něco vyšlo v nemocnici, ne?
Může mi někdo na to odpovědět?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zánět vedlejších nosních dutin
PříspěvekNapsal: stř říj 30, 2013 9:46 am 
Offline

Registrován: stř bře 20, 2013 2:32 pm
Příspěvky: 25
Mirabelka píše:
Už několikrát jsem se tu ptala, ale odpovědi té se nedočkala....
Pokud by byli lidé tak napadeni parazity, jak tu občas někdo straší, tak proč například při operacích střev, žlučníku, při laparoskopii, při kolonoskopii, při pitvách apod. se na lékaře nevyvalí ta kila červů? Doktor, který dělá několik kolonoskopií denně by přeci musel při takové promořenosti "narazit" v tlustém střevě na nějaké parazity? Že by o tom pomlčel? A proč by to dělal?
Když se podává klyzma například rodičkám, tak by při takovém masovém zamoření přeci něco vyšlo v nemocnici, ne?
Může mi někdo na to odpovědět?

Prosímvás, a kdo tvrdí, že paraziti jsou pouze červi?? Nenapadlo vás, že jsou také jednobuněční parazité? Že jsou v orgánech a ve tkáních, kdekoliv v těle? Kdyby proti parazitům stačilo vyčistit střevo, to by bylo tedy velmi jednoduché. Krom toho parazity máme všichni a to už od dětství. Nežijeme ve sterilním prostředí a když jsou všude v okolí, není možné se jim ubránit. Jejich vývojové stádia jsou ve výkalech zvířat, psů, nějaká antiparazitika pro zvířata jsou v podstatě k ničemu, jen to brání v přemnožení parazitů, ale jejich výskytu rozhodně ne, každý si to denodenně nanášíme domů na botách, děti na rukách, když venku padají, a copak si pak drbou ruce jak doktor před operací, aby si to nezanesly do pusy? Dostane se to pod nehet a pak při jídle do těla. Co nevidíte, to podle vás neexistuje? Nemusíme mít přece v sobě Olgoje chorchoje. Paraziti jsou cizopasníci, kteří žijí na úkor jiného organismu a poškozují ho. A víte, že viry, bakterie a plísně jsou taky paraziti? A můžete je snad vidět? Běžně se člověk parazity nakazí z jídla, hlavně z masa. Věřte tomu, že sama máte v sobě parazitů několik set! druhů. Asi 700 druhů bakterii, 50 drruhů virů a 50 druhů plísní a pak samozřejmě ty ostatní, červíky nebo jejich vývojová stádia. A uvědomte si, že při kolonoskopiii je střevo již vyčištěné, bez toho se toto vyšetření dělat nedá, takže případní červi jsou již pryč a mohou odejít i nepozorovaně při čištění se stolicí. To, že má někdo velkého červa v nějakém orgánu, na to se většinou nepřijde, až když to s nim klepne a spíše jsou to vyjímky, ale těch mikroskopických parazitů máme všichni plné tělo, to je jisté, nevyhnenutelné a hlavně úplně logické. Nemůžete zpochybňovat realitu jen proto, že vy osobně pro ni nemáte důkazy.


Naposledy upravil demonek dne stř říj 30, 2013 10:15 am, celkově upraveno 3

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zánět vedlejších nosních dutin
PříspěvekNapsal: stř říj 30, 2013 10:04 am 
Offline

Registrován: stř bře 20, 2013 2:32 pm
Příspěvky: 25
Mirabelka píše:
Z 5 týdnů klystýrování bych byla nemocná i já. Jestli to už není sugesce. Konzumujete samé pilule a proléváte se močí - to střevo tedy dostalo zabrat. No, aspoň dostal vydělat výrobce zázračných tabletek. Vykašlete se na experimenty se svým zdravím a normálně žijte.

Jo jistě, je to sugesce, asi se mi to vše jenom zdálo, příště normálně půjdu s horečkou ven a s rýmou do mrazu. To, že mi dělali punkce na ORL kvůli zánětu dutin se mi taky jenom zdálo a dělali mi je jen z legrace a ten zelený hnis co vyšel z dutin, to byl taky jen přelud a i to, že od té doby mám s tím pořád problémy. Bolest si jistě vsugerovat můžu, dokonce třeba i ucpaný nos, ale to je asi tak všechno. Dělám vše na doporučení pana Jardy, byla jsem u něj doma na konzultaci. On sám dělal klystýry každý den myslím 60 nebo dokonce 90 dní. Já rozhodně nepsala, že těch pět týdnů dělám každý den, ale tak, jak je zde psáno v popisu pana Jardy. No ale vy jistě znáte mé problémy lépe, než já, tudíž to lehce vše shrnete do pojmu sugesce a doporučíte mi se na vše vykašlat. To bude jistě podle vás nejlepší, vše ignorovat a skončit v nemocnici. Díky za radu a řešení. A těžko vůbec můžete někomu tady radit, evidentně nad věcmi moc nepřemýšlíte a nemáte potřebné znalosti-viz váš předešlý dotaz na parazity.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zánět vedlejších nosních dutin
PříspěvekNapsal: stř říj 30, 2013 10:39 am 
Offline

Registrován: ned říj 02, 2011 6:10 pm
Příspěvky: 1085
Bydliště: Praha
Misujko, doktori asi maji sve predpisy co maji a co nemaji sledovat a rikat. A paraziti mozna nevypadnou pri normalnim klystyru. Z meho znameho vysly vzdy nejake potvory az 20 cm pri klystyru kdyz delal hladovku. Pri normalnim klystyru ne (nebo to nebylo videt protoze tam byla stolice). Bohuzel, na to, co rikaji nebo nerikaji doktori se nelze spolehnout. Medicina se asi rozhodla, ze vic vydela na leceni nasledku pusobeni parazitu, nez na jejich likvidaci. Medicinu nezajimaji priciny zdravotnich problemu, tedy nemohou ji zajimat ani paraziti. Temer u jakekoliv nemoci je uvadena pricina, s kterou nelze moc delat, geny, zivotni prostredi, stres, takze mohou nemoc kvalifikovat jako nevylecitelnou a cpat pacientum cely zivot prasky, ktere pouze potlacuji priznaky. Kdyby rekli, ze ma clovek v tele parazity, tak by pacient chtel se tech parazitu zbavit a treba by se mu to povedlo a treba by se pak i z neceho vylecil. A nekdo by prisel o spoustu penez.
Ber to jako jedno z moznych vysvetleni. Je mnohem vic divnych veci, ktere ti mozna taky hlava nebere a ktere snadno pochopis, kdyz si uvedomis, ze hlavnim cilem mediciny neni zdravi, ale penize. Pak clovek snadno pochopi i proc si nemuzu koupit presny rtutovy teplomer, mohla by na mne vyskocit jedovata rtut, ale proc nevadi jedovata rtut v zarovkach a jedovata rtut a jedovarte slouceniny hliniku ve vakcinach pro mimina nebo proc nevadi jedovata rtut v zubech.
Jestli chces byt zdrava, prestan se zabyvat tim, co rikaji nebo nerikaji doktori. Tedy aspon v pripade nemoci, ktere oznacuji jako nevylecitelne. Je to stejne jako kdyz hledam opravare. Kdyz rekne, ze to opravit neumi, tak se s nim dal nebavim a hledam jine reseni.

_________________
Oliver Wendel Holmes, Harvard University: pevne verim, ze kdyby cela medicina, tak jak je nyni aplikovana, mohla byt potopena na dno more, bylo by to lepsi pro lidstvo a to nejhorsi pro ryby.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zánět vedlejších nosních dutin
PříspěvekNapsal: stř říj 30, 2013 12:49 pm 
Offline

Registrován: pon zář 09, 2013 8:51 pm
Příspěvky: 188
[quote="pv33":254qd4xf]Misujko, doktori asi maji sve predpisy co maji a co nemaji sledovat a rikat. A paraziti mozna nevypadnou pri normalnim klystyru. Z meho znameho vysly vzdy nejake potvory az 20 cm pri klystyru kdyz delal hladovku. Pri normalnim klystyru ne (nebo to nebylo videt protoze tam byla stolice). Bohuzel, na to, co rikaji nebo nerikaji doktori se nelze spolehnout. Medicina se asi rozhodla, ze vic vydela na leceni nasledku pusobeni parazitu, nez na jejich likvidaci. Medicinu nezajimaji priciny zdravotnich problemu, tedy nemohou ji zajimat ani paraziti. Temer u jakekoliv nemoci je uvadena pricina, s kterou nelze moc delat, geny, zivotni prostredi, stres, takze mohou nemoc kvalifikovat jako nevylecitelnou a cpat pacientum cely zivot prasky, ktere pouze potlacuji priznaky. Kdyby rekli, ze ma clovek v tele parazity, tak by pacient chtel se tech parazitu zbavit a treba by se mu to povedlo a treba by se pak i z neceho vylecil. A nekdo by prisel o spoustu penez.
Ber to jako jedno z moznych vysvetleni. Je mnohem vic divnych veci, ktere ti mozna taky hlava nebere a ktere snadno pochopis, kdyz si uvedomis, ze hlavnim cilem mediciny neni zdravi, ale penize. Pak clovek snadno pochopi i proc si nemuzu koupit presny rtutovy teplomer, mohla by na mne vyskocit jedovata rtut, ale proc nevadi jedovata rtut v zarovkach a jedovata rtut a jedovarte slouceniny hliniku ve vakcinach pro mimina nebo proc nevadi jedovata rtut v zubech.
Jestli chces byt zdrava, prestan se zabyvat tim, co rikaji nebo nerikaji doktori. Tedy aspon v pripade nemoci, ktere oznacuji jako nevylecitelne. Je to stejne jako kdyz hledam opravare. Kdyz rekne, ze to opravit neumi, tak se s nim dal nebavim a hledam jine reseni.[/quote:254qd4xf]
ju to uz vim davno, jen proste to byla takova myslenka, nic jsem tu nevyvracela.Proste jen teoreticka myslenka \</div

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zánět vedlejších nosních dutin
PříspěvekNapsal: stř říj 30, 2013 12:50 pm 
Offline

Registrován: pon zář 09, 2013 8:51 pm
Příspěvky: 188
P.S u doktoru jsem byla naposledy pred 10-ti lety \</div

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zánět vedlejších nosních dutin
PříspěvekNapsal: stř říj 30, 2013 3:22 pm 
Offline

Registrován: úte úno 23, 2010 8:42 pm
Příspěvky: 147
Pokud tvrdíte, že při kolonoskopii je střevo už vyčištěné, tak se dává většinou rozpustný prášek Fortrans, který vás prožene a nemyslím si, že kdyby se utrhla dospělá tasemnice, že by si toho dotyčný nevšiml. Já jsem asistovala za svůj život u třech takových přípravných akcí - matka a obě babičky. A kdyby se přeci jen tasemnice přetrhla, tak tam zůstane zakousnutá hlavička, kterou by doktor při kolonospii objevil. Nebo by našel na střevě "kousance".
A ještě něco - všechny tři tyto ženy jedly celý život českou stravu, nikdy neprováděla žádné výplachy a očistné kůry a po fortransu - který měly každý poprve v životě, bylo jejich střevo naprosto růžové, bez nějakých usazenin, jak se často paušalizuje.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zánět vedlejších nosních dutin
PříspěvekNapsal: stř říj 30, 2013 3:45 pm 
Offline

Registrován: stř bře 20, 2013 2:32 pm
Příspěvky: 25
Mirabelka píše:
Pokud tvrdíte, že při kolonoskopii je střevo už vyčištěné, tak se dává většinou rozpustný prášek Fortrans, který vás prožene a nemyslím si, že kdyby se utrhla dospělá tasemnice, že by si toho dotyčný nevšiml. Já jsem asistovala za svůj život u třech takových přípravných akcí - matka a obě babičky. A kdyby se přeci jen tasemnice přetrhla, tak tam zůstane zakousnutá hlavička, kterou by doktor při kolonospii objevil. Nebo by našel na střevě "kousance".
A ještě něco - všechny tři tyto ženy jedly celý život českou stravu, nikdy neprováděla žádné výplachy a očistné kůry a po fortransu - který měly každý poprve v životě, bylo jejich střevo naprosto růžové, bez nějakých usazenin, jak se často paušalizuje.

Berte to tak, že česká strava už je dnes úplně o něčem jiném, než dřív. Dnes jíme umělohmotný jídlo, jsme v mnohem větším stresu, atd. atd.. Ale pochybuji, že i z dřívější české stravy může být člověk zdráv a bez problémů do sta let a více, na což je od přírody uzpůsoben, pokud ovšem žije v souladu s ní, přirozeně. A do toho rozhodně nepatří knedlíky a omáčky. Přirozeně žijí zvířata, v přirozeném prostředí, s přirozenou stravou. To jen člověk pořád něco vylepšuje. Ještě jsem neviděla srnku v lese, jak by stála u sporáku a vařila si oběd. A my jsme zrovna tak živí tvorové jako zvířata, ale narozdíl od nich se válíme u televize, jíme jedy, přecpáváme se šílenejch kombinací potravin, nervujeme se. Na český stravě člověk dřív nebo pozdějš onemocní a rozhodně neni normální být ve stáří nemocnej, to jsou právě vypěstovaný choroby špatným způsobem života, stravou počínaje. Tasemnici určitě každej druhej nemá, s tím to neni žádná sranda. Ale je spousta jiných parazitů- červíků, třeba milimetrových. Co se týče kolonoskopie, střevo je běžně při ní růžové, protože je právě od těch usazenin tím Fortransem vyčištěno, proto se to čištění provádí, aby tam ty usazeniny nebyly a mohlo se střevo vyšetřit. To ale neznamená, že před tím vyčištěním tam nebyly, spoustě lidí se i ucpe střevo, jak se ty usazeniny hromadí a je to tam vše zalepený lepkem, třeba sušenkou, která se snědla před deseti lety....


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 82 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz