Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je pát bře 29, 2024 1:49 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 9 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Odvodnění
PříspěvekNapsal: sob čer 05, 2010 12:36 pm 
Offline

Registrován: stř kvě 13, 2009 1:38 am
Příspěvky: 48
Dobrý den!
Chtěla bych se zeptat, co doporučujete na odvodnění organismu. Vždy v druhé fázi mého měsíčního cyklu se mi v organismu hromadí voda, nebo při cestování apod.. Tělo pak není tak pevné, jako normálně. Jinak jsem velmi štíhlá, ale toto mne dost obtěžuje. Slyšela jsem, že by snad mohla pomoci himálajská sůl a její orální užívání, ale od toho mne zas odrazuje názor, že anorganické soli (viz např. pití lázeňských minerálek apod.) tělo neumí zpracovat a ty se pak v organismu hromadí a mohou následně způsobovat potíže s klouby, cévami apod..
Děkuji za odpověď.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Odvodnění
PříspěvekNapsal: sob čer 05, 2010 9:11 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
Araila píše:
Dobrý den!
Chtěla bych se zeptat, co doporučujete na odvodnění organismu. Vždy v druhé fázi mého měsíčního cyklu se mi v organismu hromadí voda, nebo při cestování apod.. Tělo pak není tak pevné, jako normálně. Jinak jsem velmi štíhlá, ale toto mne dost obtěžuje. Slyšela jsem, že by snad mohla pomoci himálajská sůl a její orální užívání, ale od toho mne zas odrazuje názor, že anorganické soli (viz např. pití lázeňských minerálek apod.) tělo neumí zpracovat a ty se pak v organismu hromadí a mohou následně způsobovat potíže s klouby, cévami apod..
Děkuji za odpověď.

Můžete vyzkoušet odvar z kořene petržele 3 x denně, případně cibulovou šťávu 50 ml s okurkovou 450 ml, jednou denně. To s tou solí se mě moc nezdá, sůl na sebe váže vodu a drží ji v buňkách, čili by měl být výsledek spíše opačný.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Odvodnění
PříspěvekNapsal: sob dub 06, 2013 7:34 am 
Offline

Registrován: sob dub 06, 2013 7:21 am
Příspěvky: 5
Dobrý den, Jardo, můj manžel(70) leží v nemocnici, má pořád teploty, nateklé uzliny na krku a v tříslech a děsnou vyrážku na těle, v prosinci mu zjistili údajnou akutní leukémii a prodělal 7 denní intenzivní chemoterapii, tu druhou už odmítl, pak byl celkem v pořádku ale teď od 10.3. přišly teploty a následně vyrážka, nikdo si s tím neví rady, ale já bych se chtěla zeptat na něco jiného. To, co do něj lijí kapačkou, to v něm zůstává, za den přibere 3 kila, ačkoliv skoro nejí a nikdo s tím nic nedělá, naopak zvýšili kapačky na 3 litry za 24 hodin. Myslíte, že by mu pomohla ta šťáva z cibule a okurky nebo máte nějaký jiný nápad? Děkuji za odpověď, Martina


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Odvodnění
PříspěvekNapsal: sob dub 06, 2013 10:14 am 
Offline

Registrován: ned říj 02, 2011 6:10 pm
Příspěvky: 1085
Bydliště: Praha
anitram píše:
Dobrý den, Jardo, můj manžel(70) leží v nemocnici, má pořád teploty, nateklé uzliny na krku a v tříslech a děsnou vyrážku na těle, v prosinci mu zjistili údajnou akutní leukémii a prodělal 7 denní intenzivní chemoterapii, tu druhou už odmítl, pak byl celkem v pořádku ale teď od 10.3. přišly teploty a následně vyrážka, nikdo si s tím neví rady, ale já bych se chtěla zeptat na něco jiného. To, co do něj lijí kapačkou, to v něm zůstává, za den přibere 3 kila, ačkoliv skoro nejí a nikdo s tím nic nedělá, naopak zvýšili kapačky na 3 litry za 24 hodin. Myslíte, že by mu pomohla ta šťáva z cibule a okurky nebo máte nějaký jiný nápad? Děkuji za odpověď, Martina

Martino, jake mel manzel problemy nez ho zacli lecit? Kdyz prisly ty teploty, to byl doma nebo v nemocnici? Co do nej tou kapackou lejou? Je to na ni napsany a lze se i zeptat. Pokud bude v nemocnici tak je to v rukach doktoru a cibule ani okurky to asi nezachrani. Nemoci nejsou z toho, ze na cliveka skoci vir. Je to z toho, ze je clovek nekde zaneseny, ucpany, ma v sobe latky, ktere tam nepatri, z jidla, z leku, ruzne chemikalie. A nevyleci se to tim, ze do nej nalejou jedovate latky a ty vir usmrti. Vyleci se to tim, ze se telo vycisti a zacne zdrave jist, cvicit.... Telo se toho snazi zbavit jak to jde a kdyz to nezvladaji streva, jatra a ledviny, tak to jde pres kuzi, to je ta vyrazka. Lecba by byla jednoducha, ocisty a pust at uz jen o vode nebo jen ovocne a zeleninove stavy a nekolikrat denne klystyry. Kamarad tak leukemii nekolikrat vylecil a pomaha to i pri likvidaci nasledku chemoterapie.

_________________
Oliver Wendel Holmes, Harvard University: pevne verim, ze kdyby cela medicina, tak jak je nyni aplikovana, mohla byt potopena na dno more, bylo by to lepsi pro lidstvo a to nejhorsi pro ryby.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Odvodnění
PříspěvekNapsal: ned dub 07, 2013 8:23 am 
Offline

Registrován: sob dub 06, 2013 7:21 am
Příspěvky: 5
Děkuju, Jardo, za odpověď. Okurka s cibulí měla děsnou chuť a nedalo se to pít. Odpoledne mu pak doktoři vnutili Prednison a ten zabral, takže noc byla bez teplot. Včera ráno měl ještě 40st. Než zjistili AML, tak měl noční zimnice a následnou teplotou a pocením, ale to měl už předtím 3x a nikdy o leukémii nemluvili, to zas nemohl chodit kvůli bolavým kloubům. V létě jsme se nechali změřit na Diacomu a jako hlavní problém se ukázala Borelie,Plasmodium falciparum, Onchocerca a mimoto to ukázalo další šílené spousty virů, bakterií, prvoků a červů. Pak jsme si koupili antihelmintika a začali se léčit podle rozvrhu paní Bláhové a u něj byl výsledek leukémie a já, mám v podstatě to samé jen možná v menším množství, jsem skončila na pohotovosti se srdeční fibrilací a v lednu se podrobila srdeční ablaci. Teď jsme na to chtěli jít chytřeji a začali brát CDS, což se na rozdíl od MMS dá konzumovat, v 8 dávkách po hodině. Mně to dělá dobře, dělám si také klystýry s MMS, cítím se stále líp, ale manžel po 10 dnech CDS začal mít teploty a tu vyrážku a nakonec to odmítl a skončil v nemocnici.
My jsme si ten přístroj koupili a měříme se sami, naposled jsem měřila manžela teď před hospitalizací a mašinka ukázala masivní Borelii v pojivové tkáni, kůži, krvi, slezině a mízních uzlinách, mimoto Stafilococcus aur.v močovém měchýři a v dolní páteři aktivní Filovirus Ebola!( měl asi 7 transfuzí po chemoterapii), nevím, na kolik je to spolehlivé, ale dřív se to tam nikdy neukázalo a ty příznaky by v podstatě odpovídaly. Doktorům nemůžu říct- hledejte Ebolu a ani se to nedá podle nich léčit. Doufejme, že ho teď brzo pustí a pak začneme intenzivně čistit.Díky za vaše fórum, Martina


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Odvodnění
PříspěvekNapsal: pon dub 08, 2013 4:56 am 
Offline

Registrován: sob dub 06, 2013 7:21 am
Příspěvky: 5
Sorry, pv33, jsem už tak popletená ze všeho, že jsem nekoukala, kdo mi odpovídá, takže díky, pv33, za odpověď.
Martina


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Odvodnění
PříspěvekNapsal: pon dub 08, 2013 8:24 am 
Offline

Registrován: pát kvě 14, 2010 4:04 pm
Příspěvky: 445
Bydliště: Hodonínsko
anitram píše:
...jsem skončila na pohotovosti se srdeční fibrilací a v lednu se podrobila srdeční ablaci. Teď jsme na to chtěli jít chytřeji a začali brát CDS, což se na rozdíl od MMS dá konzumovat, v 8 dávkách po hodině. Mně to dělá dobře, dělám si také klystýry s MMS, cítím se stále líp, Martina

Martino, dala bych očisty a štávový půst, ten tak nezatěžuje právě srdíčko, mám taky fibrilace síní, navyšování prášků jak mi doporučili mudrci sice na výskyt fibril zabralo,ale snižovaly mi tep a tlak, takže jsem kolabovala i na několik minut, tudy tedy cesta nevede, známěj byl názoru, že můžu mít srdeční parazity, no zatím jsem to takto neřešila, zaměřila jsem se na léčbu dr. Ratha a Paulinga, kdy se podává zvýšené množství jistých aminokyselin, snížila jsem úspěšně léky, beru sotahexal půlku denně, při akutných problémech stačí vysadit jakoukoliv živočišnou bílkovinu - toto funguje, denně snídám kozí mléko, ale při výskytu fibril si ho odpustím. Ablaci mi dříve taky doporučovali, s nejistým výsledkem, odmítla jsem ji. Spousta pacošů má fibrily i přes ablaci, jak zabrala ablace vám?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Odvodnění
PříspěvekNapsal: úte dub 09, 2013 7:13 am 
Offline

Registrován: sob dub 06, 2013 7:21 am
Příspěvky: 5
Ahoj Jani, u mě byla ablace podle mudrců úspěšná a je pravda, že jsem už 3 měsíce po tom a srdce poskočí vždycky jen krátce, ale nerozjede se to. Víckrát bych ale na ablaci nešla, dělají to při vědomí a je to strašně bolestivé, vlastně v srdce vypálí kolečko! Ležela jsem tam bezmocně 3 hodiny celkem a ten pocit jak se vám šťourají v srdci je děsný. Já trpěla ještě na tachykardie od mládí, ale poslední léta jsem to měla snad každý týden a několikrát za rok to skončilo na pohotovosti v nemocnici, tak jsem ráda, že je to za mnou. Podle měření mám v srdci vlasovce, ti dělají tyhle brikule, ale právě pokus je vystrnadit antihelmintiky skončil na pohotovosti s fibrilací a 2x 6 vteřinovou zástavou.
zdravím, Martina


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Odvodnění
PříspěvekNapsal: ned dub 21, 2013 12:25 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
anitram píše:
Dobrý den, Jardo, můj manžel(70) leží v nemocnici, má pořád teploty, nateklé uzliny na krku a v tříslech a děsnou vyrážku na těle, v prosinci mu zjistili údajnou akutní leukémii a prodělal 7 denní intenzivní chemoterapii, tu druhou už odmítl, pak byl celkem v pořádku ale teď od 10.3. přišly teploty a následně vyrážka, nikdo si s tím neví rady, ale já bych se chtěla zeptat na něco jiného. To, co do něj lijí kapačkou, to v něm zůstává, za den přibere 3 kila, ačkoliv skoro nejí a nikdo s tím nic nedělá, naopak zvýšili kapačky na 3 litry za 24 hodin. Myslíte, že by mu pomohla ta šťáva z cibule a okurky nebo máte nějaký jiný nápad? Děkuji za odpověď, Martina

No, ono je otázkou co s tím, to by člověk musel znát minimálně výsledky základních vyšetření, ale určitě do něho nic chemického nelít a pokud zabral kortikoid, tak raději nasadit na vyčerpané nadledvinky Adrenal cortex a celkově nadledvinky podpořit, pomocí B1 100 mg a B5 tak 1000-2000 mg denně.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 9 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz