Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv bře 28, 2024 11:26 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 6 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Varenie - ako zdravo variť ?
PříspěvekNapsal: čtv kvě 27, 2010 9:22 pm 
Offline

Registrován: ned led 31, 2010 1:10 pm
Příspěvky: 735
Bydliště: Slovensko - Košice
To, že sa má variť len v hlinenej, sklenenej, alebo smaltovej nádobe, to vieme... Ale - ako variť tak, aby sa uchovalo čo najviac živín v potravinách ?
Budem trochu dosť čerpať z knihy "Gennadij Malachov - Zlatá pravidlá stravování".... začnem :
Každý druh potravín má svoje špecifiká...(hustota, obsah vitamínov, minerálov, makroživín...)
Pri ich varení (ak ich nechceme jesť surové) je nutné čo najmenej (vrámci varenia...) narušiť ich biologickú hodnotu.
Tu sú rôzne typy šetrného varenia, ku ktorým dám pod-otázku, lebo nie všetkému rozumiem...
Budem citovať v českom jazyku (kniha je v češtine) :
Vaření na polštáři : Nařežte rúzne druhy zeleniny na plátky nebo tyčinky, a položte je na dno kastrolu. Na túto zeleninovú výstelku se klade základní potravina (mäso, ryba, nebo krupice - čiže pseudo-obilnina alebo obilnina, pozn. Nowocayn - ).
Všechno hojně zalejte vroucí vodou a dejte vařit na silný oheň. Jakmile voda začne bublat, plameň zmírnete, protože jídlo by nemělo dlouhou vřít.
Jakmile se vám bude zdát, že už je skoro hotové, vypněte jej úplně a nechte chvíli odstát (mezitím se dovaří úplně).

Otázka č.1 : ako zistím, či je to skoro hotové ? Uvarenie každej potraviny predsa trvá inú dobu... zelenina sa uvarí za 5-10 minút, mäso za oveľa dlhšie, (pseudo)obilnina sa varí tiež rôzne dlho... Alebo .... je to "vaření na polštáři" od Vladimíra Michaljovova také zázračné, že sa všetko uvarí správne naraz, a ak áno, tak to zistím až praxou ?
č.2 : "Nechte chvíli odstát (mezitím se dovaří úplně)"..... koľko je to "chvíli" ? A čo sa dovarí úplne ? Zelenina či mäso ? Alebo oboje, a pritom tým že je to šetrné varenie, tak logicky by nemalo byť nič z toho rozvarené, no ani nedovarené ? Hmmm... Zaujímavé....
.......
Vaření s přestávkami : Tato metoda předpokláda střídavé ohřátí a ochlazení jídla (čo viem, tak je to proti princípom taoistickej dietetiky, nakoľko ona nedopúšťa pauzu vo varení, ale.... no a ?,pozn. Nowocayn). Je hodnotná tím, že umožňuje maximálne uchovat biologické hodnoty potravin. Výskumy prováděné v Rusku i zahraničí prokázali, že nepřetržité vaření vúbec není nutné: stačí jídlo ohřát na teplotu 100 stupňú Celsia, zakrýt poklici a nechat chvíli odstát - tak to delali ruskí rolníci v dávnych dobách. Metoda má tú přednost, že se při ní nerozpadají bílkoviny a tuky neemulgují. Po třiceti až štyřiceti minutách múžete kastrol znovu postavit na plotnu, nechat pět až šest minut vařit, a pak udělat další dvacetiminutovou přestávku.
Hotové jídlo je třeba jíst teplé, protože když vychladne, nemá poťrebný ozdravní efekt. Uvařte jen tolik jídla, které vy nebo vaše rodina najednou sníte.

Otázka č.1 : Vôbec sa tu nespomína, aké potraviny sa berú do úvahy. Jedine sa môžem dovtípiť že strukoviny, obilniny a mäso, nakoľko sa tam spomína, že týmto varením sa nebudú (alebo minimálne) rozpadať bielkoviny, a tuky nebudú emulgovať... Ale... inú dobu sa varí mäso kuracie či králičie, inú hovädzie, inú (pseudo)obilnina či obilnina, inú dobu sa varí strukovina... Tak... kde sa dostať ku informáciám keď na internete (keďže nevie po rusky) o tom neviem nič nájsť ? Skúšať na vlastnej praxi ?
.......
Napařování v termosce : naparovat se dají jakákoliv celistvá zrna, nejlepší je však pšenice (autor mal na mysli asi špaldovú pšenicu - neviem podľa čoho uviedol práve ju a nespomenul pseudoobilniny, ja mám skúsenosť len s ryžou - vynikajúce, pozn Nowocayn).
Dúkladně promyjte obilniny v objemu přibližne jedné sklenice, nasypte je do termosky, zalijte třemi až štyřmi sklenicemi velmi vřelé vody (nejlépe roztáté) a nechte tři až štyři hodiny vyluhovat (takže je to časovo ideálne najmä vtedy, ak si človek chce pripraviť do roboty obed, no nemá čas variť, pozn. Nowocayn). Pokud nejaká voda zústane, slijte ji, obilniny vyklopte do talíře, a podle chuti vylepšete... Toto jídlo velmi doporučuji osobám s převládajícim principem větru. Namísto termosky múžete použít obyčejnou baňku, ale méli by ste ji dobře zabalit do igelitového pytlíku.

Moje doplnenie k "Napařování v termosce" : asi by fakt nebolo vhodné (z dlhodobého hľadiska) používať nerezovú termosku, lepšie by ju teda bolo nahradiť sklenenou bankou (či sklenenou termoskou, ak existuje v požadovanej veľkosti a nie je to termoska na vodu - čiže s rúčkou a "zobáčikom" na liatie vody do pohára...). No ja by som tú izoláciu vylepšiel ešte tým, že by som tú baňku obalil najprv alobalom, až potom igelitom (igelit ? To ako igelitová taška, alebo....? ) nakoľko má určite horšiu tepelnú izoláciu ako kvalitná nerezová (ale preto z dlhodobého hľadiska škodlivá) termoska... Je tu ďalšia možnosť : uvariť všetko v hrnci, ale nedať do do termosky, ale do tlakového hrnca (ak existuje aj smaltovaný...), ktorý ešte nejak "zaizolujeme" napríklad tým alobalom. Ten tlakový hrniec by sa zišiel aj vtedy, kebyže chceme "napariť" jedlo pre viacerých... lebo tlakové hrnce ( ako aj každé iné ) sa predávajú vo viacerých veľkostiach, a termosky majú obmädzenú veľkosť...
Otázka č.1 : odporúčate používať aj kvalitnú (ako to zistiť?) nerezovú termosku, alebo radšej tú sklenenú banku, či sklenenú termosku (no nie na vodu" so "šrubovacím" uzáverom ?
č.2 : strukoviny alebo mäso by sa tak asi nedali uvariť však ? Či keby som mäso narezal fakt na maličké kúsočky (teda napríklad pomlel), tak by sa stihlo uvariť ? Alebo keby som pomlel strukoviny (ak sa to dá...), vznikla by z toho kaša ? Či takto instantná "strukovinová kaša" by nebola vhodná, nakoľko aj obilie vraj škodí najmenej, pokiaľ sa varí celistvé ?

Záverom : Môže sa niekomu zdať, že je to šialenstvo, nakoľko potraviny aj tak ostanú (v každom zo spomínaných spôsobov varenia) "zaliate" horúcou (neviem odhadnúť koľko stupňov) vodou, a bude to trvať dlhšie, ako keby sa celý čas varila vo vrelej vode.
Ale keď to má zahrnuté v knihe Gennadij Malachov (dobrá značka) a výskumami sa prišlo na to na čo sa prišlo (výhody sú spomenuté v každom z typov tepelnej úpravy), tak... \":wink:\"

Ďakujem za odpoveď na otázky, určite táto téma zaujíma viacerých, nakoľko každý rozumný človek chce (ak už varí) zachovať čo najvyššiu výživovú hodnotu potravín, ktoré bude konzumovať....

_________________
Majte sa pekne, veľa zdravia, šťastia, penazí vám prajem. NOWOCAYN & Marek. (9.5. 2012)
RUŠIM NICK, idem žiť, už je na to ČAS. Ruším účty na internete, všetko, počítač využívam už len na prácu.
Tešilo ma (9.5. 2012) dieta


Naposledy upravil NOWOCAYN dne čtv kvě 27, 2010 11:05 pm, celkově upraveno 2

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Varenie - ako zdravo variť ?
PříspěvekNapsal: čtv kvě 27, 2010 9:36 pm 
Offline

Registrován: čtv úno 18, 2010 12:38 pm
Příspěvky: 319
Varenie - ako zdravo variť? Nevariť. Nemáš tam ani jeden enzým. "Nech je jedlo vašim liekom a liek vašou potravou." - Hippokrates.
Akonáhle to zohreješ nad 42 stupňov, tak konzumujes blato, mrtvu potravu. Preto platí, že čo ješ, tým sa stávaš. Chceš žiť a prekypovať vitalitou, energiou, vyžarovať? Tak konzumuj takú potravu.
K tym enzymom škoda dačo písať, je toho popísane veľa. Celkom v skratke a jasne a výstižne tu. Keď variť, tak len na spestrenie si jedálnička raz za čas a varená stava by mala tvoriť maximálne 1/3 ostatné živá strava a aj prvé do žalúdka dať najprv živú stavu a až potom dať varenú, aby nedochádzalo k leukocytóze a nevysiloval sisi imunitný systém.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Varenie - ako zdravo variť ?
PříspěvekNapsal: čtv kvě 27, 2010 10:00 pm 
Offline

Registrován: ned led 31, 2010 1:10 pm
Příspěvky: 735
Bydliště: Slovensko - Košice
to mohy : Pozri... ak niekto zmiešaného, alebo bielkovinného typu potrebuje viac bielkovín (v obilninách ich je málo, v zelenine a ovocí minimum) lebo nedokáže v sebe vytvárať bielkoviny a tuky zo sacharidov tak, ako sacharidový typ človeka, tak mu ostáva len to varenie.... Mohol by jesť surové mäso - ale v dnešnej dobe je to veľký risk. Vajíčka sa surové jesť dajú, ale je v nich pre zmiešaný alebo bielkovinný typ príliš málo bielkovín (na 100g len asi nejakých 15g...), a nebolo by rozumné vyhovieť zmiešanému či bielkovinnému typu tak, že by sa mu odporúčalo denne zjesť popri iných potravinách ešte aspoň 10 surových (lebo ivarené úplne menia svoju konzistenciu - na rozdiel od mäsa) vajec denne...
Ku surovým potravinám s vyšším obsahom bielkovín (dajme tomu 20g bielkovín na 100g potraviny) patrí nepasterizovaná bryndza. Je tam ideálny pomer bielkovín a tukov, čo sa o orieškoch povedať nedá (tiež sa dajú jesť surové).
Lenže v bryndzi je príliš veľa sodíka na to, aby si ju človek dovolil jesť každý deň, prípadne aj 200g denne (200g bryndze - cca 6g sodíka) (uvedom si, že u ľudí sú vysoké rozdiely aj v tom, aké zastúpenie sacharidov, bielkovín a tukov potrebujú...).
Ideálne zastúpenie bielkovín a tukov má aj chudé, alebo "vyvážené" ( čo sa bielkovín a tukov pre toho-ktorého človeka týka ) mäso, ktoré ale musíme variť (aspoň v dnešnej dobe).
PRETO SA TREBA NAUČIŤ VARIŤ ČO NAJZDRAVŠIE. A keď výskumy skúmajúce spomínané typy tepelnej úpravy potravín ukazujú to, čo ukazujú, tak.... ?
Ja neverím v to, že všetko uvarené je mŕtve. Verím v to, že zelenina je "mŕtva" až po 20-tich minútach varenia, resp. že potraviny sú "mŕtve" až po ich rozvarení, keď sa rozpadajú, alebo boli pripravované pri teplote viac ako 100 stupňov (vyprážanie, pečenie).
Varenie je umenie, a treba sa ho učiť. Preto som tu založil túto tému, a nie som zarytý vitarián ako Ty. Totiž mám otvorenú myseľ a dovtípil som sa, že ak si chce zachovať zdravie v našich podmienkach (miesto, kalendárny rok) aj zmiešaný, či bielkovinný typ človeka, tak mu neostáva iné než variť. Lebo zmiešaný a bielkovinný typ nezasýtia a ich telu nedodajú stavebný materiál len potraviny typu ovocie, zelenina a pár orieškov, či trochu naklíčenej pšenice... Zmiešaný typ potrebuje menej sacharidov, no o to viac bielkovín a tukov ako sacharidový typ človeka. Bielkovinný typ už dupľom.
Preto budem rád, ak do tejto témy nikto nebude písať nič o tom, že varenie ničí potraviny do takej miery, že sú bezcenné a podobne... Lebo na jednej strane varenie zničí enzými (ktoré vždy môžeme doplniť pohárom čerstvej zeleninovej šťavy pred jedlom), ale na druhej strane sa dá vyhnúť (alebo výrazne eliminovať) emulgácia tukov a rozpad bielkovín správnou technikou varenia + varenie poskytne možnosť konzumovať potraviny, ktoré by bez varenia nemohol konzumovať kvôli ich konzistencii (strukoviny, obilniny), či kvôli možnému výskytu baktérií (mäso) - a tak si vďaka vareniu môže doplniť požadované množstvo bielkovín bez toho aby musel piť 3 litre mlieka denne a jesť 10 vajec k tomu, alebo aby sa "neprepchal tukmi" z orieškov ( približne 20:55...bielkoviny:tuky), ktorých by musel jesť denne minimálne pol kila (plus ostatné bielkovinné potraviny) len preto, aby doplnil bielkoviny. Lenže každý typ ( či už sacharidový, zmiešaný alebo bielkovinný ) potrebuje viac bielkovín ako tukov - takže - inak sa nedá.
Spomenieš nakličovanie - pozor, nežijeme v tropických podmienkach. Ako ľudia sme tak vznikli, no rozšírili sme sa po miliónoch rokov do rôznych kútov zeme. Naklíčené strukoviny a obilniny by musel jesť zmiešaný či bielkovinný typ človeka vo veľkom množstve, a to by ho vnútorne (energeticky) rozhádzalo, ešte viac v iných ročných obdobiach ako je teplé leto. Nech si hovorí kto chce čo chce, je to pravda.....

_________________
Majte sa pekne, veľa zdravia, šťastia, penazí vám prajem. NOWOCAYN & Marek. (9.5. 2012)
RUŠIM NICK, idem žiť, už je na to ČAS. Ruším účty na internete, všetko, počítač využívam už len na prácu.
Tešilo ma (9.5. 2012) dieta


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Varenie - ako zdravo variť ?
PříspěvekNapsal: pát kvě 28, 2010 12:01 am 
Offline

Registrován: čtv úno 18, 2010 12:38 pm
Příspěvky: 319
NOWOCAYN píše:
Preto som tu založil túto tému, a nie som zarytý vitarián ako Ty. Totiž mám otvorenú myseľ a dovtípil som sa, že ak si chce zachovať zdravie v našich podmienkach (miesto, kalendárny rok) aj zmiešaný, či bielkovinný typ človeka, tak mu neostáva iné než variť.

1. Musím ťa opraviť, nie som vitarián a už vôbec nie zarytý.
2. Otvorená myseľ je dobrá, ale treba ju vedieť aj správne používať.
3. Tak ako pán Jarda Ti tu raz napísal, že tvoje telo na rozdiel od tvojej hlavy vie čo je pre neho dobré a tak Ti aj ja prajem, nech toho týrania tela je čo najmenej a čo najskôr prídeš na to, čo je pre teba najlepšie. Prešlo pár týždňov a prišiel si stým, že más už niekoľko dní hnačku aj napriek tomu, ako zdravo sa stravuješ oproti iným ľuďom a aj členom tvojej rodiny a im nič nieje a tebe je.

Pasteur na smrteľnej posteli prehlásil "Antoine měl pravdu. Je to terén." Tým bolo povedané, že keď v sebe vytvoríš podmienky, tak sú zvonku pozvané baktérie na hostinu. Čiže zlé pH a mikroflóra v čreve.
Takže ešte raz všetko dobré a nech sa Ti podarí čím skôr nájsť ten správny spôsob stravovania, pri ktorom sa budeš tešiť plnému zdraviu.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Varenie - ako zdravo variť ?
PříspěvekNapsal: pát kvě 28, 2010 9:03 am 
Offline

Registrován: ned led 31, 2010 1:10 pm
Příspěvky: 735
Bydliště: Slovensko - Košice
to mohy : keď tak študuješ čo som písal v rôznych témach (na čom nie je nič zlé), tak si určite postrehol aj môj "psychický stav", ktorý bol pred hladovkou (teraz je to lepšie - podstatne) doslova otrasný - neustály hnev pre prílišné si pripúšťanie rôznych okolností, ďalej o nič menší smútok a nespokojnosť...trvajúce celé roky. Tak, milý mohy, už vieš, že za môj zdravotný stav vôbec nezodpovedá moja strava (ktorá je aj tak lepšia než strava bežných 99 ľudí zo sto), ale moja psychika. A mohol by si vedieť, že negatívne emócie zvyknú prekysľovať organizmus, a k tomu ak narúšajú proces trávenia, tak je jasné, že sa bude musieť zmeniť pH na nevyhovujúce - inak by sa predsa trávenie kvôli negatívnym emóciám nemalo ako zmeniť - a to zlé trávenie má byť ako "varovný prst" pred negatívnymi emóciami. Už to ale v tomto fóre nerozoberajme. Lebo už je to štvrtý príspevok, a zatiaľ sa tu bavíme len my dvaja - pričom nie sú zodpovedané tie otázky, ktoré som položil. A verím, že niekto sa toho chytí a zaujíma ho to. Hovoríš :"Musím ťa opraviť, nie som vitarián a už vôbec nie zarytý." - dobre, nerozoberajme túto vetu, nediskutujme o nej....len mi nedáva logiku, čo máš potom proti tomu vláknu... nevaríš teda ak nie si vitarián ? Takže musíš (aj) variť, ak nie si vitarián... o čo ti potom vlastne ide ? Poprosím ťa odpovedať mi (v prípade záujmu) do pošty, nie do toho vlákna. Chcem, aby splnilo svoj účel. Aj tebe všetko dobré, mohy. Prajem ti to isté. Ďakujem.

_________________
Majte sa pekne, veľa zdravia, šťastia, penazí vám prajem. NOWOCAYN & Marek. (9.5. 2012)
RUŠIM NICK, idem žiť, už je na to ČAS. Ruším účty na internete, všetko, počítač využívam už len na prácu.
Tešilo ma (9.5. 2012) dieta


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Varenie - ako zdravo variť ?
PříspěvekNapsal: pát kvě 28, 2010 7:45 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
mohy píše:
1. Musím ťa opraviť, nie som vitarián a už vôbec nie zarytý.
2. Otvorená myseľ je dobrá, ale treba ju vedieť aj správne používať.
3. Tak ako pán Jarda Ti tu raz napísal, že tvoje telo na rozdiel od tvojej hlavy vie čo je pre neho dobré a tak Ti aj ja prajem, nech toho týrania tela je čo najmenej a čo najskôr prídeš na to, čo je pre teba najlepšie. Prešlo pár týždňov a prišiel si stým, že más už niekoľko dní hnačku aj napriek tomu, ako zdravo sa stravuješ oproti iným ľuďom a aj členom tvojej rodiny a im nič nieje a tebe je.

Pasteur na smrteľnej posteli prehlásil "Antoine měl pravdu. Je to terén." Tým bolo povedané, že keď v sebe vytvoríš podmienky, tak sú zvonku pozvané baktérie na hostinu. Čiže zlé pH a mikroflóra v čreve.
Takže ešte raz všetko dobré a nech sa Ti podarí čím skôr nájsť ten správny spôsob stravovania, pri ktorom sa budeš tešiť plnému zdraviu.

To jste pochopil, na rozdíl od jiných, naprosto správně, veškeré nemoci jsou o tom, jak moc našich nepřátel jsme ochotni pozvat na hostinu a funguje to naprosto stejně jako na vámi pořádaném rautu. Pokud bude prázdný stůl, opravdu se návštěvníci dlouho nezdrží a vypadnou, ale u velkolepé hostiny budou otravovat až do božího rána a vaše nervy z toho budou v hajzlu. V tomto případě bych tedy volil prázdný stůl a mít klid, což vařené maglajzy zahleňující střevo nejsou schopny zajistit.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 6 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Bing [Bot] a 16 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz