Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv bře 28, 2024 1:31 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 66 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Antikoncepce
PříspěvekNapsal: pát led 14, 2011 9:19 am 
Offline

Registrován: úte úno 23, 2010 2:22 pm
Příspěvky: 286
Bydliště: Roudnice nad Labem
Jarda píše:
Ona přirozená inteligence těla je celkem mimořádná akorát, že naše chyba je v tom, že jí nenasloucháme.

Tak se konečně mohu přidat sem také. Po 10ti měsících se stal zázrak a menstruace se vrátila, zatím mne nic nebolí a je vše ok. To by člověk nevěřil, jak z tohodle může mít radost \":D\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Antikoncepce
PříspěvekNapsal: pát led 14, 2011 12:01 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
zuzis píše:
Tak se konečně mohu přidat sem také. Po 10ti měsících se stal zázrak a menstruace se vrátila, zatím mne nic nebolí a je vše ok. To by člověk nevěřil, jak z tohodle může mít radost \":D\"

Mít radost z toho, že funguji tak jak mám je přirozené a správné.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Antikoncepce
PříspěvekNapsal: čtv bře 17, 2011 8:27 pm 
Offline

Registrován: čtv led 27, 2011 12:18 pm
Příspěvky: 8
Tak už jsem také vysadila antikoncepci (po 3 letech užívání). Chtěla bych se zeptat, jak konkrétně antikoncepce poškozuje ženské tělo? Vím, že je špatná, ale zatím jsem se nedozvěděla, co všechno vlastně ovlivňuje. Na internetu jsem našla jen nesmyslné řeči doktorů o tom, že je neškodná, nebo zmatené komentáře žen, které tomu vůbec nerozumí, bez logických argumentů.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Antikoncepce
PříspěvekNapsal: čtv bře 17, 2011 10:26 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
ingeska píše:
Tak už jsem také vysadila antikoncepci (po 3 letech užívání). Chtěla bych se zeptat, jak konkrétně antikoncepce poškozuje ženské tělo? Vím, že je špatná, ale zatím jsem se nedozvěděla, co všechno vlastně ovlivňuje. Na internetu jsem našla jen nesmyslné řeči doktorů o tom, že je neškodná, nebo zmatené komentáře žen, které tomu vůbec nerozumí, bez logických argumentů.

Tam není moc co zkoumat, prostě rozhodí vaší přirozenou tvorbu hormonů a co může být horšího. Ovlivňuje samozřejmě celé tělo a působí nedozírné škody v mnoha směrech o čemž by vás mohl přesvědčit i mužný knír, kterým se může pyšnit mnoho spokojených pojídaček tohoto chemického svinstva. Mě osobně se fousaté ženy moc nelíbí, ale třeba to některé muže přitahuje, ovšem normální to určitě není.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Antikoncepce
PříspěvekNapsal: stř dub 04, 2012 5:29 pm 
Offline

Registrován: úte dub 03, 2012 7:51 pm
Příspěvky: 14
Dobrý den, mám rovněž odpor k hormonální antikoncepci. Doposud jsem s parnery používala jako ochranu kondom nebo prerušovanou soulož. Ale jelikož obojí má své nevýhody (a k praktikování tantrické matody ač zní hrozně fajn nikoho bez násilí nedonutím..) Nechala jsem si zavést nitroděložní tělísko. Mám tělísko které je zlata a mělo by být šetrnější. Uvědomuji si, že to určitě není dobré a narušuje to moje tělo, ale stále mi to přijde menší zlo něž hormonální antikoncepce. K dotazu - chci se zeptat jaké dopady může mít tělísko na mé zdraví a zda se dají škody nějak minimalizovat či na co případně dát pozor.
Děkuji za odpověď


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Antikoncepce
PříspěvekNapsal: čtv dub 05, 2012 9:14 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
xverunka píše:
Dobrý den, mám rovněž odpor k hormonální antikoncepci. Doposud jsem s parnery používala jako ochranu kondom nebo prerušovanou soulož. Ale jelikož obojí má své nevýhody (a k praktikování tantrické matody ač zní hrozně fajn nikoho bez násilí nedonutím..) Nechala jsem si zavést nitroděložní tělísko. Mám tělísko které je zlata a mělo by být šetrnější. Uvědomuji si, že to určitě není dobré a narušuje to moje tělo, ale stále mi to přijde menší zlo něž hormonální antikoncepce. K dotazu - chci se zeptat jaké dopady může mít tělísko na mé zdraví a zda se dají škody nějak minimalizovat či na co případně dát pozor.
Děkuji za odpověď

Tak pokud jde čistě o mechanickou ochranu, tak v tom zase tolik špatného nevidím, ale přirozené to pochopitelně také není.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Antikoncepce
PříspěvekNapsal: čtv dub 05, 2012 10:25 pm 
Offline

Registrován: ned pro 04, 2011 3:11 pm
Příspěvky: 4
Také mám nehormonální nitroděložní tělísko, z mědi (ani nevím, že je nějaké ze zlata). Z důvodu menšího zla než je HA. Spousta žen si po zavedení stěžuje na bolestivější a silnější menstruaci, větší náchylnosti na záněty. Já se snažím jíst zdravě a hlavně jídla, které podporují zdraví ženského těla a takové problémy naštěstí nemám. Jen to nechci podcenit, vím že to taky není úplně přirozené..


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Antikoncepce
PříspěvekNapsal: čtv dub 05, 2012 11:59 pm 
Offline

Registrován: úte dub 03, 2012 7:51 pm
Příspěvky: 14
Jarda píše:
Tak pokud jde čistě o mechanickou ochranu, tak v tom zase tolik špatného nevidím, ale přirozené to pochopitelně také není.

Děkuji za odpověď. Není to čistě mechanické - mělo by to údajně i nějak narušovat Ph v pochvě na úrověň ve které spermie nejsou schopny se uchytit.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Antikoncepce
PříspěvekNapsal: pát dub 06, 2012 12:05 am 
Offline

Registrován: úte dub 03, 2012 7:51 pm
Příspěvky: 14
Magdalenka píše:
Také mám nehormonální nitroděložní tělísko, z mědi (ani nevím, že je nějaké ze zlata). Z důvodu menšího zla než je HA. Spousta žen si po zavedení stěžuje na bolestivější a silnější menstruaci, větší náchylnosti na záněty. Já se snažím jíst zdravě a hlavně jídla, které podporují zdraví ženského těla a takové problémy naštěstí nemám. Jen to nechci podcenit, vím že to taky není úplně přirozené..

Tělíska jsou z plastu, mědi, stříbra nebo zlata. Ty ze stříbra a zlata mají být údajně šetrnější, nevím. Jinak menstruaci mám skutečně silnější. A přirozené to rozhodně není - moje tělo se první 2 měsíce snažilo tělísko vypudit - měla jsem strašné křeče a bylo mi neustále špatně. Ale již se to naštěstí srovnalo a kromě silnější a delší menstruace vůbec nevím, že tělísko mám. Jinak moha by jsi prosím napsat jaká jídla podporující ženské draví máš ve svém jídelníčku? Děkuji.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Antikoncepce
PříspěvekNapsal: stř dub 11, 2012 8:42 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
xverunka píše:
Děkuji za odpověď. Není to čistě mechanické - mělo by to údajně i nějak narušovat Ph v pochvě na úrověň ve které spermie nejsou schopny se uchytit.

To máte pravdu, prostě na to tam musí být kyselo a kyselo vždy znamená problém, čili z dlouhodobého hlediska se mohou potíže objevit také.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv lis 29, 2012 12:16 am 
Offline

Registrován: čtv lis 29, 2012 12:09 am
Příspěvky: 1
Dobrý deň, pred nejakým časom som prešla na zdravý životný štýl (zdravá strava, cvičenie- joga atd.). Mala som na to rôzne dôvody, jedným z nich boli alergie a často opakujúce sa ženské zápaly. Mám pocit, že je to stále lepšie, aj keď to ide pomaličky. Cítim sa veľmi dobre, no jedna vec, s ktorou sa pri tomto novom zdravšom životnom štýle neviem stotožniť, je antikoncepcia. Mám 20 rokov a beriem ju už 3 roky. Bojím sa, že mohla mať vplyv na mnoho s mojich problémov ale ako to zistiť? A možno vôbec nemala... Ale stále ju užívam, no najradšej by som ju vysadila a cítila sa už úplne zdravo ale zase nechcem otehotnieť. Chcem sa spýtať na vaše názory na antikoncepciu (nie celkovo ale či sa nevylučuje so zdravou životosprávou) + nejaké skúsenosti a rady, čo s tým. Ďakujem


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv lis 29, 2012 9:04 am 
Offline

Registrován: pon dub 16, 2012 7:35 pm
Příspěvky: 115
lucia1234 píše:
Dobrý deň, pred nejakým časom som prešla na zdravý životný štýl (zdravá strava, cvičenie- joga atd.). Mala som na to rôzne dôvody, jedným z nich boli alergie a často opakujúce sa ženské zápaly. Mám pocit, že je to stále lepšie, aj keď to ide pomaličky. Cítim sa veľmi dobre, no jedna vec, s ktorou sa pri tomto novom zdravšom životnom štýle neviem stotožniť, je antikoncepcia. Mám 20 rokov a beriem ju už 3 roky. Bojím sa, že mohla mať vplyv na mnoho s mojich problémov ale ako to zistiť? A možno vôbec nemala... Ale stále ju užívam, no najradšej by som ju vysadila a cítila sa už úplne zdravo ale zase nechcem otehotnieť. Chcem sa spýtať na vaše názory na antikoncepciu (nie celkovo ale či sa nevylučuje so zdravou životosprávou) + nejaké skúsenosti a rady, čo s tým. Ďakujem

No tak kromě toho, že cpete hormony/chemii do sebe a ničíte své zdraví, tak také prostřednictvím své moče ovlivňujete zdraví ostatních (např. potenci mužů, ryby v řekách atd.). Čističky vody si s antikoncepcí moc neporadí. Se zdravou životosprávou, zdravým životním stylem ba ani s ekologií tedy nejde dohromady. HA spolu s dalšími věcmi by klidně mohla stát i za Vašimi ženskými zápaly.

Jinak je tady k tématu antikoncepce i celé vlákno. Samozřejmě se téma objevuje i ve vláknech jiných v souvislosti s problémy způsobených užíváním antikoncepce. Snadno si to na fóru vyhledáte pomocí tlačítka "Hledat", které je v horním pravém rohu.

_________________
Ani v česneku není dost česneku.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob pro 01, 2012 11:16 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
[quote="lucia1234":1jaejqvy]Dobrý deň, pred nejakým časom som prešla na zdravý životný štýl (zdravá strava, cvičenie- joga atd.). Mala som na to rôzne dôvody, jedným z nich boli alergie a často opakujúce sa ženské zápaly. Mám pocit, že je to stále lepšie, aj keď to ide pomaličky. Cítim sa veľmi dobre, no jedna vec, s ktorou sa pri tomto novom zdravšom životnom štýle neviem stotožniť, je antikoncepcia. Mám 20 rokov a beriem ju už 3 roky. Bojím sa, že mohla mať vplyv na mnoho s mojich problémov ale ako to zistiť? A možno vôbec nemala... Ale stále ju užívam, no najradšej by som ju vysadila a cítila sa už úplne zdravo ale zase nechcem otehotnieť. Chcem sa spýtať na vaše názory na antikoncepciu (nie celkovo ale či sa nevylučuje so zdravou životosprávou) + nejaké skúsenosti a rady, čo s tým. Ďakujem[/quote:1jaejqvy]
Tak členka Amy vám to píše dobře, na tom není nic pozitivního a hlavně vaše

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Antikoncepce
PříspěvekNapsal: sob dub 20, 2013 10:52 am 
Offline

Registrován: stř led 16, 2013 1:17 pm
Příspěvky: 255
Nechtěl jsem aby přítelkyně používala HA a s kondemem to neni ono. Pořídili jsme Femcap. Můžu doporučit, je to asi ta nejpohodlnější a nejlepší antikoncepce, není cítit a je spolehlivá i při nepřerušovaném sexu. Má samozřejmě pár nevýhod, jako vyšší cena ale vyplatí se. Používá se k tomu contragel green což je něco jako spermicidní gel, akorát spermie nezabíjí, jen je znehybní. Orální sex taaké není problém, gel je sladký a pozření nevadí \":)\"

http://www.pesarfemcap.cz/obchod/antikoncepce

Pro chlapy: Pokud vám záleží na zdraví vaší polovičky, i přijemném sexu, je to supr volba.

_________________
Vysoce kvalitní vitamíny a doplňky stravy NUTRILITE z čistě přírodních koncentrátů

Vodní filtr eSpring


pro členy tohoto fóra sleva :)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Antikoncepce
PříspěvekNapsal: ned dub 21, 2013 12:43 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
Elkimek píše:
Nechtěl jsem aby přítelkyně používala HA a s kondemem to neni ono. Pořídili jsme Femcap. Můžu doporučit, je to asi ta nejpohodlnější a nejlepší antikoncepce, není cítit a je spolehlivá i při nepřerušovaném sexu. Má samozřejmě pár nevýhod, jako vyšší cena ale vyplatí se. Používá se k tomu contragel green což je něco jako spermicidní gel, akorát spermie nezabíjí, jen je znehybní. Orální sex taaké není problém, gel je sladký a pozření nevadí \":)\"

http://www.pesarfemcap.cz/obchod/antikoncepce

Pro chlapy: Pokud vám záleží na zdraví vaší polovičky, i přijemném sexu, je to supr volba.

Určitě je to pro zdraví ženy velice vhodná forma, ale to je hlavně na ženách, co volí za ochranu, muži v tomto směru pochopitelně věc moc řešit nechtějí, mají přeci od přírody dáno za cíl se rozmnožit a to tedy dělají.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 66 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz