Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv bře 28, 2024 1:40 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 49 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: čtv bře 25, 2010 10:45 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
Maria píše:
Na zanet stredniho ucha je vynikajici urina-stredni proud.
Kape se tak 2 kapky a tak casto jak to jde,po nakapani je nutne lezet na druhem uchu,aby tekutina nevytekla ale byla primo na bubinku.Pokud se zacne kapat vcas,tak se zanet nerozvine.

Urina léčí prakticky vše, kam se dostane a je velká škoda, že se od této velice levné a extrémně účinné techniky lidé s odporem odvracejí. Je to blbost lidí, kteří v tomto unikátním produktu vidí odpad, ale jde o naprosto unikátní léčivo, které nelze nikdy ničím ani napodobit, natož nahradit.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv bře 25, 2010 10:49 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
Veverka píše:
Tady tedy mám ještě málo zkušenností. \":(\" Jen moje úvaha : pokud je tělo zanesené a nevyčištěné, je vhodné používat moč ? Mám pocit a možná mylný, že v tomto případě bych si lila vlastní špínu do rány, kdy s močí odchází mnohé toxiny i chemikálie. Kdo z běžně se stravujících lidí má čisťoučkou a né zapáchající moč ? Omlouvám se, nejsem v tutom ještě znalec a nikterak nechci zpochybnit léčivé účinky moči. Moč z ,,čistého zdroje" se mi osvědčila, to ano. Tam nepochybně léčí.

Kromě orální aplikace nemá její stav na nic vliv a je vždy použitelná. U toho orálního užívání to také nevadí, ale je nechutná, čili zde bych chvilku počkal, až se naformátuje na chuťové představy uživatele.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát bře 26, 2010 2:58 am 
Offline

Registrován: čtv úno 18, 2010 12:38 pm
Příspěvky: 319
Pre doplnenia pána Jardu by som dodal, že niektoré kmeňe používajú na rany zmes moču a popela z dreva. Vyrobia z toho hmotu kašičkovitej konzistencie a aplikujú priamo na rany. Ďalej bolo vysvetlené, že moč aj ten popol sú dve sterilné veci, ktorými keď sa prekryje rana, tak sa vlastne zabrání prenikaniu rôznych infekcií do rany a následnému hnisaniu a iným komplikáciam s tým spojenými.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát bře 26, 2010 6:27 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte bře 02, 2010 8:27 am
Příspěvky: 277
Jarda píše:
Kromě orální aplikace nemá její stav na nic vliv a je vždy použitelná. U toho orálního užívání to také nevadí, ale je nechutná, čili zde bych chvilku počkal, až se naformátuje na chuťové představy uživatele.

Tak to jste mi potěšil. Moč se mi osvědčila v mnoha případech jako báječný pomocník. Ovšem i mne samotnou odradí tmavožlutá smrdutá moč jen mi vleze do nosu.
Na pití bych si dycky počkala na tu ,,vypucovanou"-to už se dá pít jak voda. \":(\"

_________________
Příroda je mocná čarodějka.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát bře 26, 2010 6:30 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte bře 02, 2010 8:27 am
Příspěvky: 277
mohy píše:
Pre doplnenia pána Jardu by som dodal, že niektoré kmeňe používajú na rany zmes moču a popela z dreva. Vyrobia z toho hmotu kašičkovitej konzistencie a aplikujú priamo na rany. Ďalej bolo vysvetlené, že moč aj ten popol sú dve sterilné veci, ktorými keď sa prekryje rana, tak sa vlastne zabrání prenikaniu rôznych infekcií do rany a následnému hnisaniu a iným komplikáciam s tým spojenými.

Ano toto je výborná věc. Vyzkoušeno na sobě. Kdysi mi kohout drbnul kotník v lednu. Jitrocel nebylo kde utrhnout, tak jsem si udělala kašičku z dřevěného uhlí a moči. Účelnost byla stejná jak s jitrocelem jen mi to chvilku déle krvácelo než jsem to spatlala.

_________________
Příroda je mocná čarodějka.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát bře 26, 2010 6:39 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte bře 02, 2010 8:27 am
Příspěvky: 277
Maria píše:
Veverko,s tim si nedelej starosti.Amstrong lecil lidi jejich moci v tezkych stavech,kdy tato tekutina byla moci podobna jen opravdu vzdalene,jak byla hnusna.
Urinou nemuzes nic zkazit,jedine,kdy je neprijemne,kdyz ji uzivas oralne a jis pri tom ruzne sajrajty jako je maso,uzeniny,mleko-zkratka zivoc.bilkoviny.
U ditete toto v podstate nehrozi ani kdyz ji maso.Kdyz byla moje dcera mala,davala jsem ji urinu do caje,kdyz byla nemocna a uzdravovala se dobre.Zanet str.ucha nemela nikdy,vzdy jsme to rozkapaly.
Taky je dobra na rymu,kapat misto nosnich kapek...

Díky, já vyrostla na bylinkách s mou praprababi a moč se tehdy používala také. Pak se nějak zvrtla doba a přešlo se z účinných věcí na léky. Ráda jsem se vrátila ke starému způsobu života. Ten mi vyhovuje více jak ten moderní. Děti naštěstí dycky přišly brzyčko že jim něco je a něž nemoc propukla, tak byly zasejc zdravé. \":)\" \":)\" Je ale fajn vědět, že tento způsob léčby má vícero lidí ozkoušené a s pozitivními výsledky.

_________________
Příroda je mocná čarodějka.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát bře 26, 2010 12:27 pm 
Offline

Registrován: stř bře 17, 2010 12:51 pm
Příspěvky: 14
No tedy nevím. Vyčůrat se a nalít to vše na to co mi zlobí ? ! Do toho se mi opravdu nechce. Počkám si až budeme zdravější. Teď na mě zápach na wc moc vábně nepůsobí. Byliny se mi osvědčily dobře a s těmi budu pracovat. Pročítám stránku po stránce a je tu hodně rad jen se v tom ještě moc nevyznám. Jíst stále jen ovoce a zeleninu je asi dobré a já tozvládnu. Děti to budu učit, ale do teď mi to odmítaly. \":(\"


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát bře 26, 2010 1:43 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: čtv bře 11, 2010 8:31 pm
Příspěvky: 26
Milenka píše:
No tedy nevím. Vyčůrat se a nalít to vše na to co mi zlobí ? ! Do toho se mi opravdu nechce. Počkám si až budeme zdravější. Teď na mě zápach na wc moc vábně nepůsobí. Byliny se mi osvědčily dobře a s těmi budu pracovat. Pročítám stránku po stránce a je tu hodně rad jen se v tom ještě moc nevyznám. Jíst stále jen ovoce a zeleninu je asi dobré a já tozvládnu. Děti to budu učit, ale do teď mi to odmítaly. \":(\"

Ta zelenina záleží na tom, jak se to upraví. Například se mi to nechtělo krájet, tak jsem si dal do mixéru brokolici, mrkev, pekingské zelí, hlívu a trochu oleje a takovej humus z toho byl, že se do nedalo žrát.
Další den jsem jsem na drobno nakrájel brokolici, okurku, čínské zelí, papriku, kousek hlívy, trochu cibule, dva stroužky česneku, trochu oleje, posypal do chilli pikant kořením a byla to taková mňamka, že to dneska bude zase \":wink:\" Když přišli domů ostatní dožadovali se jitrnic, že prý jsou všude cítit jitrnice, a že chtějí taky. Takže to asi provoní byt po jitrnicích, což je záhada, já z toho žádný necítil \":D\"


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát bře 26, 2010 3:08 pm 
Offline

Registrován: stř bře 17, 2010 12:51 pm
Příspěvky: 14
rADo píše:
Ta zelenina záleží na tom, jak se to upraví. Například se mi to nechtělo krájet, tak jsem si dal do mixéru brokolici, mrkev, pekingské zelí, hlívu a trochu oleje a takovej humus z toho byl, že se do nedalo žrát.
Další den jsem jsem na drobno nakrájel brokolici, okurku, čínské zelí, papriku, kousek hlívy, trochu cibule, dva stroužky česneku, trochu oleje, posypal do chilli pikant kořením a byla to taková mňamka, že to dneska bude zase \":wink:\" Když přišli domů ostatní dožadovali se jitrnic, že prý jsou všude cítit jitrnice, a že chtějí taky. Takže to asi provoní byt po jitrnicích, což je záhada, já z toho žádný necítil \":D\"

Díky za tip. Zkusím to. Jsou to mlsouni a je mi jasné, že je nemohu převést na ,králíky " ze dne na den. Zatím tu nikdo nemá až takévé problémy, aby ho to donutilo. \":(\"
je to dlouhá esta co je před námi, ale budu se snažit. \":D\"


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát bře 26, 2010 7:22 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
Milenka píše:
No tedy nevím. Vyčůrat se a nalít to vše na to co mi zlobí ? ! Do toho se mi opravdu nechce. Počkám si až budeme zdravější. Teď na mě zápach na wc moc vábně nepůsobí. Byliny se mi osvědčily dobře a s těmi budu pracovat. Pročítám stránku po stránce a je tu hodně rad jen se v tom ještě moc nevyznám. Jíst stále jen ovoce a zeleninu je asi dobré a já tozvládnu. Děti to budu učit, ale do teď mi to odmítaly. \":(\"

Tak to zatím prubněte místo krému na ruce a uvidíte, že již nic jiného kupovat nebudete.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon bře 29, 2010 2:08 pm 
Offline

Registrován: stř bře 17, 2010 12:51 pm
Příspěvky: 14
Jarda píše:
Tak to zatím prubněte místo krému na ruce a uvidíte, že již nic jiného kupovat nebudete.

Dobrý den, chtěla bych se zeptat. Počůrala jsem si ruce a přišlo mi to jako jejich umytí. Nicméně měla jsem docela dlouho pocit, že mi smrdí. Je to dáno tím, že organismus není ještě pořádně vyčištěn ? Děkuji.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon bře 29, 2010 2:47 pm 
Offline

Registrován: čtv úno 18, 2010 12:38 pm
Příspěvky: 319
Milenka píše:
Dobrý den, chtěla bych se zeptat. Počůrala jsem si ruce a přišlo mi to jako jejich umytí. Nicméně měla jsem docela dlouho pocit, že mi smrdí. Je to dáno tím, že organismus není ještě pořádně vyčištěn ? Děkuji.

Ono tie ruky je treba po pár minutách opláchnuť. Aplikáciu uriny na tvár tu myslím pán Jarda odporúčal aplikovať na noc a ráno oplachnúť vodou, vraj s tým nie je žiadny problém.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon bře 29, 2010 5:55 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
Milenka píše:
Dobrý den, chtěla bych se zeptat. Počůrala jsem si ruce a přišlo mi to jako jejich umytí. Nicméně měla jsem docela dlouho pocit, že mi smrdí. Je to dáno tím, že organismus není ještě pořádně vyčištěn ? Děkuji.

Lidé mají zažitý odpor k této vlastní tekutině a to je škoda, protože se jedná o naprosto unikátní produkt s neuvěřitelným spektrem působení na zdraví člověka. Z toho také plyne i pocit špíny, nebo smradu, který jste vnímala a pochybuji, že by jste byla tak zanesená, že by vaše urina páchla tak, aby to bylo cítit po jednom opláchnutí rukou. Dobré je, že jste se pokusila to alespoň vyzkoušet a teď je potřeba pomalu pokračovat, trochu si to osahat a zjistit, co to dělá. Většinou již na jeden, až dva pokusy je znát zvláčnění pokožky a má takový sametový povrch, čili by vám to mělo napovědět, jak výborný postup to je a přimět vás k dalším pokusům. Běžně se urina aplikuje tak na dvacet minut a pak se vlažnou vodou opláchne.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát čer 18, 2010 1:14 pm 
Offline

Registrován: čtv úno 18, 2010 12:38 pm
Příspěvky: 319
Tak dcerka 4,5r chytila asi zápal ucha. Čo vyskúšať? Kvapkať urinu, alebo aloe alebo skúsiť výplach s MMS? Pri tom MMSku som si neni istý akú koncentráciu aktivovaných kvapiek do akého objemu tekutin namiešať, aby to nepoškodilo ušný bubienok.
Prešiel som diskusiu ale nič jednoznačné tu nieje napísané. Dcérka vraj roní krokodílie slzy od bolesti. Naposledy sme riešili nočné pomočovanie, ktoré sme už úspešne zvládli. Čo sme jej merali pH moču, tak bolo v poriadku.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát čer 18, 2010 8:11 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
mohy píše:
Tak dcerka 4,5r chytila asi zápal ucha. Čo vyskúšať? Kvapkať urinu, alebo aloe alebo skúsiť výplach s MMS? Pri tom MMSku som si neni istý akú koncentráciu aktivovaných kvapiek do akého objemu tekutin namiešať, aby to nepoškodilo ušný bubienok.
Prešiel som diskusiu ale nič jednoznačné tu nieje napísané. Dcérka vraj roní krokodílie slzy od bolesti. Naposledy sme riešili nočné pomočovanie, ktoré sme už úspešne zvládli. Čo sme jej merali pH moču, tak bolo v poriadku.

Určitě lze aplikovat urinu, ale dobré je také koloidní stříbro, jak funguje aloe nemám vyzkoušeno, ale také může zabrat. S tím MMS bych byl dost opatrný, je to na hlavě a reakce se pak hůře odhaduje, všude jinde bych MMS doporučil. Vhodná varianta může být i pár kapek rostlinného oleje, ideálně lněného, který se vsákne a zánět mohou utlumit omega 3 mastné kyseliny v něm obsažené.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 49 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 18 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz