Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv bře 28, 2024 1:39 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 102 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 3, 4, 5, 6, 7
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Žlučníkové kameny
PříspěvekNapsal: stř led 27, 2021 7:08 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte pro 29, 2020 12:08 am
Příspěvky: 757
ash píše:
koho jsi presvedcil aby ti ursosan/ursomed predepsal?

Ešte ma napadlo, že na žlčník je veľmi účinný čaj Leros Thé Salvat. Je horký a podporoval mi veľmi trávenie.

_________________
Fanatici všech zemí, vyližte si prdel!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Žlučníkové kameny
PříspěvekNapsal: stř čer 09, 2021 10:21 pm 
Offline

Registrován: stř led 09, 2013 12:49 pm
Příspěvky: 57
Poradte mi prosim zlcnikovu dietu, ako sa stravovat.
Uz som toho vela precitala, ale kazdy ma iny nazor. Som z toho zmatena.
Dakujem velmi pekne.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Žlučníkové kameny
PříspěvekNapsal: čtv čer 10, 2021 9:51 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
Margareta píše:
Poradte mi prosim zlcnikovu dietu, ako sa stravovat.
Uz som toho vela precitala, ale kazdy ma iny nazor. Som z toho zmatena.
Dakujem velmi pekne.

To bych musel znát přesně váš problém jinak je těch stravovacích možností více. Buď přesně problém popište, nebo mě klidně zavolejte a probereme co a jak.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Žlučníkové kameny
PříspěvekNapsal: čtv čer 10, 2021 10:13 pm 
Offline

Registrován: stř led 09, 2013 12:49 pm
Příspěvky: 57
Dakujem Vam pan Zajicek, skusim zatelefonovat. Mozem zatelefonovat (pondelok-piatok) aj doobeda alebo lepsie by bolo poobede, pripadne navecer?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Žlučníkové kameny
PříspěvekNapsal: pát čer 11, 2021 7:18 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
Margareta píše:
Dakujem Vam pan Zajicek, skusim zatelefonovat. Mozem zatelefonovat (pondelok-piatok) aj doobeda alebo lepsie by bolo poobede, pripadne navecer?

Tak můžete kdykoliv, ale nejlepší je to o víkendu to mám většinou více času.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Žlučníkové kameny
PříspěvekNapsal: čtv črc 27, 2023 12:24 pm 
Offline

Registrován: úte kvě 24, 2016 10:48 pm
Příspěvky: 407
Jaké ty žlučové soli jsou nejlepší prosím vás kupovat a kde? Četla jsem, že to chce nějaké čištěné, ale co to znamená, nevím. Máte nějaké na eshopu? Dále můžete mi doporučit nějaký doplněk, který obsahuje přírodní enzymy? Moc děkuji


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Žlučníkové kameny
PříspěvekNapsal: čtv črc 27, 2023 6:24 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
krasnagadgetka píše:
Jaké ty žlučové soli jsou nejlepší prosím vás kupovat a kde? Četla jsem, že to chce nějaké čištěné, ale co to znamená, nevím. Máte nějaké na eshopu? Dále můžete mi doporučit nějaký doplněk, který obsahuje přírodní enzymy? Moc děkuji

Pokud tyto doplňky klientům zajišťuji posílám jim Ox Bile většinou 500 mg, ale na vyzkoušení je možná lepší slabší, nebo si zpočátku tobolky rozdělit. Jinak lze použít komplexní přípravek Super Enzymes který obsahuje jak betain, tak Ox Bile 100 mg, tak celý soubor enzymů. Na e-schopu tyto produkty nemáme, nedovedu odhadnout jak by se na to tvářilo místní úřednictvo a vzhledem k tomu že takové fajnovosti chce sem tam někdo nemíním se legislativou prokousávat.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Žlučníkové kameny
PříspěvekNapsal: pát črc 28, 2023 6:27 am 
Offline

Registrován: úte úno 19, 2013 2:43 am
Příspěvky: 1953
krasnagadgetka píše:
Jaké ty žlučové soli jsou nejlepší prosím vás kupovat a kde? Četla jsem, že to chce nějaké čištěné, ale co to znamená, nevím. Máte nějaké na eshopu? Dále můžete mi doporučit nějaký doplněk, který obsahuje přírodní enzymy? Moc děkuji

Jestli na tom nejste tak špatně, tak by k nahození tvorby HCl mohl stačit multivitamín a draslík a žluči taurin. Jinak řešení, co psal pan Jarda.

12 Foods That Contain Natural Digestive Enzymes
https://www.healthline.com/nutrition/natural-digestive-enzymes

_________________
http://www.aeronet.news
https://protiproud.info/
https://www.parlamentnilisty.cz/
https://vk.com/irenaaneri
https://www.naturalnews.com/





Citát: "Nemoc je okem viditelná a elektroakupunkturou měřitelná, i když nemocniční laboratoř mlčí."


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Žlučníkové kameny
PříspěvekNapsal: úte led 23, 2024 11:12 am 
Offline

Registrován: pon led 22, 2024 3:50 pm
Příspěvky: 2
Dobrý den,

zajímalo by mě pane Jardo, jaké je nejlepší forma soli vhodná k rozpouštění žlučníkových kamenů a případně jaké zvolit dávkování.
(je účinná i forma malátu nebo bysglicinátu ?)

Také jsem si přečetl, že je vhodné pít čaj Chanca Piedra.. existuje ještě další způsoby, jak rozpouštět kameny ?

PS: jeden kámen se nachází v žlučníku 1,2 mm a jeden v krčku 0.8 mm.

Děkuji.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Žlučníkové kameny
PříspěvekNapsal: stř led 24, 2024 1:16 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
Godar píše:
Dobrý den,

zajímalo by mě pane Jardo, jaké je nejlepší forma soli vhodná k rozpouštění žlučníkových kamenů a případně jaké zvolit dávkování.
(je účinná i forma malátu nebo bysglicinátu ?)

Také jsem si přečetl, že je vhodné pít čaj Chanca Piedra.. existuje ještě další způsoby, jak rozpouštět kameny ?

PS: jeden kámen se nachází v žlučníku 1,2 mm a jeden v krčku 0.8 mm.

Děkuji.

Tam jde použít jakoukoliv formu hořčíku tedy i ty formy co uvádíte s tím že já bych asi upřednostnil ten malát a bere se 10 mg čistého hořčíku na kilo váhy a den. Uvedený čaj má přezdívku drtič kamenů tedy ten určitě také může hodně pomoci a osobně bych si od lékaře nechal napsat Ursosan, tím dokonce i medicína likviduje bordel v játrech neoperabilním pacientům a pokud by se cukal pak z USA se dá zajistit přípravek Ox Bille s tím bych vám asi dokázal i pomoci.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Žlučníkové kameny
PříspěvekNapsal: stř led 24, 2024 3:59 pm 
Offline

Registrován: pon led 22, 2024 3:50 pm
Příspěvky: 2
Jarda píše:
Tam jde použít jakoukoliv formu hořčíku tedy i ty formy co uvádíte s tím že já bych asi upřednostnil ten malát a bere se 10 mg čistého hořčíku na kilo váhy a den. Uvedený čaj má přezdívku drtič kamenů tedy ten určitě také může hodně pomoci a osobně bych si od lékaře nechal napsat Ursosan, tím dokonce i medicína likviduje bordel v játrech neoperabilním pacientům a pokud by se cukal pak z USA se dá zajistit přípravek Ox Bille s tím bych vám asi dokázal i pomoci.

Děkuji za informace a zkusíme se zeptat doktora na předepsání Ursosan... Pokud to nevyjde ozvu se Vám ohledně přípravku Ox Bille. Mohl by jste mi přiblížit na jaké principu funguje Ursosan a OX Bille ? Fungují na totožném principu ?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Žlučníkové kameny
PříspěvekNapsal: stř led 24, 2024 7:19 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
Godar píše:
Děkuji za informace a zkusíme se zeptat doktora na předepsání Ursosan... Pokud to nevyjde ozvu se Vám ohledně přípravku Ox Bille. Mohl by jste mi přiblížit na jaké principu funguje Ursosan a OX Bille ? Fungují na totožném principu ?

Kameny v zásadě vznikají stejně jako krápníky sedimentací konkrétních látek při nízkém toku husté žluče a rozpouští se opačným způsobem tedy je potřeba rozšířit žlučovody a maximalizovat tok žluče a jak Ursosan tak Ox Bille je žluč v prvním případě medvědí a v druhém býčí. Tok žluče stimuluje v zásadě cokoliv hořkého a některé kyselé složky stravy tedy vhodné je si přeštelovat chutě na hořké a kyselé.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 102 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 3, 4, 5, 6, 7

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 19 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz