Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je pát bře 29, 2024 12:43 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 149 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Bolesti
PříspěvekNapsal: čtv bře 11, 2010 12:13 am 
Offline

Registrován: sob úno 13, 2010 1:08 am
Příspěvky: 33
Dobrý den, pane Zajíček. Můj problém začal v roce 2002. Bolest křížové kosti, s iridací přes l. hýždi ke kyčli. Snědla jsem spoustu ortopedických léků a nic. Problém se jen zhoršoval. Každý měsíc se přidalo něco nového a každý rok bolesti velmi sílily. Neurologie, ortopedie, rehabilitace a nic. Nakonec to dopadlo tak, že pro šílené a nesnesitelné bolesti celého těla ze zadu- od temene hlavy, neustále migrény, přes páteř, svaly, úpony a nesnesitelnou bolest v bedrech jsem se musela vzdát práce. Taky jsem se dostala k psychiatrovi, kde se léčil tento můj problém jako psychosomatické potíže. Po třech letech psychiatr konstatoval, že tato diagnóza je nesprávná. Vyšetření krve bylo v pořádku, nikde žádná abnormalita. Asi před dvěma měsíci jsem došla k lékaři docela vydšená, protože se v noci začínám hodně dusit. EKG v pořádku. A tímto skončilo.I když velmi zřetelně mne začala bolet játra a slezina, ale krev nic abnormálního nevykazuje. Na neurologii léta výsledky v moči krev a nyní i bílkovina. CT v pořádku, m.m. zevnitř taktéž. Pálení kůže a následná svědivost, je už poslední kapka, která mne přesvědčila, že to musím chytit do rukou sama. Ale netuším jak a ani co mi je. Bolesti jsou doslova paralyzující. Analgetika už téměř nereagují, musím je brát již co dvě hodiny. Poprosila jsem urologa ať ještě něco pro mne zkusí udělat, tak vzhledem k tomu,že hematurie přetrvává a ery jsou 60% poškozených mne odeslal ne nefrologii, která ovšem bude až za měsíc. Popravdě se už nesnažím ani skrývat své nejčernější myšlenky, kde by to bylo pro mne nejlepší vše ukončit, protože už bolestma nevím co dělat. Snad mi pomůžete a porádíte. Budu velmi ráda. S pozdravem Iva


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Bolesti
PříspěvekNapsal: čtv bře 11, 2010 9:22 am 
Offline

Registrován: čtv bře 11, 2010 9:18 am
Příspěvky: 12
Já jsem na tom podobně a proto jsem ráda, že jsem našla toto téma zde. Také si se mnou lékaři něvědí rady a léky proti bolestem už mám všade po kapsách a jím je jak bombóny. Trvá to u mě 3 roky a nikde nic neobjeveno. Přesto mě to trápí a chci s tím skoncovat. Díky, že jste tu a snad nám pomůžete. Anička


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Bolesti
PříspěvekNapsal: čtv bře 11, 2010 11:16 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
Iva Minksová píše:
Dobrý den, pane Zajíček. Můj problém začal v roce 2002. Bolest křížové kosti, s iridací přes l. hýždi ke kyčli. Snědla jsem spoustu ortopedických léků a nic. Problém se jen zhoršoval. Každý měsíc se přidalo něco nového a každý rok bolesti velmi sílily. Neurologie, ortopedie, rehabilitace a nic. Nakonec to dopadlo tak, že pro šílené a nesnesitelné bolesti celého těla ze zadu- od temene hlavy, neustále migrény, přes páteř, svaly, úpony a nesnesitelnou bolest v bedrech jsem se musela vzdát práce. Taky jsem se dostala k psychiatrovi, kde se léčil tento můj problém jako psychosomatické potíže. Po třech letech psychiatr konstatoval, že tato diagnóza je nesprávná. Vyšetření krve bylo v pořádku, nikde žádná abnormalita. Asi před dvěma měsíci jsem došla k lékaři docela vydšená, protože se v noci začínám hodně dusit. EKG v pořádku. A tímto skončilo.I když velmi zřetelně mne začala bolet játra a slezina, ale krev nic abnormálního nevykazuje. Na neurologii léta výsledky v moči krev a nyní i bílkovina. CT v pořádku, m.m. zevnitř taktéž. Pálení kůže a následná svědivost, je už poslední kapka, která mne přesvědčila, že to musím chytit do rukou sama. Ale netuším jak a ani co mi je. Bolesti jsou doslova paralyzující. Analgetika už téměř nereagují, musím je brát již co dvě hodiny. Poprosila jsem urologa ať ještě něco pro mne zkusí udělat, tak vzhledem k tomu,že hematurie přetrvává a ery jsou 60% poškozených mne odeslal ne nefrologii, která ovšem bude až za měsíc. Popravdě se už nesnažím ani skrývat své nejčernější myšlenky, kde by to bylo pro mne nejlepší vše ukončit, protože už bolestma nevím co dělat. Snad mi pomůžete a porádíte. Budu velmi ráda. S pozdravem Iva

Anička píše:
Já jsem na tom podobně a proto jsem ráda, že jsem našla toto téma zde. Také si se mnou lékaři něvědí rady a léky proti bolestem už mám všade po kapsách a jím je jak bombóny. Trvá to u mě 3 roky a nikde nic neobjeveno. Přesto mě to trápí a chci s tím skoncovat. Díky, že jste tu a snad nám pomůžete. Anička

Pro tento stav jsem přesvědčen, že děláte dvě zásadní chyby. Promyslete si jak to začalo a zjistíte, že patrně překyselením. Logické je se tedy tělo odkyselit a vy naopak do sebe cpete kvanta kyselinotvorných pilulí. To se potom nedivte, že se váš stav pouze zhoršuje. Další jsou ty psychické komplikace, které opět krmíte pilulemi a zase stoupají potíže. Dejte si na to kvanta hořčíku a máte klid na duši. Moje rada tedy zní denně čistit střeva, minimálně tři dny, případně i týden k jídlu a pití pouze okurky, nebo melouny a šťávu z těchto plodin, nic jiného ani kousek ničeho jiného. Dále tolik vstřebatelného hořčíku, až to vyvolá průjem a pak to držet těsně před tím průjmem. Dodávat ho můžete jak vnitřně, tak pomocí koupelí, ale udržet to těsně před tím průjmem a dávku si musíte vysledovat, je u každého jiná.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Bolesti
PříspěvekNapsal: pát bře 12, 2010 9:03 am 
Offline

Registrován: čtv bře 11, 2010 9:18 am
Příspěvky: 12
Jarda píše:
Pro tento stav jsem přesvědčen, že děláte dvě zásadní chyby. Promyslete si jak to začalo a zjistíte, že patrně překyselením. Logické je se tedy tělo odkyselit a vy naopak do sebe cpete kvanta kyselinotvorných pilulí. To se potom nedivte, že se váš stav pouze zhoršuje. Další jsou ty psychické komplikace, které opět krmíte pilulemi a zase stoupají potíže. Dejte si na to kvanta hořčíku a máte klid na duši. Moje rada tedy zní denně čistit střeva, minimálně tři dny, případně i týden k jídlu a pití pouze okurky, nebo melouny a šťávu z těchto plodin, nic jiného ani kousek ničeho jiného. Dále tolik vstřebatelného hořčíku, až to vyvolá průjem a pak to držet těsně před tím průjmem. Dodávat ho můžete jak vnitřně, tak pomocí koupelí, ale udržet to těsně před tím průjmem a dávku si musíte vysledovat, je u každého jiná.

Dobrý den,
očistu střev jsem přečetla a zvládnu. Jen musím koupit potřebné pomůcky.
Hořčík mám doma a zvýším dávky.
Okurky ke koupi jsou, ale molouny ? To teď bohužel neseženu.
Začnu tedy aspoň okurkami a dodělám v létě při melounech.
Koukala jsem i na solné koupele, co tu uvádíte a to také zvládnu.
Mohu si tedy dovolit vysadit všechny léky ? A vyléčit se pouze zeleninou ?
Bylo by to vcelku jednoduché, ale zdá se mi to až neuvěřitelně jednoduché.
Děkuji Anička


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Bolesti
PříspěvekNapsal: pát bře 12, 2010 9:29 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
Anička píše:
Dobrý den,
očistu střev jsem přečetla a zvládnu. Jen musím koupit potřebné pomůcky.
Hořčík mám doma a zvýším dávky.
Okurky ke koupi jsou, ale molouny ? To teď bohužel neseženu.
Začnu tedy aspoň okurkami a dodělám v létě při melounech.
Koukala jsem i na solné koupele, co tu uvádíte a to také zvládnu.
Mohu si tedy dovolit vysadit všechny léky ? A vyléčit se pouze zeleninou ?
Bylo by to vcelku jednoduché, ale zdá se mi to až neuvěřitelně jednoduché.
Děkuji Anička

Z počátku můžete střeva čistit i dvakrát denně, ráno a večer, tím nic nezkazíte. Hořčík berte vnitřně i zvenku v podobě koupelí a takém se dá tělo mazat roztokem chloridu hořečnatého. Ten chlorid hořečnatý je dobré užívat i vnitřně v podobě roztoku ve vodě, jako minerálku a na mazání je vhodné si udělat 2,5% roztok chloridu hořečnatého a mazat tím velkou plochu kůže, čímž se vstřebá také veliké množství hořčíku. U velkých deficitů hořčíku, což bude váš případ, se stav rovná 2-3 měsíce. Melouny se dají naprosto běžně koupit celou zimu a to obě varianty, jak vodní, tak sladké. Vnitřek sníte a slupku zbavte té tvrdé zelené kůže a odšťavněte, chutná to jako něco mezi okurkou a melounem. Takto skoro nic nevyhodíte a tělu to prospívá. Léky se snažte omezit na minimum nezbytné pro své přežití, já vám je vysadit nemohu, ani nevím, co používáte, ale jděte na nejnižší snesitelnou mez. Vypadá to jednoduše a taky to tak jednoduše funguje, právě proto, že se to jeví neuvěřitelně jednoduché, tomu lidé nevěří, čili to vyzkoušejte a pak to sem napište, jak jste uspěla.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Bolesti
PříspěvekNapsal: pát bře 12, 2010 12:11 pm 
Offline

Registrován: sob úno 13, 2010 1:08 am
Příspěvky: 33
Dobrý den pane Zajíček, děkuji Vám za odpověď, jenom si teda musím na Vašem fóru najít očistu střev, koupele. Mám dost strašný problém i psát a číst, jak se třesu bolestí, ale musím to zvládnout. Jen to magnézium si můžu koupit jakékoliv? Beru pravidelně už léta tři tablety denně. Ale je pravda, že jsem také dospěla k názoru překyselení organismu. Léky se snažím už nebrat. Stejně mi nepomáhly a jen jsem se dál likvidovala. Horší je to ze záchvatama migrén. Jsou téměř tři v týdnu a bolestí nemůžu ani ležet. Musím si to odtrpět ve stoje. Zdravím moc Iva M.
A taky nevím, jak mám udělat 2,5 % roztok chloridu hořečnatého? A ten koupím v lékárně? Děkuji za odpověď a zdravím Iva


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Bolesti
PříspěvekNapsal: pát bře 12, 2010 1:47 pm 
Offline

Registrován: sob úno 13, 2010 1:08 am
Příspěvky: 33
Ještě jednou moc zdravím, ale jsem tady zase s otázkou. Nemůžu sehnat ani jednu sůl. ani epsomskou ani himalájskou, dokonce ani na internetu ne. Chlorid hořečnatý také ne. Mohl byste být tak laskav a dát mi nějaký tip, kde bych to mohla sehnat? S díky Iva


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Bolesti
PříspěvekNapsal: pát bře 12, 2010 2:29 pm 
Offline

Registrován: čtv pro 17, 2009 11:37 am
Příspěvky: 55
Melouny jsou celou zimu k dostání v hypermarketech Albert v celkem dobré kvalitě. Himalajskou sůl vedou prodejny zdravé výživy a dá se snadno objednat i na internetu. Ostatní soli si objednejte přímo u pana Zajíčka, dle návodu v inzerci zde ve fóru.
Přeji co nejrychlejší obrat k lepšímu.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Bolesti
PříspěvekNapsal: pát bře 12, 2010 2:49 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
Iva Minksová píše:
Dobrý den pane Zajíček, děkuji Vám za odpověď, jenom si teda musím na Vašem fóru najít očistu střev, koupele. Mám dost strašný problém i psát a číst, jak se třesu bolestí, ale musím to zvládnout. Jen to magnézium si můžu koupit jakékoliv? Beru pravidelně už léta tři tablety denně. Ale je pravda, že jsem také dospěla k názoru překyselení organismu. Léky se snažím už nebrat. Stejně mi nepomáhly a jen jsem se dál likvidovala. Horší je to ze záchvatama migrén. Jsou téměř tři v týdnu a bolestí nemůžu ani ležet. Musím si to odtrpět ve stoje. Zdravím moc Iva M.
A taky nevím, jak mám udělat 2,5 % roztok chloridu hořečnatého? A ten koupím v lékárně? Děkuji za odpověď a zdravím Iva

Střeva jsou na hlavních stránkách tady, http://www.zdravi-az.cz/Ocista_tlusteho_streva_00.php . Hořčíku musíte jíst relativně hodně, opravdu až do stavu průjmu. Tři tablety ve vašem stavu jsou naprosto k ničemu, mě nic není a pokud beru tablety, tak jich beru 16-20 u vás to může být i mnohonásobek této dávky. Nejvhodnější zdroj hořčíku je chlorid hořečnatý a to jak ho pít i se jím potírat a také dávat zásadité hořečnaté koupele s epsomskou solí. Oboje vám může manželka poslat, pokud to budete chtít napište to do soukromé správy. Migrény jsou téměř vždy ze zaneseného tlustého střeva a doporučuji jak to přijde okamžitě vyprat střevo, což zpravidla ihned zabere a prášky nejsou potřeba. U toho 2,5% tního chloridu hořečnatého jde o váhový poměr, ale zase nijak vysokou přesnost řešit nemusíte, prostě je to roztok soli a pokud bude trochu slabší, nebo trochu silnější, tak se celkem nic neděje. Normálně to je 2,5g na 97,5 g vody, přeloženo do jazyka běžných uživatelů, zhruba plastová lžička cca 3 g na 1 dcl vody.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Bolesti
PříspěvekNapsal: pon bře 15, 2010 7:46 am 
Offline

Registrován: čtv bře 11, 2010 9:18 am
Příspěvky: 12
Dobrý den, tak už jsem pročetla očistu střev. Dnes na to budu večer připravena. Od pátka jsem na okurkách. Melouny v Albertu opravdu neměli a i se mi prodavačka vysmála. \":)\" Léky jsem vysadila a příšerně mi bolí hlava. Ale chci to zvládnout bez léků co to půjde vydržet.
Děkuji všem, co přispívají do těchto stránek.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Bolesti
PříspěvekNapsal: pon bře 15, 2010 9:03 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
Anička píše:
Dobrý den, tak už jsem pročetla očistu střev. Dnes na to budu večer připravena. Od pátka jsem na okurkách. Melouny v Albertu opravdu neměli a i se mi prodavačka vysmála. \":)\" Léky jsem vysadila a příšerně mi bolí hlava. Ale chci to zvládnout bez léků co to půjde vydržet.
Děkuji všem, co přispívají do těchto stránek.

Střeva je vhodnější čistit ráno nalačno a jakmile vás rozbolí hlava, což je od střeva, je nutné to okamžitě vyklystýrovat. Co se týká těch melounů, tak netuším odkud jste, ale tady v Poděbradech je mají celý rok, jak v Albertu, tak i v ostatních obchodech, čili podívejte se i někde jinde a neměl by to být problém je sehnat.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Bolesti
PříspěvekNapsal: pon bře 15, 2010 7:33 pm 
Offline

Registrován: sob úno 13, 2010 1:08 am
Příspěvky: 33
dobrý den pane Zajíček, psala jsem dvakrát sz, ale odpověď nedorazila. Nevím, jestli jsem to odeslala správně. Prosím Vás o odpověď, ohledně zaslání soli, nevím, jestli mám čekat nebo jít shánět do jiného města. Tak se nezlobte, že jsem nedočkavá. díky Iva


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Bolesti
PříspěvekNapsal: pon bře 15, 2010 9:06 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
Iva Minksová píše:
dobrý den pane Zajíček, psala jsem dvakrát sz, ale odpověď nedorazila. Nevím, jestli jsem to odeslala správně. Prosím Vás o odpověď, ohledně zaslání soli, nevím, jestli mám čekat nebo jít shánět do jiného města. Tak se nezlobte, že jsem nedočkavá. díky Iva

Manželka to má zabalené a zítra to odesílá.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Bolesti
PříspěvekNapsal: úte bře 16, 2010 12:28 am 
Offline

Registrován: sob úno 13, 2010 1:08 am
Příspěvky: 33
Dobrý večer, chtěla jsem se ještě zeptat. Bolesti dopoledne už nejsou, ale okolo 16 hodiny začíná dost velké zhoršení a večer už není ani snesitelný. Hlavně hlava a okolí páteře a kolem lopatek. Jsem ovšem taky dost slabá a nejsem schopná jít ani na procházku.Pár kroků po bytě a sednout. Změnila jsem i jídelníček. Je vhodné po tomto všem udělat jaterní očistu nebo mám počkat několik dní? A pokračovat dál na syrové stravě? To mi žádný problém nedělá. Nevím, jestli je vhodné nasadit MMS, už jsem ho jednou měla, ale dostala jsem se jen na 22 kapek denně. Potom už mi bylo pořád špatně. Pomůžete mi? Děkuji Iva Píšete i o sodě, nevím jestli bych měla použít, myslím nárazově vypít?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Bolesti
PříspěvekNapsal: úte bře 16, 2010 9:43 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
Iva Minksová píše:
Dobrý večer, chtěla jsem se ještě zeptat. Bolesti dopoledne už nejsou, ale okolo 16 hodiny začíná dost velké zhoršení a večer už není ani snesitelný. Hlavně hlava a okolí páteře a kolem lopatek. Jsem ovšem taky dost slabá a nejsem schopná jít ani na procházku.Pár kroků po bytě a sednout. Změnila jsem i jídelníček. Je vhodné po tomto všem udělat jaterní očistu nebo mám počkat několik dní? A pokračovat dál na syrové stravě? To mi žádný problém nedělá. Nevím, jestli je vhodné nasadit MMS, už jsem ho jednou měla, ale dostala jsem se jen na 22 kapek denně. Potom už mi bylo pořád špatně. Pomůžete mi? Děkuji Iva Píšete i o sodě, nevím jestli bych měla použít, myslím nárazově vypít?

Jak to začne bolet, tak udělejte klystýr a mělo by se to zmírnit. Na jaterní očistu musíte mít čistá střeva, jinak to bude docela utrpení a líbit se vám to asi nebude. V syrové stravě jednoznačně pokračovat a měřit si pH moče a slin, to musíte dostat do život podporujících hodnot, nebo raději na nějakou dobu spíše velmi vysoko, moč můžete mít třeba týden 7,5-7,8 pH. MMS můžete užívat, ale menší dávky vícekrát denně, nechoďte do velkých dávek. Jedlá soda se rozpustí cca 5-8 g do sklenice teplé vody a vypije nic jiného, ale stále sledujte pH moče ať to nepřeženete. Stejnou službu udělá meloun a okurka.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 149 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz