Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv bře 28, 2024 10:19 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 149 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 6, 7, 8, 9, 10
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Bolesti
PříspěvekNapsal: pát kvě 01, 2015 5:08 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
anomis píše:
ďakujem miriam:) lieky sú bohuzial na epilepsiu a injekcie kvôli tomu ze som mala plúcnu emboliu..tak tie sa bojím vysadiť..možno po čase ked zmenim stravu a poupravuje sa mi stav..dufam že to teda pôjde aj napriek tomu že beriem lieky

Tak to pak pro vás platí vynechání složitých sacharidů určitě, tím se vám zlepší i uvedené nemoci.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv kvě 28, 2015 2:08 am 
Offline

Registrován: čtv kvě 28, 2015 1:34 am
Příspěvky: 1
Chronická bolest svalů, šlach, kloubů.
Dobrý den, chtěla bych se podělit o svůj příběh. Už skoro rok trpím velkými bolestmi rukou, horní části zad, a občasně také kolen, kotníků a vůbec svalů po těle. Pracovala jsem pár let jako masérka a asi jsem se trochu přemohla. I když tuto práci už dávno nevykonávám, mám trvalé bolesti rukou. Lékaři vyloučili revmatologickou, neurologickou i infekční příčinu, takže nemám vůbec žádnou diagnostikovanou příčinu svých obtíží. Někdy mám takové problémy, že skoro nemohu hýbat rukama, nic neuzvednu a o sportu není ani řeč. Bolest chodí ve vlnách, týden je docela dobře, pak týden úplně hrozně a musím proležet. Léky žádné neužívám (nemám žádnou diagnostikovanou příčinu, tudíž ani žádné léky a možná je to i dobře). Jediné co, tak jsem brala wobenzym, chodím na plazmový generátor a zkouším užívat MMS, ale mám pocit zhoršení po pár dávkách. Také jsem vyzkoušela L-askorbát (ph 7,5) a zaznamenala jsem zlepšení. Tuším, že dobře mi budou dělat zásadité věci. Vůbec nepiju alkohol, nejím sladkosti, nic špatného, snažím se i bez lepku. Po čemkoliv nezdravém se stav výrazně zhoršuje. Trpěla jsem také hodně na záněty močových cest, ty už jsem ale překonala, bolestivé svaly ovšem zůstaly.
Zítra si jdu koupit ječmen a chlorellu a uvažuji o nasazení zeleninového šťávování, mysím, že je potřeba nasadit více přírodních věcí, které obsahují enzymy. Můžete mi poradit cokoliv dalšího ? Například jestli je vůbec vhodné užívat MMS a jaké šťávy kombinovat na tak silné bolesti svalů a šlach. (Podotýkám, že dle klasické medicíny mi nebyl žádný zánět v těle nalezen, ovšem cítím často horkost, jakoby i horečku i když teplotu nemám, dále také škubání, někdy i brnění ve svalech). Za jakýkoliv tip budu moc ráda, chtěla bych zase pracovat a sportovat, ani nevíte, jak se na to těším. Je mi 27 a necítím se ještě na důchod \":)\" Moc děkuji.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned kvě 31, 2015 10:57 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
hanka123 píše:
Chronická bolest svalů, šlach, kloubů.
Dobrý den, chtěla bych se podělit o svůj příběh. Už skoro rok trpím velkými bolestmi rukou, horní části zad, a občasně také kolen, kotníků a vůbec svalů po těle. Pracovala jsem pár let jako masérka a asi jsem se trochu přemohla. I když tuto práci už dávno nevykonávám, mám trvalé bolesti rukou. Lékaři vyloučili revmatologickou, neurologickou i infekční příčinu, takže nemám vůbec žádnou diagnostikovanou příčinu svých obtíží. Někdy mám takové problémy, že skoro nemohu hýbat rukama, nic neuzvednu a o sportu není ani řeč. Bolest chodí ve vlnách, týden je docela dobře, pak týden úplně hrozně a musím proležet. Léky žádné neužívám (nemám žádnou diagnostikovanou příčinu, tudíž ani žádné léky a možná je to i dobře). Jediné co, tak jsem brala wobenzym, chodím na plazmový generátor a zkouším užívat MMS, ale mám pocit zhoršení po pár dávkách. Také jsem vyzkoušela L-askorbát (ph 7,5) a zaznamenala jsem zlepšení. Tuším, že dobře mi budou dělat zásadité věci. Vůbec nepiju alkohol, nejím sladkosti, nic špatného, snažím se i bez lepku. Po čemkoliv nezdravém se stav výrazně zhoršuje. Trpěla jsem také hodně na záněty močových cest, ty už jsem ale překonala, bolestivé svaly ovšem zůstaly.
Zítra si jdu koupit ječmen a chlorellu a uvažuji o nasazení zeleninového šťávování, mysím, že je potřeba nasadit více přírodních věcí, které obsahují enzymy. Můžete mi poradit cokoliv dalšího ? Například jestli je vůbec vhodné užívat MMS a jaké šťávy kombinovat na tak silné bolesti svalů a šlach. (Podotýkám, že dle klasické medicíny mi nebyl žádný zánět v těle nalezen, ovšem cítím často horkost, jakoby i horečku i když teplotu nemám, dále také škubání, někdy i brnění ve svalech). Za jakýkoliv tip budu moc ráda, chtěla bych zase pracovat a sportovat, ani nevíte, jak se na to těším. Je mi 27 a necítím se ještě na důchod \":)\" Moc děkuji.

Tak v první řadě vysazení lepku nemusí být dostatečné, osobně bych vyřadil veškeré složité sacharidy a vyzkoušel dietu SCD, GAPS, nebo paleo. Sice se trochu liší, nicméně ne zase tak zásadně a fungují všechny dobře. Dále určitě vyzkoušejte v potřebném pořadí zde uvedené očisty těla a orgánů, to by mohlo také zásadně stav zlepšit a v neposlední řadě se zaměřte na nutriční deficity, například výpočtem na nutriční kalkulačce cronometer.com, nebo si nechte udělat potřebná vyšetření, což již může stát dost peněz. Výborná je z tohoto pohledu vlasová analýza, tam se o sobě toho dozvíte opravdu hodně i když také není zrovna zadarmo. Jinak mě klidně zavolejte a poladíme co se dá.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Bolesti břicha
PříspěvekNapsal: sob zář 23, 2017 1:11 am 
Offline

Registrován: sob zář 23, 2017 12:41 am
Příspěvky: 2
Dobrý den, je mi 41 a jsem deset měsíců po porodu. Ke konci těhotenství mi začali bolestí pod levým zebrem,které po porodu odezněli a letos v květnu se vrátili a trvají do teď. Bolesti mám každý den. Absolvovala jsem gastroskopii, endoskopii slinivky kolonoskopii, ct břicha, MR tenkého střeva a našla se jen zvětšené

Naposledy upravil ivhuska76 dne čtv led 01, 1970 2:00 am, celkově upraveno 8720
1506186811


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Bolesti břicha
PříspěvekNapsal: sob zář 23, 2017 11:41 am 
Offline

Registrován: pát led 29, 2016 11:42 am
Příspěvky: 297
[quote="ivhuska76":x0u5ei65]Dobrý den, je mi 41 a jsem deset měsíců po porodu. Ke konci těhotenství mi začali bolestí pod levým zebrem,které po porodu odezněli a letos v květnu se vrátili a trvají do teď. Bolesti mám každý den. Absolvovala jsem gastroskopii, endoskopii slinivky kolonoskopii, ct břicha, MR tenkého střeva a našla se jen zvětšené

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Bolesti břicha
PříspěvekNapsal: sob zář 23, 2017 5:47 pm 
Offline

Registrován: ned dub 16, 2017 6:31 pm
Příspěvky: 16
Rozpisem jednotlive moznosti, kedze ste navstivili lekarov, ktori Vam poskytli vystupy v sulade s ich moznostami a mentalnymi schopnostami.

Bolest v zaludku je neprijemny pocit, ktory moze byt trvaly alebo sa pravidelne vyskytujuci vo forme zachvatov. Existuje mnoho pricin nastupu, preto Vam o nich v skratke napisem. Bolesti toho typu su vo vseobecnosti rozdelene do dvoch skupin.

1. Bolest suvisiaca priamo so znizenou cinnostou zaludka alebo gastrickou patologiou.
2. Bolest zapricinena v dosledku poruchy inych traviacich organov umiestnenych v dutine brusnej.

Ak sa podrobne uvazuje, patologicke stavy z prvej skupiny, ktore sposobuju bolest, zahrnaju tieto ochorenia.

a. Chronicka alebo akutna gastritida
b. Zaludocny vred
c. Bakterialne alebo virusove infekcie (napr. Helicobacter)
d. Rakovina
e. Cervy
f. Otrava
g. Polypy
h. Fyzicky alebo emocionalny stres
i. Alergia alebo neznasanlivost urcitych potravin

Druha skupina bolesti je menej rozsiahla a moze ju sposobovat.

a. Hepatitida
b. Poruchy funkcie tenkeho a hrubeho creva
c. Krce branice
d. Zapal pankreasu
e. Zapal slepeho creva
f. Niektore ochorenia kardiovaskularneho systemu

Bolest moze mat roznu povahu.

Gastritida – bolestive pocity sa spravidla vyskytuju s nizkou intenzitou, hlavne po jedle.

Gastricky vred – intenzita bolesti moze byt odlisna, od nizkej az po vysoku. Bolest sa moze objavit nejaky cas po jedle (1-1,5 hodiny) alebo na prazdny zaludok.

Polypy – v tomto pripade clovek zaziva tupu bolest, co nie vzdy prinuti pacienta vyhladat lekara.

Rakovina – bolestive pocity mozu byt nizke, ale pravidelne.

Virusove infekcie – charakterizovane bolestami krcoveho typu.

Cervy – clovek citi tazkost, nahlu bolest, palenie, palenie zahy. Zvlast sa prejavuje pri hladovani, nadmernej fyzickej namahe, prejedani. Vykazuje sa zapcha alebo porusenie travenia potravy.

Otrava – bolest je ostra, silna, objavi sa 1 alebo 2 hodiny po poziti nekvalitneho jedla. Moze sa objavit vracanie alebo hnacka.

Potravinove alergie – bolesti, ktore nie su zamerane na jeden bod, ale akoby sa prelievali cez brusnu dutinu.

Neznasanlivost na laktozu (mliecny cukor) – bezny fenomen, najma u starsich ludi. Po konzumacii mliecnych vyrobkov sa moze vyskytnut nevolnost, vracanie, opuch a hnacka.

Ako vidite, pricina moze mat mnoho foriem a na ucinne liecenie je potrebne stanovit ich presnu etiologiu. Nie je spravne, ked Vas lekari posielaju na psychiatriu, pretoze je bolest priznak, ktory varuje pred vyskytom choroby. Zial, ich moznosti a mentalne schopnosti su limitovane zakonmi a v druhom rade ich poznanim. Spomenuli ste zvacsenu pecen a ubolenu slinivku. Tak napriklad patologia pecene moze sposobovat zazivacie poruchy a zapal celeho gastrointestinalneho traktu a ako dosledok gastritidu, nasledne riziko vzniku infekcie sposobenej Helicobacterom, co nasledne vedie k vredom, nielen zaludku, ale aj dvanastniku. Ak potom liecite len vznikajucu gastritidu, vred a sucastne ignorujete hlavnu pricinu – patologiu pecene – ucinnost takejto liecby bude extremne nizka. K dnesnemu dnu hlavné a najnebezpecnejsie patogeny patologie pecene a slinivky brusnej su larvy cervov prenasane napr. rybami – opisthorchiasis a clonorchiasis. Alebo aj nie, pripadne iny patogen. \":)\"

Citacia z knihy O.I.Eliseeva - Cervy a parazity

"Jak vypadá pacient s opistorchózou? Stěžuje si na silné bolesti v podžeberní oblasti. Má časté bolesti hlavy a závratě. Někdy s krátkodobou ztrátou vědomí. Nevolnosti, křeče, hubnutí, únava. Játra jsou zvětšena, bolí. Při sledování dvanácterníku při všech testech zvýšené leukocyty a změněné buňky epitelu /ve slizniční vrstvě jsou paraziti/. Žlučník zvětšený, silně bolestivý. Dál sledujte pozorně. Na ultrazvuku se ukáže, že kameny v něm nejsou, ale přesto je žlučník zvětšený, jeho stěny jsou nerovnoměrně ztluštělé. Játra zvětšená, tkáň nesourodá. Analýza stolice na vajíčka motolic je NEGATIVNÍ. Je to často dáno tím, že motolice ucpou žlučovody a vajíčka se pak nedostanou se stolicí ven."

Dorazne upozornujem, za ucelom vytvorenia presneho obrazu priciny gastrointestinalenho zapalu alebo jej specifickej casti, by mala byt stanovena presna a spolahliva diagnoza. Cez internet Vas nikto spravne nediagnostikuje. Najefektivnejsie metody diagnostiky su VTR – cize vegetativny rezonancny test IMEDIS. Uspesnost diagnostiky priciny je cca 80%-90%, overit si to mozete na tejto webstranke http://imedis.ru/pages/41. Ide o dlhotrvajuci vyskum velmi talentovanych ludi. V regione CR a SVK nepoznam ziadneho odbornika, ktory pracuje so spomenutou technologiou a preto sa skuste obratit na ich partnera v Rakusku http://ibbu.at/kontakt/. Mozno Vam odporucia schopneho lekara alebo cloveka, ktory disponuje hlbokymi znalostami potrebnymi na dokladne uzdravenie Vasho organizmu.

Danou technologiou zistite napr. prekyslenie, nedostatok HCL, chybajuce nutricne deficity, stanovia sa ucelene postupy ocist, ktore sa v tomto pripade neodporucaju urobit do casu, kym sa zisti presna pricina patologie, pretoze ta pricina moze mat velmi vela podob.

Dovetok. Nepredavam danu technologiu, nikoho nepoznam, kto s takou technologiou pracuje v regione CR a SVK, aby som sa dopredu vyvaroval zbytocnemu obvineniu z propagacie vyrobkov. Sprostredkuvam Vam moje poznanie len ako radu, o ktoru ste poziadali. Cteny pan Zajicek Vam k tomu urcite povie svoje.

Nech sa dari.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Bolesti břicha
PříspěvekNapsal: sob zář 23, 2017 8:41 pm 
Offline

Registrován: sob zář 23, 2017 12:41 am
Příspěvky: 2
Vím,že není správné,že mě lékaři posílají na psychiatrii i když mé obtíže se zhoršují,ale odmítají mi dále cokoliv napsat a řešit,prý jsem měla až nad rámec všechny mírně vyšetření,které se běžně nedělají a dál už nic není.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Bolesti břicha
PříspěvekNapsal: ned zář 24, 2017 10:57 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
[quote="ivhuska76":218dabt0]Dobrý den, je mi 41 a jsem deset měsíců po porodu. Ke konci těhotenství mi začali bolestí pod levým zebrem,které po porodu odezněli a letos v květnu se vrátili a trvají do teď. Bolesti mám každý den. Absolvovala jsem gastroskopii, endoskopii slinivky kolonoskopii, ct břicha, MR tenkého střeva a našla se jen zvětšené

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Bolesti břicha
PříspěvekNapsal: ned zář 24, 2017 11:03 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
ivhuska76 píše:
Vím,že není správné,že mě lékaři posílají na psychiatrii i když mé obtíže se zhoršují,ale odmítají mi dále cokoliv napsat a řešit,prý jsem měla až nad rámec všechny mírně vyšetření,které se běžně nedělají a dál už nic není.

Medicína uznává vlastně tři léčebné postupy v pořadí vypráškovat, uříznout a vypnout palici. Ve vašem případě můžete mluvit o velkém štěstí že vám zatím nechtějí nic uříznout a doživotně vás zmrzačit, pouze se vás chtějí zbavit, tedy vypnout tu palici aby jste je stále neotravovala. Ten poslední postup je poměrně univerzální a funguje prakticky vždy, klient s vypnutou palicí sice svůj problém stále má, ale už mu nevadí.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Bolesti
PříspěvekNapsal: ned zář 24, 2017 11:21 am 
Offline

Registrován: sob zář 23, 2017 12:41 am
Příspěvky: 2
Já totiž měla hodnoty štítné žlázy Muj vydledek 0,062 a norma(0,35-4,94) a ja brala na to letrox 100 a podle toho prý lékař špatně davkoval, tan mám strach jestli nedošlo k poškození funkce slinivky....Mohu Vám tedy zavolat?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Bolesti
PříspěvekNapsal: pon zář 24, 2018 9:22 am 
Offline

Registrován: úte úno 19, 2013 2:43 am
Příspěvky: 1952
DR. JASON-YEARS Of Back PAIN Helped With CHIROPRACTIC Care
https://www.youtube.com/watch?v=_FuPD0HXxXA

_________________
http://www.aeronet.news
https://protiproud.info/
https://www.parlamentnilisty.cz/
https://vk.com/irenaaneri
https://www.naturalnews.com/





Citát: "Nemoc je okem viditelná a elektroakupunkturou měřitelná, i když nemocniční laboratoř mlčí."


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Bolesti
PříspěvekNapsal: pon zář 24, 2018 1:19 pm 
Offline

Registrován: pát čer 08, 2018 10:44 am
Příspěvky: 586
ivhuska76 píše:
Já totiž měla hodnoty štítné žlázy Muj vydledek 0,062 a norma(0,35-4,94) a ja brala na to letrox 100 a podle toho prý lékař špatně davkoval,

Jen na okraj: Vyšetření štítné žlázy by mělo být důkladnější, než jen vyšetřit TSH. Pokud je TSH mimo normální rozsah, měli vás poslat na endokrinologii, kde by udělali TSH, FT4 a protilátky. Nad rámec toho, co udělají na endokrinologii, to pak chce ještě jednou udělat TSH, FT4 a FT3, dát všechny výsledky na jednu hromadu a zkusit je interpretovat vlastními silami. Než se nechat léčit nějakými drastickými metodami, je lepší zkusit se dát celkově do normálu. Rozhašená štítná žláza je totiž obvykle důsledek, málokdy příčina.

Nízké TSH naznačuje hypertyroidismus (přebytek hormonu T4 nebo T3), Letrox (hormon T4) se dává na hypotyroidismus (tj. na nedostatek T4), takže mi to přijde jako léčit požár přiléváním benzínu do ohně - máte nadbytek T4 a oni vám předepsali T4 ...

Kromě toho, co vám zde poradí ostatní, bych vám doporučil vlasovou analýzu prvků následně když tak doplněnou analýzou krve podle toho, co ukáží ty vlasy.

Píšete, že se snažíte zdravě jíst - to ale může znamenat cokoliv, protože co je zdravé každý interpretuje jinak.
Co konkrétně jíte a co naopak nejíte ? Co vám chutná a co naopak nechutná ?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Bolesti
PříspěvekNapsal: pon zář 24, 2018 2:29 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
ivhuska76 píše:
Já totiž měla hodnoty štítné žlázy Muj vydledek 0,062 a norma(0,35-4,94) a ja brala na to letrox 100 a podle toho prý lékař špatně davkoval, tan mám strach jestli nedošlo k poškození funkce slinivky....Mohu Vám tedy zavolat?

Tak volat můžete ale zase na druhou stranu člen pefi vám to vysvětluje naprosto logicky a mnohdy se dá problém srovnat pouze stravou, případně úpravou ostatních hormonů které jsou pro štítnou potřebné.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Bolesti břicha
PříspěvekNapsal: pon zář 24, 2018 4:17 pm 
Offline

Registrován: pát čer 08, 2018 10:44 am
Příspěvky: 586
[quote="ivhuska76":3tjenv57]Veškeré krevní testy v pořádku. ... Jaterky mám v pořádku. [/quote:3tjenv57]
Pokuste se získat výsledky svých krevních testů, protože normální rozsahy mají lékaři definovány nesmyslně široce. Z normy vám hodnoty vystoupí, když máte akutní problémy, nebo když chornické problémy dojdou do takového stádia, že už vám pomalounku začíná jít akutně o život.

Například hladina vitamínu D bývá udávána jako normální v rozsahu cca 25-80 ng/mL, takže dokud vám nepoklesne pod 25 ng/mL, tak jste oficiálně zdravá a vitamín D vám nechybí. Ve skutečnosti spoustě lidí začínají mizet zdravotní problémy až když se jim hladina zvedne na hodnotu kolem 50 ng/mL. A úplně stejně je to s ostatními vitamíny a minerály.

Obecně je to tak, že když máte chronické problémy, tak jsou hodnoty sice v normě, ale jasu mimo optimální rozsah. Pro většinu toho, co laboratoř testuje, se dají najít optimální rozsahy a když nevíte co vám, je, tak se můžete snažit dostat hodnoty do optima a ono se dříve nebo později někde něco vynoří.

Já jsem měl celý život v normě jak jaterní testy, tak hodnoty pro štítnou žlázu, ale když se dnes novýma očima podívám na své staré výsledky, tak vidím, že mi podle všeho

Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 149 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 6, 7, 8, 9, 10

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz