Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je pát bře 29, 2024 1:27 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 7 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Cysty a hormony
PříspěvekNapsal: úte bře 09, 2010 10:24 pm 
Offline

Registrován: pát říj 30, 2009 11:21 pm
Příspěvky: 326
Mám dotaz k problému mé kamarádky. Je jí 21 let a před půl rokem ji doktoři objevili cysty na vaječníkách. Začli to řešit hormonální cestou plus nějaké další injekce. Za pár měsíců má jít na kontrolu, aby zjistili co se dál stalo. Za tu dobu přibrala 25kg a je jí to nepříjemné. Nenapadá mě nic lepšího než zahájit detoxikaci organismu. Stravu má vcelku na běžného člověka ucházející, i když je možnost taky doladit. Ale myslím, že zde není podstatný pohyb ve fitku na snížení váhy a dostání těla opět do harmonie. Můžete mi něco k tomuto problému a k jeho řešení napsat? Děkuji.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Cysty a hormony
PříspěvekNapsal: stř bře 10, 2010 8:26 am 
Online
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28249
Bydliště: Poděbrady
fdh píše:
Mám dotaz k problému mé kamarádky. Je jí 21 let a před půl rokem ji doktoři objevili cysty na vaječníkách. Začli to řešit hormonální cestou plus nějaké další injekce. Za pár měsíců má jít na kontrolu, aby zjistili co se dál stalo. Za tu dobu přibrala 25kg a je jí to nepříjemné. Nenapadá mě nic lepšího než zahájit detoxikaci organismu. Stravu má vcelku na běžného člověka ucházející, i když je možnost taky doladit. Ale myslím, že zde není podstatný pohyb ve fitku na snížení váhy a dostání těla opět do harmonie. Můžete mi něco k tomuto problému a k jeho řešení napsat? Děkuji.

Cysty jsou duté útvary, které naprosto běžně v těle vznikají a zanikají, jsou plné tekutiny a plísní, dají se velice dobře odstranit úpravou životního stylu a správným pH organizmu. Jednoznačně pomohou očistné procedury, jak střeva, tak jater a vyhnání hodnot pH moče nad normální úroveň, je potřeba docílit tak 7-7,5 pH a držet to několik dní na těchto hodnotách, pokud možno po celý den.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Cysty a hormony
PříspěvekNapsal: čtv srp 26, 2010 1:05 pm 
Offline

Registrován: stř kvě 26, 2010 3:23 pm
Příspěvky: 16
Několik let jsem se potýkala s cystami na vaječnících a kolísavými hormonálními hodnotami,před třemi měsíci byla důrazně doporučena operace,což značilo vyjmutí dělohy a snad celých ženských orgánů což jsem odmítla a začala se /konečně/řídit rad pana Jardy.Nedržím stryktně všechny,občas zhřeším,ale základy dodržuju/klystýry,očisty,1l štáv denně,hlavně se vyhýbám chemicky vyrobeným potravinám/,doplnuju cenné minerály.Včera jsem byla na dalším vyšetření a všechno je pryč,doktorka sama nevěřila a prováděla vyšetření opakovaně.Sice oznámila že pitím štáv je to blbost zlikvidovat,ale já vím svý.Chci jen podotknout těm co stále nevěří,nebo hledají kličky,že to funguje,chce to sice trpělivost ale výsledek stojí za to.Pane Jaroslave DÍK \":lol:\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Cysty a hormony
PříspěvekNapsal: pát srp 27, 2010 7:59 am 
Online
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28249
Bydliště: Poděbrady
ivvlik píše:
Několik let jsem se potýkala s cystami na vaječnících a kolísavými hormonálními hodnotami,před třemi měsíci byla důrazně doporučena operace,což značilo vyjmutí dělohy a snad celých ženských orgánů což jsem odmítla a začala se /konečně/řídit rad pana Jardy.Nedržím stryktně všechny,občas zhřeším,ale základy dodržuju/klystýry,očisty,1l štáv denně,hlavně se vyhýbám chemicky vyrobeným potravinám/,doplnuju cenné minerály.Včera jsem byla na dalším vyšetření a všechno je pryč,doktorka sama nevěřila a prováděla vyšetření opakovaně.Sice oznámila že pitím štáv je to blbost zlikvidovat,ale já vím svý.Chci jen podotknout těm co stále nevěří,nebo hledají kličky,že to funguje,chce to sice trpělivost ale výsledek stojí za to.Pane Jaroslave DÍK \":lol:\"

Tak vidíte, jak je to jednoduché a právě proto tomu nikdo nechce věřit, hlavně lékaři, ti už vůbec ne, protože by to degradovalo jejich božské vzdělání a schopnosti. Oni z logických důvodů potřebují mít z toho celou lidem nepochopitelnou vědu, ve které navíc používají lidem neznámou řeč. Nyní vám snad je naprosto jasné, že se nikde nic složitého nekoná a pokud člověk není naprostý debil, tak se sám zbaví prakticky čehokoliv do tří měsíců, což je dle mého názoru docela dlouhá doba a v případě většího úsilí se to dá pořídit i mnohem rychleji. Mám za sebou i případy rakovin, které již lékař vzdal a poslal pacienta domů dožít, přesto byl do měsíce zcela zdráv.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Cysty a hormony
PříspěvekNapsal: stř zář 11, 2013 9:14 pm 
Offline

Registrován: úte zář 03, 2013 8:26 am
Příspěvky: 12
\":roll:\" ja mam PH mezi 7-7,5 a cysty mam i tak, kazdy mesic a pri menzes se odplavi a tak to jd eporad dokola, bolestne samosrejme. jim docela zdrave az a to ze si jednou az dvakrat denne dam nejakou sladkost. procistovala jsem se of coral mine colovada a i kdyz me to jiste hodne procistilo, i tak se cysty stale delaji.jak se tedy procistit? MMS y fungovalo? pokud ano kadzy pise ze to bere jiak jaka avka pro me? vim ze se ma zacit na 1 kapce ale na jak dlouho? \":shock:\" \":?:\"

_________________
evuska


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Cysty a hormony
PříspěvekNapsal: stř zář 11, 2013 10:18 pm 
Offline

Registrován: ned črc 08, 2012 10:28 am
Příspěvky: 734
evuska.antonuska píše:
:roll: ja mam PH mezi 7-7,5 a cysty mam i tak, kazdy mesic a pri menzes se odplavi a tak to jd eporad dokola, bolestne samosrejme. jim docela zdrave az a to ze si jednou az dvakrat denne dam nejakou sladkost. procistovala jsem se of coral mine colovada a i kdyz me to jiste hodne procistilo, i tak se cysty stale delaji.jak se tedy procistit? MMS y fungovalo? pokud ano kadzy pise ze to bere jiak jaka avka pro me? vim ze se ma zacit na 1 kapce ale na jak dlouho? \":shock:\" \":?:\"

ROB DERIVAČNÚ KÚPEĽ AJ DVA KRÁT DENNE (spolu 20-30 minút, náklady pár halierov), A CYSTY ZMIZNÚ....


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Cysty a hormony
PříspěvekNapsal: pon zář 16, 2013 9:22 am 
Online
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28249
Bydliště: Poděbrady
evuska.antonuska píše:
:roll: ja mam PH mezi 7-7,5 a cysty mam i tak, kazdy mesic a pri menzes se odplavi a tak to jd eporad dokola, bolestne samosrejme. jim docela zdrave az a to ze si jednou az dvakrat denne dam nejakou sladkost. procistovala jsem se of coral mine colovada a i kdyz me to jiste hodne procistilo, i tak se cysty stale delaji.jak se tedy procistit? MMS y fungovalo? pokud ano kadzy pise ze to bere jiak jaka avka pro me? vim ze se ma zacit na 1 kapce ale na jak dlouho? \":shock:\" \":?:\"

Pokud jíte sladké šmejdy, tak váš problém asi nemá řešení, uvědomte si, že co vyčistíte, to vlastně zase doplníte a trápíte se zbytečně. Cysta je většinou plná plísní a ty k životu pochopitelně potřebují sacharidy, čili jak se jich chcete zbavit, když si je vykrmujete. Jinak MMS pomoci může, ale také není samospasitelné, já osobně bych se spíše zaměřil na CDS, které nevyvolává nevolnosti a jde užívat celkem dlouhodobě.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 7 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 24 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz