Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je pát dub 19, 2024 3:56 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 14 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Strava po operaci rakoviny prsu.
PříspěvekNapsal: ned bře 07, 2010 1:03 am 
Offline

Registrován: ned bře 07, 2010 12:45 am
Příspěvky: 1
Dobrý den. Ukončila jsem základní léčbu a momentálně jsem na léčbě hormonální. Ve zprávě z předoperačního vyšetření jsem si všimla Ph krve 5,5, bylo to před rokem a teď bych s tím chtěla něco dělat. Četla jsem o konzumaci lněného oleje a semínek, ale mám obavy z užívání, protože obsahují fytoestrogeny a mně tvorbu estrogenu blokují léky. Můžete mi poradit, jak začít, abych vyčistila organismus po chemoterapii a zároveň nenarušila léčbu?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Strava po operaci rakoviny prsu.
PříspěvekNapsal: ned bře 07, 2010 1:53 am 
Offline

Registrován: ned dub 26, 2009 6:26 pm
Příspěvky: 1758
ibra píše:
Dobrý den. Ukončila jsem základní léčbu a momentálně jsem na léčbě hormonální. Ve zprávě z předoperačního vyšetření jsem si všimla Ph krve 5,5, bylo to před rokem a teď bych s tím chtěla něco dělat. Četla jsem o konzumaci lněného oleje a semínek, ale mám obavy z užívání, protože obsahují fytoestrogeny a mně tvorbu estrogenu blokují léky. Můžete mi poradit, jak začít, abych vyčistila organismus po chemoterapii a zároveň nenarušila léčbu?

To pH urcite nebolo krvi, to by si tu uz nebola. \":-)\" pH krvi telo drzi na 7,35 za kazdu cenu, a i maly pokles by znamenal smrt.

_________________
Prehľadné, stručné a aktualizované návody fóra Zdraví-AZ


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Strava po operaci rakoviny prsu.
PříspěvekNapsal: ned bře 07, 2010 8:23 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
ibra píše:
Dobrý den. Ukončila jsem základní léčbu a momentálně jsem na léčbě hormonální. Ve zprávě z předoperačního vyšetření jsem si všimla Ph krve 5,5, bylo to před rokem a teď bych s tím chtěla něco dělat. Četla jsem o konzumaci lněného oleje a semínek, ale mám obavy z užívání, protože obsahují fytoestrogeny a mně tvorbu estrogenu blokují léky. Můžete mi poradit, jak začít, abych vyčistila organismus po chemoterapii a zároveň nenarušila léčbu?

To není na pár řádků, ale tak na 4-8 hodinový rozhovor. To pH jak píše Xion nemohlo být pH krve, ale pH moči a je otázkou v které denní době to bylo naměřené. Pokud jste měla nádor, případně ho dosud máte, tak je tělo v silné acidóze a je nutné tento stav srovnat jinak se jakákoliv léčba míjí účinkem. Správný denní průběh pH moče a slin je životní nutností a musíte si tuto problematiku velice dobře nastudovat, aby jste měla možnost se trvale uzdravit a to pak nevidím jak nejmenší problém. Lidem s onkologickými problémy se mi daří vracet zdraví překvapivě rychle, pokud mě poslechnou a dají se na správnou cestu.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Strava po operaci rakoviny prsu.
PříspěvekNapsal: ned bře 07, 2010 8:27 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
ibra píše:
Dobrý den. Ukončila jsem základní léčbu a momentálně jsem na léčbě hormonální. Ve zprávě z předoperačního vyšetření jsem si všimla Ph krve 5,5, bylo to před rokem a teď bych s tím chtěla něco dělat. Četla jsem o konzumaci lněného oleje a semínek, ale mám obavy z užívání, protože obsahují fytoestrogeny a mně tvorbu estrogenu blokují léky. Můžete mi poradit, jak začít, abych vyčistila organismus po chemoterapii a zároveň nenarušila léčbu?

To není na pár řádků, ale tak na 4-8 hodinový rozhovor. To pH jak píše Xion nemohlo být pH krve, ale pH moči a je otázkou v které denní době to bylo naměřené. Pokud jste měla nádor, případně ho dosud máte, tak je tělo v silné acidóze a je nutné tento stav srovnat jinak se jakákoliv léčba míjí účinkem. Správný denní průběh pH moče a slin je životní nutností a musíte si tuto problematiku velice dobře nastudovat, aby jste měla možnost se trvale uzdravit a to pak nevidím jak nejmenší problém. Lidem s onkologickými problémy se mi daří vracet zdraví překvapivě rychle, pokud mě poslechnou a dají se na správnou cestu. Sirná patlanice rakovinu léčí, ale ta léčba, kterou procházíte má logiku opravdu zvláštní a z mého pohledu ne moc rozumnou, prvotní je pH a sekundární cokoliv jiného.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Strava po operaci rakoviny prsu.
PříspěvekNapsal: stř bře 31, 2010 7:33 pm 
Offline

Registrován: pon říj 19, 2009 5:32 pm
Příspěvky: 5
Dobrý den,
pane Jardo, také se léčím na rakovinu prsu už od roku 2007. Je mi 47 let. Loni se mi rakovina vrátila, měla jsem metastázy na plicích a pohrudnici.Jedná se o dost agresivní typ HER2, na hormony negativní. Naštěstí další chemoterapiie v kombinaci s biologickou léčbou zabrala a asi půl roku se zatím držím. Různých alternativních protirakovinných diet je mnoho, já jsem se rozhodla po zjištění recidivy pro užívání Cordycepsu, betaglukanů z hlívy ústřičné pro posílení imunity, snažím se stravovat podle diety krevních skupin, dle vašeho doporučení si hlídám pH slin i moče (pH moče mívám v rozmezí od 6 do 7) a od července držím dietu podle dr. Budwig. I když všichni chválí pozitivní účinky lněného oleje na pleť i na vlasy, mně se po šesti měsících během krátké doby objevily v obličeji hluboké vrásky. Myslela jsem si, že je to negativní dopad agresivní léčby chemoterapií, která mi hned po 1. dávce způsobila menopauzu a otrávila mi tělo jedy. Když jsem pročítala na Googlu stránky o dietě Budwig, zjistila jsem v jednom příspěvku, že jedna paní měla ten stejný problém jako já, vyschlou a tenkou pleť, dostala radu, aby michala lněný olej s konopným olejem 1 : 1, protože zřejmě vznikl nadbytek omega 3 kyselin a nedostatek omega 6 kyselin. Já jsem to také vyzkoušela a zjistila jsem, že už nemám pleť tak vysušenou jako dřív, vypadá to ale, že se vrásek už nezbavím, podstoupila jsem laserovou terapii u dermatologa, vyhodila za to 3000 Kč a řekla bych, že vypadám ještě hůř než předtím. Měla bych být asi ráda, že jsem se dostala z toho nejhoršího a nehledět na to, jak vypadám, ale stejně mě to hodně mrzí na nechce se mi kvůli tomu jít ani na sraz se spolužáky ze školy. Další důvod zhoršení stavu pleti vidím v tom, že jsem přestala dle diety Budwig jíst maso. Dermatolog řekl, že vlastně pleť i vlasy se skládají převážně z bílkovin. Na kulturistických webových stránkách poukazují na to, že jen živočišné bílkoviny obsahují všechny nezbytné esenciální aminokyseliny, výjimkou je jen sója, ale ta podle některých studií působí špatně na štítnou žlázu a časem může také způsobovat neurologické problémy (např. horší paměť). Luštěniny kromě sóji nemají všechny esenciální aminokyseliny, nejsou tedy plnohodnotné a nemohou být v těle využity k výstavbě. Vypadá to, že je na tom kus pravdy, i svaly mám ochablejší než dřív. I když jsem ráno a večer jedla tvaroh s lněným a konopným olejem a mezitím vařenou čočku, druhý den mi onkoložka řekla, že bych měla víc přidat na bílkovinách, protože stav bílkovin podle krevního rozboru byl pod normu. Upozornila mě také na to, že biologická léčba může působit více toxicky při nedostatku bílkovin. Začala jsem tedy opatrně přidávat do svého jídelníčku opět maso z bio kuřete nebo rybu. To jsou moje zkušenosti. Pane Jardo, pokud byste měl pro mě nějakou radu ohledně výživy, byla bych ráda, vyznat se v tom, co je vhodné a co ne, je velký problém. Jeden můj léčitel mi také tvrdí, že vyloučit ze stravy maso by byla chyba, jen u rakoviny střev by se nemělo jíst. Má zkušenosti, že i vegetariáni dostávají rakovinu, ale jinam než do střev, protože tam jsou rostlinnou stravou chráněni.

S pozdravem Veromirka


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Strava po operaci rakoviny prsu.
PříspěvekNapsal: stř bře 31, 2010 9:13 pm 
Offline

Registrován: čtv bře 19, 2009 6:50 pm
Příspěvky: 669
Veromirka píše:
Dobrý den,
pane Jardo, také se léčím na rakovinu prsu už od roku 2007. Je mi 47 let. Loni se mi rakovina vrátila, měla jsem metastázy na plicích a pohrudnici.Jedná se o dost agresivní typ HER2, na hormony negativní. Naštěstí další chemoterapiie v kombinaci s biologickou léčbou zabrala a asi půl roku se zatím držím. Různých alternativních protirakovinných diet je mnoho, já jsem se rozhodla po zjištění recidivy pro užívání Cordycepsu, betaglukanů z hlívy ústřičné pro posílení imunity, snažím se stravovat podle diety krevních skupin, dle vašeho doporučení si hlídám pH slin i moče (pH moče mívám v rozmezí od 6 do 7) a od července držím dietu podle dr. Budwig. I když všichni chválí pozitivní účinky lněného oleje na pleť i na vlasy, mně se po šesti měsících během krátké doby objevily v obličeji hluboké vrásky. Myslela jsem si, že je to negativní dopad agresivní léčby chemoterapií, která mi hned po 1. dávce způsobila menopauzu a otrávila mi tělo jedy. Když jsem pročítala na Googlu stránky o dietě Budwig, zjistila jsem v jednom příspěvku, že jedna paní měla ten stejný problém jako já, vyschlou a tenkou pleť, dostala radu, aby michala lněný olej s konopným olejem 1 : 1, protože zřejmě vznikl nadbytek omega 3 kyselin a nedostatek omega 6 kyselin. Já jsem to také vyzkoušela a zjistila jsem, že už nemám pleť tak vysušenou jako dřív, vypadá to ale, že se vrásek už nezbavím, podstoupila jsem laserovou terapii u dermatologa, vyhodila za to 3000 Kč a řekla bych, že vypadám ještě hůř než předtím. Měla bych být asi ráda, že jsem se dostala z toho nejhoršího a nehledět na to, jak vypadám, ale stejně mě to hodně mrzí na nechce se mi kvůli tomu jít ani na sraz se spolužáky ze školy. Další důvod zhoršení stavu pleti vidím v tom, že jsem přestala dle diety Budwig jíst maso. Dermatolog řekl, že vlastně pleť i vlasy se skládají převážně z bílkovin. Na kulturistických webových stránkách poukazují na to, že jen živočišné bílkoviny obsahují všechny nezbytné esenciální aminokyseliny, výjimkou je jen sója, ale ta podle některých studií působí špatně na štítnou žlázu a časem může také způsobovat neurologické problémy (např. horší paměť). Luštěniny kromě sóji nemají všechny esenciální aminokyseliny, nejsou tedy plnohodnotné a nemohou být v těle využity k výstavbě. Vypadá to, že je na tom kus pravdy, i svaly mám ochablejší než dřív. I když jsem ráno a večer jedla tvaroh s lněným a konopným olejem a mezitím vařenou čočku, druhý den mi onkoložka řekla, že bych měla víc přidat na bílkovinách, protože stav bílkovin podle krevního rozboru byl pod normu. Upozornila mě také na to, že biologická léčba může působit více toxicky při nedostatku bílkovin. Začala jsem tedy opatrně přidávat do svého jídelníčku opět maso z bio kuřete nebo rybu. To jsou moje zkušenosti. Pane Jardo, pokud byste měl pro mě nějakou radu ohledně výživy, byla bych ráda, vyznat se v tom, co je vhodné a co ne, je velký problém. Jeden můj léčitel mi také tvrdí, že vyloučit ze stravy maso by byla chyba, jen u rakoviny střev by se nemělo jíst. Má zkušenosti, že i vegetariáni dostávají rakovinu, ale jinam než do střev, protože tam jsou rostlinnou stravou chráněni.

S pozdravem Veromirka

S tym laserom to bola obrovská nerozvážnost.
Týmto "omladzovacím metódam" by som sa vyhol oblúkom.
Ja som v minulosti absolvoval čiastočný resurfacing a výsledok otras. resp nič markantné.
Iba problémy a schovávanie sa pred slnkom(nebezpečenstvo vzniku hyperpigmentácií).
Nikdy viac.
Aspon vás to mnoho nestálo, tak aspon jedno pozitívum.
Ked už skúšate odstránit vrásky tak si dajte aplikovat botox.

Vela štastia


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Strava po operaci rakoviny prsu.
PříspěvekNapsal: stř bře 31, 2010 9:39 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
Veromirka píše:
Dobrý den,
pane Jardo, také se léčím na rakovinu prsu už od roku 2007. Je mi 47 let. Loni se mi rakovina vrátila, měla jsem metastázy na plicích a pohrudnici.Jedná se o dost agresivní typ HER2, na hormony negativní. Naštěstí další chemoterapiie v kombinaci s biologickou léčbou zabrala a asi půl roku se zatím držím. Různých alternativních protirakovinných diet je mnoho, já jsem se rozhodla po zjištění recidivy pro užívání Cordycepsu, betaglukanů z hlívy ústřičné pro posílení imunity, snažím se stravovat podle diety krevních skupin, dle vašeho doporučení si hlídám pH slin i moče (pH moče mívám v rozmezí od 6 do 7) a od července držím dietu podle dr. Budwig. I když všichni chválí pozitivní účinky lněného oleje na pleť i na vlasy, mně se po šesti měsících během krátké doby objevily v obličeji hluboké vrásky. Myslela jsem si, že je to negativní dopad agresivní léčby chemoterapií, která mi hned po 1. dávce způsobila menopauzu a otrávila mi tělo jedy. Když jsem pročítala na Googlu stránky o dietě Budwig, zjistila jsem v jednom příspěvku, že jedna paní měla ten stejný problém jako já, vyschlou a tenkou pleť, dostala radu, aby michala lněný olej s konopným olejem 1 : 1, protože zřejmě vznikl nadbytek omega 3 kyselin a nedostatek omega 6 kyselin. Já jsem to také vyzkoušela a zjistila jsem, že už nemám pleť tak vysušenou jako dřív, vypadá to ale, že se vrásek už nezbavím, podstoupila jsem laserovou terapii u dermatologa, vyhodila za to 3000 Kč a řekla bych, že vypadám ještě hůř než předtím. Měla bych být asi ráda, že jsem se dostala z toho nejhoršího a nehledět na to, jak vypadám, ale stejně mě to hodně mrzí na nechce se mi kvůli tomu jít ani na sraz se spolužáky ze školy. Další důvod zhoršení stavu pleti vidím v tom, že jsem přestala dle diety Budwig jíst maso. Dermatolog řekl, že vlastně pleť i vlasy se skládají převážně z bílkovin. Na kulturistických webových stránkách poukazují na to, že jen živočišné bílkoviny obsahují všechny nezbytné esenciální aminokyseliny, výjimkou je jen sója, ale ta podle některých studií působí špatně na štítnou žlázu a časem může také způsobovat neurologické problémy (např. horší paměť). Luštěniny kromě sóji nemají všechny esenciální aminokyseliny, nejsou tedy plnohodnotné a nemohou být v těle využity k výstavbě. Vypadá to, že je na tom kus pravdy, i svaly mám ochablejší než dřív. I když jsem ráno a večer jedla tvaroh s lněným a konopným olejem a mezitím vařenou čočku, druhý den mi onkoložka řekla, že bych měla víc přidat na bílkovinách, protože stav bílkovin podle krevního rozboru byl pod normu. Upozornila mě také na to, že biologická léčba může působit více toxicky při nedostatku bílkovin. Začala jsem tedy opatrně přidávat do svého jídelníčku opět maso z bio kuřete nebo rybu. To jsou moje zkušenosti. Pane Jardo, pokud byste měl pro mě nějakou radu ohledně výživy, byla bych ráda, vyznat se v tom, co je vhodné a co ne, je velký problém. Jeden můj léčitel mi také tvrdí, že vyloučit ze stravy maso by byla chyba, jen u rakoviny střev by se nemělo jíst. Má zkušenosti, že i vegetariáni dostávají rakovinu, ale jinam než do střev, protože tam jsou rostlinnou stravou chráněni.

S pozdravem Veromirka

To pH, které uvádíte, je málo, v tomto případě je nezbytné dosáhnout vysokého pH. Je nutné se dostat na 7,5-7,8 pH, tam to držet tak 8-10 dní a pak to dočistit ještě vyšším pH, ale to bych vás již potřeboval vidět, protože při špatném pochopení postupu to je dost nebezpečné a je potřeba to velice přesně vysvětlit. Původní recept byl jiný, než se obecně používá a obsahoval Kvark, což je velice tučný tvaroh vyráběný v Rakousku a Německu. Tím pádem se značně lišil i výsledný produkt a navíc kyanid, který je v semínku obsažen, se po nějaké době vytratí, čímž se působení oleje na onkologické problémy stává slabé, nebo je celkově neúčinný. Živočišné bílkoviny jsou třeba v kefíru a vejcích, nic jiného bych ve vašem případě nepokoušel a sóju již vůbec ne. Obecně se alternativně onkologie léčí bezbílkovinnou dietou a dosahuje se zde výborných výsledků, čili konzumaci masa vidím jako nesmyslnou, ale jednou za čas kousek klidně můžete. Pokud by platilo to, co vám říkají, tak tedy nechápu, kde by třeba slon bral tu svalovinu. Kuřata a ryby patří k nejzamořenějším potravinám a pokud tedy chcete jíst nějaké maso, tak králíka, nebo ještě lépe nutrie. Rakovina je vždy z překyselení a vegetariáni jsou velice často ještě více překyselení, než ostatní populace a totéž se týká makrobiotiků, prostě kyseliny nás zabíjejí a pokud chceme žít, musíme jejich logiku dodržovat.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Strava po operaci rakoviny prsu.
PříspěvekNapsal: čtv dub 01, 2010 11:27 am 
Offline

Registrován: pon říj 19, 2009 5:32 pm
Příspěvky: 5
Pane Jardo, takové pH, jak uvádíte, nevím, jak bych dosáhla. I s pomocí citronové vody mám pH nejlepší 7, pomáhám si i zeleným ječmenem, korálovou vodou X20, každý den odšťavňuji řepu, mrkev, jablko. Z pečiva jím žitný kváskový chleba, dělám si často domácí pizzu z pohankové mouky, ty jsou neutrální, tvaroh je ale kyselý, tofu neutrální. Tofu používám do sirné směsi s lněným a konopným olejem, cibulí a bio hořčicí (mimochodem, je to moc dobré). Jím hodně ananasu z důvodu obsahu bromelainu, který také působí proti mestázám, v některých zdrojích je uvedeno, že je kyselý, v některých zase, že je zásaditý. Záleží asi na tom, jestli je sklizen zelený a pak někde dlouho dozrává, než se dostane do obchodu, to bude asi kyselý, čerstvý žlutý bude asi zásaditý. Jím i dost borůvek. Kromě problémů s rakovinou prsu se léčím i na Crohnovu chorobu, no, spíš neléčím, protože jsem vynechala všechny chemické léky, lněný olej na to výborně protizánětlivě působí, nemám kromě občasných průjmů v současné době problémy. Vím, že se pH dá hodně zvednout pomocí Cesium chloridu, to jsem vyčetla na stránkách cancertutor.com na Googlu, je to ale chemie, soda také alkalizuje, ale zase je to chemie. Pane Jardo, máte pravdu, že kuřecí a rybí není zdravé maso. Na to jsem však myslela, objednala jsem si ve zdravé výživě půl bio kuřete, ale je to jiné kuře než běžně kupované kuře. Je to kuře z výběhu a krmené kukuřicí, podstatně větší, ta půlka vážila 2 kg, 1 kg stojí kolem 200 Kč. Z ryb si vybírám hlubokomořské ryby - pstruh, losos, treska, makrela, jsou to ryby i podle mojí krevní skupiny A, stejně jako i kuře, krůta nebo slepice. Tyto ryby snad neobsahují tolik těžkých kovů. Maso si dám stejně tak 1 x - 2 x týdně, víc ne. Pane Jardo, já bych se přijela poradit, jsem ale až z jižní Moravy. Protirakovinnová Breussova bezbílkovinová dieta je známá a věřím, že je účinná, je to dieta zase na jiném základě jako dieta Budwig, těch diet je víc, dobře jsou popsány na již zmiňované webové stránce candertutor.com, kterou lze najít na Googlu, překladač napravo od odkazu stránky přeloží stránku do češtiny tak, že text je srozumitelný. Je tam např. i vylepšená dieta Budwig pod názvem Cellect Budwig, doplňky stojí však dost peněz. O dietě Budwig jsem přečetla brožurku, která se u nás dá koupit, účinek této diety se tam vysvětluje tak, že rakovinné buňky nesnáší hodně kyslíku, tato dieta způsobuje okysličení, velkou roli tam hrají elektronová pole kolem buněk a fotony ze slunce. Na to, že rakovinové buňky nesnášejí hodně kyslíku, přišel německý vědec Otto Wartburg, za to dostal Nobelovu cenu. Nevím, jestli tato dieta mě dokáže ochránit před další recidivou, ale je v mnoha zdrojích dost vychvalovaná.

S pozdravem
Věra


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Strava po operaci rakoviny prsu.
PříspěvekNapsal: čtv dub 01, 2010 12:58 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: čtv bře 11, 2010 8:31 pm
Příspěvky: 26
Veromirka píše:
...

Pro začátek hlavně přestaňte jíst chleba, pizzu, tofu, kuřata, ryby. Mimochodem kupovat nějaké bio kuře za 200,- je na hlavu postavené a úplně zbytečné utrácení. Na té odleželé mrtvé hmotě není vůbec nic zdravýho.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Strava po operaci rakoviny prsu.
PříspěvekNapsal: čtv dub 01, 2010 5:15 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
Veromirka píše:
Pane Jardo, takové pH, jak uvádíte, nevím, jak bych dosáhla. I s pomocí citronové vody mám pH nejlepší 7, pomáhám si i zeleným ječmenem, korálovou vodou X20, každý den odšťavňuji řepu, mrkev, jablko. Z pečiva jím žitný kváskový chleba, dělám si často domácí pizzu z pohankové mouky, ty jsou neutrální, tvaroh je ale kyselý, tofu neutrální. Tofu používám do sirné směsi s lněným a konopným olejem, cibulí a bio hořčicí (mimochodem, je to moc dobré). Jím hodně ananasu z důvodu obsahu bromelainu, který také působí proti mestázám, v některých zdrojích je uvedeno, že je kyselý, v některých zase, že je zásaditý. Záleží asi na tom, jestli je sklizen zelený a pak někde dlouho dozrává, než se dostane do obchodu, to bude asi kyselý, čerstvý žlutý bude asi zásaditý. Jím i dost borůvek. Kromě problémů s rakovinou prsu se léčím i na Crohnovu chorobu, no, spíš neléčím, protože jsem vynechala všechny chemické léky, lněný olej na to výborně protizánětlivě působí, nemám kromě občasných průjmů v současné době problémy. Vím, že se pH dá hodně zvednout pomocí Cesium chloridu, to jsem vyčetla na stránkách cancertutor.com na Googlu, je to ale chemie, soda také alkalizuje, ale zase je to chemie. Pane Jardo, máte pravdu, že kuřecí a rybí není zdravé maso. Na to jsem však myslela, objednala jsem si ve zdravé výživě půl bio kuřete, ale je to jiné kuře než běžně kupované kuře. Je to kuře z výběhu a krmené kukuřicí, podstatně větší, ta půlka vážila 2 kg, 1 kg stojí kolem 200 Kč. Z ryb si vybírám hlubokomořské ryby - pstruh, losos, treska, makrela, jsou to ryby i podle mojí krevní skupiny A, stejně jako i kuře, krůta nebo slepice. Tyto ryby snad neobsahují tolik těžkých kovů. Maso si dám stejně tak 1 x - 2 x týdně, víc ne. Pane Jardo, já bych se přijela poradit, jsem ale až z jižní Moravy. Protirakovinnová Breussova bezbílkovinová dieta je známá a věřím, že je účinná, je to dieta zase na jiném základě jako dieta Budwig, těch diet je víc, dobře jsou popsány na již zmiňované webové stránce candertutor.com, kterou lze najít na Googlu, překladač napravo od odkazu stránky přeloží stránku do češtiny tak, že text je srozumitelný. Je tam např. i vylepšená dieta Budwig pod názvem Cellect Budwig, doplňky stojí však dost peněz. O dietě Budwig jsem přečetla brožurku, která se u nás dá koupit, účinek této diety se tam vysvětluje tak, že rakovinné buňky nesnáší hodně kyslíku, tato dieta způsobuje okysličení, velkou roli tam hrají elektronová pole kolem buněk a fotony ze slunce. Na to, že rakovinové buňky nesnášejí hodně kyslíku, přišel německý vědec Otto Wartburg, za to dostal Nobelovu cenu. Nevím, jestli tato dieta mě dokáže ochránit před další recidivou, ale je v mnoha zdrojích dost vychvalovaná.

S pozdravem
Věra

Jak vám správně píše rADo musíte minimálně po dobu léčby velice striktně omezit jídelníček, sice chápu, že některé ty potraviny jsou dobré, ale jíst je za tu cenu, že mě zabijí, to za to asi nestojí. Těmi nefunkčními střevy jste se zatím nepochlubila a bohužel vám musím zdělit, že bez plně fungujících střev není vyléčení onkologických potíží možné. Základem je naprosto normální defekace a teprve poté se dá bavit o předpokladech k vyřešení onkologie. Přijet za mnou z Moravy to vidím jako ten nejmenší problém, lidé za mnou běžně jezdí z velkých vzdáleností a kvůli zdraví není jakákoliv vzdálenost moc velká. Spíše je problém termín, protože to mám plné na dva měsíce dopředu, šlo by to pouze pokud někdo vypadne. V této chvíli musíte jednoznačně za jakoukoliv cenu dosáhnout toho správného pH a pravidelné a kvalitní defekace. Tvrdit, že to nejde, to si lžete sama sobě, pokud se vás ujmu, tak vám to pH dám dohromady za dva dny nejdéle, na té defekaci budete muset pracovat déle, ale také to nepředstavuje žádný problém.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Strava po operaci rakoviny prsu.
PříspěvekNapsal: pon čer 21, 2010 3:46 pm 
Offline

Registrován: čtv říj 15, 2009 3:07 pm
Příspěvky: 89
Mně se zdá dost nepravděpodobné co píše Veromirka, že se jí udělaly hluboké vrásky po konzumaci lněného oleje, můžete se k tomu vyjádřit, Jardo?
Díky


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Strava po operaci rakoviny prsu.
PříspěvekNapsal: pon čer 21, 2010 7:00 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
Maybes píše:
Mně se zdá dost nepravděpodobné co píše Veromirka, že se jí udělaly hluboké vrásky po konzumaci lněného oleje, můžete se k tomu vyjádřit, Jardo?
Díky

Já si myslím totéž a patrně vrásky nesouvisí s tím olejem, naprostá většina lidí si naopak pochvaluje veliké zlepšení pokožky po jeho aplikaci.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Strava po operaci rakoviny prsu.
PříspěvekNapsal: úte črc 06, 2010 5:10 pm 
Offline

Registrován: úte kvě 04, 2010 10:08 am
Příspěvky: 1472
Veromirka píše:
.... Luštěniny kromě sóji nemají všechny esenciální aminokyseliny, nejsou tedy plnohodnotné a nemohou být v těle využity k výstavbě. Vypadá to, že je na tom kus pravdy, i svaly mám ochablejší než dřív. I když jsem ráno a večer jedla tvaroh s lněným a konopným olejem a mezitím vařenou čočku, druhý den mi onkoložka řekla, že bych měla víc přidat na bílkovinách, protože stav bílkovin podle krevního rozboru byl pod normu. Upozornila mě také na to, že biologická léčba může působit více toxicky při nedostatku bílkovin. Začala jsem tedy opatrně přidávat do svého jídelníčku opět maso z bio kuřete nebo rybu. ....


Malokdo vi, ze treba konopne seminko ktere je k dostani v prodejne zdrave vyzivy, obsahuje VSE POTREBNE(kam se hrabe soja...), takze konzument masa nema vymluvu ze by mu melo neco shazet kdyz omezi nebo vynecha maso....

Kdo ma obavy ze se dostane do krizku se zakonem muze byt klidny....Toto NEOBSAHUJE ZADNE OMAMNE LATKY(odruda urcena ke konzumaci semen jako soucasti potravy) \":idea:\"

Za prvni republiky se kon.seminko (a mleko z nej!) pouzivalo na lecbu beznadejnych pripadu vcetne tezkych forem TBC..., protoze obsahuje temer vse co maso, ale ve forme LEHCE STRAVITELNYCH AMINOKYSELIN, a to v takovem poctu ktery snad v prirode v rostlinne risi nema obdoby....

http://www.lifefood.cz/strava/hemp-protein-powder.html
http://www.zeny.cz/magazin/zdrava-vyziv ... minko.aspx
http://www.konopa.cz/index.php?dok=01080000000099,det

PRODEJ
http://www.lifefood.cz/prodejni-mista.html
http://www.canapino.cz/jidlo-z-travy-ko ... e7bcfe1ca4


Naposledy upravil muflon dne stř črc 07, 2010 12:31 am, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Strava po operaci rakoviny prsu.
PříspěvekNapsal: úte črc 06, 2010 8:25 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
muflon píše:
Malokdo vi, ze treba konopne seminko ktere je j dostani v prodejne zdrave vyzivy, obsahuje VSE POTREBNE(kam se hrabe soja...), takze konzument masa nema vymluvu ze by mu melo neco shanet kdyz omezi nebo vynecha maso....

Za prvni republiky se kon.seminko (a mleko z nej!) pouzivalo na lecbu beznadejnych pripadu vcetne tezkych forem TBC..., protoze obsahuje temer vse co maso, ale ve forme LEHCE STRAVITELNYCH AMINOKYSELIN, a to v takovem poctu ktery snad v prirode v rostlinne risi nema obdoby....

http://www.lifefood.cz/strava/hemp-protein-powder.html
http://www.zeny.cz/magazin/zdrava-vyziv ... minko.aspx
http://www.konopa.cz/index.php?dok=01080000000099,det

PRODEJ
http://www.lifefood.cz/prodejni-mista.html
http://www.canapino.cz/jidlo-z-travy-ko ... e7bcfe1ca4

Konopí je opravdu super rostlina a také super potravina, použitelné je v mnoha oblastech a je velká škoda, že se omezuje jeho pěstování. Dříve šlo o naprosto běžnou plodinu a rostla skoro všude.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 14 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 17 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz