Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je pát dub 19, 2024 1:48 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2 ] 
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: ned zář 04, 2022 9:31 pm 
Offline

Registrován: sob srp 22, 2020 1:41 pm
Příspěvky: 777
Sestra má dlhodob problém nájsť si vážny vzťah. Nabitý informáciami a "vhľadmi" som jej na jeden šup napísal tento text. Ženy, prečítajte si to, zamyslite sa nad sebou.

"(Meno), zamysli sa...
Kto sa viac bráni partnerskému vzťahu... ? Ženy alebo muži?
Napíšeš že muži. A budeš mať pravdu.
Skús ale porozmýšľať nad dôvodom.
Doplnkové informácie : Muži vo vzťahu (hlavne v jeho začiatkoch, v prvých rokoch) majú prakticky zaručený pravidelný sex. Vy ženy hovoríte, že muži myslia hlavne na sex. Keď muži nie sú vo vzťahu, majú oveľa horší prístup k sexu (pokiaľ ho nechcú so ženami omnoho škaredšími od nich, pretože ženská hypergamia mimo vzťah je v otázkach vzhľadu ešte vyššia). Takže muži bez partnerského vzťahu (pokiaľ nepatria k alfasamcom či niečomu čo je tomu dosť blízko) majú oveľa horší prístup k sexu, než keď sú v partnerskom vzťahu. Ale AJ TAK sú to väčšinou muži, ktorí nechcú ísť do partnerského vzťahu. Prečo teda? ........
Trpká pravda : Ženy sú väčšinou pre mužov veľmi nezaujímavé ako osobnosti.... Takže ich na nich priťahuje hlavne telo, a niekedy len telo (niekedy ani to). Žena v drvivej väčšine prípadov nerozmýšľa logicky, ale emocionálne (a emocionálne kolíše). Žena sa chce mužovi vyplakať na pleci, posťažovať sa na ťažkosti v práci či v kolektíve kamarátiek (ALE POZOR, nechce od muža žiadne rady, chce sa LEN vyrozprávať)...proste ho zavaliť negatívnymi vecami. Keby to robil muž, tak "čau pa, to TY máš byť oporou mne, nie ja tebe..." ....
A keďže to muži väčšinou nechcú ísť do vážneho vzťahu, a to na úkor toho, že z toho dôvodu budú mať oveľa menej sexu (aj keď ho chcú mať), znamená to, že ženy ostali v otázkach svojej osobnosti (nepliesť si so psími očami, zvádzaním, manipuláciou muža, kariérou) úplne nerozvinuté. Všetko v skutočnosti stavili NA TELO & SEX, a pritom im vadí, keď muž si na nich cení plus-mínus len telo (sex). Ako zle sú na tom svojim vnútrom ženy, keď to MUŽOM sa väčšinou nechce do vzťahu so ženami, a ženám sa väčšinou CHCE do vzťahu s mužmi? Hypergamné ženy majú zrazu menšie nároky na "vnútro" partnera? Alebo to znamená, že ženy sú vo svojom vnútri často tak prázdne, že to muža odradzuje od vzťahu s nimi? Zamysli sa.... Ale ten nezáujem mužov (vo väčšej miere než u žien vo vzťahu k mužom) o vážny vzťah so ženou niečo MUSÍ značiť. A môžeš škrtať, že by dôvodom bolo to, že "Bez partnerky môže mať kopu neviazaného sexu". NEMôŽE. 99% mužov nemôže. Ženy ale v kope prípadov zjavne nemajú problém spávať s mužmi, o ktorých VEDOME VEDIA, že spávajú aj s niekoľkými desiatkami iných žien v tom istom kalendárnom roku. Inak sa nedá vysvetiť fakt, že ženy majú v priemere 3x viac sexuálnych partnerov ročne (alebo v dekáde, lebo môžu mať od sexu aj pauzu) než muži. Pritom si zober fakt, že škaredí muži si proste NEVRZNÚ, ale škaredé ženy ÁNO, a takmer pravidlom (keď nejde o vzťah) vždy s KRAJŠÍM od nich. Z toho vyplýva jediné : Kopa žien, či už nezadaných (ktoré ale praktizujú sex bez vzťahu), zadaných alebo vydatých, spáva (často či občas, záleží od chutí, atď) väčšinou s mužmi, ktorí majú svoj menší-väčší HARÉM...... A ŽENY TO O TÝCH MUŽOCH VEDIA. Tak ako to vedia "Borisove "mamičky"" ako nalpy, ktoré sa takto nemajú problém prezentovať aj v médiách.
Ženy vedia zničiť muža, vedia ho brutálne očierniť v médiách ak je známy (Amber a Depp, Polaček, Malachovský...)... to by muži nedokázali (ak, tak len totálne výnimočne, menej než jeden na celý štát). Ženy používajú sex ako "zbraň" ("Musíš sí ho ZASLÚŽIŤ, musím ti DOVOLIŤ spôsobiť mi X celotelových orgazmov ...pričom ty zažiješ len jeden 8 sekundový lokálny "prd"....." - logika NULA bodov, keď je muž pozorný milenec, žena má zo sexu vždy oveľa viac, než muž)..... Chcete "dojiť" mužov zo sexuálnej energie (Bolo by fajn, keby si si našla takého čo neorgazmuje (lebo nechce), aby si si overila, či si tiež energetický upír & "vysávač semena" mužskej energie), a keď ich z nej vydojíte (váš skurvený pud, naprogramoval vás tak Satan), tak muž je pre vás energeticky nezaujímavý, podvedome ním začnete opovrhovať, a ani NEVIETE prečo (už vieš). Muža stále TESTUJETE, nonstop....aby ste si priebežne overovali, či je dostatočný "samec", čo musí prejavovať nie len v pracovnom a spoločenskom živote, ale aj v posteli ("Nestojí ti? No a čo, že je záver dňa a ty si makal aby si stále prešiel mojim testom ako "samec", ja som zvlhla...ahaaa...zabudla som, že to sa nedá porovnávať, zvhol si aj ty, to nemá absolútne nič spoločné s energiou potrebnou na erekciu, som ja ale hlúpa...")................. Myslíš, že muži majú na toto náladu??? NIE.............Zbožňujú muži sex? ÁNO. Zriekajú sa v značnom percente vážneho vzťahu, a to aj na úkor pravidelného sexu? ÁNO. Čo to znamená? No to, že s vami ženami je to.....................VEĽMI ZLE..............."

_________________
Je čas odtiaľ odísť, posunúť sa z virtuálnej virtuality (internet) do virtuálnej reality (život mimo obrazovku).
Vyhrávam tým, že odtiaľ odchádzam.
NIČ PROTI TOMUTO FÓRU. Ale nie je vhodné, aby som sem prispieval a ukrajoval si z drahocenného času.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon zář 05, 2022 5:11 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte pro 29, 2020 12:08 am
Příspěvky: 757
Toto už nemám čas čítať (ale tuším pointu) - len sa ťa chcem opýtať: na čo takéto preboha píšeš sestre? čo od toho očakávaš? pochopenie? spriaznenú dušu, ktorá ti povie "áno je to tak?"
To ti vztah nezabezpečí, myslím..

_________________
Fanatici všech zemí, vyližte si prdel!


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 28 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz