Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv bře 28, 2024 1:44 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 12 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Meteosenzitivita
PříspěvekNapsal: čtv bře 04, 2010 6:51 pm 
Offline

Registrován: čtv bře 19, 2009 6:50 pm
Příspěvky: 669
Aká je vlastne relevancia tohto pojmu?
Ja osobne sa domnievam, že ma počasie celkom významne ovplyvnuje.
V prípade, že je vonku zamračené a napr, hned od rána vstávam takpovediac do tmy, tak celý den sa cítim dost mizerne, mám dojem ako by na mna niečo tlačilo, jednoducho celkový diskomfort. Ja osobne to slnko velmi ale velmi potrebujem.
Toto sú moje subjektívne dojmy a rád by som vedel do akej miery sa to dá považovat za relevantné.
Ďakujem


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Meteosenzitivita
PříspěvekNapsal: čtv bře 04, 2010 8:56 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
Mat píše:
Aká je vlastne relevancia tohto pojmu?
Ja osobne sa domnievam, že ma počasie celkom významne ovplyvnuje.
V prípade, že je vonku zamračené a napr, hned od rána vstávam takpovediac do tmy, tak celý den sa cítim dost mizerne, mám dojem ako by na mna niečo tlačilo, jednoducho celkový diskomfort. Ja osobne to slnko velmi ale velmi potrebujem.
Toto sú moje subjektívne dojmy a rád by som vedel do akej miery sa to dá považovat za relevantné.
Ďakujem

Je normální, že počasí člověka ovlivňuje, ale ovlivňuje nás i vliv měsíce a spousta dalších vlivů jako různá magnetická pole a jiné jevy. Tyto jevy silně mění náladu, psychickou pohodu a mohou v delším časovém rozsahu vyvolávat i řadu vážných chorob. Naší předci na toto dění kolem sebe sice měli své šamany a bohy, ale nijak jim to evidentně nepomáhalo a stále řešili, kdo je tedy vlastně trestá a proč. Ani dnes to vlastně nevíme a je otázkou, zda to někdy vědět budeme.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Meteosenzitivita
PříspěvekNapsal: pát bře 05, 2010 3:19 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte bře 02, 2010 8:27 am
Příspěvky: 277
Na mne počasí funguje báječně. Většinou si díky svému organismu umím udělat svou vlastní předpověď. Tedy né dlouhodobou. Na pár hodin, maximálně den. Dál nee. Naučila jsem se pozorovat oblohu a i přírodu, jak se chová v jaké souvislosti. Dost mi to pomáhá při naší páci po venku. Pěstování podle měsíce také není k zahození. Osvědčilo se mi u mnoha rostlin, které pak pomohou naoplátku mně. Nejsem žádný šaman, ani čarodějnice. Jen se snažím koukat kolem sebe a přemýšlet co s čím by mohlo souviset a dávám si to po léta do kupy. Mnohé funguje dobře, ale přeci jen je ještě pro mě dost nejasností, které musím tepřive prozkoumat. Každopádně sluníčko je léčitel jak fík. Už aby ho bylo více. \":)\"

_________________
Příroda je mocná čarodějka.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Meteosenzitivita
PříspěvekNapsal: pát bře 05, 2010 4:28 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
Veverka píše:
Na mne počasí funguje báječně. Většinou si díky svému organismu umím udělat svou vlastní předpověď. Tedy né dlouhodobou. Na pár hodin, maximálně den. Dál nee. Naučila jsem se pozorovat oblohu a i přírodu, jak se chová v jaké souvislosti. Dost mi to pomáhá při naší páci po venku. Pěstování podle měsíce také není k zahození. Osvědčilo se mi u mnoha rostlin, které pak pomohou naoplátku mně. Nejsem žádný šaman, ani čarodějnice. Jen se snažím koukat kolem sebe a přemýšlet co s čím by mohlo souviset a dávám si to po léta do kupy. Mnohé funguje dobře, ale přeci jen je ještě pro mě dost nejasností, které musím tepřive prozkoumat. Každopádně sluníčko je léčitel jak fík. Už aby ho bylo více. \":)\"

Fungovat vám to bude teprve poté, co se to nebudete snažit pochopit, ale začnete používat šestý smysl jako veškerá zvířata v přírodě, která přesně vědí, co se bude dít relativně dost dlouho před tím, než se to stane. Stejný smysl člověk samozřejmě z dřívějších dob instalovaný v sobě také má, ale je poškozený a utlumený civilizačními výdobytky, je potřeba ho probudit a začít využívat. Energie ze slunce je jako připojení akumulátoru na nabíječku a když to člověk pochopí a využívá, tak se mu žije lépe.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Meteosenzitivita
PříspěvekNapsal: pát bře 05, 2010 5:14 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte bře 02, 2010 8:27 am
Příspěvky: 277
Jarda píše:
Fungovat vám to bude teprve poté, co se to nebudete snažit pochopit, ale začnete používat šestý smysl jako veškerá zvířata v přírodě, která přesně vědí, co se bude dít relativně dost dlouho před tím, než se to stane. Stejný smysl člověk samozřejmě z dřívějších dob instalovaný v sobě také má, ale je poškozený a utlumený civilizačními výdobytky, je potřeba ho probudit a začít využívat. Energie ze slunce je jako připojení akumulátoru na nabíječku a když to člověk pochopí a využívá, tak se mu žije lépe.

Já se tomu nevěnuji vědecky, jen pozoruji a snažím se pochopit proč se jaké zvíře , či rostlina v dané situaci chová tak či onak. Pak přemýšlím, jak je mě a pokud je něco jinak než obvykle čekám co se bude dít. Příště jsem ve stejné situaci chytřejší. ALe přesto mám ještě neprozkoumáno hodně.
Sluníčko je báječné. Dobíjí a aktivuje naše těla i mysl. A po zimě je to fak jak dobíječka a pohon do práce. Kór teď co pozoruji lidičky, báječně likviduje zimní deprese.

Názorný a nejjednodušší příklad : Je krásný letní den, nebe bez mráčků a naprosté bezvětří. Kolem poledne se mi začnou motat psí kolem nohou. Vím, že navečer přijde bouřenice s kroupamai a mažu kopit sena a sklízet rozdělanou práci. Kolem 4 hodiny i na mne cosi padá a snižuje se mi tlak, že bych s sebou švíkla. Do 5 mám komplet připraveno a sklizeno. Lehnu si doma, že mi je zle a koukám orchidee jsou zavřené a ,,choulí se". Na nebi stále ještě nic znát a přitom rostliny i zvířata už jsou připravena na pohromu. Ve třičtvrtě na 6 je tu z ničeho nic futeř burácení a kroupy. Spoustě lidem se toto neukazuje a já osobně jsem šťastna, že mám tento dar přírody a snažím se toho využívat. Kdybych měla uvádět vše, kde jsem jak rosničkový senzibil, budu psát do rána.

_________________
Příroda je mocná čarodějka.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Meteosenzitivita
PříspěvekNapsal: pát bře 05, 2010 6:42 pm 
Offline

Registrován: čtv bře 19, 2009 6:50 pm
Příspěvky: 669
Jarda píše:
Je normální, že počasí člověka ovlivňuje, ale ovlivňuje nás i vliv měsíce a spousta dalších vlivů jako různá magnetická pole a jiné jevy. Tyto jevy silně mění náladu, psychickou pohodu a mohou v delším časovém rozsahu vyvolávat i řadu vážných chorob. Naší předci na toto dění kolem sebe sice měli své šamany a bohy, ale nijak jim to evidentně nepomáhalo a stále řešili, kdo je tedy vlastně trestá a proč. Ani dnes to vlastně nevíme a je otázkou, zda to někdy vědět budeme.

O tom mesiaci a poliach som už niečo počul, zrejme na tom niečo bude.
Skutočne to dokáže divy. Dnes naštastie u mna tento zvláštny diskomfort absentoval.
Veľká škoda, že sa tomu nedá vyhnút. Mojho starého otca napr. v takéto dni bolievali staré, velmi staré zranenia.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Meteosenzitivita
PříspěvekNapsal: pát bře 05, 2010 7:45 pm 
Offline

Registrován: ned dub 26, 2009 6:26 pm
Příspěvky: 1758
[quote="Jarda":17j17u2k]Je normální, že počasí člověka ovlivňuje, ale ovlivňuje nás i vliv měsíce a spousta dalších vlivů jako různá magnetická pole a jiné jevy. Tyto jevy silně mění náladu, psychickou pohodu a mohou v delším časovém rozsahu vyvolávat i řadu vážných chorob. Naší předci na toto dění kolem sebe sice měli své šamany a bohy, ale nijak jim to evidentně nepomáhalo a stále řešili, kdo je tedy vlastně trestá a proč. Ani dnes to vlastně nevíme a je otázkou, zda to někdy vědět budeme.[/quote:17j17u2k]
Ja to uz viem. Netresta nas nic. Trest je len vyplod mysli. \":-)\" Velmi dobre sa nim siri negativna energia, a strach, hlavne niektore nabozenstva si toho boli vedome, a nieje lepsi nastroj na podrobenie ludi, nez strach. \</div

_________________
Prehľadné, stručné a aktualizované návody fóra Zdraví-AZ


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Meteosenzitivita
PříspěvekNapsal: pon bře 08, 2010 9:36 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte bře 02, 2010 8:27 am
Příspěvky: 277
Mat píše:
O tom mesiaci a poliach som už niečo počul, zrejme na tom niečo bude.
Skutočne to dokáže divy. Dnes naštastie u mna tento zvláštny diskomfort absentoval.
Veľká škoda, že sa tomu nedá vyhnút. Mojho starého otca napr. v takéto dni bolievali staré, velmi staré zranenia.

Určitě na tom je moc, ale neumím to vysvětlit. Jen to cítím. A já bohužel pouze pár hodin napřed. Moje prababi to podle svých kloubů předvídala na dny. Třeba se k tomu časem také dopracujeme. \":)\"

_________________
Příroda je mocná čarodějka.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Meteosenzitivita
PříspěvekNapsal: úte bře 09, 2010 5:38 pm 
Offline

Registrován: pon bře 08, 2010 2:47 pm
Příspěvky: 74
já tedy zžitá s přírodou nejsem vůbec. Dycky na mě matka příroda vše hodí s plnou parádou. žádná předvídavost napřed. Krucifix jak to děláte. Já bych to potřebovala taky.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Meteosenzitivita
PříspěvekNapsal: stř bře 10, 2010 7:32 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte bře 02, 2010 8:27 am
Příspěvky: 277
Emidlo píše:
já tedy zžitá s přírodou nejsem vůbec. Dycky na mě matka příroda vše hodí s plnou parádou. žádná předvídavost napřed. Krucifix jak to děláte. Já bych to potřebovala taky.

Je to někde ve mně.
Já necítím vše co bych potřebovala znát dopředu. Nicméně, co se mi takto zjevuje, toho si vážím velice.

_________________
Příroda je mocná čarodějka.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Meteosenzitivita
PříspěvekNapsal: stř bře 10, 2010 8:15 am 
Offline

Registrován: pon bře 08, 2010 2:47 pm
Příspěvky: 74
Veverka píše:
Je to někde ve mně.
Já necítím vše co bych potřebovala znát dopředu. Nicméně, co se mi takto zjevuje, toho si vážím velice.

To ste mi neporadila chci to umět taky


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Meteosenzitivita
PříspěvekNapsal: stř bře 10, 2010 9:14 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte bře 02, 2010 8:27 am
Příspěvky: 277
Emidlo píše:
To ste mi neporadila chci to umět taky

Poradit Vám nemohu. Nevím jak. Buďto v sobě cosi ,,zázračného" máte, či Vám tento dar byl odepřen. \":(\"

_________________
Příroda je mocná čarodějka.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 12 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 20 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz