Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je pát bře 29, 2024 4:16 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 15 ] 
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: stř bře 03, 2010 10:25 pm 
Offline

Registrován: ned led 31, 2010 1:10 pm
Příspěvky: 735
Bydliště: Slovensko - Košice
Tiež máte taký problém ?
Trvalo mi skoro mesiac, než som presvedčil mamu a sestru ( 18 ročnú piraňu ), aby som si mohol dávať hore na kuchynskú linku vodu do mojich džbánov na odstátie...
Trvalo mi skoro mesiac, než som si mohol tú vodu mraziť v "maminej chladničke&mrazničke" - dve 2litrové fľaše, ktoré zabrali 1/8 miesta mrazničky, kde sa mrazí "riňavé" lacné pečivo a mäso plus nejaký "bilvajz"
Trvá mi už dva roky a stále mama so sestrou frfle, keď idem na WC s mojim pohárom, aby som si nabral stredný prúd "šivambi"...nevedia sa s tým zmieriť...
Som zvedavý, ako dlho mi bude trvať, kým dostanem "dovolenie" robiť doma božský nápoj ( svojimi účinkami ) - kefír.
Čerešnička na torte : trvá mi tri roky nejak "dopracovať" mamu a sestru ku zdravej výžive, ale za tie tri roky si myslím, že ich výživa je ešte horšia...
Viete si predstaviť život s takými ľuďmi, ktorí sú otočení o 180 stupňov oproti vám, nakoľko zavrhujú aj duchovné postoje ( Osho, Dr. Savčenko, atď... ), ktoré sú vám blízke ?
Ovplyvním to, alebo nie ? \":D\" ... či za všetkým hľadaj peniaze ? Áno, keby som ich mal dostatok, tak mi tie dve netreba ani vidieť - odsťahoval by som sa a žil sám ( časom s nejakou ženou )... čo ma s nimi spája okrem krve ? Už ani tá, moja je kvalitnejšia o celú triedu ( sorry za "čierny humor" ).
Ako je to u vás doma, ľudia ? Tiež ste biela ovca medzi čiernymi ?

_________________
Majte sa pekne, veľa zdravia, šťastia, penazí vám prajem. NOWOCAYN & Marek. (9.5. 2012)
RUŠIM NICK, idem žiť, už je na to ČAS. Ruším účty na internete, všetko, počítač využívam už len na prácu.
Tešilo ma (9.5. 2012) dieta


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř bře 03, 2010 11:45 pm 
Offline

Registrován: ned dub 26, 2009 6:26 pm
Příspěvky: 1758
Ber to ako prilezitost vylepsit seba ... svoju komunikaciu. Ked do toho vlozis menej ega a viac lasky, a hlavne chcenia, vacsinou sa to pohne k lepsiemu. Niekedy to nejde, to ked je ego a vnutorny demon prilis silny, vtedy to obera o vela energie a je lepsie zbalit si svojich par svestek a vyrazit do sveta. Kedy je to utek a kedy odchod? Utek je to vtedy, ked odijdes preto, ze ti to odobera energiu, a v zufalej snahe nacerpat energiu odijdes, ale nepouzijes ju na odstranenie problemu, teda vnutorny demon ostane rovnako silny. Odchod je to vtedy, ked to urobis, aby si ziskal viac energie a viedol boj so svojim vnutornym demonon, ktory ta vlastne o tu energiu obera. Vacsina ludi iba uteka. Cely zivot. \":-)\"

_________________
Prehľadné, stručné a aktualizované návody fóra Zdraví-AZ


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv bře 04, 2010 9:50 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28249
Bydliště: Poděbrady
NOWOCAYN píše:
Tiež máte taký problém ?
Trvalo mi skoro mesiac, než som presvedčil mamu a sestru ( 18 ročnú piraňu ), aby som si mohol dávať hore na kuchynskú linku vodu do mojich džbánov na odstátie...
Trvalo mi skoro mesiac, než som si mohol tú vodu mraziť v "maminej chladničke&mrazničke" - dve 2litrové fľaše, ktoré zabrali 1/8 miesta mrazničky, kde sa mrazí "riňavé" lacné pečivo a mäso plus nejaký "bilvajz"
Trvá mi už dva roky a stále mama so sestrou frfle, keď idem na WC s mojim pohárom, aby som si nabral stredný prúd "šivambi"...nevedia sa s tým zmieriť...
Som zvedavý, ako dlho mi bude trvať, kým dostanem "dovolenie" robiť doma božský nápoj ( svojimi účinkami ) - kefír.
Čerešnička na torte : trvá mi tri roky nejak "dopracovať" mamu a sestru ku zdravej výžive, ale za tie tri roky si myslím, že ich výživa je ešte horšia...
Viete si predstaviť život s takými ľuďmi, ktorí sú otočení o 180 stupňov oproti vám, nakoľko zavrhujú aj duchovné postoje ( Osho, Dr. Savčenko, atď... ), ktoré sú vám blízke ?
Ovplyvním to, alebo nie ? \":D\" ... či za všetkým hľadaj peniaze ? Áno, keby som ich mal dostatok, tak mi tie dve netreba ani vidieť - odsťahoval by som sa a žil sám ( časom s nejakou ženou )... čo ma s nimi spája okrem krve ? Už ani tá, moja je kvalitnejšia o celú triedu ( sorry za "čierny humor" ).
Ako je to u vás doma, ľudia ? Tiež ste biela ovca medzi čiernymi ?

To je naprosto normální a bohužel i nenormální. Většina lidí má své zabedněné postoje a nejsou ochotni hnout zadkem pro údržbu svého poničeného zdraví. Nemá nejmenší význam s nimi cokoliv diskutovat a snažit se je přesvědčit. Prostě si jedu svoji lajnu a na vše ostatní kašlu. Toto se mi za mnoho let osvědčilo a musím přiznat, že příklad, který trvá a má výsledky, po nějakém čase i bez komentářů nahlodá pevné názory oponentů a změní jejich přístup. Já jsem svoji rodinu překopal celkem dokonale, ale byla to dřina a někdy dosud stále je.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát bře 05, 2010 2:58 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte bře 02, 2010 8:27 am
Příspěvky: 277
Buďte v klidu. Já už jsem léta jak černá koza mezi našimi bílými. \":D\" Kdo chce, přidává se za mnou, kdo nechce, ať si stojí fronty po doktorech.
Mám to jisté ve své domácnosti a doráží to na mne denně, ale začínám otupovat.
Ať si pyskují a klevetí, že jsem cvok, co se stáhne za živa z kůže. Není na mě nic na víc a nevadí mi to. Jsem ráda, že se mi dobře dýchá, nebolí mi hlava a nepotím se, mohu se dobře hýbat. I když nepoužívám žádné antiperspiranty a voňavky. Prostě nemám důvod přeplácávat tělesný pot, který není. A když se chci navonět, vlezu mezi zvířata. \":D\"
Pokud člověk chce změnit způsob života, dá se k nám. Pokud mu ten starý a zaběhný ufňukaný vyhovuje ?? ........Tak ať , aspoň si má s kým povídat o neduzích. To nás ,,zdravě se cítících ,,bláznů" " moc není. Neberte to prosím nikdo jak urážku osoby. To bych si nedovolila. Jen to často slyším a už mi to přijde i normální oslovení.

_________________
Příroda je mocná čarodějka.


Naposledy upravil Veverka dne pát bře 05, 2010 8:37 pm, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát bře 05, 2010 7:40 pm 
Offline

Registrován: ned led 31, 2010 1:10 pm
Příspěvky: 735
Bydliště: Slovensko - Košice
Veverka : hmmm... mám rád prírodzenosť... škoda, že nebývaš blízko. Došiel by som niekedy na kefírek a nadýchol sa tvojej prirodzenej vône... na vôňu zdravej ženy sa nechytá nič \":)\" . Skoro každá prekrýva svoju vôňu vonnými telovými mliekami, silným dezodorantom a voňavkou... Ty si ale iná, pri tebe by som mohol môj najrozvinutejší zmysel doslova opájať \":)\"
( pán Jarda, nevymažte môj príspevok, hodí sa tu, je to ešte v norme \":D\" )

_________________
Majte sa pekne, veľa zdravia, šťastia, penazí vám prajem. NOWOCAYN & Marek. (9.5. 2012)
RUŠIM NICK, idem žiť, už je na to ČAS. Ruším účty na internete, všetko, počítač využívam už len na prácu.
Tešilo ma (9.5. 2012) dieta


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát bře 05, 2010 7:44 pm 
Offline

Registrován: ned dub 26, 2009 6:26 pm
Příspěvky: 1758
NOWOCAYN píše:
Veverka : hmmm... mám rád prírodzenosť... škoda, že nie si z "môjho" mesta. Došiel by som niekedy na kefírek a nadýchol sa tvojej prirodzenej vône... na vôňu zdravej ženy sa nechytá nič \":)\"
( pán Jarda, nevymažte môj príspevok, hodí sa tu, je to ešte v norme \":D\" )

Z toho, jak to Veverka opisuje, to laka prijst na navstevu aj mna... vsade sama cista priroda, a pozitivna atmosfera. Ach. Asi som pozeral moc vela romantickych filmov. \":)\"

_________________
Prehľadné, stručné a aktualizované návody fóra Zdraví-AZ


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát bře 05, 2010 8:35 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte bře 02, 2010 8:27 am
Příspěvky: 277
Vážení pánové, nejni nic jednoduššího, než si najít ženušku a přizpůsobit si ji Vašim přírodním snům. Místní příroda romantice nahrává, to ano. Je fakt nádherná a najdou se zákoutí nedotčená lidskou rukou, byť tedy i ,,zanedbaná". Já sama romantik jsem a koukám, že se to vokazuje. \":D\" Ale jsem to já a příroda mne ovlivňuje v dobrém. Snažím se s ní zžít a daří se mi to. Oplácí mi mou práci a fakt už bych neměnila, i když občas padám na hubu. Tak doufám, že se mi zadaří se vyléčit natolik, abych tu ,,strašila" ještě spousty desetiletí. \":D\" Určitě se tady budeme potkávat vyměníme si pár dobrých zkušenností. Přeji úspěšný lov. \":D\" \":D\" \":D\"

_________________
Příroda je mocná čarodějka.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon bře 08, 2010 3:06 pm 
Offline

Registrován: pon bře 08, 2010 2:47 pm
Příspěvky: 74
Dobrý den, já doma také bojuji s několika příbuznými a už docela dlouho. Snažím se jíst zdravě pár let a stále narážím na to, že jsem hubeňour a vychrtlo a že si mi žádný pořádný chlap nevšimne. Oni se tu cpou vepřovou, omáčkami, knedlíky a nechápou, že si udělám zeleninový salát a zasytím se stejně. Naproti nim jsem schopna po obědě vyrazit klidně do práce a nemusím se přecpaná válet na gauči a odpočívat. \":D\"


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon bře 08, 2010 3:29 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte bře 02, 2010 8:27 am
Příspěvky: 277
Emidlo píše:
Dobrý den, já doma také bojuji s několika příbuznými a už docela dlouho. Snažím se jíst zdravě pár let a stále narážím na to, že jsem hubeňour a vychrtlo a že si mi žádný pořádný chlap nevšimne. Oni se tu cpou vepřovou, omáčkami, knedlíky a nechápou, že si udělám zeleninový salát a zasytím se stejně. Naproti nim jsem schopna po obědě vyrazit klidně do práce a nemusím se přecpaná válet na gauči a odpočívat. \":D\"

Ano , tyto boje známe asi všici, co jdeme kousek jinde, než většina lidí okolo nás.
Nicméně záleží pouze na Vás pro co se rozhodnete a jak budete vytrvalá ve svém přesvědčení.
Držím palce. Já to taky doma nemám růžové.

_________________
Příroda je mocná čarodějka.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon bře 08, 2010 8:12 pm 
Offline

Registrován: pon bře 08, 2010 2:47 pm
Příspěvky: 74
Veverka píše:
Ano , tyto boje známe asi všici, co jdeme kousek jinde, než většina lidí okolo nás.
Nicméně záleží pouze na Vás pro co se rozhodnete a jak budete vytrvalá ve svém přesvědčení.
Držím palce. Já to taky doma nemám růžové.

No jó. ALe do mě tu hučí 5 lidí a nejvíc máma, že pak nebudu moct mít ani děti. Bude mi 30 a čekám na toho pravého. Tady doma mi fakt lezou na nervy. A už mi i vyhodili co jsem si donesla že je to dobré pro králíky a já že budu jíst pořádně. Holka prý má být krev a mlíko aby si bylo do čeho plácnout.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon bře 08, 2010 10:47 pm 
Offline

Registrován: ned dub 26, 2009 6:26 pm
Příspěvky: 1758
Emidlo píše:
No jó. ALe do mě tu hučí 5 lidí a nejvíc máma, že pak nebudu moct mít ani děti. Bude mi 30 a čekám na toho pravého. Tady doma mi fakt lezou na nervy. A už mi i vyhodili co jsem si donesla že je to dobré pro králíky a já že budu jíst pořádně. Holka prý má být krev a mlíko aby si bylo do čeho plácnout.

Jojo, ono hucat do niekoho a hucat do niekoho nemusi byt to iste. To s tymi detmi je uz brutal, odtial potial. Ty vies najlepsie, nakolko Ti to skodi, a nakolko je to neriesitelna situacia, to sa musis rozhodnut sama ci ostat alebo bojovat. Niekedy je lepsie odijst, niekedy bojovat, to je zivot, bremeno za rozhodnutia vo svojom zivote nesieme samy.

_________________
Prehľadné, stručné a aktualizované návody fóra Zdraví-AZ


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte bře 09, 2010 8:32 am 
Offline

Registrován: pon bře 08, 2010 2:47 pm
Příspěvky: 74
Xion píše:
Jojo, ono hucat do niekoho a hucat do niekoho nemusi byt to iste. To s tymi detmi je uz brutal, odtial potial. Ty vies najlepsie, nakolko Ti to skodi, a nakolko je to neriesitelna situacia, to sa musis rozhodnut sama ci ostat alebo bojovat. Niekedy je lepsie odijst, niekedy bojovat, to je zivot, bremeno za rozhodnutia vo svojom zivote nesieme samy.

Jednoduché to někdy fakt není. Jsem ale beran bojovník, tak si také sem tam ducnu. přeci se nevzdám hned na začátku a po létech budu úspěšným stěžovatelem v čekárně u doktora. To né.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte bře 09, 2010 10:10 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte bře 02, 2010 8:27 am
Příspěvky: 277
Emidlo píše:
No jó. ALe do mě tu hučí 5 lidí a nejvíc máma, že pak nebudu moct mít ani děti. Bude mi 30 a čekám na toho pravého. Tady doma mi fakt lezou na nervy. A už mi i vyhodili co jsem si donesla že je to dobré pro králíky a já že budu jíst pořádně. Holka prý má být krev a mlíko aby si bylo do čeho plácnout.

Zkuste pročíst důkladně tento web. Jsou tu i přízpěvky jak a co jíst v těhotenství. Já měla děti v době, kdy jsem byla ,,králik" tak ze dvou třetin. Dvě děti už doma máte, tak nejste ,,začátečník" A do čeho plácnout je dycky. \":D\" Aspoň se nekutálíme jak špekové knedle a sedíme si pěkně na svalíkách. \":D\"

_________________
Příroda je mocná čarodějka.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř bře 10, 2010 8:27 am 
Offline

Registrován: pon bře 08, 2010 2:47 pm
Příspěvky: 74
Veverka píše:
Zkuste pročíst důkladně tento web. Jsou tu i přízpěvky jak a co jíst v těhotenství. Já měla děti v době, kdy jsem byla ,,králik" tak ze dvou třetin. Dvě děti už doma máte, tak nejste ,,začátečník" A do čeho plácnout je dycky. \":D\" Aspoň se nekutálíme jak špekové knedle a sedíme si pěkně na svalíkách. \":D\"

tady jsem hledala a je to přeházené všade vtom se vyznat.........


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř bře 10, 2010 9:26 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte bře 02, 2010 8:27 am
Příspěvky: 277
Emidlo píše:
tady jsem hledala a je to přeházené všade vtom se vyznat.........

Pokud máte dostatek času, můžete celé téma zocelit a poskládat všechny přízpěvky týkající se těhotenství a stravy do jednoho. Určitě by to ocenilo více žen.

_________________
Příroda je mocná čarodějka.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 15 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 21 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz