Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv bře 28, 2024 4:09 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 3 ] 
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: stř srp 12, 2020 9:34 pm 
Offline

Registrován: sob zář 01, 2018 11:00 pm
Příspěvky: 525
Dospel som k jednej skutočnosti.
Odkedy ženy začali viac fušovať do politiky, do vecí verejných, atď, nabralo to zlý spád....
NIKDE NEPÍŠEM, ŽE ŽENA MÁ OSTAŤ LEN DOMA PRI SPORÁKU A ŽEHLIČKE.
Píšem o faktoch.....
Posúďte sami......

Ženy sú iracionálnejšie než muži. Vo veľkom zmysle postrádajú logiku. Vie sa to, len sa o tom nehovorí. O čo ide ? Bežná žena je omnoho viac ovplyvňovaná emóciami než bežný muž. Ženu sa dá ľahko zmanipulovať na "sladké reči", alebo na "falošný slušný prednes".
V žene stačí prebúdzať emócie (hlavne tie dobré) a zamiluje sa do vás..... Muž sa na niečo také chytí menej, je viac racionálne založený.
Zoberme si nejaké príklady........ (a sorry, že tento text nie je písaný ako z knihy, nie som spisovateľ, a hlavne, nemám na to čas...)

1. Už od detstva sú to ŽENY, ktoré sa idú "roztrhať" za mužskými hviezdami showbiznisu..... Či už chlapčenské skupiny, mladý herec v seriály, mladý sólo spevák, dospelý herec, dospelý spevák, svetoví športovci, atď........... Ženy takých mužov OBDIVUJÚ a ich snom je sa takým mužom poddať, mať s nimi sex a deti, hoci to v drvivej väčšine ostane len na úrovni prianí, lebo takých mužov nie je za tak veľa, ale žien ktoré ich chcú sú stovky miliónov... ... MUŽI SI ZO ŽIEN NEVYTVÁRAJÚ IDOLY......... Koho nájdete na koncerte Backstreet Boys, či Biebera ? Ženy..... Koho nájdete na koncerte Spice Girls či Seleny Gomez ? Ženy..... a pár homosexuálov.......

2. Ženy obdivujú (ako osobnosti) MUŽOV, muži obdivujú (ako osobnosti) MUŽOV. Muži počúvajú väčšinou mužské hudobné skupiny či mužských spevákov. Očakávalo by sa, že ženy budú väčšinou počúvať ženské hudobné skupiny a ženské speváčky. NIE JE TOMU TAK. Počúvajú väčšinou mužské skupiny či mužov spevákov. Otázka znie : Prečo ??? Pretože sú závislé na mužoch viac, než muži na ženách ??? ....... Ako však predstierajú pravý opak, že ? ........

3. Ženy naletia propagandám skôr než muži........ Myslíte si, že percentuálne koľko percent žien vie o tom, že covid-19 je FAKE ? ..... Netrúfam si na to číslo, viem však, že mužov ktorí vedia o tom že covid-19 je FAKE, je OMNOHO VIAC. A ženy ktoré sa o tom že covid-19 je FAKE dozvedeli a bolo im to vysvetlené, sa to dozvedeli veľkou väčšinou OD MUŽOV.
Zas a znova MUŽI sú tí, ktorí odhaľujú nepravdy vo svete. Ak takú schopnosť má len malé percento žien (v pomere k mužom), prečo chcú ROVNOPRÁVNOSŤ vo veciach verejných ? Nepíšem, že nemajú opustiť "dvor", len píšem, že by sa nemali starať o politku....

4. Myslíte si, že koho volia ženy ? Liberálov alebo konzervatívcov ? Z veľkej väčšiny ženy volia LIBERÁLNE politické strany a liberálnych jednotlivcov......... Vieme kam to vedie....... U nás na Slovensku máme prezidentku (čo je to za ženu, ktorá chce byť hlavou štátu a byť svojim postavením nad každým mužom ? Takú túžbu môže mať LEN ZVRÁTENÁ ŽENA ktorá nevie NIČ O ŽENSTVE), a toho najhoršieho premiéra PSYCHOPATA (na tom že je psychopat za zhodli v mediálnom priestore aj doktori). Aké pohlavie myslíte že dalo najviac hlasov Čaputovej a Matovičovi ? .... A s výraznou prevahou. No predsa pohlavie ŽENSKÉ.


Muži zabíjajú iných mužov (a bohužiaľ aj ženy a deti) vo vojnách, ženy ničia svet prostredníctvom politiky - tým ako volia, tým ako sa rozhodujú čomu veriť a čomu nie, atď..........

A duchovnosť žien ? .......... Mne príde dosť virtuálna..........
Skúsme príklad o plochej Zemi...................... V KONEČNOM DôSLEDKU JE (POVEDZME...) TERAZ JEDNO, KTO JE PRESVEDČENÝ V "ZEMEGUĽU" A KTO V ZEM PLOCHÚ. ......... Ide o niečo iné....... Každého ČLOVEKA, KTORÝ SI ZASLUHUJE NAZÝVAŤ SA ČLOVEKOM by malo ZAUJÍMAŤ, aký tvar má naša Zem - či je naša Zem guľatá, alebo plochá. Ak niekto považuje Plochú Zem za BLUD, ALE ZÁROVEŇ JE PRE NEHO VEĽMI DôLEŽITÉ VEDIEŤ AKÝ TVAR MÁ ZEM, tak o.k., nehádam sa, BERIEM TO.
Bohužiaľ som zistil, že sú medzi nami aj ľudia, a je ich veľmi veľa.....ktorým je vyslovene JEDNO, ČI JE ZEM GUĽATÁ ALEBO PLOCHÁ........... A hádajte na čo mierim - áno, je to jedno HLAVNE ŽENÁM ......... Bavil som sa o tom s mamkou, sestrou, mojou tetou........ Vyslovene sa vyjadrili, že JE IM JEDNO, AKÝ TVAR MÁ NAŠA ZEM, veď "TAK ČI TAK BUDEM MUSIEŤ ÍSŤ ZAJTRA DO PRÁCE, MôJ ŽIVOT TO NEZMENÍ"........... Ony teda vlastne povedali, že JE IM JEDNO, ČI JE ALEBO NEI JE CELÝ SVET OJ*BÁVANÝ OHĽADOM TVARU ZEME......... Toto je nad moje chápanie....... ALE - bavil som sa o tom s dedkom a s partnerom mojej tety. MôJMU DEDKOVI A PARTNEROVI MOJEJ TETY TO VôBEC JEDNO NIE JE !!! Sú síce názoru, že Zem je guľatá, ALE VEĽMI IM ZÁLEŽÍ NA TOM, ABY VEDELI AKÝ MÁ ZEM TVAR, aby vedeli či je v tomto ohľade ľudstvo klamané alebo nie.
Ak na tom ženám nezáleží (samozrejme výnimky sa nájdu...), tak choďte radšej k sporáku, na tanečnú, na modelovanie hrnčekov z hliny, na výtvarný krúžok, do prírody na prechádzku ALE DO POLITIKY SA NEMIEŠAJTE, pretože v skutočnosti vás nezaujíma nič viac než vaša domácnosť, váš partner a vaša rodina. Fungovanie sveta máte v prdeli....... nezaujíma vás odkrývanie pravdy.......TAK VÁS POŽIADAM,
NEVOĽTE.

_________________
Od 13.8. 2020 tu uz nikdy nepridem (teste sa). Idem sa pokusit zachranit svoj zivot - psychika ma dava prilis dole.... Som sklamany ZO VSETKEHO, bohuzial.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv srp 13, 2020 8:41 am 
Offline

Registrován: pát črc 07, 2017 8:15 am
Příspěvky: 89
V niečom sa dá súhlasiť. Ženy sú rozhodne emotívnejšie a citovejšie ako muži. Je pravda, že ich uvažovanie často nemá s tradičnou suchou mužskou logikou nič spoločné.

Na druhú stranu, nevidím dôvod, prečo by sa ženy nemiešali do politiky, či už aktívne alebo ako voličská základňa. ľahko ovplyvniteľné nie sú len ženy, ale aj jednoduchšie vrstvy obyvateľstva, ktoré zahŕňajú mužov, dôchodcovia, mladí neskúsení prvovoliči. Tých všetkých oklameš sladkými rečami, lebo politika je hlavne o tom. Nechať sa oklamať nie je len výsadou žien a nemôžme chcieť, aby volili iba muži dajme tomu od 25-50 rokov, kedy sú produktívni, pri sile fyzickej aj mentálnej a zároveň už majú skúsenosti.

Ženy dokonale dopĺňajú mužský princíp, tak to proste je. Kde sú muži (obvykle) racionálni a logickí, tam sú ženy citlivejšie a emočnejšie. V živote je potrebné oboje. Ak by som chcel mať okolo seba len logiku a priamočiare uvažovanie, tak mi netreba ženu, lebo len kvôli sexu si môžem zaplatiť šlapku. Mať ale doma niekoho, kto sa stará a zaujíma a podporí, lebo to má v povahe, niekoho, kto je trpezlivejší a láskavejší k deťom, to je na nezaplatenie. Ešte aj medzi homosexuálmi je obvykel jeden dominantnejší, mužskejší a jeden skôr ženskejší.

Mimochodom, myšlienka, že ženy sú kariérne menejcenné (politika, zamestnanie, vedúce pozície) kvôli svojej emočnosti nie je nová, to tu bolo už od stredoveku. Ale verím, že je to už prekonané a ja som jednoznačne za rovnosť šancí pre každého.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv srp 13, 2020 11:36 pm 
Offline

Registrován: stř zář 07, 2016 7:31 pm
Příspěvky: 186
príliš paušálne uplatnuješ tieto "fakty" na celú ženskú populáciu.. svet není čiernobiely.. každý chlap ma niektoré črty ženske a každa žena mužské.. tu zaleží len kolko čoho kto má.. takže sa nedá hovoriť že každá žena je iracionálna atď atď.. všade maš výnimky a nikdy nemôžeš vedieť že práve žena ktorá ma funkciu akú ma neni práve tou výnimkou.. som muž a osobne problematiku zemegule považujem za totálny nezmysel.. pretože tunak snad netreba ani diskutovať... kto realne zvažuje možnosť že zem je plochá tak to ma pekné dopletené v makovici.. zbytočne si zaujaty voči ženám .. \":)\" Toto myslenie ti neprinesie nič dobré..


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 3 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 18 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz