Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv bře 28, 2024 11:40 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 9 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Cervikobrachiální syndrom
PříspěvekNapsal: stř led 27, 2010 12:14 pm 
Offline

Registrován: pon bře 23, 2009 8:52 am
Příspěvky: 101
Dobrý den Jardo, myslíte, že by se dalo dělat něco s touto diagnózou?:
"Cervikobrachiální syndrom
Jako následek degenerace meziobratlových plotének se objeví spondylóza, která vede ke snížení plotének a tvorbě osteofytů (kostěné zobáčkovité výrůstky) na stranách těl obratlů. Změny meziobratlové ploténky pokračují ve změny na meziobratlových kloubech. Změněná ploténka vytváří po stranách výběžky - utváří se sedlový kloub pro obratel uložený nad ní. Změny se projevují i zúžením meziobratlového otvoru, kudy prochází z krční míchy nervy.
Cervikobrachiální syndrom - bolest vede z krční páteře do ruky, do prstů. Prsty mravenčí, mrtví.
Mezi vegetativní příznaky se řadí závratě, nausea, až zvracení"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Cervikobrachiální syndrom
PříspěvekNapsal: stř led 27, 2010 6:43 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
Petra píše:
Dobrý den Jardo, myslíte, že by se dalo dělat něco s touto diagnózou?:
"Cervikobrachiální syndrom
Jako následek degenerace meziobratlových plotének se objeví spondylóza, která vede ke snížení plotének a tvorbě osteofytů (kostěné zobáčkovité výrůstky) na stranách těl obratlů. Změny meziobratlové ploténky pokračují ve změny na meziobratlových kloubech. Změněná ploténka vytváří po stranách výběžky - utváří se sedlový kloub pro obratel uložený nad ní. Změny se projevují i zúžením meziobratlového otvoru, kudy prochází z krční míchy nervy.
Cervikobrachiální syndrom - bolest vede z krční páteře do ruky, do prstů. Prsty mravenčí, mrtví.
Mezi vegetativní příznaky se řadí závratě, nausea, až zvracení"

Ta degenerace plotének je většinou podobného rázu jako revmatické potíže a ty se dají jednoznačně léčit odkyselením těla. Současně bych nasadil megadávky hořčíku, aby se již zatvrdlé a zvápenatělé nárůstky měli šanci rozpustit. Postupně by se, při pravidelném cvičení, měl tento problém podle mého názoru také odstranit, ale určitě ne za pár dní s tím rozhodně nepočítejte. Já se ovšem domnívám, že vítězství je pro takto postižené lidi i to, že se problém nebude již dále zhoršovat a toho docílíte poměrně snadno.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Cervikobrachiální syndrom
PříspěvekNapsal: čtv led 28, 2010 8:11 am 
Offline

Registrován: pon bře 23, 2009 8:52 am
Příspěvky: 101
Díky. A použití MMS by bylo taky prospěšné? Vnitřně nebo koupele?
Díky


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Cervikobrachiální syndrom
PříspěvekNapsal: čtv led 28, 2010 9:05 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
Petra píše:
Díky. A použití MMS by bylo taky prospěšné? Vnitřně nebo koupele?
Díky

Pravděpodobně ano, protože tlumí zánětlivé procesy a odstraňuje patogenní breberky, které také mohou být i jednou z příčin vzniku zánětlivých procesů. Samozřejmě základní je vždy perfektní pH těla a tkání, aby regenerace mohla vůbec probíhat. U MMS asi zpočátku koupele, nebo obklady a třeba po týdnu i vnitřní aplikace, projet si celou kůru a následně brát v pravidelných intervalech udržovací dávky. Výrazný efekt by asi měla i očista kloubů bobkovým listem, ale do znečištěného těla se to aplikovat nedá, to by mohlo skončit dost špatně, protože vyloučený sajrajt by zůstal v těle a mohl napáchat spoustu nepříjemností. Tuto kůru si nechte na závěr, až po ostatních přípravných krocích.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Cervikobrachiální syndrom
PříspěvekNapsal: úte lis 09, 2010 10:46 pm 
Offline

Registrován: sob zář 04, 2010 10:18 am
Příspěvky: 18
Jarda píše:
Ta degenerace plotének je většinou podobného rázu jako revmatické potíže a ty se dají jednoznačně léčit odkyselením těla. Současně bych nasadil megadávky hořčíku, aby se již zatvrdlé a zvápenatělé nárůstky měli šanci rozpustit. Postupně by se, při pravidelném cvičení, měl tento problém podle mého názoru také odstranit, ale určitě ne za pár dní s tím rozhodně nepočítejte. Já se ovšem domnívám, že vítězství je pro takto postižené lidi i to, že se problém nebude již dále zhoršovat a toho docílíte poměrně snadno.

Pane Jardo,
bylo by vhodné a prospěšné, aby moje kamarádka (53 let), která má podobný problém jaký popisuje paní Jana (cervikokraniální syndrom a spondylozu), přijela za Vámi do poradny?
Ona tím již více jak rok neskutečně trpí a jediné, co jí lékaři jako řešení nabízejí, jsou léky proti bolesti. Ty léky stejně nezabírají a ještě k tomu mají další vedlejší účinky. Je z toho zoufalá.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Cervikobrachiální syndrom
PříspěvekNapsal: úte lis 09, 2010 11:00 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
Bobule píše:
Pane Jardo,
bylo by vhodné a prospěšné, aby moje kamarádka (53 let), která má podobný problém jaký popisuje paní Jana (cervikokraniální syndrom a spondylozu), přijela za Vámi do poradny?
Ona tím již více jak rok neskutečně trpí a jediné, co jí lékaři jako řešení nabízejí, jsou léky proti bolesti. Ty léky stejně nezabírají a ještě k tomu mají další vedlejší účinky. Je z toho zoufalá.

Tak určitě ano, je tak možné pochopit problém mnohem rychleji, než pouhým čtením, nebo dotazováním přes fórum. Léky proti bolesti nejsou léky, ale pouze další kyseliny, které vlastně problém vyvolaly.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Cervikobrachiální syndrom
PříspěvekNapsal: pon říj 10, 2011 9:27 pm 
Offline

Registrován: pon čer 06, 2011 4:17 pm
Příspěvky: 6
Pěkný večer,
chtěla bych poradit. Byl mi stanoven cervikobrachiální syndrom, a nějak si nevím rady. Vytestovala jsem si candidu plivacím testem a je pozitivní - nasadila jsem protikvasinkouvou dietu. Dál jsem vytestovala málo kyseliny chlorovodíkové v žaludku. Začala jsem takto:
1) Klystýr - První týden 1Xdenně a pak snižovala až na svakrát do měsíce. Ze začátku ze mne vypadávali takové krvavé kusy, teď již nikoliv. Ale poříd mám problém se zadržením vody s citronem ve střevech. Většinou se celá procedura povede na třikrát.
2) Přidala jsem výplach žaludku - to mi moc nejde, dělám ho ob dva dny. Po vypití 1 litru vyjde jen 400ml. Píše se tady o chilli, které podporují tvorbu kyseliny. To nedávám, může být místo toho zázvor? Během výblachu, se mi zachlení celý vršek až hrůza.
3) Tak dvakrát do týdne vypláchnu dutiny.
4) Jednou jsem dělala očistu jater a chystám se na konci měsíce na další.
5) PH moči není ideální, pohybuje se kolem 6. Se soudou roste na 7,5, ale bylo mi řečeno, že trhá krvinky? Je to pravda. Od té doby se jí bojim.

Nevím jak to mám praktikovat dál. Tu kvasinku už mám přes půl roku a nemůžu se jí zbavit. A ktomu ten cervikobrachiální syndrom. Pěkně mi bolí hlaví, motám se \":cry:\" . Mám nasadit vysoké dávky hořčíku? Nevim jak to bude pasovat k tomu ostatnímu. Děkuju moc za rady a připomínky.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Cervikobrachiální syndrom
PříspěvekNapsal: stř říj 12, 2011 8:08 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
Eri píše:
Pěkný večer,
chtěla bych poradit. Byl mi stanoven cervikobrachiální syndrom, a nějak si nevím rady. Vytestovala jsem si candidu plivacím testem a je pozitivní - nasadila jsem protikvasinkouvou dietu. Dál jsem vytestovala málo kyseliny chlorovodíkové v žaludku. Začala jsem takto:
1) Klystýr - První týden 1Xdenně a pak snižovala až na svakrát do měsíce. Ze začátku ze mne vypadávali takové krvavé kusy, teď již nikoliv. Ale poříd mám problém se zadržením vody s citronem ve střevech. Většinou se celá procedura povede na třikrát.
2) Přidala jsem výplach žaludku - to mi moc nejde, dělám ho ob dva dny. Po vypití 1 litru vyjde jen 400ml. Píše se tady o chilli, které podporují tvorbu kyseliny. To nedávám, může být místo toho zázvor? Během výblachu, se mi zachlení celý vršek až hrůza.
3) Tak dvakrát do týdne vypláchnu dutiny.
4) Jednou jsem dělala očistu jater a chystám se na konci měsíce na další.
5) PH moči není ideální, pohybuje se kolem 6. Se soudou roste na 7,5, ale bylo mi řečeno, že trhá krvinky? Je to pravda. Od té doby se jí bojim.

Nevím jak to mám praktikovat dál. Tu kvasinku už mám přes půl roku a nemůžu se jí zbavit. A ktomu ten cervikobrachiální syndrom. Pěkně mi bolí hlaví, motám se \":cry:\" . Mám nasadit vysoké dávky hořčíku? Nevim jak to bude pasovat k tomu ostatnímu. Děkuju moc za rady a připomínky.

1)Tak za těchto okolností bych čistil střevo denně, nebo skoro denně.
2)Totéž pltí pro výplach žaludku, zpočátku určitě denně.
3)To se nebude muset konat pokud budou čistá střeva.
4)Játra se dají čistit co 14 dní.
5)Někdo ji užívá dlouhodobě a nic se mu netrhá, ale určitě existují i jiné odkyselovače, kde nic nehrozí, třeba Alkala-N, ale jsou dost drahé.
Jednoznačně naprosto vynechat ze stravy cokoliv se sacharidem a ustoupí to prakticky okamžitě.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Cervikobrachiální syndrom
PříspěvekNapsal: pon čer 18, 2012 2:25 pm 
Offline

Registrován: úte kvě 04, 2010 10:08 am
Příspěvky: 1472
...podobné nemoci cerviko syndromů od krční páteře:



Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 9 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz