Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je sob dub 20, 2024 8:27 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 30 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: sob pro 12, 2009 10:35 am 
Offline

Registrován: čtv dub 23, 2009 1:36 pm
Příspěvky: 80
Dobry den,
byvala pritelkyne(cukrovka) meho noveho partnera trpela na kvasinky. (pokazde pri vzestupu hladiny cukru v krvi).
Ted, po delsi dobe, mam i ja nejaky zacinajici zanet v pochve, neprijemny pocit paleni, cele natekle+ natekla i UZLINA v pravem TRISLE- zatim 3dny bez vytoku- jen uvnitr bily krem v malych ohranicenych kouskach. Mozna spis plisen.
(mohlo to vzniknout i nechtenym zanesenim infekce z analu do pochvy...)
Vetrela jsem si do vaginy RICINOVY OLEJ na noc- trochu to pomohlo, ale vylecene to neni.
Znate nejakou prirodni lecbu?
...obvykle, co vim (uz asi 10let jsem zadny zanet nemela) na to davaji Diflucan nebo Boraxove globule- ale pak se to myslim vlece a nikdy nevyleci uplne.
Je na tyto problemy neco lepsiho?
Napadlo me strikackou zavest urinu do pochvy, ale nevim...??? Nebo TTreeOlej do vody v lavoru???
Co navrhujete?
A jak se ma lecit muz???

Uz asi 10dni piju ranni urinu...myslela jsem, ze tim budu immunni proti jakekoliv nakaze, ale to asi takhle zazracne nefunguje, ze? Nebo je 500ml denne malo???
A mohu pokracovat v piti, i kdyz se objevi vytok??? Nemohu si tak zanest infekci-plisen, kvasinky do pusy, hrtanu, zaludku atd. nebo to neskodi a naopak to muze lecbu uspisit?
V jakem pripade- pri jakem onemocneni na genitaliich je definitivne vhodne zastavit piti moci???
Predem mockrat dekuji


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob pro 12, 2009 11:37 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
jahoda píše:
Dobry den,
byvala pritelkyne(cukrovka) meho noveho partnera trpela na kvasinky. (pokazde pri vzestupu hladiny cukru v krvi).
Ted, po delsi dobe, mam i ja nejaky zacinajici zanet v pochve, neprijemny pocit paleni, cele natekle+ natekla i UZLINA v pravem TRISLE- zatim 3dny bez vytoku- jen uvnitr bily krem v malych ohranicenych kouskach. Mozna spis plisen.
(mohlo to vzniknout i nechtenym zanesenim infekce z analu do pochvy...)
Vetrela jsem si do vaginy RICINOVY OLEJ na noc- trochu to pomohlo, ale vylecene to neni.
Znate nejakou prirodni lecbu?
...obvykle, co vim (uz asi 10let jsem zadny zanet nemela) na to davaji Diflucan nebo Boraxove globule- ale pak se to myslim vlece a nikdy nevyleci uplne.
Je na tyto problemy neco lepsiho?
Napadlo me strikackou zavest urinu do pochvy, ale nevim...??? Nebo TTreeOlej do vody v lavoru???
Co navrhujete?
A jak se ma lecit muz???

Uz asi 10dni piju ranni urinu...myslela jsem, ze tim budu immunni proti jakekoliv nakaze, ale to asi takhle zazracne nefunguje, ze? Nebo je 500ml denne malo???
A mohu pokracovat v piti, i kdyz se objevi vytok??? Nemohu si tak zanest infekci-plisen, kvasinky do pusy, hrtanu, zaludku atd. nebo to neskodi a naopak to muze lecbu uspisit?
V jakem pripade- pri jakem onemocneni na genitaliich je definitivne vhodne zastavit piti moci???
Predem mockrat dekuji

Vaginální výtok je čistě otázkou překyselení organizmu, vaginální prostředí musí být zásadité, jinak se tam okamžitě stěhují nějaké breberky a s tím je vždy problém. Opět je to o vyřešení pH tělních tekutin a pokud nebudete mít správné pH, tak to stejně nebude fungovat.
Ten olej asi není dobrý nápad, musí to být zásadité a pak tam dostat Lactobacily, třeba formou čípků z lékárny, nebo vsunout tabletu. Urina je kyselá a sice zlikviduje to, co tam nepatří, ale pokud nedocílíte správného pH, tak se vše zase vrátí.
Nechápu jak to myslíte, muž tuším nemá vagínu.
Urina není všelék a pokud jste překyselená, tak vám moc nepomůže, protože kyselost zvedá a paradoxně může takto i škodit.
Všechno to je o pH a pokud já neznám vaše hodnoty pH moče, neznám ani odpověď na tyto otázky, jasnovidectví fakt neovládám. Pokud jste přesvědčena, že jde o plíseň, tak nasaďte fungicidní rostliny a uvidíte, co to udělá.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned pro 13, 2009 11:40 pm 
Offline

Registrován: čtv dub 23, 2009 1:36 pm
Příspěvky: 80
Myslela jsem, ze kvasinky a plisne jsou take partnersky prenosne...
tusite spravne:), ale vzdy se rika, ze pri kvasinkach a dalsich STD se musi prelecit i muz...
Muze ranni piti moci pred testy (STD ci jine) nejakym zpusobem ovlivnit krevni testy?
Moc piji uz dlouho asi 10dni a predtim zadne kvasinky, az ted...doporucujete prestat pit nebo pokracovat?
(PH moci asi 6,4 rano pred pitim moci)
dik


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon pro 14, 2009 11:01 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
jahoda píše:
Myslela jsem, ze kvasinky a plisne jsou take partnersky prenosne...
tusite spravne:), ale vzdy se rika, ze pri kvasinkach a dalsich STD se musi prelecit i muz...
Muze ranni piti moci pred testy (STD ci jine) nejakym zpusobem ovlivnit krevni testy?
Moc piji uz dlouho asi 10dni a predtim zadne kvasinky, az ted...doporucujete prestat pit nebo pokracovat?
(PH moci asi 6,4 rano pred pitim moci)
dik

To se sice říká, ale pokud má poševní prostředí správné hodnoty pH, tak se tam žádná breberka nastěhovat nemůže. Je to tedy zbytečné a důležité je to poševní pH.
Krevní testy to sice ovlivnit může, ale zásadní to asi nebude, to bohužel ověřené nemám.
Je to otázka, já bych pokračoval a zařadil do stravy veliké množství fungicidních potravin, doplnil laktobacily a srovnal pH tělních tekutin na ideální hodnoty. Další možnost je vyzkoušet antihelmintika a například pouhá aplikace Vermoxu za cca 30,-Kč, může odstranit spoustu parazitárních potvor z nichž můžete zmíněné potíže mít.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte bře 23, 2010 7:18 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte bře 02, 2010 8:27 am
Příspěvky: 277
Mně se v tomto směru osvědčila tibetská houba a úprava jídelníčku. Stačily dva dny a už to bylo bez problémů. Pokud se naučíme správně jíst, vlastně těmto potvorám nedáme možnost se zjevit a dělat paseku. Častou otázkou je, zda se vložená tibi houbička po vložení dostane sama ven, či je pak třeba jít na gynekologii a poslouchat lékaře. Nemějte strach. Sama vyjde a je vyčerpaná. je dobré ji naložit do mléka a nechat odpočinout. Za pár hodin je opět čiperná a schopná nám pomoci. \":D\"

_________________
Příroda je mocná čarodějka.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát zář 16, 2011 1:38 am 
Offline

Registrován: ned črc 31, 2011 10:18 am
Příspěvky: 34
Mi se na vaginální záněty osvědčila změna sexuálního partnera. S bývalým jsem neustále běhala na gyndu a léčení nebralo konce. Bez infekce jsem vydržela tak 3 týdny a pak zas něco. Navíc pokaždé něco jiného. Už jsem z toho byla zoufalá a ptala se gynekoložky jakto že zrovna já mám takovou smůlu a co mám proboha dělat. Její odpověď, cituji: "Tak já Vám to teda povím, slečno, úplně postačí přestat střídat partnery." Já na ni vyvalila nevěřícně oči a zařekla se že k ní už teda nepůjdu...

Takto jsem se trápila čtyři a půl roku, pak partner odjel do zahraničí "za lepšími zítřky" a jezdil jen jednou za 2-3 měsíce. Tím se frekvence mých vaginálních chorob změnila. Po necelém třičtvrtě roce jsme se rozešli a našli si jiné partnery. Od té doby (už to bude pomalu 20 let) jsem breberu dole neměla. Někdy stačí mít vedle sebe ohleduplného člověka. Mnohem později jsem se dozvěděla, že můj bývalý partner totiž ojel všechno co se hýbalo a dýchalo a já byla asitak jediný kdo to v jeho okolí nevěděl.. Nechápu jak jsem mohla být tak slepá. Když si zpětně uvědomím některé situace tak tam byly jasné indicie. Asi jsem to ale prostě "vidět nechtěla".

Někdy stačí jen trochu myslet a něuvěřit hned každému kdo nás třeba dlouhodobě tahá za nos.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát zář 16, 2011 8:10 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
Petra2 píše:
Mi se na vaginální záněty osvědčila změna sexuálního partnera. S bývalým jsem neustále běhala na gyndu a léčení nebralo konce. Bez infekce jsem vydržela tak 3 týdny a pak zas něco. Navíc pokaždé něco jiného. Už jsem z toho byla zoufalá a ptala se gynekoložky jakto že zrovna já mám takovou smůlu a co mám proboha dělat. Její odpověď, cituji: "Tak já Vám to teda povím, slečno, úplně postačí přestat střídat partnery." Já na ni vyvalila nevěřícně oči a zařekla se že k ní už teda nepůjdu...

Takto jsem se trápila čtyři a půl roku, pak partner odjel do zahraničí "za lepšími zítřky" a jezdil jen jednou za 2-3 měsíce. Tím se frekvence mých vaginálních chorob změnila. Po necelém třičtvrtě roce jsme se rozešli a našli si jiné partnery. Od té doby (už to bude pomalu 20 let) jsem breberu dole neměla. Někdy stačí mít vedle sebe ohleduplného člověka. Mnohem později jsem se dozvěděla, že můj bývalý partner totiž ojel všechno co se hýbalo a dýchalo a já byla asitak jediný kdo to v jeho okolí nevěděl.. Nechápu jak jsem mohla být tak slepá. Když si zpětně uvědomím některé situace tak tam byly jasné indicie. Asi jsem to ale prostě "vidět nechtěla".

Někdy stačí jen trochu myslet a něuvěřit hned každému kdo nás třeba dlouhodobě tahá za nos.

Toto prožívá mnoho žen, ale zase je třeba si uvědomit, že i zamořený partner vás těžko nakazí, pokud budete mít vysoko nastavenou vlastní imunitu, čili je to sice nemorální a špatné, ale celkem přirozené chování a nehledal bych tedy chybu v té nákaze pouze u partnera, ale i ve své slabší imunitě.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob zář 17, 2011 9:06 am 
Offline

Registrován: úte kvě 17, 2011 1:52 pm
Příspěvky: 58
Dobrý den,
to ph v pochvě se dá upravit jen stravou nebo třeba i vstříknutím vody se sodou?
Mám ještě jeden dotaz nevíte náhodou jak by bylo možné upravit velmi silnou a nepravidelnou menstruaci. Chtěla bych vysadit antikoncepci,ale dříve před užíváním ANT jsem měla velké problémy,se kterými se ani nedalo normálně žít,tak se toho bojím.
děkuji


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob zář 17, 2011 8:34 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
Sara111 píše:
Dobrý den,
to ph v pochvě se dá upravit jen stravou nebo třeba i vstříknutím vody se sodou?
Mám ještě jeden dotaz nevíte náhodou jak by bylo možné upravit velmi silnou a nepravidelnou menstruaci. Chtěla bych vysadit antikoncepci,ale dříve před užíváním ANT jsem měla velké problémy,se kterými se ani nedalo normálně žít,tak se toho bojím.
děkuji

To je opět vše o kyselinách a kvasinkách, nebo plísních ve střevě a vůbec v oblasti pánevního dna. Měnit pH v pochvě výplachem sice jde, ale to vám zrovna moc nepomůže, pokud bude vše okolo překyselené, tak to problém stejně nevyřeší, maximálně trochu omezí. Prostě správná životospráva a pravidelné výplachy střeva, to bude fungovat zaručeně.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned zář 18, 2011 5:09 pm 
Offline

Registrován: úte kvě 17, 2011 1:52 pm
Příspěvky: 58
Dobrý den,děkuji a ještě něco na tu silnou a nepravidelnou menstruaci?
moc děkuju


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon zář 19, 2011 9:02 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
Sara111 píše:
Dobrý den,děkuji a ještě něco na tu silnou a nepravidelnou menstruaci?
moc děkuju

Na nepravidelnost je potřeba srovnat hormony, což ovládá kotvičník a je v nabídce na konci fóra, jinak na krvácení kontryhel, řebíček, nebo v extrémních případech koupit v lékárně Ascorutin.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon zář 19, 2011 9:13 pm 
Offline

Registrován: sob říj 02, 2010 10:19 pm
Příspěvky: 1106
Nerozumím tomu proč v extrémních případech. Ascorutin je podle mne jeden z mála prvků, který se dá užívat bezpečně celý život, nemá vedlejší účinky a cena není zas tak strašná


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon zář 19, 2011 9:21 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
sakul píše:
Nerozumím tomu proč v extrémních případech. Ascorutin je podle mne jeden z mála prvků, který se dá užívat bezpečně celý život, nemá vedlejší účinky a cena není zas tak strašná

Vždy je potřeba si nechávat otevřená zadní vrátka a pokud vám nezaberou slabší prostředky, tak máte ještě ten silný, ovšem pokud nezabere už ani ten silný, tak už nemáte nic, jinak to samozřejmě funguje tak, jak píšete.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte dub 03, 2012 10:53 pm 
Offline

Registrován: ned pro 04, 2011 3:11 pm
Příspěvky: 4
Dobrý den, potřebovala bych poradit. Zkusila jsem si včera zavést tibetskou houbu, ale trošku se rozpadla na několik zrn, ráno ze mě něco vyšlo, ale obávám se že ne všechno. Bojím se, že zbytek zalezl za čípek, může se to stát? a dokázalo by to tělo nějak vypudit i tak? docela se bojím.. aby se to nedostalo někam dál, k vejcovodům a tam by to mohlo nějak uškodit... já také pořádně nevím, jak to mám tam uvnitř...


Naposledy upravil Magdalenka dne stř dub 04, 2012 12:22 am, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte dub 03, 2012 11:13 pm 
Offline

Registrován: pát kvě 14, 2010 4:04 pm
Příspěvky: 445
Bydliště: Hodonínsko
Jarda píše:
Na nepravidelnost je potřeba srovnat hormony, což ovládá kotvičník a je v nabídce na konci fóra, jinak na krvácení kontryhel, řebíček, nebo v extrémních případech koupit v lékárně Ascorutin.

Celkem slušně upravuje menzes kontryhel je i na bolestivost, mně zabíral i čajík z bílé hluchavky - květů a na krvácení zabírá kokoška pastuší tobolka. V současné době jsem řešila zastavení krvácení z nosu a úspěšnost jsem měla s lžičkou kayenského pepře / přelít vřelou vodou a vypít /- možná by to mohlo zabrat i na silnou menzes.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 30 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 22 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz