Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je úte dub 16, 2024 12:05 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 30 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: úte dub 03, 2012 11:21 pm 
Offline

Registrován: pát kvě 14, 2010 4:04 pm
Příspěvky: 445
Bydliště: Hodonínsko
Jarda píše:
Vždy je potřeba si nechávat otevřená zadní vrátka a pokud vám nezaberou slabší prostředky, tak máte ještě ten silný, ovšem pokud nezabere už ani ten silný, tak už nemáte nic, jinak to samozřejmě funguje tak, jak píšete.

Co Ascorutin obsahuje
Léčivými látkami jsou rutosidum trihydricum 20 mg a acidum ascorbicum 100 mg v 1 potahované tabletě.
Pomocnými látkami jsou citronan sodný, monohydrát laktózy, bramborový škrob, hydrogenovaný ricinový olej, želatina, kukuřičný škrob, Sepifilm 752.

Ty pomocné látky jsou všechny " neškodné " \":?:\" \":?:\" \":?:\"


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv dub 05, 2012 9:09 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28264
Bydliště: Poděbrady
Magdalenka píše:
Dobrý den, potřebovala bych poradit. Zkusila jsem si včera zavést tibetskou houbu, ale trošku se rozpadla na několik zrn, ráno ze mě něco vyšlo, ale obávám se že ne všechno. Bojím se, že zbytek zalezl za čípek, může se to stát? a dokázalo by to tělo nějak vypudit i tak? docela se bojím.. aby se to nedostalo někam dál, k vejcovodům a tam by to mohlo nějak uškodit... já také pořádně nevím, jak to mám tam uvnitř...

Sice daný orgán nevlastním, ale domnívám se, že je tělo celkem snadno vypudí, nebo vstřebá.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv dub 05, 2012 9:12 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28264
Bydliště: Poděbrady
jani píše:
Co Ascorutin obsahuje
Léčivými látkami jsou rutosidum trihydricum 20 mg a acidum ascorbicum 100 mg v 1 potahované tabletě.
Pomocnými látkami jsou citronan sodný, monohydrát laktózy, bramborový škrob, hydrogenovaný ricinový olej, želatina, kukuřičný škrob, Sepifilm 752.

Ty pomocné látky jsou všechny " neškodné " \":?:\" \":?:\" \":?:\"

To asi nejsou, ale pokud krvácíte, tak asi nebudete řešit škodlivost nějakých látek, to by taky již nemuselo být potřeba něco řešit.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon kvě 28, 2012 8:25 pm 
Offline

Registrován: pon pro 26, 2011 12:15 am
Příspěvky: 124
Bydliště: Košice
Dobrý deň p. Jardo. Na gynekologickej prehliadke dcéry 24 r. našli - streptokokus agalaktie. Lekárka jej zatiaľ nič na to nedala. Čo by ste poradili - ako jej pomôcť. Na internete som našla len liečbu antibiotikami. Ďakujem za odpoveď. Silvia


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv kvě 31, 2012 6:42 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28264
Bydliště: Poděbrady
Silvia píše:
Dobrý deň p. Jardo. Na gynekologickej prehliadke dcéry 24 r. našli - streptokokus agalaktie. Lekárka jej zatiaľ nič na to nedala. Čo by ste poradili - ako jej pomôcť. Na internete som našla len liečbu antibiotikami. Ďakujem za odpoveď. Silvia

Na jakékoliv koky je výborná lichořeřišnice, tak ji vyzkoušejte a zajistěte správné pH moče i to funguje na záněty skvěle.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát čer 01, 2012 4:05 pm 
Offline

Registrován: pon pro 26, 2011 12:15 am
Příspěvky: 124
Bydliště: Košice
Ďakujem za odpoveď. Dcéra odchádza na dva mesiace mimo republiku - môžem jej namlieť lichořeřišnicu - nevadí? Asi by tam nemala veľa priestoru na každodenné mletie. ďakujem. Silvia


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned čer 10, 2012 7:24 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28264
Bydliště: Poděbrady
Silvia píše:
Ďakujem za odpoveď. Dcéra odchádza na dva mesiace mimo republiku - môžem jej namlieť lichořeřišnicu - nevadí? Asi by tam nemala veľa priestoru na každodenné mletie. ďakujem. Silvia

Pokud ji bude mít v uzavřené nádobě, není problém a vydrží i namletá velice dlouho.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned srp 11, 2013 11:52 pm 
Offline

Registrován: ned říj 21, 2012 10:31 pm
Příspěvky: 27
Vaginalni prostredi by melo mit 3.5-4.5 PH, takze kysele, ne zasadite. Kdyz je zasadite, je tam nejaky zanet.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte srp 13, 2013 8:38 pm 
Offline

Registrován: sob črc 06, 2013 9:34 pm
Příspěvky: 6
S vaginálními záněty mám problémy neustále a nejhorší je, že se vždycky nějaký objeví i přes všechnu prevenci, kterou této oblasti věnuji, jenže občas tomu člověk nezabrání a já osobně chytím nejčastěji zánět, když vyhovím svým dětem a jdu s nimi na veřejné koupaliště. Pak mám téměř stoprocentní jistotu, že přijde zánět. Jinak mám na záněty osvědčené vaginální kapsle maldion, u kterých mám jistotu, že do pár dní je zánět pryč, nic to však nemění na tom, že ten zánět je zatraceně nepříjemná věc.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned zář 15, 2013 8:02 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28264
Bydliště: Poděbrady
Jana5555 píše:
Vaginalni prostredi by melo mit 3.5-4.5 PH, takze kysele, ne zasadite. Kdyz je zasadite, je tam nejaky zanet.

Ta spodní hodnota je sice správně trochu vyšší, ale jinak to je pravda. Laktobacily mají přirozenou schopnost právě takové prostředí vytvářet, nebo kolonizovat, ovšem nižší pH jim vadí stejně jako pH vysoké v takových podmínkách se jim žije špatně.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned zář 15, 2013 8:09 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28264
Bydliště: Poděbrady
Kamilkaka píše:
S vaginálními záněty mám problémy neustále a nejhorší je, že se vždycky nějaký objeví i přes všechnu prevenci, kterou této oblasti věnuji, jenže občas tomu člověk nezabrání a já osobně chytím nejčastěji zánět, když vyhovím svým dětem a jdu s nimi na veřejné koupaliště. Pak mám téměř stoprocentní jistotu, že přijde zánět. Jinak mám na záněty osvědčené vaginální kapsle maldion, u kterých mám jistotu, že do pár dní je zánět pryč, nic to však nemění na tom, že ten zánět je zatraceně nepříjemná věc.

Kapsle problém bohužel neřeší, řeší ho dobrá imunita a o tu je potřeba se starat.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon čer 09, 2014 1:20 pm 
Offline

Registrován: úte dub 15, 2014 10:56 am
Příspěvky: 17
ja mam vybornou zkusenost s mladym jecmenem a chlorellou. To jedine mi pomohlo \":)\"


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned čer 22, 2014 9:17 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28264
Bydliště: Poděbrady
Miike píše:
ja mam vybornou zkusenost s mladym jecmenem a chlorellou. To jedine mi pomohlo \":)\"

Tak logicky se zvedne imunita a problém je minulostí.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte čer 24, 2014 3:19 pm 
Offline

Registrován: čtv čer 19, 2014 2:22 pm
Příspěvky: 2
Dobrý den,
měla bych ještě dotaz ohledně sody - zajímal by mne váš názor. Doposud jsem se setkala jen s informací, že výplachem lze dočasně omezit problémy, které při vaginálních zánětech jsou. Dnes mi bylo sděleno, že je také možné dát čtvrt kávové lžičky do 100-150 ml vody a to vypít 2-3x denně. Tedy se sodou čistit zevnitř. Prý to na zmíněné problémy pomáhá. Pane Zajíčku, může to opravdu fungovat a pokud ano, jak dlouho je možné takto popíjet vodu se sodou, aniž by to nějak ovlivnilo moje zdraví? V otázce chemie a reakcí sody v těle jsem naprostý laik. Děkuji předem za odpověď.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned srp 03, 2014 10:15 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28264
Bydliště: Poděbrady
Klárka píše:
Dobrý den,
měla bych ještě dotaz ohledně sody - zajímal by mne váš názor. Doposud jsem se setkala jen s informací, že výplachem lze dočasně omezit problémy, které při vaginálních zánětech jsou. Dnes mi bylo sděleno, že je také možné dát čtvrt kávové lžičky do 100-150 ml vody a to vypít 2-3x denně. Tedy se sodou čistit zevnitř. Prý to na zmíněné problémy pomáhá. Pane Zajíčku, může to opravdu fungovat a pokud ano, jak dlouho je možné takto popíjet vodu se sodou, aniž by to nějak ovlivnilo moje zdraví? V otázce chemie a reakcí sody v těle jsem naprostý laik. Děkuji předem za odpověď.

Tak mnoho lidí tímto způsobem řeší překyselení a je možno sodu aplikovat celkem dlouhodobě i když všechno má nějaké negativní stránky. Jinak nechápu ten výraz, "aniž by to nějak ovlivnilo moje zdraví", přeci naopak chcete, aby to vaše zdraví nějak ovlivnilo, ale pouze pozitivně. Každopádně se dá počítat s tím, že se tím může snížit kyselost žaludku minimálně na nějakou dobu po aplikaci, tedy je určitě nevhodné pít sodu těsně před, nebo po jídle. Toto se zde již probíralo v tématech o úpravě pH moče, tak si vlákna prostudujte.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 30 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz