Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je pát bře 29, 2024 4:46 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 8 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Vyrážka/pupák putujúca po tvári...
PříspěvekNapsal: ned úno 28, 2016 3:43 pm 
Offline

Registrován: úte kvě 19, 2015 7:48 am
Příspěvky: 703
Bydliště: KOŠICE
Ahojte.
Je tomu už veľmi dlho, čo sa mi deje jedna čudná vec.... Robí sa mi vyrážka v podkoží (koža zčervenie či zružovie, takže to nie je "tuková buľka"), ktorá ale nestihne dozrieť úplne na to aby ju bolo treba vytlačiť, a potom sa proste VSTREBE......No za pár dní sa objaví NA INOM MIESTE........Raz na čele, raz na brade, raz na nose........... Je to normálne ??? ... Skoro úplne nikdy sa nestane to, že by dozrela do vytlačenia, a už sa vstrebe......
Inak, veľmi ma to hnevá, denne mám nejakých 19-20 hodín hladovku (jedávam 2x denne), používam enzýmové tabletky, 75% stravy jem surovej, skoro všetko v Bio kvalite, robím si očisty, atď.......
Stav kože vraj signalizuje to, ako človek vychádza s ľuďmi (všeobecne)......... Ja teda nič moc (aj keď mám ľudí celkom rád)....... a v živote som dosť nešťastný. Nemôžem teda očakávať 100% ani 99% zdravie, keď som nešťastný v živote, však ?

_________________
Mnohých poteším, pár jednotlivcov nie. Opúšťam toto fórum, teraz ale už navždy, a nebudem ani čítať príspevky. Držte sa. :-)
Majte sa čo najlepšie, pán Jarda :-)


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned úno 28, 2016 5:05 pm 
Offline

Registrován: pon čer 10, 2013 2:26 pm
Příspěvky: 964
Já to odhaduji také na potíže psychosomatického rázu. Mám s tím své osobní zkušenosti i a pár mých známých také. Člověk a jeho psychika dokáží s tělem pěkně zacvičit. Ty maléry, které se uvnitř tvoří, musí nějak ven. U každého se to děje jinak. Mi to třeba šlo přes záda, několik let. U jiného to půjde tlustým střevem. U jiného třeba v obličeji. Někdo má v nepořádku ruce. Někomu se neskutečně rozmnoží bradavice, doslova všude. Pak zázračně zmizí. Atd.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned úno 28, 2016 5:27 pm 
Offline

Registrován: úte kvě 19, 2015 7:48 am
Příspěvky: 703
Bydliště: KOŠICE
Ďakujem ti pekne za logickú odpoveď, Martina72. Lebo ja fakt už neviem ,z čoho iného by to mohlo byť.

_________________
Mnohých poteším, pár jednotlivcov nie. Opúšťam toto fórum, teraz ale už navždy, a nebudem ani čítať príspevky. Držte sa. :-)
Majte sa čo najlepšie, pán Jarda :-)


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned úno 28, 2016 6:31 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte říj 20, 2015 6:51 pm
Příspěvky: 113
Je to vtipek tveho vyssiho ja, za ucelem prozitku..
Misto drzim hladovku se programuj treba nejim nebo jsem prepnuty v rezimu regenerace,bude to mnohem ucinejsi..
Zacni se zbavovat presvedceni ktere ti brani byt stastny a mit dobre fyzicke zdravi.
Uz jen techto par malickosti te posune na novou uroven a okamzite se to zacne zhmotnovat do tve reality.

_________________
Každá duše je šťastná, když o ní víš :)


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned úno 28, 2016 8:24 pm 
Offline

Registrován: úte kvě 19, 2015 7:48 am
Příspěvky: 703
Bydliště: KOŠICE
roztomily.medvidek : Tých pár "maličkostí" je až príliš ťažko zvládnuteľných (ale nie nemožných, viem).

_________________
Mnohých poteším, pár jednotlivcov nie. Opúšťam toto fórum, teraz ale už navždy, a nebudem ani čítať príspevky. Držte sa. :-)
Majte sa čo najlepšie, pán Jarda :-)


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned úno 28, 2016 9:52 pm 
Offline

Registrován: pon čer 10, 2013 2:26 pm
Příspěvky: 964
STTP, bylo již mluveno. Třeba o práci, o vzduchu, o životním prostředí, o smyslu života. Já jsem zkoušel minulé dva a půl měsíce být trošku ve městě. Poctivě jsem tam trávil (dokonce i spal) řadu dnů. Asi tak na pětkrát. Vždy po pár dnech jsem musel vymizet zase ven. To prostě nejde. Byl bych nemocný. Medvídek nám napíše, že jsme špatně naprogramováni.
Já si zvostanu klidně špatně naprogramovanej, ale zaměstnání ve městě nevezmu a bydlet a spát tam taky nebudu. Tečka.
Uvažuju vo tom, že bych už začal spát zase venku. Blíží se jaro .... co doma. Dneska jsem celej den větral, celej barák. Ať tam je luft. Bůhví z čeho to máš, se říká. Ale ty to víš. Seš nespokojenej se spoustou věcí a upřímně tě sere, že to je jen a jen tvoje věc, že si za to můžeš sám. Jináč to nejde, no. Nikdo nejsme superman. Ale máme to ve svejch rukách všichni a dokážeme zázraky. Koukni na medvídka \":)\"


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon úno 29, 2016 12:56 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte říj 20, 2015 6:51 pm
Příspěvky: 113
Přesně tak koukni třeba na mě, naprosto bez práce jsem shodil 17 kg za 28 dnů, spoustu tuků a jiných odpadů zmizelo.

Co jsem proto udělal ?

Změnil myšlení. NIC VÍC !!!

_________________
Každá duše je šťastná, když o ní víš :)


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned bře 27, 2016 7:44 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28249
Bydliště: Poděbrady
SemTamTuPrídem píše:
Ahojte.
Je tomu už veľmi dlho, čo sa mi deje jedna čudná vec.... Robí sa mi vyrážka v podkoží (koža zčervenie či zružovie, takže to nie je "tuková buľka"), ktorá ale nestihne dozrieť úplne na to aby ju bolo treba vytlačiť, a potom sa proste VSTREBE......No za pár dní sa objaví NA INOM MIESTE........Raz na čele, raz na brade, raz na nose........... Je to normálne ??? ... Skoro úplne nikdy sa nestane to, že by dozrela do vytlačenia, a už sa vstrebe......
Inak, veľmi ma to hnevá, denne mám nejakých 19-20 hodín hladovku (jedávam 2x denne), používam enzýmové tabletky, 75% stravy jem surovej, skoro všetko v Bio kvalite, robím si očisty, atď.......
Stav kože vraj signalizuje to, ako človek vychádza s ľuďmi (všeobecne)......... Ja teda nič moc (aj keď mám ľudí celkom rád)....... a v živote som dosť nešťastný. Nemôžem teda očakávať 100% ani 99% zdravie, keď som nešťastný v živote, však ?

Tak psychika umí docela divy i když pokožka je prakticky vždy zhoršená od horší funkce střeva. Nakonec nyní je období nejvíce oslabeného organizmu, většinu lidí něco trápí, špatné trávení, stres, depky a mnoho dalších zajímavostí, ale za pár dní vyleze sluníčko a organizmus se předpokládám srovná.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 8 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 25 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz