Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv bře 28, 2024 5:02 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Odstranění pištěle
PříspěvekNapsal: stř čer 17, 2015 1:48 pm 
Offline

Registrován: stř čer 17, 2015 12:36 pm
Příspěvky: 3
Dobrý den.Prosím o radu.V mládí jsem byl operován s pištělí(nežidem) mezi půlkama zadku.Zřejmě nebyl odstraněn úplně a zhruba po 5 letech se mi obnoví,velmi to bolí a mám vysoké horečky.Dnes v noci mi praskl takže se mi velmi ulevilo.Žádné léky neužívám pouze v tomto případě Wobenzym a zevně černou mast.Existuje něco čím bych se zbavil pištěle bez chirurgického odstranění?Moc děkuji za odpověd'.Frenky.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Odstranění pištěle
PříspěvekNapsal: ned čer 21, 2015 12:28 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
Frenky píše:
Dobrý den.Prosím o radu.V mládí jsem byl operován s pištělí(nežidem) mezi půlkama zadku.Zřejmě nebyl odstraněn úplně a zhruba po 5 letech se mi obnoví,velmi to bolí a mám vysoké horečky.Dnes v noci mi praskl takže se mi velmi ulevilo.Žádné léky neužívám pouze v tomto případě Wobenzym a zevně černou mast.Existuje něco čím bych se zbavil pištěle bez chirurgického odstranění?Moc děkuji za odpověd'.Frenky.

Tak jistě musíte to začít řešit zevnitř a ne na povrchu. Problém vzniká zvýšeným zanesením těla bordelem a tento odpad se pak tělo snaží někudy dostat ven, což může mít různé kožní a plicní projevy, ale jde stále o tentýž problém. Každopádně by bylo vhodné nasadit očisty střeva a jater, možná i lymfu a upravit stravu na protizánětlivě působící. Zvenku asi nasadit DMSO a celkově místo dobře vyčistit a udržet bez zánětu. Pak se píštěl postupně zmenší, zatáhne a zanikne.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Odstranění pištěle
PříspěvekNapsal: ned čer 21, 2015 1:18 pm 
Offline

Registrován: stř čer 17, 2015 12:36 pm
Příspěvky: 3
Dobrý den.Moc Vám děkuji za odpověd' vše si beru k srdci a udělám podle Vašich rad.Ještě nevím co znamená DMSO tak jestli Vás mohu poprosit o vysvětlení.Moc děkuji za odpověd'.Frenky.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Odstranění pištěle
PříspěvekNapsal: ned čer 21, 2015 9:36 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
[quote="Frenky":32e55q4p]Dobrý den.Moc Vám děkuji za odpověd' vše si beru k srdci a udělám podle Vašich rad.Ještě nevím co znamená DMSO tak jestli Vás mohu poprosit o vysvětlení.Moc děkuji za odpověd'.Frenky.[/quote:32e55q4p]
Nastudujte zde

Naposledy upravil Jarda dne ned úno 07, 2106 8:28 am, celkově upraveno 0
1


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Odstranění pištěle
PříspěvekNapsal: pon čer 22, 2015 8:42 am 
Offline

Registrován: stř čer 17, 2015 12:36 pm
Příspěvky: 3
Dobrý den.Děkuji moc za Vaší odpověd' a jdu do toho.Frenky.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 20 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz