Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je pát bře 29, 2024 1:28 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 3 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: hliník ve stavebních materiálech
PříspěvekNapsal: úte led 19, 2021 1:15 pm 
Offline

Registrován: ned srp 18, 2013 10:55 pm
Příspěvky: 14
Srdečně zdravím, nevím jestli už neblbnu..
Dlouhodobě řeším očkování svých dětí a vůbec zdravý životní styl, kterým snad ještě mohu tady na "zdravém" karvinsku nějak ovlivnit naše životy.
Jsem před rekonstrukcí podkroví a mám nakoupenou parotěsnou antireflexní fólii s hliníkovou vrstvou.
Týden nad tím přemýšlím, jestli ji použít, nebo hledat jiné možosti. Bude tedy v interiéru a na ní dřevěný obklad..
Prosím o názor, moc děkuji.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: hliník ve stavebních materiálech
PříspěvekNapsal: úte led 19, 2021 1:23 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
boker píše:
Srdečně zdravím, nevím jestli už neblbnu..
Dlouhodobě řeším očkování svých dětí a vůbec zdravý životní styl, kterým snad ještě mohu tady na "zdravém" karvinsku nějak ovlivnit naše životy.
Jsem před rekonstrukcí podkroví a mám nakoupenou parotěsnou antireflexní fólii s hliníkovou vrstvou.
Týden nad tím přemýšlím, jestli ji použít, nebo hledat jiné možosti. Bude tedy v interiéru a na ní dřevěný obklad..
Prosím o názor, moc děkuji.

Předpokládám že tím si pokud tu fólii uzemníte odstíníte prostor proti průniku elektro smogu, ale zároveň zásadně snížíte, nebo zcela znemožníte příjem telefonního signálu v daném prostoru. Z pohledu uvolňování hliníku z pevného materiálu, navíc krytého dřevem kde nemůže docházet k mechanickému odírání mikročástic, vidím použití jako bezpečné.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: hliník ve stavebních materiálech
PříspěvekNapsal: stř led 20, 2021 3:22 pm 
Offline

Registrován: pát čer 08, 2018 10:44 am
Příspěvky: 586
Parotěsné hliníkové fólie se opravdu bát nemusíte. Pokud ji máte jako parozábranu, tak si hlavně pohlídejte, že ji nebudete nikde mít nikde proděravěnou a jakékoliv prostupy budete mít parotěsně přelepené, jinak nebude fungovat. Pokud fólii přitlučete hřebíkem, tak ten hřebík přelepte parotěsnou páskou.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 3 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 21 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz