Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv bře 28, 2024 9:46 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 66 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Antikoncepce
PříspěvekNapsal: stř bře 31, 2010 9:20 am 
Offline

Registrován: stř bře 17, 2010 12:51 pm
Příspěvky: 14
Dobrý den, už jsem tady četla že by bylo dobré antikoncepci nepoužívat vůbec v souladu se zdravou stravou.
Přesto se zkusím zeptat, jak to dělají ženy, které nechtějí být těhotné.
Nesouložit ?? I třeba 40 let ???
Je nějaká jiná možnost náhrady a spolehlivá ? Mám 2 děti a třetí už nechci.
Ale jsem bohužel tip co se koukne na trenýrky a je v tom. \":(\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Antikoncepce
PříspěvekNapsal: stř bře 31, 2010 11:02 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
Milenka píše:
Dobrý den, už jsem tady četla že by bylo dobré antikoncepci nepoužívat vůbec v souladu se zdravou stravou.
Přesto se zkusím zeptat, jak to dělají ženy, které nechtějí být těhotné.
Nesouložit ?? I třeba 40 let ???
Je nějaká jiná možnost náhrady a spolehlivá ? Mám 2 děti a třetí už nechci.
Ale jsem bohužel tip co se koukne na trenýrky a je v tom. \":(\"

Ty hloupé nesouloží a ty chytré dokopou své partnery k studiu potřebných technik. Starý Egypt sice na to měl i technické postupy pro ženy, ale je otázkou zda jsou aplikovatelné v dnešní době. Žena si před stykem vkládala do pochvy kousek krokodýlího trusu, který je vysoce kyselý a spolehlivě spermie zabije. Po aktu vypláchla pochvu vlastní močí a bylo vše zase v původním stavu. Je otázkou zda by něco takového šlo dnes aplikovat, jsou zde předsudky a objektivní nedostatek krokodýlího trusu, čili je to opravdu problém. Podobně by asi fungovala houbička s nějakou kyselou látkou, třeba octem, ale vše má své nedostatky. Také se prodávají spermicidní gely a čípky, kdy například vhodná kombinace těchto postupů již zajistí vysokou spolehlivost, ale 100% to asi nikdy nebude, ale tu nemáte ani na těch práškách. Jinak já rezolutně odmítám užívání hormonální antikoncepce a rozhodně ne z důvodu nějaké víry, ale z důvodů čistě zdravotních. Umělé hormony tělo ženy ničí v mnoha ohledech a je vždy třeba zvážit, zda si budu pro lásku k egoistickému muži ničit zdraví polykáním prášků, nebo ho donutím se nad sebou zamyslet a nastudovat postupy, které ejakulaci zabrání. Pohlavní styk se pak stane radostí pro oba partnery i z toho důvodu, že muž Vám pak vydrží neomezeně dlouho "použitelný" což rozhodně mnoho žen velice ocení. Ejakulace jde po dobrém tréninku zadržet i na několik dní, ale nenaučí se to člověk za dva dny, chce to opravdu chtít a vytrvat.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Antikoncepce
PříspěvekNapsal: ned dub 04, 2010 12:41 pm 
Offline

Registrován: čtv říj 15, 2009 3:07 pm
Příspěvky: 89
Byla jsem tak neskutečně hloupá, že jsem brala HA 17 let. Po vysazení se měsíčky dostavily s denním zpožděním, což jsem byla ráda. Po přečtení diskuzí na netu ( poškození štítné žlázy, nadledvinek, rozhozený cyklus, neschopnost otěhotnět...), vím, že to zřejmě nebude jen tak srovnat tělo, aby zase fungovalo tak jak má.
Beru bylinky obsahujíí fytoestrogeny - jeřáb, jehlici, lékořici. Co byste mi, Jardo, doporučil? Krom očisty jater jak podpořit znovunastolení hormonální rovnováhy? (brala jsem 6 týdnů ostropestřec, benedikt, vlaštovičník).
Díky


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Antikoncepce
PříspěvekNapsal: ned dub 04, 2010 7:39 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
Maybes píše:
Byla jsem tak neskutečně hloupá, že jsem brala HA 17 let. Po vysazení se měsíčky dostavily s denním zpožděním, což jsem byla ráda. Po přečtení diskuzí na netu ( poškození štítné žlázy, nadledvinek, rozhozený cyklus, neschopnost otěhotnět...), vím, že to zřejmě nebude jen tak srovnat tělo, aby zase fungovalo tak jak má.
Beru bylinky obsahujíí fytoestrogeny - jeřáb, jehlici, lékořici. Co byste mi, Jardo, doporučil? Krom očisty jater jak podpořit znovunastolení hormonální rovnováhy? (brala jsem 6 týdnů ostropestřec, benedikt, vlaštovičník).
Díky

Pokud vám zdánlivě nic nechybí, tak to asi nebude zase tak hrozné a prostě tomu dejte čas. Zároveň si v klidu pročistěte organizmus, hlavně játra, na ty je ideální termín 12.4. kdy je dva dny před černým měsícem a dosáhnete tak maximální vejcuc bordelu z jater. Ty byliny, zvláště ostropestřec, lze brát celkem dlouhou dobu a ničemu to neškodí, ba právě naopak.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Antikoncepce
PříspěvekNapsal: stř kvě 05, 2010 8:41 pm 
Offline

Registrován: čtv říj 15, 2009 3:07 pm
Příspěvky: 89
Jardo píšete, že je třeba partnera vytrénovat, myslíte tím přerušovaný styk? A co tzv. kapička touhy, která obsahuje spemie. Je to považováno ze nejnespolehlivější metodu.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Antikoncepce
PříspěvekNapsal: stř kvě 05, 2010 8:58 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
Maybes píše:
Jardo píšete, že je třeba partnera vytrénovat, myslíte tím přerušovaný styk? A co tzv. kapička touhy, která obsahuje spemie. Je to považováno ze nejnespolehlivější metodu.

Nevím jak moc je nespolehlivá, ale mě spolehlivě funguje celý život. Z toho usuzuji, že se to takto dá dělat spolehlivě, po adekvátním tréninku, celý život, ale žena si svého partnera k tomu musí dokopat. Trénink vyžaduje docílení dlouhodobé erekce bez ejakulace a docílit se dá naprosto neomezený rozsah. Muž má tedy celý styk plně pod kontrolou a není se čeho obávat, vše je v hlavě, ale vyžaduje to vysoké sebeovládání, čili pro nějaké egoistické blby to patrně nebude, pak je vhodnější změna partnera.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Antikoncepce
PříspěvekNapsal: stř kvě 05, 2010 9:04 pm 
Offline

Registrován: čtv říj 15, 2009 3:07 pm
Příspěvky: 89
To mu rozumím, ale co tzv. kapička touhy? to se dá také natrénovat, dá se to vůbec poznat? já nejsem muž tak se asi hloupě ptám.
Díky


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Antikoncepce
PříspěvekNapsal: stř kvě 05, 2010 9:34 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
Maybes píše:
To mu rozumím, ale co tzv. kapička touhy? to se dá také natrénovat, dá se to vůbec poznat? já nejsem muž tak se asi hloupě ptám.
Díky

Pokud by to fungovalo, jak se domníváte, tak jsem si musel v průběhu života pořídit soukromou školu pro své děti a to se nestalo. Naprosto stěžejní je, kam to až muž nechá dojít a pak vzrušení vědomě stopne, čili ani tato předejakulační fáze vůbec nemusí nastat a dá se to oddalovat jakkoliv dlouho celkem spolehlivě. Je ovšem otázkou, zda to bude takto fungovat u každého muže, ale to můžete v rámci párové aktivity vyzkoušet při orálním sexu, kde žena celkem snadno změnu chuti rozezná. Když to bude bez jakékoliv změny, opakovaně po dobu třeba i několik hodin, tak se dá celkem spolehlivě usoudit, že muž bude poměrně bezpečný. Další možnost je souběžně aplikovat spermicidní gel, který také můžete používat jako pojistku, pokud si nebudete zcela jistá. Selhat stejně může všechno, to by to na světě bylo moc jednoduché, kdyby se vše dalo spočítat a zaručit.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Antikoncepce
PříspěvekNapsal: čtv kvě 06, 2010 7:31 am 
Offline

Registrován: čtv úno 18, 2010 12:38 pm
Příspěvky: 319
Jarda píše:
Nevím jak moc je nespolehlivá, ale mě spolehlivě funguje celý život. Z toho usuzuji, že se to takto dá dělat spolehlivě, po adekvátním tréninku, celý život, ale žena si svého partnera k tomu musí dokopat. Trénink vyžaduje docílení dlouhodobé erekce bez ejakulace a docílit se dá naprosto neomezený rozsah. Muž má tedy celý styk plně pod kontrolou a není se čeho obávat, vše je v hlavě, ale vyžaduje to vysoké sebeovládání, čili pro nějaké egoistické blby to patrně nebude, pak je vhodnější změna partnera.

Ono tých egoistických blbov je podľa rozprávania rôznych kamarátok asi prevažná väčšina a tak túto stránku veci ženy oželejú a dajú prednosť iným povahovým vlastnostiam i keď sa domnievam, že táto egoistická vlasnosť by sa mala prejavovať aj v charakterových vlastnostiach muža. Zas na druhej strane si myslím, že rozumná žena si nájde rozumného muža. Ako sa hovorí vrana k vrane sadá, rovný rovného si hľadá.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Antikoncepce
PříspěvekNapsal: čtv kvě 06, 2010 7:52 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
mohy píše:
Ono tých egoistických blbov je podľa rozprávania rôznych kamarátok asi prevažná väčšina a tak túto stránku veci ženy oželejú a dajú prednosť iným povahovým vlastnostiam i keď sa domnievam, že táto egoistická vlasnosť by sa mala prejavovať aj v charakterových vlastnostiach muža. Zas na druhej strane si myslím, že rozumná žena si nájde rozumného muža. Ako sa hovorí vrana k vrane sadá, rovný rovného si hľadá.

To máte recht, v naprosté většině případů si blbka najde blba, pak si spokojeně a usilovně oba ničí nervy a v ideálním případě to v kriminalistické hantýrce vyvrcholí „domácí zabijačkou“. Něco takového inteligentní žena nepřipustí a raději včas vycouvá ze vztahu s debilem.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Antikoncepce
PříspěvekNapsal: ned srp 22, 2010 1:38 am 
Offline

Registrován: ned srp 22, 2010 1:19 am
Příspěvky: 1
Dobrý den, také bych ráda přestala brát HA. Šíleně mě dehydratuje a navíc mě děsí různé zvěsti z internetu, o tom, že hormony čistička neodbourá a vše jde do řeky a má vliv na ryby apod. Pokud je to úplný blábol, tak budu jedině ráda.
A nyní k problému. Přítele mám více než ochotného, rozhodně by mu přerušovaná soulož nevadila. Potíž je v tom, že jistá tekutina se objevuje už při počátečním vzrušení (rozhodně to není sperma ani jiný způsob vyvrcholení). Množství není zrovna malé, o to víc v tom vidím potencionální nebezpečí. Myslíte si, že by se i toto dalo odbourat? Přijde mi to dost nereálné. Přítel má i onemocnění štítné žlázy, mohlo by mít na celou věc vliv (i když si myslím, že ne, musela jsem se někoho zeptat).
Vím, že nejste kvalifikovaný lékař (což je jedině dobře), proto, pokud se ptám nějak složitě, či na absurdní věci, tak se omlouvám. Děkuji za skvělé stránky i za případnou odpověď.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Antikoncepce
PříspěvekNapsal: ned srp 22, 2010 7:39 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
holka píše:
Dobrý den, také bych ráda přestala brát HA. Šíleně mě dehydratuje a navíc mě děsí různé zvěsti z internetu, o tom, že hormony čistička neodbourá a vše jde do řeky a má vliv na ryby apod. Pokud je to úplný blábol, tak budu jedině ráda.
A nyní k problému. Přítele mám více než ochotného, rozhodně by mu přerušovaná soulož nevadila. Potíž je v tom, že jistá tekutina se objevuje už při počátečním vzrušení (rozhodně to není sperma ani jiný způsob vyvrcholení). Množství není zrovna malé, o to víc v tom vidím potencionální nebezpečí. Myslíte si, že by se i toto dalo odbourat? Přijde mi to dost nereálné. Přítel má i onemocnění štítné žlázy, mohlo by mít na celou věc vliv (i když si myslím, že ne, musela jsem se někoho zeptat).
Vím, že nejste kvalifikovaný lékař (což je jedině dobře), proto, pokud se ptám nějak složitě, či na absurdní věci, tak se omlouvám. Děkuji za skvělé stránky i za případnou odpověď.

Tak to bohužel blábol není, to nezlikvidují ani vaše játra, ani čistírny a neplodnost mladých mužů je vlastně kvůli pohodlnému souložení mladých žen. Nebojte se, ono se to vyreguluje samo, až bude většina samečků k ničemu, tak ženy logicky začnou souložit bez ochrany a pak stačí jediný dobrý samec a vše bude zase ok, příroda si vždy poradí. Dá se to odbourat tréninkem a špičkovým stavem prostaty, na což je zase podmínkou špičkový stav štítné žlázy a nadledvinek, začít tedy musí u štítné žlázy, kde patrně chybí jód a selen. Já jsem velice rád, že nejsem lékař, to bych mohl myslet stejně jako lékaři a tyto stránky by pak těžko existovaly. Jak vidíte váš dotaz není absurdní, ale absurdní je moderní stresová doba s všudypřítomným plastickým žrádlem a nic neřešící moderní medicínou.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Antikoncepce
PříspěvekNapsal: stř lis 10, 2010 3:07 pm 
Offline

Registrován: stř lis 10, 2010 2:46 pm
Příspěvky: 49
Dobrý den. Je mi 25 let a brala jsem 10 let antikoncepci. Dnes už bych to neudělala, ale stalo se. V dubnu tohoto roku jsem antikoncepci vysadila a mám problémy s nepravidelnou menstruací. Což jsem sice čekala, ale ne v takové míře. Od dubna jsem menstruaci až do dneška dostala pouze dvakrát a z toho jednou byla menstruace vyvolána hormonálně u gynekoložky. Nyní bych chtěla otěhotnět, ale menstruaci jsem stále nedostala a netuším tedy ani jestli mám ovulaci. V poslední době se snažím jíst co nejvíce syrové stravy, zeleninové a ovocné štávy, chlorellu, ječmen, ořechy, semínka, saláty. Stále jsem menstruaci nedostala, ráda bych otěhotněla, ale nechce se mi jít znovu k lékařce, aby mi vyvolala menstruaci hormonálně, nevěřim tomu, že je to pro tělo dobré, snažim se vyhýbat práškům, ráda bych vše již řešila pouze přírodně. Nutno ještě dodat, že jsem byla před měsícem na krvi a vše mám v pořádku, ale mám trošku zvýšený cholesterol a bilirubin v játrech. Už jen proto bych si nechtěla opět nechat píchat hormon. Nevim na koho se obrátit, dozvěděla jsem se o Vás a Vašim názorům a radám věřim. Budu velmi vděčná, když mi poradíte, jestli můžu nějak přírodně menstruaci vyvolat a jak poté otěhotnět. Děkuji moc za odpověd.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Antikoncepce
PříspěvekNapsal: stř lis 10, 2010 8:27 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
Nikola píše:
Dobrý den. Je mi 25 let a brala jsem 10 let antikoncepci. Dnes už bych to neudělala, ale stalo se. V dubnu tohoto roku jsem antikoncepci vysadila a mám problémy s nepravidelnou menstruací. Což jsem sice čekala, ale ne v takové míře. Od dubna jsem menstruaci až do dneška dostala pouze dvakrát a z toho jednou byla menstruace vyvolána hormonálně u gynekoložky. Nyní bych chtěla otěhotnět, ale menstruaci jsem stále nedostala a netuším tedy ani jestli mám ovulaci. V poslední době se snažím jíst co nejvíce syrové stravy, zeleninové a ovocné štávy, chlorellu, ječmen, ořechy, semínka, saláty. Stále jsem menstruaci nedostala, ráda bych otěhotněla, ale nechce se mi jít znovu k lékařce, aby mi vyvolala menstruaci hormonálně, nevěřim tomu, že je to pro tělo dobré, snažim se vyhýbat práškům, ráda bych vše již řešila pouze přírodně. Nutno ještě dodat, že jsem byla před měsícem na krvi a vše mám v pořádku, ale mám trošku zvýšený cholesterol a bilirubin v játrech. Už jen proto bych si nechtěla opět nechat píchat hormon. Nevim na koho se obrátit, dozvěděla jsem se o Vás a Vašim názorům a radám věřim. Budu velmi vděčná, když mi poradíte, jestli můžu nějak přírodně menstruaci vyvolat a jak poté otěhotnět. Děkuji moc za odpověd.

Tělo se většinou takto brání, pokud je překyselené a příroda tak blokuje vznik případných zdravotních potíží u vznikajícího života. Z tohoto důvodu bych určitě netlačil na pilu a naopak raději vše nechal na přírodě. Vhodný postup je celkové odkyselení těla, očista orgánů, celková remineralizace a odstranění kvasinek, což spolehlivě zabírá a dostatek potravin obsahujících fytoestrogeny. Antikoncepce i umělé vyvolávání menstruace pomocí pilulí je cesta do pekel a rozhodně bych ji nikomu nedoporučoval, jde o příliš velké riziko, které si pak můžete vyčítat po celý zbytek života.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Antikoncepce
PříspěvekNapsal: sob lis 13, 2010 8:38 pm 
Offline

Registrován: úte úno 23, 2010 2:22 pm
Příspěvky: 286
Bydliště: Roudnice nad Labem
Nikola píše:
Dobrý den. Je mi 25 let a brala jsem 10 let antikoncepci. Dnes už bych to neudělala, ale stalo se. V dubnu tohoto roku jsem antikoncepci vysadila a mám problémy s nepravidelnou menstruací. Což jsem sice čekala, ale ne v takové míře. Od dubna jsem menstruaci až do dneška dostala pouze dvakrát a z toho jednou byla menstruace vyvolána hormonálně u gynekoložky. Nyní bych chtěla otěhotnět, ale menstruaci jsem stále nedostala a netuším tedy ani jestli mám ovulaci. V poslední době se snažím jíst co nejvíce syrové stravy, zeleninové a ovocné štávy, chlorellu, ječmen, ořechy, semínka, saláty. Stále jsem menstruaci nedostala, ráda bych otěhotněla, ale nechce se mi jít znovu k lékařce, aby mi vyvolala menstruaci hormonálně, nevěřim tomu, že je to pro tělo dobré, snažim se vyhýbat práškům, ráda bych vše již řešila pouze přírodně. Nutno ještě dodat, že jsem byla před měsícem na krvi a vše mám v pořádku, ale mám trošku zvýšený cholesterol a bilirubin v játrech. Už jen proto bych si nechtěla opět nechat píchat hormon. Nevim na koho se obrátit, dozvěděla jsem se o Vás a Vašim názorům a radám věřim. Budu velmi vděčná, když mi poradíte, jestli můžu nějak přírodně menstruaci vyvolat a jak poté otěhotnět. Děkuji moc za odpověd.

Tak s tou menstruací jsem na tom stejně jako ty. Já začla na zdravé stravě v dubnu (letos), v květnu byla menstruace přesná jako hodinky, a od té doby taky nic. Znám to, jsi určitě z toho nervozní a bojíš se, jestli není někde něco špatně. To já taky. Ale k doktorům řikat nic nehodlám, to budu radši lhát, než se nechát "opíchat nějakou chemií". Zkus se opravdu podívat na ty čistící procedury. Já už mám z nich toho dost za sebou, a radši budu věřit přírodě, ať si řekne sama, a jen jí k tomu napomáhat, jakou cestou se má jít. Jestli dělám vše správně tak jak mám nevím, ale myslím, že ano, a věřím tomu. Tak jen čekám, třeba to tak má být


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 66 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 21 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz