Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je pát bře 29, 2024 1:25 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 171 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Vzduch
PříspěvekNapsal: úte kvě 07, 2013 8:09 pm 
Offline

Registrován: úte zář 22, 2009 10:10 am
Příspěvky: 160
Jediné čidlo, které bych já osobně ocenil, bych potřeboval na permanentní monitoring vlastní hydratace... já když někde kmitám a zastavím se až večer, tak zjistím, že jsem vlastně pil jen něco málo ráno, a během toho dne kolikrát nemám ani žízeň...
Jo, je to zatraceně těžké to uhlídat, a doplňovat to ve větších dávkách s menší frekvencí nejde, nejsem velbloud... a přitom je to zdánlivě tak jednoduché... 2,5-3 litry vody za den


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vzduch
PříspěvekNapsal: úte kvě 07, 2013 8:22 pm 
Offline

Registrován: úte kvě 22, 2012 2:15 pm
Příspěvky: 160
catcher píše:
Kup si raději konvičku na Džala néti http://www.yogaprosess.com/czech/rhinohorn.html , tvůj pročištěný nos po pravidelném užití pak plně nahradí (ba předčí) tebou výše uvedený bazmek.

konvicka je to urcite sympaticka a hl. uzitocna a ucinna zdr. pomocka ale myslim ze uplne postaci v tomto pripade pouzit PET flasu.
dokonca je moznost to vydiet aj u Jardu ako nazorne pouziva PET fl. na hygienu a cistenie nosa. \":D\"
a mame 10 euro usetrene. \":wink:\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vzduch
PříspěvekNapsal: stř kvě 08, 2013 9:05 am 
Offline

Registrován: úte zář 22, 2009 10:10 am
Příspěvky: 160
dushan74 píše:
konvicka je to urcite sympaticka a hl. uzitocna a ucinna zdr. pomocka ale myslim ze uplne postaci v tomto pripade pouzit PET flasu.
dokonca je moznost to vydiet aj u Jardu ako nazorne pouziva PET fl. na hygienu a cistenie nosa. \":D\"
a mame 10 euro usetrene. \":wink:\"

Až začneš s džala néti pravidelně, s překvapením zjistíš, že to zahnuté hrdlo na konvičce má svůj fyziologický účel, není to jen rozmar designéra. Já jsem taky začínal s PET flaškou, jako nouzové řešení funguje, ale v každodenním provozu zjistíš, že ty tři kila jsou mimořádně dobrá investice (to není reklama této konkrétní firmy, pokud jsi estét, pořídíš si ještě hezčí výrobek, třeba z keramiky, a třeba přímo od zdroje (Myanmar, Thajsko, Indie) ). Konkrétně tato konvička mi vyhovuje svou odolností - už mi i spadla z okraje umyvadla na dlažbu bez jakýchkoliv následků.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vzduch
PříspěvekNapsal: stř kvě 08, 2013 10:47 am 
Offline

Registrován: úte kvě 22, 2012 2:15 pm
Příspěvky: 160
catcher píše:
Až začneš s džala néti pravidelně, s překvapením zjistíš, že to zahnuté hrdlo na konvičce má svůj fyziologický účel, není to jen rozmar designéra. Já jsem taky začínal s PET flaškou, jako nouzové řešení funguje, ale v každodenním provozu zjistíš, že ty tři kila jsou mimořádně dobrá investice (to není reklama této konkrétní firmy, pokud jsi estét, pořídíš si ještě hezčí výrobek, třeba z keramiky, a třeba přímo od zdroje (Myanmar, Thajsko, Indie) ). Konkrétně tato konvička mi vyhovuje svou odolností - už mi i spadla z okraje umyvadla na dlažbu bez jakýchkoliv následků.

\":wink:\" Respect \":wink:\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vzduch
PříspěvekNapsal: ned kvě 19, 2013 3:15 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
catcher píše:
Já ti rozumím, ale k čemu ti bude čidlo v situaci, kterou snad dokážeš vyhodnotit sám (pokud nejsi úplně down, deficit kyslíku ti snad nemůže uniknout), a čerstvý vzduch ti to USB čidlo stejně nezajistí. Pokud makáš na termín někde v kanclu, kde zimomřivý kolega ještě kouří, stejně si nevyvětráš...
Připadá mi to jako u těch imbecilních amíků, kteří mají všechno na automatiku, aircondition jim dělá všude skleníkové prostředí, a pak se posere nějaké čidlo a jsou v hajzlu... maximálně jsou tak schopní to svést na teroristickou sabotáž \"8)\"

V tom máte pravdu u amíků je krásně vidět, že čidla mozek opravdu nenahradí.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vzduch
PříspěvekNapsal: čtv čer 13, 2013 8:36 pm 
Offline

Registrován: čtv čer 13, 2013 1:42 pm
Příspěvky: 1
Dobrý den. Vidím, že tu řešíte čistotu vzduchu. Právě jsem také přemýšlel o pořízení čističky vzduchu domů rodině a tak se porozhlížím, ale nevím, jestli je to vůbec dobré. Určitě je nejlepší bydlet v přírodě, blízko lesa, tam je to již vyřešené, Ale když bydlíte ve městě, tak si moc vybírat nemůžete. Kolega mi doporučoval přenosné čističky vzduchu Activtek, http://www.activtek.cz nemá někdo zkušenost? Popřípadě doporučení na nějaké dobré? Děkuji a přeji všem příjemné sluneční dny.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vzduch
PříspěvekNapsal: čtv čer 13, 2013 10:11 pm 
Offline

Registrován: čtv kvě 16, 2013 9:59 pm
Příspěvky: 183
nejlevnější je eukalyptus. \":)\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vzduch
PříspěvekNapsal: pát čer 14, 2013 8:04 am 
Offline

Registrován: čtv zář 08, 2011 9:46 am
Příspěvky: 259
Martin123 píše:
Dobrý den. Vidím, že tu řešíte čistotu vzduchu. Právě jsem také přemýšlel o pořízení čističky vzduchu domů rodině a tak se porozhlížím, ale nevím, jestli je to vůbec dobré. Určitě je nejlepší bydlet v přírodě, blízko lesa, tam je to již vyřešené, Ale když bydlíte ve městě, tak si moc vybírat nemůžete. Kolega mi doporučoval přenosné čističky vzduchu Activtek, http://www.activtek.cz nemá někdo zkušenost? Popřípadě doporučení na nějaké dobré? Děkuji a přeji všem příjemné sluneční dny.

Já mám doma tuto http://www.ionic-care.cz/objednavka/35-ppc03.html?utm_source=Sklik&utm_medium=cpc&utm_campaign=S_ionic_2_01 a jsem sní spokojená.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vzduch
PříspěvekNapsal: pát čer 14, 2013 11:14 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
Martin123 píše:
Dobrý den. Vidím, že tu řešíte čistotu vzduchu. Právě jsem také přemýšlel o pořízení čističky vzduchu domů rodině a tak se porozhlížím, ale nevím, jestli je to vůbec dobré. Určitě je nejlepší bydlet v přírodě, blízko lesa, tam je to již vyřešené, Ale když bydlíte ve městě, tak si moc vybírat nemůžete. Kolega mi doporučoval přenosné čističky vzduchu Activtek, http://www.activtek.cz nemá někdo zkušenost? Popřípadě doporučení na nějaké dobré? Děkuji a přeji všem příjemné sluneční dny.

Rozhodně bych si nekupoval cokoliv v čem je ventilátor, který bude za pár měsíců slyšet jako kombajn, což si ověříte u každého počítače, nebo větráku na WC. Z tohoto pohledu plně vyhovuje přístroj, který doporučuje členka Dagmara, ten v sobě žádnou rotační část nemá.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vzduch
PříspěvekNapsal: pát čer 14, 2013 5:58 pm 
Offline

Registrován: stř led 16, 2013 1:17 pm
Příspěvky: 255
catcher píše:
Já ti rozumím, ale k čemu ti bude čidlo v situaci, kterou snad dokážeš vyhodnotit sám (pokud nejsi úplně down, deficit kyslíku ti snad nemůže uniknout), a čerstvý vzduch ti to USB čidlo stejně nezajistí. Pokud makáš na termín někde v kanclu, kde zimomřivý kolega ještě kouří, stejně si nevyvětráš...
Připadá mi to jako u těch imbecilních amíků, kteří mají všechno na automatiku, aircondition jim dělá všude skleníkové prostředí, a pak se posere nějaké čidlo a jsou v hajzlu... maximálně jsou tak schopní to svést na teroristickou sabotáž \"8)\"

Já jsem na vydejchanej vzduch celkem citlivej, ale občas to mám tak jak píšeš s hydratací, zapomenu se, a po x hodinách zjistim že je všude odornej vzduch ale to jen pokud vyjdu třeba na terasu a zpět do pokoje, pk je poznat dficit kyslíku.

_________________
Vysoce kvalitní vitamíny a doplňky stravy NUTRILITE z čistě přírodních koncentrátů

Vodní filtr eSpring


pro členy tohoto fóra sleva :)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vzduch
PříspěvekNapsal: pát lis 08, 2013 10:24 am 
Offline

Registrován: stř črc 20, 2011 5:24 pm
Příspěvky: 56
http://www.youtube.com/watch?v=yrAVwllV0UQ

Čemu a komu věřit,že je to pro jeho či naše dobro. Zdaví a přirozené ryzí štěstí v lidském systému klamu nemá šanci.

http://www.youtube.com/watch?v=s1pGq1OchO8


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vzduch
PříspěvekNapsal: úte bře 18, 2014 12:18 pm 
Offline

Registrován: úte kvě 22, 2012 2:15 pm
Příspěvky: 160
rzsoulad píše:
http://www.youtube.com/watch?v=yrAVwllV0UQ

Čemu a komu věřit,že je to pro jeho či naše dobro. Zdaví a přirozené ryzí štěstí v lidském systému klamu nemá šanci.

http://www.youtube.com/watch?v=s1pGq1OchO8

hovori sa ze verit treba sebe a svojmu sedliackemu rozumu.

zial tento svet a ludia v nom zijuci su, boli a budu skusani velkymi manipulatormi "filantropmi" ako je amerika, rusko, china ci nasa, fbi atd atd,...ktori tu akoze vzdy su, boli a budu pre nas, nase dobro, blaho, mier atd atd,...

cize plati pravidlo a zakon dzungle - prezije iba ten naj....


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vzduch
PříspěvekNapsal: ned bře 23, 2014 9:13 pm 
Offline

Registrován: stř bře 07, 2012 9:59 pm
Příspěvky: 127
Bydliště: Olomouc
Kamarád začal pracovat v KFC, říkal, že je tam hodně výparů z těch fritéz.Myslíte, škodí to zdraví?

_________________
Suffering should be creative, should give birth to something good and lovely


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vzduch
PříspěvekNapsal: pon bře 24, 2014 7:17 pm 
Offline

Registrován: pon čer 10, 2013 2:26 pm
Příspěvky: 964
stejski píše:
Kamarád začal pracovat v KFC, říkal, že je tam hodně výparů z těch fritéz.Myslíte, škodí to zdraví?

ohromně \":)\")))))))))))


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vzduch
PříspěvekNapsal: pon bře 24, 2014 9:56 pm 
Offline

Registrován: stř bře 07, 2012 9:59 pm
Příspěvky: 127
Bydliště: Olomouc
martina72 píše:
ohromně \":)\")))))))))))

To su rád, už jsem se o něho bál ☺

_________________
Suffering should be creative, should give birth to something good and lovely


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 171 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 24 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz