Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv bře 28, 2024 5:45 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 118 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 4, 5, 6, 7, 8
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: stř čer 01, 2022 11:33 am 
Offline

Registrován: ned bře 22, 2020 2:28 pm
Příspěvky: 191
Tahle židlička obnovila růst vlasů mnoha mužům v Americe. Funguje to na principu dárcovské urinoterapie, muž si lehne pod židličku a do úst si dá trubičku. Žena si sedne a vyčůrá se. Účinky dárcovské urinoterapie jsou všeobecně známé, ale židlička zaručuje, že urinu dostane partner absolutně čerstvou a tudíž s maximálním účinkem. Pokud Váš muž řeší padání vlasů, navrhněte mu, ať si židličku vyrobí dle fota a můžete začít s léčbou.


Přílohy:
urinoterapeutická židlička.jpg
urinoterapeutická židlička.jpg [ 354.21 KiB | Zobrazeno 10928 krát ]


Naposledy upravil Daryl dne pon čer 20, 2022 8:47 pm, celkově upraveno 1
Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř čer 01, 2022 1:08 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte pro 29, 2020 12:08 am
Příspěvky: 757
Daryl píše:
pokud jejich partner není skrytý gay, bude se mu tahle léčba líbit. Ovšem pokud by se vás partner štítil a léčbu odmítnul, je na místě uvažovat o rozchodu, protože život se skrytým gayem žádné ženě štěstí nepřinese.

Ste kompletný?? To je tak brutálne nechutná manipulácia, že to až bolí. Milujem psychicky narušených úchylákov, ktorí vymývajú mozgy ľuďom, že ich úchylka je norma. Vy ste dokonca predátor, ktorý svoje obete agresívne vydiera (ak nemám záujem chlastať moč mojej partnerky - dokonca v submisívnej polohe - tak sa má so mnou rozísť). Prečo by sa mi to malo práve páčiť (líbit), pane úchyle?? Mnoho vecí, ktoré mi zdravotne prospievajú, by som najradšej nerobil: pôst, konzumácia pečienky, alkoholová abstinencia, minimalizácia konzumácie cukru (holt milujem zákusky)..

Plochozemec Nick je aspoň vtipný a pôsobí ako maskot - vy ste napísal veľmi až tragicky nebezpečný komentár.. ..

_________________
Fanatici všech zemí, vyližte si prdel!


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř čer 01, 2022 8:37 pm 
Offline

Registrován: ned bře 22, 2020 2:28 pm
Příspěvky: 191
neti, jsi opravdu vtipný. \":D\" \":D\" \":D\"


Naposledy upravil Daryl dne pon čer 20, 2022 8:48 pm, celkově upraveno 2

Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned čer 19, 2022 9:56 pm 
Offline

Registrován: ned čer 19, 2022 9:37 pm
Příspěvky: 8
Objevil jsem jednu slečnu, která nabízí urinoterapii před podobnou židli jako jakou máte na fotce, Daryle. Já jsem si lehnul pod tu židli a konec trychtýře si dal do pusy, ona si sedla na židli a vymočila se do toho trychtýře a já to za čerstva vypil. Vlasy začaly velmi rychle růst, čerstvost uriny je pro léčbu rozhodující. Doufám, že to někoho nebude pohoršovat, ale ty vlasy mi fakt rostou.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte čer 21, 2022 7:39 am 
Offline

Registrován: čtv bře 29, 2012 3:11 pm
Příspěvky: 324
Wanhorn píše:
Objevil jsem jednu slečnu, která nabízí urinoterapii před podobnou židli jako jakou máte na fotce, Daryle. Já jsem si lehnul pod tu židli a konec trychtýře si dal do pusy, ona si sedla na židli a vymočila se do toho trychtýře a já to za čerstva vypil. Vlasy začaly velmi rychle růst, čerstvost uriny je pro léčbu rozhodující. Doufám, že to někoho nebude pohoršovat, ale ty vlasy mi fakt rostou.

Kolik stojí urina od té slečny a odkud je? Má zdravotní testy na infekční choroby?


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte čer 21, 2022 8:12 pm 
Offline

Registrován: ned čer 19, 2022 9:37 pm
Příspěvky: 8
Ates píše:
Kolik stojí urina od té slečny a odkud je? Má zdravotní testy na infekční choroby?

Pokud se slečna jen vymočí do kelímku, je to za 6000 Kč, pokud se ti vymočí přes židličku trychtýřem do pusy, tak je příplatek za čerstvost a je to za 9000 Kč. Měl jsem to od ní dvakrát z kelímku a po třetí přes židličku. A vlasy rostou! Slečna je z Příbramy, zdravotní testy má na všechny infekční nemoci, takže zdraví je garantováno.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř čer 22, 2022 6:05 am 
Offline

Registrován: ned bře 22, 2020 2:28 pm
Příspěvky: 191
Kromě zdravotních testů bych si ještě pohlídal, aby dárkyně neměla za sebou experimentální genetickou vakcínu, která byla ještě nedávno tolik populární. Dárkyně by rozhodně neměla být očkovaná tímto sajrajtem.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř čer 22, 2022 11:46 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte pro 29, 2020 12:08 am
Příspěvky: 757
Wanhorn píše:
Doufám, že to někoho nebude pohoršovat, ..

Nikto sa nepohoršuje nad vašou psychologicko/spirituálnou potrebou so sexuálno/submisívnym nádychom (nič iné totiž močiaca stolička nie je*). Upozornil som na MANIPULÁCIU PASÍVNEHO AGRESORA Daryla, ktorý manipuluje svoje obete EXTRÉMNE NEBEZPEČNÝMI tvrdeniami, že KAŽDÝ, KTO SI ODMIETNE ĽAHNÚŤ POD MOČIACU STOLIČKU A NECHCE SI NACHCAŤ DO ÚST, JE LATENTNÝ GAY a/alebo JE TO RELEVANTNÝ DôVOD NA ROZCHOD.

* z psychologického hľadiska má takto formulované presvedčenie charakter 1- fanatizmu 2- patologického narcizmu 3- potreby dominancie a 4- znaky silnej agresivity. Niečo v zmysle, "fekálny rituál, ktorý praktizujem pod močiacou stoličkou, mi pomáha**. Zároveň si uvedomujem, že som v menšine, lebo to nie je spoločenská norma A PRETO som sa BOHOROVNE (viď. bod 2) rozhodol (bod 1, 2), že DONÚTIM*** (bod 3, 4) celý svet, aby premýšľal presne ako ja****. Je to rovnaký modus operandi aký praktizuje Nick ("Zem je placatá a JA Nick som sa rozhodol, že vás donútim akceptovať moju pravdu, viď. bod 1-4).

** je možné, že vám to znižuje úzkosť, čo znižuje hladinu kortizolu. Jasnou indíciou je, že navštevujete dievča (materinský komplex?). Predpokladám, že si dá dole nohavičky (sexuálny nádych?). Ďalej výrazná submisívna poloha naznačuje potrebu ochrany (holt svet je neistý a neustále sa meniaci, že).

*** viď. útok na integritu človeka stupidnými obvineniami, že je latentný gay LEBO NECHCE PRAKTIZOVAŤ "fekálny" rituál + citové vydieranie typu "rozídem sa, ak nebudeš skákať ako ja pískam" (chlastať môj ranný moč).

**** je mi jasné, že byť výrazne odlišný, nie je zrovna najpríjemnejší pocit. Evolučne to bola hrozba, keďže každého výrazne odlišného jedinca tlupa pre istotu zabila alebo vyhnala (čo prakticky znamenalo to isté). Bol(a) totiž pre nich hrozbou, keďže výrazná odlišnosť znamená neistotu, ako daný človek (skupina) zareaguje resp. sa bude správať (holt vrana k vrane sadá, že)..

Navštívte nejakého muža, ktorý sa pred vami vychcaje do kelímku (garancia čerstvosti) a vypite to. Ak je odpoveďou na vaše vlasy moč, malo by to mať presne rovnaký účinok..

Btw. raz sa tu Nick sťažoval, že nemá komu oblizovať análny otvor a že mu to pomáha na črevný mikrobiom - z psychologického hľadiska to tiež patrí medzi spiritualitu a potrebu fekálneho rituálu. Okrem toho u neho bola preukázaná latentná homosexualita, ktorú samozrejme odmietal (práve preto vytesnená resp. latentná). Freud by mal z vás určite radosť..

_________________
Fanatici všech zemí, vyližte si prdel!


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv čer 23, 2022 8:28 am 
Offline

Registrován: ned čer 19, 2022 9:37 pm
Příspěvky: 8
Nejvíc mě tady baví puritán Neti a obchodník s biorezonančními přístroji Alopat, co si vymýšlí pohádky o parazitech. \":D\"


Naposledy upravil Wanhorn dne pát čer 24, 2022 9:05 am, celkově upraveno 2

Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv čer 23, 2022 11:28 pm 
Offline

Registrován: úte úno 19, 2013 2:43 am
Příspěvky: 1954
Wanhorn píše:
Vyfotil jsem si židli mé dárkyně z Pelhřimova. Vypadá sice o hodně jinak, něž fotka od Daryla, ale evidentně funkce je stejná, dostat do pacienta co nejčerstvější urinu. Někoho tohle možná pohoršuje, ale vlasy mi z toho rostou jako z vody.

Co myslíš, Wanhorne alias Modrovousi, jak dlouho to bude trvat, než tě odsud vyhodí? Fotku jsi ukradl Pákistánci Asimu K., který recenzoval za 2.400 Rupií zakoupenou toaletní mycí židličku určenou pacientům a starším lidem. Většinou sem chodí lidé, kteří chtějí pomoct s léčbou anebo naopak sdílet své zkušenosti s vyléčením, ale jenom málokdy narazíme na infantilního jedince (podle dosavadních příspěvků neužitečného trolla), který se přišel bavit na účet nemocných a není mu nic svaté.

Zdroj obrázku:https://www.daraz.pk/products/toilet-washroom-chair-folding-iron-i173746561.html

Wanhorn píše:
Objevil jsem jednu slečnu, která nabízí urinoterapii před podobnou židli jako jakou máte na fotce, Daryle. Já jsem si lehnul pod tu židli a konec trychtýře si dal do pusy, ona si sedla na židli a vymočila se do toho trychtýře a já to za čerstva vypil. Vlasy začaly velmi rychle růst, čerstvost uriny je pro léčbu rozhodující. Doufám, že to někoho nebude pohoršovat, ale ty vlasy mi fakt rostou.

V kontextu výše uvedeného Wanhornova lživého příběhu doloženého kradenou fotkou se logicky jedná o podvodný příspěvek internetového trolla - v tomto případě bájného lháře pod přezdívkou Wanhorn, kterému nestačí, že byl usvědčen, chycen za ruku a nepochopitelně dál pokračuje ve vašem balamucení, i když vše dávno prasklo.

Wanhorn píše:
Nejvíc mě tady baví puritán Neti a obchodník s biorezonančními přístroji Alopat, co si vymýšlí pohádky o parazitech. \":D\"

Pomluvami si k bezproblémovému setrvání na tomto fóru nepomůžeš a bez vyjádření upřímné lítosti neboli pokání budeš, Wanhorne, nejspíše následovat osud svého virtuálního dvojčete Modrovouse, který se za svůj trestný čin pomluvy (u tebe ještě umocněný krádeží fotky, kterou si po odhalení nahradil pomluvou, když už ti podvodný příspěvek časem nešel zakrýt celý, ale pouze upravit) odmítl omluvit a raději s potupou zbaběle utekl. Je to na tobě, poštívající se provokatére, ale takhle se tady k členům fóra chovat nebudeš. Wanhorn, nejlepší by bylo, aby sis dal otočku a při své budoucí reinkarnaci (dokud se to nenaučíš) si zopakoval slušné chování a příchod do diskuze!

_________________
http://www.aeronet.news
https://protiproud.info/
https://www.parlamentnilisty.cz/
https://vk.com/irenaaneri
https://www.naturalnews.com/





Citát: "Nemoc je okem viditelná a elektroakupunkturou měřitelná, i když nemocniční laboratoř mlčí."


Naposledy upravil Alopat dne čtv čer 30, 2022 2:53 pm, celkově upraveno 2

Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned čer 26, 2022 9:27 am 
Offline

Registrován: sob srp 22, 2020 1:41 pm
Příspěvky: 777
neti píše:
Daryl píše:
pokud jejich partner není skrytý gay, bude se mu tahle léčba líbit. Ovšem pokud by se vás partner štítil a léčbu odmítnul, je na místě uvažovat o rozchodu, protože život se skrytým gayem žádné ženě štěstí nepřinese.

Ste kompletný?? To je tak brutálne nechutná manipulácia, že to až bolí. Milujem psychicky narušených úchylákov, ktorí vymývajú mozgy ľuďom, že ich úchylka je norma. Vy ste dokonca predátor, ktorý svoje obete agresívne vydiera (ak nemám záujem chlastať moč mojej partnerky - dokonca v submisívnej polohe - tak sa má so mnou rozísť). Prečo by sa mi to malo práve páčiť (líbit), pane úchyle?? Mnoho vecí, ktoré mi zdravotne prospievajú, by som najradšej nerobil: pôst, konzumácia pečienky, alkoholová abstinencia, minimalizácia konzumácie cukru (holt milujem zákusky)..

Plochozemec Nick je aspoň vtipný a pôsobí ako maskot - vy ste napísal veľmi až tragicky nebezpečný komentár.. ..

Musím súhlasiť s Neti. Daryl je vyslovene ŠKODCA, nebezpečný človek (aspoň vrámci textovej komunikácie), totálny homofób, alebo túžiteľ po tom, aby na svete bolo čo najviac gayov (ťažko zistiť čo z toho platí, svoj postoj ku gayom totiž nedáva najavo). Ja proti pissingu nemám nič (uroniterapiu som kedysi sám na sebe praktizoval a takto sa zoznámil s močom v rôznych aplikáciách), chuť moču mi neprekáža, zažil som aj pissing ako erotickú praktiku, ale rozhodne by som ženský moč nepil denne, ani obdeň. Možno tak raz týždenne také 3 glgy, keby to partnerku vzrušovalo a veľmi by jej na tom záležalo (prakticky jedna z tisíca by to viac-menej vyžadovala). Nie z dôvodu že by sa mi to hnusilo (moč zdravej mladej ženy je čistá, nie je tam nič patologiocké, veď keď sa odoberie cievkou, dá sa ňou aj bezpečne vakcinovať), ale z dôvodu, že hoci by sa mi zišlo zvrátiť moje už výrazne pokročilé plešatenie, NESTOJÍ MI TO ZA TO, ABY SOM SI ZNÍŽIL TESTOSTERÓN. Pretože ženské hormóny v moči prijímané mužom na pravidelnej báze ("Dárcovská urinoterapia pre obnovenie vlasového rastu") mu ROZHODNE znížia testosterón, a možno aj výrazne. Radšej budem menej atraktívny bez vlasov, než keby som mal vlasy (viac mi pristalo mať vlasy), ale mal nedostatok testosterónu znížený pravidelným pitím ženskej uriny. Odkaz pre všetkých mužov, ktorí sú si vedomí, že pri dlhodobejšom/dlhodobom praktizovaní pissingu s partnerkou (piť jej moč na pravidelnej báze), resp. pri dlhodobejšej darcovskej urinoterapi (muž pije ženský moč) si značne znížia svoj testosterón, ale kľudne to podstúpia z dôvodu, aby mali (oveľa) lepšie vlasy, alebo sa možno aj zbavili plešiny : NEMÁTE ZDRAVÝ ROZUM.

_________________
Je čas odtiaľ odísť, posunúť sa z virtuálnej virtuality (internet) do virtuálnej reality (život mimo obrazovku).
Vyhrávam tým, že odtiaľ odchádzam.
NIČ PROTI TOMUTO FÓRU. Ale nie je vhodné, aby som sem prispieval a ukrajoval si z drahocenného času.


Naposledy upravil Xrazovy_nick dne ned čer 26, 2022 9:37 am, celkově upraveno 2

Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned čer 26, 2022 9:33 am 
Offline

Registrován: sob srp 22, 2020 1:41 pm
Příspěvky: 777
Wanhorn píše:
Ates píše:
Kolik stojí urina od té slečny a odkud je? Má zdravotní testy na infekční choroby?

Pokud se slečna jen vymočí do kelímku, je to za 6000 Kč, pokud se ti vymočí přes židličku trychtýřem do pusy, tak je příplatek za čerstvost a je to za 9000 Kč. Měl jsem to od ní dvakrát z kelímku a po třetí přes židličku. A vlasy rostou! Slečna je z Příbramy, zdravotní testy má na všechny infekční nemoci, takže zdraví je garantováno.

Jeden naivka a jeden troll sa našli, gratulujem.

_________________
Je čas odtiaľ odísť, posunúť sa z virtuálnej virtuality (internet) do virtuálnej reality (život mimo obrazovku).
Vyhrávam tým, že odtiaľ odchádzam.
NIČ PROTI TOMUTO FÓRU. Ale nie je vhodné, aby som sem prispieval a ukrajoval si z drahocenného času.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte črc 12, 2022 12:43 pm 
Offline

Registrován: úte úno 19, 2013 2:43 am
Příspěvky: 1954
Xrazovy_nick píše:
Wanhorn píše:
Ates píše:
Kolik stojí urina od té slečny a odkud je? Má zdravotní testy na infekční choroby?

Pokud se slečna jen vymočí do kelímku, je to za 6000 Kč, pokud se ti vymočí přes židličku trychtýřem do pusy, tak je příplatek za čerstvost a je to za 9000 Kč. Měl jsem to od ní dvakrát z kelímku a po třetí přes židličku. A vlasy rostou! Slečna je z Příbramy, zdravotní testy má na všechny infekční nemoci, takže zdraví je garantováno.

Jeden naivka a jeden troll sa našli, gratulujem.

On ten Glum po třech letech prázdninového odpočinku, během kterého spřádal nenávist a jedovatou slinu, bezvýznamně zaštěkal, následně po okřiknutí stáhl ocas a pro své nedůstojné chování znovu zalezl do své sloje nečinnost a zapomnění, protože neměl omluvu za jím šířené bájné lži, krádež fotky a pomluvu, ani vysvětlení, jak je možné, že se antiparazitika kolchicin, hydroxychlorochin a dietylkarbamazin používají k léčbě zánětlivých onemocnění jako psoriáza, lupus, dna, revmatoidní artritida, po ivermektinu mizí bipolární porucha (v kombinaci s Hetrazanem i dospělí goaldi) či naposledy také v Japonsku a Indii netopíří rýma. Přeci by se jako škodolibý ignorant, pod trollími přezdívkami Modrovous alias Wanhorn, neobtěžoval si přečíst, čemu vynálezci Royal Raymond Rife a Gaston Naessens, ruská profesorka očního lékařství MUDr. Olga Jelisejevová, kanadská doktorka naturopatie Hulda Clark a německá doktorka medicíny Ingrid Fonk zasvětily život a co naše přední parazitoložka Ing. Bláhová považuje za největší lidské trapiče, když to jako černý pasažér dostane naservírováno zadarmo, vždy na stříbrném podnose, v Jardovo hospodě zdravi-az.cz.

A zatímco mě nějaký mainstreamový sluha osočil kvůli mému skeptickému pohledu na autoimunitu, která se dá vysvětlit poklesem imunity daným moderní podvýživou, kontaminací, stárnutím od puberty až po homonální přechod - menopauzu / andropauzu, tak za to /u/placení odborníci a regulační orgány se ani nesnaží sehnat (vyrobit či dovézt) pro lidi, vedle tlačených patentovaných chemoterapií, odzkoušené a levné generické léky, které by spolu se suplementací deficitních prvků, detoxikací střev a jater a chelací těžkých kovů učinily přítrž Smrtce, utrpení a potravinovým alergiím. Tak hlavně, aby takovým Jasánkům papouškujícím oficiální propagandu chutnaly hmyzí bílkoviny (larvy brouků, kukly much, kroužkované žížaly) a umělé náhražky, až se budou denatifikovat mrazem a hlady, než jejich náhubkem označkovaný osud urychlí 4. tečka za koronáčem.


A bipolar disorder patient becoming asymptomatic after adjunctive anti-filiarasis treatment: a case report
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC3623878/
Přehled léků na parazity a jejich dávkování
https://www.facebook.com/notes/u%C5%BE%C3%ADv%C3%A1me-cds2-tachyonizovan%C3%A9-materi%C3%A1ly/p%C5%99ehled-l%C3%A9k%C5%AF-na-parazity-a-jejich-d%C3%A1vkov%C3%A1n%C3%AD/1418255171746808/

_________________
http://www.aeronet.news
https://protiproud.info/
https://www.parlamentnilisty.cz/
https://vk.com/irenaaneri
https://www.naturalnews.com/





Citát: "Nemoc je okem viditelná a elektroakupunkturou měřitelná, i když nemocniční laboratoř mlčí."


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 118 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 4, 5, 6, 7, 8

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz