Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je pát bře 29, 2024 12:38 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 103 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: pon kvě 23, 2011 7:51 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
hammel píše:
Na Slovensku nieje až také prudké slnko takže si myslím, že by nebolo nutnú používať kokosový olej. Niekde som videl neviem či tu alebo sa mi to len zdá, že ste písali, že ak máme správne PH tak sa na slnku prakticky nedá spáliť. Je to pravda? Platí to len v miestnych podmienkach alebo aj v krajinách kde je už dosť prudké slnko? Môžem byť celý deň vystavený slnečnému žiareniu bez trička s tým, že udržiavam správne PH a nespáliť sa?

Tam je to o více faktorech než jenom o správném pH, ale to je stěžejní, také nějaké betakaroteny, PABA, měď, mangan a další látky. Platí to všude, ale je potřeba si celou věc opatrně vyzkoušet, protože při nedostatku uvedených látek to fungovat nemusí.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon kvě 23, 2011 11:45 am 
Offline

Registrován: pon kvě 09, 2011 11:24 am
Příspěvky: 30
já jsem se loni opravdu příšerně spálila, horní část zad a ramena a to tak, že dodnes je na zádech vidět změněná pokožka - asi týden bylo pro mě naprostým utrpením cokoliv - od převlečení trička, po koupání či spánek...v té době jsem byla určitě šíleně překyselená a ani teď zcela jistě ještě nejsem v tom správném modu, ač opatření už postupně zavádím...ta loňská událost, to bylo opravdu dokonalé podhoubí na budoucí rakovinu kůže... je něco, čím bych tomu mohla pomoct do doby než se mi podaří tělo vyčistit stravou a očistnými technikami? nějaká bylina, vitamín, potravina? mám z toho furt blbej pocit a sluníčku se vyhýbám...jím céčko, ale právě mi dochází a zatím jsem nesehnala v dm to práškové, tak teď asi chvíli budu na suchu....mám tu i nějaké tabletkové céčko, ale to zcela jistě nebude mít ten správný účinek..


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon kvě 23, 2011 7:45 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
marcelka píše:
já jsem se loni opravdu příšerně spálila, horní část zad a ramena a to tak, že dodnes je na zádech vidět změněná pokožka - asi týden bylo pro mě naprostým utrpením cokoliv - od převlečení trička, po koupání či spánek...v té době jsem byla určitě šíleně překyselená a ani teď zcela jistě ještě nejsem v tom správném modu, ač opatření už postupně zavádím...ta loňská událost, to bylo opravdu dokonalé podhoubí na budoucí rakovinu kůže... je něco, čím bych tomu mohla pomoct do doby než se mi podaří tělo vyčistit stravou a očistnými technikami? nějaká bylina, vitamín, potravina? mám z toho furt blbej pocit a sluníčku se vyhýbám...jím céčko, ale právě mi dochází a zatím jsem nesehnala v dm to práškové, tak teď asi chvíli budu na suchu....mám tu i nějaké tabletkové céčko, ale to zcela jistě nebude mít ten správný účinek..

Tak, to jste moc chytře ke svému zdraví nepřistoupila, ale zase tak bych se toho nebál. Prostě dodejte vše, co má tělo mít, hlavně betakaroteny, měď a mangan, což se postará o probarvení pokožky a neměl by být problém. Slunci bych se rozhodně nevyhýbal, to je naprostá blbost a naopak si tím škodíte ještě více.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon kvě 23, 2011 10:10 pm 
Offline

Registrován: pon kvě 09, 2011 11:24 am
Příspěvky: 30
Jarda píše:
Tak, to jste moc chytře ke svému zdraví nepřistoupila, ale zase tak bych se toho nebál. Prostě dodejte vše, co má tělo mít, hlavně betakaroteny, měď a mangan, což se postará o probarvení pokožky a neměl by být problém. Slunci bych se rozhodně nevyhýbal, to je naprostá blbost a naopak si tím škodíte ještě více.

já se tehdy neopalovala, jestli to tak vyznělo \":D\" ....byla jsem prostě celý den venku na stavbě a měla jsem tolik co dělat, že jsem si všimla spálení, až už bylo pozdě...bylo to bolestivé prozření \":roll:\"

děkuju za radu, betakaroteny stačí třeba z mrkvové šťávy nebo i pilule? a mangan s mědí se nejlépe doplní jak?


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte kvě 24, 2011 8:33 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
marcelka píše:
já se tehdy neopalovala, jestli to tak vyznělo \":D\" ....byla jsem prostě celý den venku na stavbě a měla jsem tolik co dělat, že jsem si všimla spálení, až už bylo pozdě...bylo to bolestivé prozření \":roll:\"

děkuju za radu, betakaroteny stačí třeba z mrkvové šťávy nebo i pilule? a mangan s mědí se nejlépe doplní jak?

To jste musela být hodně zaujata prací, ale dobré to ani tak není. Mangan a měď jsou v některých potravinách, nebo vám mohu nabídnout něco jako kapky, tedy roztoky chloridů těchto látek. Nicméně musím upozornit, že měď je dost toxická při předávkování a mangan sice tak nebezpečný není, ale taky bych to dodával opatrně a ideálně a základě objektivně zjištěného deficitu, třeba podle vlasové analýzy. Betakaroteny z mrkve stačí, ale na jejich přeměnu na vitamín A, tady aktivaci, potřebuje tělo zinek, což vám zase mohu poslat, a ten se dá předávkovat dost obtížně. Rozpis možných suplementů máte v soukromé zprávě.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř kvě 25, 2011 12:46 am 
Offline

Registrován: úte kvě 04, 2010 10:08 am
Příspěvky: 1472
Jarda píše:
... Prostě dodejte vše, co má tělo mít, hlavně betakaroteny, měď a mangan, což se postará o probarvení pokožky a neměl by být problém. Slunci bych se rozhodně nevyhýbal, to je naprostá blbost a naopak si tím škodíte ještě více.


Pane Jardo, v čem vidíte největší příčinu rakovin zrovna kůže, kromě momentálního "nefiltrovaného" intenzivního působení sluneč.záření na obyvatelstvo pod nějakou konkrétní ozónovou dírou (třeba v Austrálii apo.) ?

Myslíte že i kdyby člověk byl dlouhodoběji pod ozónovou dírou, a měl dostatek minerálů a vitamínů, že nemůže dostat rakovinu kůže? Přiznám, že jsem zatím neměl čas prostudovat to jinde hlouběji, máte-li nějaký dobrý odkaz, sem s ním.

Ptám se i z důvodu, že se říká aby člověk okolo 12h nebyl moc na slunci, spíše dopoledne nebo až dejme tomu v pozdějším odpoledni....Dříve naši prapra rodiče myslím nosili víc nějaké ochrany hlavy-klobouky, šátky, dlouhé rukávy...
Děkuji


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř kvě 25, 2011 9:26 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
muflon píše:
Pane Jardo, v čem vidíte největší příčinu rakovin zrovna kůže, kromě momentálního "nefiltrovaného" intenzivního působení sluneč.záření na obyvatelstvo pod nějakou konkrétní ozónovou dírou (třeba v Austrálii apo.) ?

Myslíte že i kdyby člověk byl dlouhodoběji pod ozónovou dírou, a měl dostatek minerálů a vitamínů, že nemůže dostat rakovinu kůže? Přiznám, že jsem zatím neměl čas prostudovat to jinde hlouběji, máte-li nějaký dobrý odkaz, sem s ním.

Ptám se i z důvodu, že se říká aby člověk okolo 12h nebyl moc na slunci, spíše dopoledne nebo až dejme tomu v pozdějším odpoledni....Dříve naši prapra rodiče myslím nosili víc nějaké ochrany hlavy-klobouky, šátky, dlouhé rukávy...
Děkuji

To určitě ne, podle mého názoru jde čistě o kyseliny a bordel v těle. Pokud je tělo správně mineralizované a je tedy schopno si vytvořit ochranné zabarvení, není se čeho obávat. Naši předci sice občas něco nosili, ale zase byli na sluníčku celý den a musíte uvažovat, že to záření, které je teoreticky nebezpečné, prochází v naprosté pohodě i oděvem.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv pro 22, 2011 7:42 pm 
Offline

Registrován: čtv pro 22, 2011 7:35 pm
Příspěvky: 1
Dobrý den to co píšete o vyzařovaní mobilních telefonů je holý nesmysl,nikdy nikdo nedokázal že je škodlivý a doměnka nebo že někdo něco napsal tak ať to dokáže ale důvěryhodným podložením!!!!!!!!!!!!!!!!
Stydím se že tady někdo širí nepravdy a pokud to jsou pravdy tak ať to dokáže!!!!
Děkuji


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv pro 22, 2011 7:57 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
diakonparadais píše:
Dobrý den to co píšete o vyzařovaní mobilních telefonů je holý nesmysl,nikdy nikdo nedokázal že je škodlivý a doměnka nebo že někdo něco napsal tak ať to dokáže ale důvěryhodným podložením!!!!!!!!!!!!!!!!
Stydím se že tady někdo širí nepravdy a pokud to jsou pravdy tak ať to dokáže!!!!
Děkuji

A nebude jednodušší když dokážete svoji pravdu vy, to přeci nebude problém, když jste si tak jistý.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv pro 22, 2011 8:21 pm 
Offline

Registrován: stř srp 17, 2011 5:02 pm
Příspěvky: 124
moje zkusenost s mobily nebo jinymi el. přistroji je, že pokud se chcu dobře vyspat ,musí být v domě vypnute.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv pro 22, 2011 10:46 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
derkel píše:
moje zkusenost s mobily nebo jinymi el. přistroji je, že pokud se chcu dobře vyspat ,musí být v domě vypnute.

To máte pravdu je to nebezpečný krám do baráku i když bohužel dnes nutný, ale to ještě neznamená, že se tím musí člověk nechat zmrzačit, nebo zabít. Já hovořím s klienty mobilem minimálně 40 hodin měsíčně a to většinou na hlasitý hovor, přičemž držím mobil dost daleko od hlavy a i tak je cítit, jak mě ten krám vysává a likviduje.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát pro 23, 2011 1:33 am 
Offline

Registrován: pát črc 22, 2011 8:29 pm
Příspěvky: 627
diakonparadais píše:
Dobrý den to co píšete o vyzařovaní mobilních telefonů je holý nesmysl,nikdy nikdo nedokázal že je škodlivý a doměnka nebo že někdo něco napsal tak ať to dokáže ale důvěryhodným podložením!!!!!!!!!!!!!!!!
Stydím se že tady někdo širí nepravdy a pokud to jsou pravdy tak ať to dokáže!!!!
Děkuji

Kazde elektromagneticke zareni minimalne organizmus ohriva. Cim vyssi knitocet zareni, tim silnejsi je lokalni prohrati. Jednoduchy dukaz mate, ze Vas ohen ohreje. Tepelne zareni neni nic jineho nez elektromagneticke zareni o urcitem kmitoctu. Tak jako Vas ohreje ohen, stejne tak Vas ohreje mobilni telefon. Je to pouze otazka velikosti vyzarovane energie a kmitoctu. Mobilni telefon vyzaruje na podstatne nizsim kmitoctu nez ohen a s podstatne nizsim vykonem, takze prohrati neni tak vysoke jako od ohne, ale urcite existuje.

Otacet mobilni telefon reproduktorem od ucha neni prave rozumne. Vetsina mobilnich telefonu je vyrobena tak, aby antena vyzarovala smerem od hlavy, takze pokud telefon otocite, tak si vyzarovany vykon nasmerujete smerem do hlavy. Velice rozumne reseni je pouzivat hansfree a pro pany nenosit pri volani mobilni telefon v predni kapse kalhot. Urcite neni pravda, ze elektromagneticke vlneni zdravi neskodi. To vi vetsina radioamateru vysilajicich vetsimi vykony a take to vi obsluhy radiolokatoru a obsluhy velkych televiznich a rozhlasovych vysilacu. \":-)\" Slunecni zareni je taky z vetsi casti elektromagneticke vlneni a jak tady nekteri uvadeji, taky jim poskodilo zdravi. To ze vetsina lidi nedokaze elektromagneticke vlneni z mobilniho telefonu vnimat, je dano jejich totalni otupelosti zpusobenou spatnym stravovanim, ne tim, ze toto zareni nema na organizmus zadny vliv. Minimalne dochazi k lokalnimu ohrevu tkane. Pokud to nekdo neciti, staci mu trochu zvysit vysilany vystupni vykon a pociti to za nejakou dobu kazdy.

Podle nejnovejsi kvantovych teorii, je vsechna hmota na svete vcetne lidi v podstate jenom nejaka forma energie. Mezi temito energiemi vzdy dochazi ke vzajemnemu ovlivnovani. Proto muzete cerpat energii jak ze slunce, tak dychanim, tak premenou potravin. I mysleni neni nic jineho nez urcita forma elektromagneticke energie a v soucasne dobe uz neni problem ji zmerit. Jeden clanek o enegii potravin ma Jarda uvedeny primo na hlavni strance WEBu, vcetne hodnot ziskanych merenim teto energie. Na zaklade tohoto mereni energie muzete potraviny rozdelovat na zive a mrtve.

Hezke Vanocni svatky preje
Inzenyr


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob pro 24, 2011 10:04 pm 
Offline

Registrován: čtv zář 08, 2011 9:46 am
Příspěvky: 259
Na netu běželo video jak se pomocí zvonících mobilů dělá popcorn nebo uvaří vejce.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned pro 25, 2011 1:22 am 
Offline

Registrován: pát črc 22, 2011 8:29 pm
Příspěvky: 627
Dagmara píše:
Na netu běželo video jak se pomocí zvonících mobilů dělá popcorn nebo uvaří vejce.

To mobilem samozrejme mozne neni, to uz si nekdo skutecnost trochu pribarvil. Mobil na bilkovinu samozrejme pusobi, ale ne az tak destrukcne. Bunka se ale sklada z mnoha ruznych telisek a DNA, ktere maji podstatne mensi hmotnost nez samotna bunka a tam uz je otazka, jak velky vykon staci na destrukci techto telisek nebo poskozeni DNA. Destrukce jednotlivych telisek nebo poskozeni DNA jeste neznamena zanik cele bunky, ale zmenu jeji funkcnosti uz znamenat muze. Rakovinne bunky jsou treba bunky, kde doslo k poskozeni informace, ktera urcuje dobu zivota bunky, takze tyto bunky jsou v podstate v tele nesmrtelne a telo je neumi zlikvidovat.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned pro 25, 2011 10:13 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
inzenyr píše:
To mobilem samozrejme mozne neni, to uz si nekdo skutecnost trochu pribarvil. Mobil na bilkovinu samozrejme pusobi, ale ne az tak destrukcne. Bunka se ale sklada z mnoha ruznych telisek a DNA, ktere maji podstatne mensi hmotnost nez samotna bunka a tam uz je otazka, jak velky vykon staci na destrukci techto telisek nebo poskozeni DNA. Destrukce jednotlivych telisek nebo poskozeni DNA jeste neznamena zanik cele bunky, ale zmenu jeji funkcnosti uz znamenat muze. Rakovinne bunky jsou treba bunky, kde doslo k poskozeni informace, ktera urcuje dobu zivota bunky, takze tyto bunky jsou v podstate v tele nesmrtelne a telo je neumi zlikvidovat.

Máte plnou pravdu, vše, co se odklání od normálního života v přírodě, kde se mobilní telefony zcela určitě nevyskytují, je třeba brát jako potenciálně nebezpečné a třeba u toho mobilu to vidím jako holou skutečnost, kterou není třeba ani nijak dokazovat. Poškození informací v buňkách je vlastně ta nejnebezpečnější hra, kterou můžeme hrát. Vše co k ní vede, je ruská ruleta a je třeba se tomu ve vlastím zájmu cíleně vyhýbat.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 103 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 16 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz