Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je pát dub 19, 2024 8:03 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 14 ] 
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: pon říj 05, 2009 2:26 am 
Offline

Registrován: čtv dub 23, 2009 1:36 pm
Příspěvky: 80
Dobry den,
rada bych se zeptala na jednoho znameho (59let), zda se da nejak prirodne lecit-
s vysazenim vsech prasku na tlukot srdce atd.
stale ucpana CEVA po nalezu neakutniho prodelaneho infarktu (ne zastava srdce, pouze silna bolest)- i pote stale trpi na bolesti u srdce.

predem dekuji


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon říj 05, 2009 11:15 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
jahoda píše:
Dobry den,
rada bych se zeptala na jednoho znameho (59let), zda se da nejak prirodne lecit-
s vysazenim vsech prasku na tlukot srdce atd.
stale ucpana CEVA po nalezu neakutniho prodelaneho infarktu (ne zastava srdce, pouze silna bolest)- i pote stale trpi na bolesti u srdce.

predem dekuji

Má to sice mnoho další souvislostí, jako naředění krve, snížení tlaku a další, což je třeba průběžně sledovat, ale vyzkoušet se dá čerstvá šťáva z okurky 450 ml a cibule 50 ml. Je sice dost nechutná, ale je velice účinná a třeba tlak rovná velice rychle. Zpočátku je uvedené množství denní dávka a pokud to nebude nijak zlobit, lze ji vypít i dvojnásobek, ale je nutné sledovat veškeré hodnoty.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte říj 27, 2009 11:21 pm 
Offline

Registrován: čtv dub 23, 2009 1:36 pm
Příspěvky: 80
Jak by bylo nejlepsi zacit s klystyrama- 1litr 1x denne, kazdy den?
A kolik dnu v kuse
a za jak dlouho SP
a Malachova?
Ptam se, protoze si nejsem jista- u 50leteho muze s ucpanou cevou po infarktu- moznych komplikaci...???
A jaky uplne nejlevnejsi odstavnovac- tzv. na zkousku- byste doporucil?
diky


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř říj 28, 2009 11:36 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
jahoda píše:
Jak by bylo nejlepsi zacit s klystyrama- 1litr 1x denne, kazdy den?
A kolik dnu v kuse
a za jak dlouho SP
a Malachova?
Ptam se, protoze si nejsem jista- u 50leteho muze s ucpanou cevou po infarktu- moznych komplikaci...???
A jaky uplne nejlevnejsi odstavnovac- tzv. na zkousku- byste doporucil?
diky

Klystýry okamžitě, jednou denně ráno na lačno, co se týká doby, je vhodné aplikovat je minimálně po dobu nezbytně nutnou k odeznění zdravotních problémů, tedy dobu zatím neřešte. Šankaprakšalánu bych v tomto případě jako ideální zatím neviděl, je to docela náročné a Malachova taky až po nějaké době provádění běžných klystýrů.
Na cévy si nastudujte aplikaci sirné planiny, je to jeden z nejvhodnějších způsobů jak je pročistit a další je pravidelné užívání cibule 5 dkg denně, nebo okurkové šťávy 450 ml s cibulovou 50 ml.
Levné odšťavňovače neznám, ani nedoporučuji, tam rozhodně nemohu radit, to si budete muset nastudovat sama.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát lis 06, 2009 10:23 am 
Offline

Registrován: čtv dub 23, 2009 1:36 pm
Příspěvky: 80
souhlasite s nazorem, ze pokud se zelenina protlaci klasickym mlynkem na maso, tak je uz zcela bez enzymu???
A jak je to pak s makem??? Na cem melete Vy?
Dekuji


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát lis 06, 2009 6:57 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
jahoda píše:
souhlasite s nazorem, ze pokud se zelenina protlaci klasickym mlynkem na maso, tak je uz zcela bez enzymu???
A jak je to pak s makem??? Na cem melete Vy?
Dekuji

Tak to si teda dovolím nesouhlasit, zelenina, ovoce, případně i semínka ztrácejí enzymy pouze v případě, že je upravíte teplotou vyšší, než je 45°C, pro některé případy i 52 °C. Pokud je proženete mlýnkem na maso, žádná takováto teplota se nikde neobjevuje, alespoň doufám a pokud ano, tak teprve potom by to platilo. V opačném případě se enzymy neztrácejí a já se domnívám, že tuto teplotu tam nedocílíte. Uvědomte si, že například v odšťavňovači se zelenina rozemele na daleko jemnější drť, než v běžném mlýnku na maso a právě proto se ty šťávy vyrábějí, protože jsou plné enzymů, tak to snad vysvětluje váš dotaz. Jinak pokud melu, tak na běžném mlýnku značky Zelmer Diana.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon lis 09, 2009 1:09 pm 
Offline

Registrován: čtv dub 23, 2009 1:36 pm
Příspěvky: 80
To jsou ty informace na net-forech...
na jinych jsem zase nasla, ze v mixeru rychlyma otackama se ztraci enzymy...
A co vitaminy a mineraly- pokud je mlynek z cinu, medi ci hliniku- takove ty po babickach- stribrny a zlate barvy...? ty se nejak zasadne neztraceji prohnanim mlynkem???
Ale pokud ani odstavnovace nejsou z keramickych nozu-lisu, tak se taky nejake vitaminy ztrati, ze?
Jeste by me zajimalo, zda vite, kolik je na el.sporaku (cudlik 1-6) tech 45C??? tak do 3-ky se muze varit???
a jak se to odhadne na plynovem ci kamnech-babicka:)
Take jsem ted shanela naprosto prirodni sampon- ale kazdy ma SLS ci dalsi chemikalie...kvuli padani vlasu...je to u muzu nad 50let hormony, nebo cim??? A jak se to da vratit ci zastavit???
Vy jste takovy znaly v prirodnich vecech...nemel byste recept na vyrobu domaciho prirodniho samponu?
Mockrat Vam dekuji


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon lis 09, 2009 7:30 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
jahoda píše:
To jsou ty informace na net-forech...
na jinych jsem zase nasla, ze v mixeru rychlyma otackama se ztraci enzymy...
A co vitaminy a mineraly- pokud je mlynek z cinu, medi ci hliniku- takove ty po babickach- stribrny a zlate barvy...? ty se nejak zasadne neztraceji prohnanim mlynkem???
Ale pokud ani odstavnovace nejsou z keramickych nozu-lisu, tak se taky nejake vitaminy ztrati, ze?
Jeste by me zajimalo, zda vite, kolik je na el.sporaku (cudlik 1-6) tech 45C??? tak do 3-ky se muze varit???
a jak se to odhadne na plynovem ci kamnech-babicka:)
Take jsem ted shanela naprosto prirodni sampon- ale kazdy ma SLS ci dalsi chemikalie...kvuli padani vlasu...je to u muzu nad 50let hormony, nebo cim??? A jak se to da vratit ci zastavit???
Vy jste takovy znaly v prirodnich vecech...nemel byste recept na vyrobu domaciho prirodniho samponu?
Mockrat Vam dekuji

To s tím mixérem je pravda, vysoké otáčky skutečně enzymy ničí, ale vysoké otáčky rozhodně u běžného mlýnku na maso nedocílíte.
Minerály se skoro neztrácejí, některé vitamíny skutečně ano, ale asi bych to viděl jako relativně malé zlo, co se týká odšťavovačů, tak ty kvalitní jsou vyrobené ze špičkové nerezové oceli a ta skutečně neničí prakticky nic.
To opravdu netuším a jediná rozumná možnost, jak to zjistit, je vzít nějaký teploměr a teplotu objektivně změřit.
Můj názor je, že u muže je pleš spíše výhoda, než nevýhoda. Já osobně bych žádné větší množství vlasů nechtěl, když si představím tu údržbou tak je mi z toho rovnou špatně. Takhle to jednou za 4 týdny obzučím mašinkou a mám klid a svatý pokoj. Jinak, co se týká šamponů to si myslím, že jste vedle, protože veškerá ta chemie je kyselinotvorná, zásadité prostředky se prakticky nevyskytují. Sám jsem přírodní šampon nikdy nezkoumal, ale napadá mě, že dobrý prostředek bude vlastní urina. Pokud se pořádně vmasíruje do pokožky hlavy, tak pomocí hormonů a minerálů v ní obsažených bude fungovat velice dobře a ta cena je naprosto bezkonkurenční. Nechat nějakou dobu působit a potom opláchnout vlažnou vodou, nebo nějakým bylinným čajem. Co se týká vlasů u mužů, tam je totiž nutná velice intenzivní remineralizace, která prakticky může zastavit vypadávání vlasů, případně i zajistit jejich nový růst.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte lis 10, 2009 4:59 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte črc 21, 2009 7:32 am
Příspěvky: 480
Bydliště: Nové Město na Moravě
Jarda píše:
napadá mě, že dobrý prostředek bude vlastní urina. Pokud se pořádně vmasíruje do pokožky hlavy, tak pomocí hormonů a minerálů v ní obsažených bude fungovat velice dobře a ta cena je naprosto bezkonkurenční
Ano ano, takhle to funguje velmi dobře, mám ověřeno, takže přitakávám \":)\"


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř lis 11, 2009 1:52 am 
Offline

Registrován: ned dub 26, 2009 6:26 pm
Příspěvky: 1758
[quote="Jindra":19zhpccf][quote="Jarda":19zhpccf]napadá mě, že dobrý prostředek bude vlastní urina. Pokud se pořádně vmasíruje do pokožky hlavy, tak pomocí hormonů a minerálů v ní obsažených bude fungovat velice dobře a ta cena je naprosto bezkonkurenční[/quote:19zhpccf]Ano ano, takhle to funguje velmi dobře, mám ověřeno, takže přitakávám \":)\"[/quote:19zhpccf]

Ufff, to ma nikdy nenapadlo, ale treba vyskusat... \</div

_________________
Prehľadné, stručné a aktualizované návody fóra Zdraví-AZ


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř lis 11, 2009 12:14 pm 
Offline

Registrován: čtv dub 23, 2009 1:36 pm
Příspěvky: 80
Mne se libi i plesati muzi a problem v tom nevidim, je to opravdu praktictejsi, jak rikate, ale vykladejte to starsi generaci:)
A te intenzivni remineralizace se dosahne jen tou urinou- nebo jeste jinak- napr.vnitrne- pro rust vlasu u muzu uz vzadu s malou pleskou?
Ja jsem urinu jako sampon zkousela na sobe,
ale nechava me velice dlouhe mastici se blond vlasy hodne mastne a bylinny preliv to nezachrani...
bohuzel i v prirodnich samponech na peneni=zbaveni mastnoty, pouzivaji mimo jine Sodium Lauryl Sulfat (SLS)- coz je priserna chemikalie.
Kdyby nekdo vedel, z ceho vyrobit naprosto PRIRODNI-penici SAMPON, ktery smyje i mastnotu, tak mi prosim napiste sem nebo na theamor@ymail.com
rada bych pouzivala jen vse prirodni...
Predem dik


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř lis 11, 2009 2:42 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
jahoda píše:
Mne se libi i plesati muzi a problem v tom nevidim, je to opravdu praktictejsi, jak rikate, ale vykladejte to starsi generaci:)
A te intenzivni remineralizace se dosahne jen tou urinou- nebo jeste jinak- napr.vnitrne- pro rust vlasu u muzu uz vzadu s malou pleskou?
Ja jsem urinu jako sampon zkousela na sobe,
ale nechava me velice dlouhe mastici se blond vlasy hodne mastne a bylinny preliv to nezachrani...
bohuzel i v prirodnich samponech na peneni=zbaveni mastnoty, pouzivaji mimo jine Sodium Lauryl Sulfat (SLS)- coz je priserna chemikalie.
Kdyby nekdo vedel, z ceho vyrobit naprosto PRIRODNI-penici SAMPON, ktery smyje i mastnotu, tak mi prosim napiste sem nebo na theamor@ymail.com
rada bych pouzivala jen vse prirodni...
Predem dik

Jako základ pro remineralizaci těla, je nutné dodávat relativně velké dávky dobře vstřebatelného vápníku a hořčíku, zároveň s vitamínem D, to jsem zde již několikrát psal.
To maštění vlasů není tou urinou, to je patrně z nějaké jiné příčiny, za normálních okolností to urina nedělá, vyzkoušejte odvar z kopřivy po aplikaci uriny a uvidíte.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát čer 04, 2010 10:16 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon čer 15, 2009 3:16 pm
Příspěvky: 131
Bydliště: Středočeský kraj
Jindra píše:
Jarda píše:
napadá mě, že dobrý prostředek bude vlastní urina. Pokud se pořádně vmasíruje do pokožky hlavy, tak pomocí hormonů a minerálů v ní obsažených bude fungovat velice dobře a ta cena je naprosto bezkonkurenční
Ano ano, takhle to funguje velmi dobře, mám ověřeno, takže přitakávám \":)\"

Dobrý den,
doposud mi vždy vlasy rychle narostly, měla jsem je skoro celý život hodně dlouhé, ale teď se nějak zasekly...Dá se jejich růst obnovit ve 30 letech?
Co se týče maštění, pomůže polévat je vývarem z kopřivy? Může být sušená (v zimě) nebo jedině čerstvá?
Co pití kopřivy, pomůže na vlasy?
Předem děkuji za odpověď a přeji hezký den
Jana


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát čer 04, 2010 7:28 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
Jana píše:
Dobrý den,
doposud mi vždy vlasy rychle narostly, měla jsem je skoro celý život hodně dlouhé, ale teď se nějak zasekly...Dá se jejich růst obnovit ve 30 letech?
Co se týče maštění, pomůže polévat je vývarem z kopřivy? Může být sušená (v zimě) nebo jedině čerstvá?
Co pití kopřivy, pomůže na vlasy?
Předem děkuji za odpověď a přeji hezký den
Jana

Nejjednodušší je ta urina a kopřiva samozřejmě také funguje. Jinak je velice dobrá šťáva z řeřichy, cibule a černé ředkve, která se vtírá do vlasů. Podobně funguje vtírání rozstrouhaného křenu a spláchnout větším množstvím odvaru z kopřivy. Nicméně daleko nejdůležitější je remineralizace těla a musí se dodat ve velkém hořčík, zinek, železo, křemík a vitamín B 2.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 14 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 20 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz