Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv bře 28, 2024 5:22 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 20 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: pon pro 09, 2013 1:47 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
lienatko píše:
Dobrý deň, rada by som touto cestou poprosila niekoho o radu. V priebehu posledného pol roka som pribrala zhruba 10kg, čo mohlo byť určite ovplyvnené 6týždňovým pobytom v nemocnici bez akéhokoľvek pohybu a s užívaním veľkého množstva antidepresív a liekov na spanie. Po hospitalizácii som lieky vysadila lebo som sa po nich cítila veľmi zle a nemohla sa zaradiť do bežného života (i keď viem, že je to obrovské riziko). Toto sa udialo koncom septembra a odvtedy sa stravujem len alkalickou stravou t.j. len zelenina, v malej miere ovocie, strukoviny, sporadicky ryby. No napriek tomu som aj v priebehu týchto 3mesiacov stále priberala a priberám naďalej. Plus sa mi objavila psoriáza vo vlasoch a červené fľaky na tvári, ktoré niekedy neskutočne pália. Denne vypijem asi 2litre bylinkových čajov a asi 2litre čistej vody, no mám pocit, že zo dňa na deň som viac a viac nafúknutá ako balón. Taktiež trpím nespavosťou a chronickou únavou.
Vopred ďakujem za Vaše rady \":)\"

Obávám se, že na to jdete blbě a správně vám odpovídá člen Pavel Veselý. Dle mého názoru to chce celkově otestovat stav organizmu a na základě zjištěných deficitů začít pomalu rovnat. Asi to opravdu nespraví pouze zelenina a luštěniny, třeba pokud budete mít nízké celkové bílkoviny, tak bez cíleného a správného přísunu dobře využitelných bílkovin se moc nehytáte a u minerálů a stopových prvků je to podobné. Jednoznačně vám pomůže dodávání hořčíku, nicméně ostatní věci se bez testů odhadovat nedají.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon pro 09, 2013 5:49 pm 
Offline

Registrován: stř lis 27, 2013 6:26 pm
Příspěvky: 9
Lekar mi robil podrobne krvne testy, vsetko je v norme az na pecenove testy a zvysenu hladinu leukocytov. Nic viac mi poradit nevedel.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob pro 14, 2013 10:03 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
lienatko píše:
Lekar mi robil podrobne krvne testy, vsetko je v norme az na pecenove testy a zvysenu hladinu leukocytov. Nic viac mi poradit nevedel.

No právě, oni dělají rutinní vyšetření, což zpravidla nic neukáže, ale třeba homocystein a ranní kortizol asi nedělal, že.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon pro 16, 2013 10:20 am 
Offline

Registrován: stř lis 27, 2013 6:26 pm
Příspěvky: 9
Nie, tieto testy nerobil. Skúsim si ich vyžiadať.
ďakujem!


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob pro 21, 2013 8:59 am 
Offline

Registrován: stř čer 02, 2010 6:10 am
Příspěvky: 389
Zhoršené jaterní testy jsou známkou dlouhodobé podvýživy, to by Vám měl říct každý lékař specializující se na poruchy příjmu potravy.Řekla jste mu s čím máte problém?


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 20 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 18 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz