Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je pát dub 19, 2024 11:09 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 21 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: pon srp 04, 2014 10:55 am 
Offline

Registrován: sob pro 14, 2013 11:25 am
Příspěvky: 5
Taky jsem po půl roce odpustil od syrové stravy. A to právě kvůli pH. Měl jsem věčně kolem 8 a více. Teď jsem začal jíst domácí sýry, vajíčka, rýži, jáhly a luštěniny. Všechno to vařím a tráví mi to bezvadně. Konečně se mi dostává pH do normálu a energie mám na rozdávání. Nemyslím si, že nevařená zelenina je pro každého.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon srp 04, 2014 5:55 pm 
Offline

Registrován: pon čer 10, 2013 2:26 pm
Příspěvky: 964
milo1 píše:
tak neviem ale ak ste bez sexu tak to je zle, pretože pri sexe dochadza k transmutacii energie tela na inou, potrebnou pre zdravý život muža.

Toto je ale smyšlenka a projekce nějakých vašich tužeb a názorů, ničím neopodstatněných. Obyčejné zkoumání světa IMHo dává to poznání, že jsme bezpohlavní bytosti a plně vládneme nad svým tělem, mužským či ženským. Je fuk, jestli šoustáte dvakrát denně dvacet let (třeba v nějakém manželství nebo trvalém svazku) či jednou za týden desetkrát v úterý (znám obě možnosti). Stejně se ocitnete ve stavu, kdy jste jen a jen sám se sebou (po většinu času). A pak jste i sám se svou stravou a se svým metabolismem, žádná baba vám v tom nepomůže. A ani žádnej chlap. Ani žádné forum. O transmutaci energie (podivné sousloví) leccos vím, Vámi popisovaných věcí se to nijak zvláště netýká.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned srp 10, 2014 9:37 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
Veet píše:
Taky jsem po půl roce odpustil od syrové stravy. A to právě kvůli pH. Měl jsem věčně kolem 8 a více. Teď jsem začal jíst domácí sýry, vajíčka, rýži, jáhly a luštěniny. Všechno to vařím a tráví mi to bezvadně. Konečně se mi dostává pH do normálu a energie mám na rozdávání. Nemyslím si, že nevařená zelenina je pro každého.

Ono dost záleží na dóše daného jedince a také na ročním období, například v parném létě by se syrovou stravou neměl mít problém skoro nikdo.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv lis 20, 2014 11:28 am 
Offline

Registrován: čtv lis 20, 2014 11:16 am
Příspěvky: 3
V jedné knize o homeopatii se píše, že pravidelný přísun syntetických vitamínů, může paradoxně vyvolat stav, kdy tělo není schopno samo získávat tyto látky z přirozených potravin. Máte někdo takovou zkušenost?

Děkuji. S úctou Váš F. Piňon


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv lis 20, 2014 12:20 pm 
Offline

Registrován: ned črc 08, 2012 10:28 am
Příspěvky: 734
Francoa Piňon píše:
V jedné knize o homeopatii se píše, že pravidelný přísun syntetických vitamínů, může paradoxně vyvolat stav, kdy tělo není schopno samo získávat tyto látky z přirozených potravin. Máte někdo takovou zkušenost?

Děkuji. S úctou Váš F. Piňon

Dnes už ťažko niečomu veriť/neveriť...


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned pro 14, 2014 12:04 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
Francoa Piňon píše:
V jedné knize o homeopatii se píše, že pravidelný přísun syntetických vitamínů, může paradoxně vyvolat stav, kdy tělo není schopno samo získávat tyto látky z přirozených potravin. Máte někdo takovou zkušenost?

Děkuji. S úctou Váš F. Piňon

No nevím, ale asi jak u kterých, nicméně spíše si dovolím tvrdit, že mnoho vitamínů se ve stravě vyskytuje natolik sporadicky, že se lidé bez suplementace již prakticky neobejdou. Pochopitelně tím tělu situaci dost zlehčíte a ono se pak tolik nestará, nicméně po vysazení bude podle mě celkem rychle zase fungovat jako dříve, ale možná s nějakým drobným zádrhelem, který postupně odezní.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 21 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 24 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz