Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je úte kvě 21, 2024 6:24 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 188 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 13  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: sob říj 30, 2010 8:42 pm 
Online
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28290
Bydliště: Poděbrady
ravima píše:
Tak ty kvasinky nejspíš nějaké mám, na druhý pokus jsem měl po 30 minutách půlku slin dole na dně, půlka plavala na hladině a další den to samé.
pH jsem srazil změnou jídelníčku, poslední asi 4 dny mám ráno něco přes 6, během dne se to zvyšuje na něco přes 7, a večer zase klesá někam mezi 6 a 7.
Jídelníček vypadá takhle:
Snídaně: Zelenina 200g, Pohanka 100g, Semínka 25g, lžička kokosového tuku a koření.
Oběd a večeře: totéž co snídaně, jenom měním druh zeleniny, semínek a koření. Základ je vždycky ta pohanka.
Takže jím sice 3x denně skoro to samé, ale kupodivu snad nikdy v životě mi nic tak nechutnalo, vždycky se těším na další jídlo \":-)\".
Úplně jsem vypustil mrkvové šťávy a ovoce, hodně mi zvedaly pH. Za den vypiju kolem 3 litrů vody z kohoutku.
Včera jsem udělal kilo pickles, tak až to bude hotové, budu to přidávat do každého jídla.
Ještě mě napadlo, když jím taková ta bezvodá jídla (pohanka, semínka..), nebylo by vhodné k nim vypít trochu vody? Přecijen když se jí ovocné a zeleninové saláty tak tam je vody dost, ale takhle mám pocit, že by se to líp trávilo kdybych každé to jídlo zapil třeba malou skleničkou 150 ml vody. Co myslíte?

Jídelníček v podstatě vyhovuje a není zase potřeba toho moc měnit, syrové ovoce, nebo zelenina obsahuje velké množství živin a v této kombinaci se i dobře najíte. Pickles je ideální jídlo a kvasinky ho vyloženě nemusí. Do jídla bych určitě pití nedoporučoval, vhodné je pít opravdu až tak 30 minut po jídle a ještě ne moc. Pokud chcete trávení ještě vylepšit, tak to jídlo po cca 30 minutách zapíjejte ředěnou kyselinou chlorovodíkovou, kdy se dává na 0,5 dcl vody cca 10 kapek 3,5 %tní kyseliny chlorovodíkové.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon lis 01, 2010 12:56 am 
Offline

Registrován: úte kvě 04, 2010 10:08 am
Příspěvky: 1472
http://www.glukany.cz/reference.html

Radioprotektivní účinky glukanu beta /1,3/-D
Podmínky moderního života nám znemožňují vyhnout se zdrojům
ionizujícího a neionizujícího záření jako jsou: letecká doprava,
počítačové terminály, vysokonapěťová vedení, radioterapie, rentgen,
ultrazvuk, rutinní mamografy, UV záření a blízkost jaderných zařízení.
Výzkum, který pochází z United States Armed Forces Radiological Research
Instituce, potvrdil účinnost beta /1,3/-D glukanu jako radioprotektivního činidla.

...Na makrofágu existuje zvláštní receptor
specifický pro beta /1,3/-D glukan. Beta /1,3/-D glukan
se váže k receptoru celkově aktivujícímu makrofág. Podobný rozzlobené
chobotnici roztahuje makrofág chapadla jako ramena, fyzicky vtahující
infekční útočníky, vstřebávající a likvidující je leptavými enzymy.

Když je celkově aktivován, stává se makrofág - tak jak zkoumající
imunologové poznamenali - "arsenálem imunitní obrany"
---------
EXTRAKCE
Vzhledem k citlivosti glukanů na teplotu byl zvolen nejšetrnější způsob zpracování, při kterém jsou zachovány nejdůležitější složky vstupní suroviny – extrakce za studena. Tento technologický postup zaručuje, že se do roztoku dostanou všechny, pro organismus nejdůležitější složky, aniž by podléhaly rozkladu. Navíc výsledná tinktura je pro organismus velmi dobře přijatelná.
PROČ PRÁVĚ HLÍVA ÚSTŘIČNÁ A PREPARÁTY Z NÍ?
O hlívě ústřičné (Hiratake) toho bylo napsáno již hodně, ale rozhodně ne dost. Mělo by se o blahodárných účincích této houby života psát mnohem častěji a nohem více, aby informace o jejím významném vlivu na lidskou imunitu vešly v co nejširší povědomí. A čím se tak významně odlišuje od jiných hub? Je to především tím, že patří mezi houby dřevokazné. Nejraději roste na kmenech stromů a bere si z nich to nejcennější. Tím se do těla hlívy ústřičné dostává celá řada organických i minerálních látek, které jsou nezbytné pro život nezelených organismů. Jak si můžeme povšimnout, mezi nezelené, tedy neasimilující organismy, patří z rostlinné říše houby a celá velká živočišná říše, tedy i my – lidé. Opravdu je to tak. Vše, co hlíva ústřičná obsahuje, je lidskému organismu nanejvýš prospěšné a potřebné a navíc zastoupené v optimální míře a poměrech. Jedná se o množství důležitých proteinů, sterolů, aminokyselin, mastných kyselin, vitamínů řady B a dále vitamíny D, C, K, a řadu minerálů a stopových prvků (železo, draslík, fosfor, sodík, zinek, selen, bór, jód) a především beta-1,3-D glukany. Tyto všechny látky ve společné harmonii mohou vzpružit vlastní imunitu lidského organismu a stimulovat regeneraci buněk. Beta-glukany se ve vědeckém moderním světě začínají skloňovat ve všech pádech. Důležité je však zdůraznit, že samotné beta-glukany nejeví tak výraznou prospěšnost lidskému organismu jako ve spojení s ostatními extraktivními látkami z hlívy ústřičné. Tato optimální harmonická kombinace látek dokáže přímo stimulovat vlastní obranyschopnost organismu a regeneraci buněk natolik, že se začínají vytrácet příčiny mnohých, klasickými metodami i těžko léčitelných chorob a nastartovávají se komplexní regenerační procesy nejdůležitějších buněk organismu. Jakým způsobem však do lidského těla dostat potřebné množství těchto látek, když houby- jak známo, a hlíva ústřičná není výjimkou – jen nerady pouští ze sebe cokoliv do okolí? A navíc tepelnou úpravou v kuchyni se ty nejcennější látky rozkládají. Existuje jediná cesta, aby hlíva dobrovolně odevzdala pro nás to nejcennější, co v ní je. Tou metodou je řízená extrakce. Tímto důmyslným a přitom šetrným postupem se stanou všechny nejdůležitější látky pro lidský organismus velmi snadno dostupné a tudíž účinné. Zde spatřujeme ohromný rozdíl oproti metodám, které preferují výrobu potravních doplňků a léčiv ze sušené hlívy, nebo dokonce z jiných zdrojů, než je hlíva ústřičná.
Nejúčinnější preparáty z hlívy ústřičné jsou takové, které jsou připravovány řízenou extrakcí do roztoku. Tento roztok je vhodné užívat ředěný vodou nebo se suší a přidává do tablet.

GLUCAMEDIC KOMPLEX - extrakt
780kč...vydrží cca 1 flaštička na 3 měsíce....
http://www.glukany.cz/vyrobky.html


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon lis 01, 2010 8:52 am 
Online
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28290
Bydliště: Poděbrady
muflon píše:
http://www.glukany.cz/reference.html

Radioprotektivní účinky glukanu beta /1,3/-D
Podmínky moderního života nám znemožňují vyhnout se zdrojům
ionizujícího a neionizujícího záření jako jsou: letecká doprava,
počítačové terminály, vysokonapěťová vedení, radioterapie, rentgen,
ultrazvuk, rutinní mamografy, UV záření a blízkost jaderných zařízení.
Výzkum, který pochází z United States Armed Forces Radiological Research
Instituce, potvrdil účinnost beta /1,3/-D glukanu jako radioprotektivního činidla.

...Na makrofágu existuje zvláštní receptor
specifický pro beta /1,3/-D glukan. Beta /1,3/-D glukan
se váže k receptoru celkově aktivujícímu makrofág. Podobný rozzlobené
chobotnici roztahuje makrofág chapadla jako ramena, fyzicky vtahující
infekční útočníky, vstřebávající a likvidující je leptavými enzymy.

Když je celkově aktivován, stává se makrofág - tak jak zkoumající
imunologové poznamenali - "arsenálem imunitní obrany"
---------
EXTRAKCE
Vzhledem k citlivosti glukanů na teplotu byl zvolen nejšetrnější způsob zpracování, při kterém jsou zachovány nejdůležitější složky vstupní suroviny – extrakce za studena. Tento technologický postup zaručuje, že se do roztoku dostanou všechny, pro organismus nejdůležitější složky, aniž by podléhaly rozkladu. Navíc výsledná tinktura je pro organismus velmi dobře přijatelná.
PROČ PRÁVĚ HLÍVA ÚSTŘIČNÁ A PREPARÁTY Z NÍ?
O hlívě ústřičné (Hiratake) toho bylo napsáno již hodně, ale rozhodně ne dost. Mělo by se o blahodárných účincích této houby života psát mnohem častěji a nohem více, aby informace o jejím významném vlivu na lidskou imunitu vešly v co nejširší povědomí. A čím se tak významně odlišuje od jiných hub? Je to především tím, že patří mezi houby dřevokazné. Nejraději roste na kmenech stromů a bere si z nich to nejcennější. Tím se do těla hlívy ústřičné dostává celá řada organických i minerálních látek, které jsou nezbytné pro život nezelených organismů. Jak si můžeme povšimnout, mezi nezelené, tedy neasimilující organismy, patří z rostlinné říše houby a celá velká živočišná říše, tedy i my – lidé. Opravdu je to tak. Vše, co hlíva ústřičná obsahuje, je lidskému organismu nanejvýš prospěšné a potřebné a navíc zastoupené v optimální míře a poměrech. Jedná se o množství důležitých proteinů, sterolů, aminokyselin, mastných kyselin, vitamínů řady B a dále vitamíny D, C, K, a řadu minerálů a stopových prvků (železo, draslík, fosfor, sodík, zinek, selen, bór, jód) a především beta-1,3-D glukany. Tyto všechny látky ve společné harmonii mohou vzpružit vlastní imunitu lidského organismu a stimulovat regeneraci buněk. Beta-glukany se ve vědeckém moderním světě začínají skloňovat ve všech pádech. Důležité je však zdůraznit, že samotné beta-glukany nejeví tak výraznou prospěšnost lidskému organismu jako ve spojení s ostatními extraktivními látkami z hlívy ústřičné. Tato optimální harmonická kombinace látek dokáže přímo stimulovat vlastní obranyschopnost organismu a regeneraci buněk natolik, že se začínají vytrácet příčiny mnohých, klasickými metodami i těžko léčitelných chorob a nastartovávají se komplexní regenerační procesy nejdůležitějších buněk organismu. Jakým způsobem však do lidského těla dostat potřebné množství těchto látek, když houby- jak známo, a hlíva ústřičná není výjimkou – jen nerady pouští ze sebe cokoliv do okolí? A navíc tepelnou úpravou v kuchyni se ty nejcennější látky rozkládají. Existuje jediná cesta, aby hlíva dobrovolně odevzdala pro nás to nejcennější, co v ní je. Tou metodou je řízená extrakce. Tímto důmyslným a přitom šetrným postupem se stanou všechny nejdůležitější látky pro lidský organismus velmi snadno dostupné a tudíž účinné. Zde spatřujeme ohromný rozdíl oproti metodám, které preferují výrobu potravních doplňků a léčiv ze sušené hlívy, nebo dokonce z jiných zdrojů, než je hlíva ústřičná.
Nejúčinnější preparáty z hlívy ústřičné jsou takové, které jsou připravovány řízenou extrakcí do roztoku. Tento roztok je vhodné užívat ředěný vodou nebo se suší a přidává do tablet.

GLUCAMEDIC KOMPLEX - extrakt
780kč...vydrží cca 1 flaštička na 3 měsíce....
http://www.glukany.cz/vyrobky.html

Aktivace makrofágů je velice účinné řešení zdravotních problémů a především u těch takzvaně vážných onemocnění je velice potřebná. Aktivovat je lze vícero postupy a mimo ten zde uvedený, je velice dobrý třeba kozinec blanitý, buď jako čaj, nebo se dá rozmixovat a přidávat jako prášek do jídel.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Kakao- otázky
PříspěvekNapsal: pon lis 01, 2010 3:55 pm 
Offline

Registrován: úte kvě 04, 2010 10:08 am
Příspěvky: 1472
Dotaz:

Je opravdu velký rozdíl mezi praženým a nepraženým kakaem?
(cenový je určitě...ale přemejšlel sem abych se finančně nezruinoval když nám tak chutná a dáváme
každý den hodně do ořechochového mléka....

Co míchat půl napůl kvalitní pražené s ještě kvalitnějším nepraženým...?
Bylo by v takovém případě lepší dávat kakaa méně....protože to pražení nejen že znehodnotí spoustu živin, ale mám obavy že reziduálně zanechá i nějaké látky "pošramocené" hlavně tuky...a tak se stává spíš škodlivým než užitečným pro zdraví....proto se nejspíš taky odtučňuje pražené kakao....(??)

Proč se ptám: Já bych pražené raděj nekupoval, ale byla akce na kvalitní bio fair trade kakao....tak sem ho vzal...píšou tam že na 100g je 20g Fett(tuky).....

Mám to věnovat příbuzným na pečení nebo se to dá zkonzumovat bez rizika pro zdraví...?

PS: Co je pravdy na "pověře"(?) že jemně namletý prášek kakaa zanaší jemné "síto" (asi ledvin či spíš jater?) v těle...? \":?:\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kakao- otázky
PříspěvekNapsal: pon lis 01, 2010 7:59 pm 
Online
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28290
Bydliště: Poděbrady
muflon píše:
Dotaz:

Je opravdu velký rozdíl mezi praženým a nepraženým kakaem?
(cenový je určitě...ale přemejšlel sem abych se finančně nezruinoval když nám tak chutná a dáváme
každý den hodně do ořechochového mléka....

Co míchat půl napůl kvalitní pražené s ještě kvalitnějším nepraženým...?
Bylo by v takovém případě lepší dávat kakaa méně....protože to pražení nejen že znehodnotí spoustu živin, ale mám obavy že reziduálně zanechá i nějaké látky "pošramocené" hlavně tuky...a tak se stává spíš škodlivým než užitečným pro zdraví....proto se nejspíš taky odtučňuje pražené kakao....(??)

Proč se ptám: Já bych pražené raděj nekupoval, ale byla akce na kvalitní bio fair trade kakao....tak sem ho vzal...píšou tam že na 100g je 20g Fett(tuky).....

Mám to věnovat příbuzným na pečení nebo se to dá zkonzumovat bez rizika pro zdraví...?

PS: Co je pravdy na "pověře"(?) že jemně namletý prášek kakaa zanaší jemné "síto" (asi ledvin či spíš jater?) v těle...? \":?:\"

Tak pražené kakao určitě nijak zdravé není, ale pokud půjde o krátkodobou konzumaci, tak bych to asi neřešil a prostě ho snědl. Určitě existuje mnoho daleko nezdravějších potravin, které jste dříve jedl a kakao není ani základní potravina, jde pouze o pochutinu, čili zase tolik vás to nezamoří. Dlouhodobá konzumace, to je už něco jiného, pak se zalepují stěny buněk, což určitě dobré není.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kakao- otázky
PříspěvekNapsal: pon lis 01, 2010 8:19 pm 
Offline

Registrován: úte kvě 04, 2010 10:08 am
Příspěvky: 1472
Jarda píše:
...Dlouhodobá konzumace, to je už něco jiného, pak se zalepují stěny buněk, což určitě dobré není.

A nepražené kakao dlouhodobě denně nevadí? Dáváme denně cca 1pol.lž. na 1osobu...máme raději snížit na cca 1č.lž. na osobu, nebo klidně nechat tu 1pol.lž. ale třeba jen 2-3x týdně a ne denně...?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kakao- otázky
PříspěvekNapsal: pon lis 01, 2010 9:25 pm 
Online
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28290
Bydliště: Poděbrady
muflon píše:
A nepražené kakao dlouhodobě denně nevadí? Dáváme denně cca 1pol.lž. na 1osobu...máme raději snížit na cca 1č.lž. na osobu, nebo klidně nechat tu 1pol.lž. ale třeba jen 2-3x týdně a ne denně...?

Ne, to určitě ničemu nevadí, je to neupravená potravina s vysokou využitelností a mimořádnou nutriční hodnotou, které můžete sníst dle chuti, nebo spíše dle finančních možností, vzhledem k ceně.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon lis 01, 2010 10:21 pm 
Offline

Registrován: úte kvě 04, 2010 10:08 am
Příspěvky: 1472
Stupeň poškození kolagenu potravní chemií a jaterní nedostatečností si sami můžete ověřit jednoduchým testem trestných bodů:

TEST:

1) Když na hřbetu ruky (3-4 cm za prsteníkem) uchopíte kožní řasu dvěma prsty a snadno povytáhnete.

2) Je-li kožní řasa sevřená mezi prsty příliš tenká (pod 2 mm).

3) Je-li zřetelné jemné rýhování mikrovrásek na pokožce vytažené v předchozím bodě.

4) Vrací-li se pokožka po povolení sevření déle než za 0,3 vteřiny, tedy ne dost rychle (za každou vteřinu návratu další trestný bod).

5) Tlačíte-li prstem pokožku pomalým pohybem po hřbetu ruky a ona se spíše nechá vrásnit, než aby se pod něj pružně podsouvala.

6) Cítíte-li při předchozím pohybu tuhost pokožky.

7) Když se opřete dlaní o zeď a na hřbetu ruky se tvoří výrazné faldy a vrásy.

článek pokračuje zde:
http://www.dedekkorenar.cz/obludy/pozna ... rinum.html


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte lis 02, 2010 7:57 am 
Online
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28290
Bydliště: Poděbrady
muflon píše:
Stupeň poškození kolagenu potravní chemií a jaterní nedostatečností si sami můžete ověřit jednoduchým testem trestných bodů:

TEST:

1) Když na hřbetu ruky (3-4 cm za prsteníkem) uchopíte kožní řasu dvěma prsty a snadno povytáhnete.

2) Je-li kožní řasa sevřená mezi prsty příliš tenká (pod 2 mm).

3) Je-li zřetelné jemné rýhování mikrovrásek na pokožce vytažené v předchozím bodě.

4) Vrací-li se pokožka po povolení sevření déle než za 0,3 vteřiny, tedy ne dost rychle (za každou vteřinu návratu další trestný bod).

5) Tlačíte-li prstem pokožku pomalým pohybem po hřbetu ruky a ona se spíše nechá vrásnit, než aby se pod něj pružně podsouvala.

6) Cítíte-li při předchozím pohybu tuhost pokožky.

7) Když se opřete dlaní o zeď a na hřbetu ruky se tvoří výrazné faldy a vrásy.

článek pokračuje zde:
http://www.dedekkorenar.cz/obludy/pozna ... rinum.html

Dědek je fakt fiškus a některé jeho rady jsou obdivuhodné.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte lis 02, 2010 9:38 am 
Offline

Registrován: úte kvě 04, 2010 10:08 am
Příspěvky: 1472
Názory dědka kořenáře na šťávu ze stromu Noni, taky na Aloi, a jejich možné "vedlejší účinky",
dále na gemmoterapii (léčba pupeny), na BIONFORMAČNÍ přípravky atd.....:
(jsem docela šokovanej \":shock:\" , ale je dobře znát víc úhlů pohledu a zamyslet se přímo hlavou pokud možno \":o\" ... )
viz zde:
http://www.dedekkorenar.cz/diskuze/tema/704.html#7622


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte lis 02, 2010 9:34 pm 
Online
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28290
Bydliště: Poděbrady
muflon píše:
Názory dědka kořenáře na šťávu ze stromu Noni, taky na Aloi, a jejich možné "vedlejší účinky",
dále na gemmoterapii (léčba pupeny), na BIONFORMAČNÍ přípravky atd.....:
(jsem docela šokovanej \":shock:\" , ale je dobře znát víc úhlů pohledu a zamyslet se přímo hlavou pokud možno \":o\" ... )
viz zde:
http://www.dedekkorenar.cz/diskuze/tema/704.html#7622

Dědek má na některé věci sice svérázné, ale řekl bych správné názory, já tyto věci také lidem nedoporučuji i když z jiného důvodu, ale to je jedno, prostě je také odmítám i když důvodem je zásah lidského faktoru a mohutná reklama, což je vždy podezřelé.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob lis 20, 2010 12:40 pm 
Offline

Registrován: úte zář 21, 2010 5:14 pm
Příspěvky: 71
Bydliště: Zlín
Jarda píše:
To v tom máte bordel, celozrnné pečivo, celozrnné těstoviny, kuřecí maso a ryby, rozhodně nejsou zdravé potraviny. O tom, co řešíte, jsou celé tyto stránky a znovu je opisovat asi nebudu. Rozhodně nejím celé dny, jím nejvýše 3x denně, většinou méně a je to většinou ráno ovoce s ořechy a dále zelenina a nějaké ořechy, či luštěniny. Jím tedy maximálně jednoduše, jako naši předci a stravu mám proto abych žil, rozhodně nežiji proto, abych žral. Pokud si to takto zdůvodníte, je i syrová brambora 3x denně vždy dobré a chutné jídlo, ale pro vás to asi bude o tom samém.

Proč nedoporučujete jíst celozrnné pečivo?Z bílé mouky to jsem snad pochopil,ale celozrnné?
Ptal jsem se u nás v pečivu na výrobky z celozr.mouky a bylo mi nabídnuto-slunečnicový a dýňový chléb,sezamová a grahamová houska a celozr.rohlík.Pokud je to pro tělo nevhodné tak co potom jíst?
Děkuji.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob lis 20, 2010 1:36 pm 
Online
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28290
Bydliště: Poděbrady
zdenin píše:
Proč nedoporučujete jíst celozrnné pečivo?Z bílé mouky to jsem snad pochopil,ale celozrnné?
Ptal jsem se u nás v pečivu na výrobky z celozr.mouky a bylo mi nabídnuto-slunečnicový a dýňový chléb,sezamová a grahamová houska a celozr.rohlík.Pokud je to pro tělo nevhodné tak co potom jíst?
Děkuji.

Obsahuje lepek, jeho hlavními složkami jsou glutein a Iliadin, latinsky gluten a do češtiny je to přeloženo klíh. Pokud se vám zdá klíh dobrý pro vaše střeva, tak ho používejte, ale pak se nedivte, že máte zdravotní potíže od zaneseného střeva. Jíst pouze to v čem není klíh obsažen a ten bohužel obsahuje téměř jakýkoliv běžný moučný výrobek. Z tohoto pohledu vyhovuje pohanka, amarant, jáhly, quinoa a okrajově kukuřice, samozřejmě také mouky a výrobky z těchto plodin.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: kloubní preparáty
PříspěvekNapsal: pon pro 27, 2010 9:19 am 
Offline

Registrován: stř čer 02, 2010 6:10 am
Příspěvky: 389
Zdravim!
Dostal jsem od ježíška nějaké kloubní preparáty,členové rodiny si myslí že to jako sportovec potřebuji \":lol:\" Obsahuje to glukosamin,chondroitin a msm.Myslíte že má smysl to brát a v jakých asi tak dávkách?Píšou 2 tbl. denně dlouhodobě.Po tom co jsem zjistil co dokáže s klouby vit.C a sirná patlanina těmto věcem moc nevěřím,ale když už jsem to dostal tak proč si nepřilepšit(hlavně si neublížit-necpat do sebe bordel).Díky!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: kloubní preparáty
PříspěvekNapsal: pon pro 27, 2010 1:51 pm 
Online
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28290
Bydliště: Poděbrady
Pavel Veselý píše:
Zdravim!
Dostal jsem od ježíška nějaké kloubní preparáty,členové rodiny si myslí že to jako sportovec potřebuji \":lol:\" Obsahuje to glukosamin,chondroitin a msm.Myslíte že má smysl to brát a v jakých asi tak dávkách?Píšou 2 tbl. denně dlouhodobě.Po tom co jsem zjistil co dokáže s klouby vit.C a sirná patlanina těmto věcem moc nevěřím,ale když už jsem to dostal tak proč si nepřilepšit(hlavně si neublížit-necpat do sebe bordel).Díky!

Pokud je máte zadarmo, tak bych je využíval, ale vyhazovat za to ty nekřesťanské peníze v tom nevidím žádnou logiku, na to je výsledný efekt velice chabý. Dávkování volte tak, ať užívání rozložíte do dlouhé doby, tím využijete více látek a méně se zamoříte.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 188 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 13  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 50 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz