Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je stř kvě 22, 2024 1:23 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 184 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 13  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Odstranění nesmělosti
PříspěvekNapsal: pon zář 23, 2013 8:23 am 
Offline

Registrován: stř srp 28, 2013 9:19 pm
Příspěvky: 93
Jantar píše:
je to placebo. to že to funguje je jen v tvé hlavě. já nepoužival krizovku ale kombinaci 7 esencí, které měly vyřešit moji problematickou povahu čti sociální fobii. Budu se muset smířit s tím že umřu sám v 95 letech nejen jako panic ale i jako člověk, který nikdy nelíbal holku. Nikdo si nevšimne až umřu protože rodinní příslušníci už budou dávno mrtví a nebude vůbec nikdo kdo by si toho všiml. Možná sousedi po roce až uvidí jak dům a zahrada chátrá.

Já jsem ti říkala že jsi taková osobnost ......na to žádná zdravá vyživa nepomůže ani žádné preparáty .......sám to vidíš .
Nemusíš se bát , čím budeš starší , tím bude kolem tebe víc osamělých žen , s věkem stoupá množství žen , které nemají partnera. Já jsem třeba ve 35 letech s dvouma dětma po rozvodu měla minimální šanci najít další vážný vztah, kolem mě byl obrovský dav stejně postižených žen nebo ještě neprovdaných .
Takže si tě nějaká sama najde a bude ráda, že má hodnýho slušnýho chlapa .

Ty potřebuješ nutně psychoterapii, sežen si dobré skupiny, tam se objevují lidi jako ty a můžete si o problému povídat a naučit se zvládat určité situace -trénovat to.
Nebo by ti taky moc pomohlo začít dělat dobrovolnictví .....někde pomáhat, charitu , útulky ........tím přestaneš tak křečovitě sledovat sebe , odpoutáš se od sebe a budeš si trénovat soc.situace. Nebo začni doučovat děti, lidi , holky, jsi chytrej , tím se taky dostaneš mezi lidi a budeš trénovat.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Odstranění nesmělosti
PříspěvekNapsal: pon zář 23, 2013 11:10 am 
Offline

Registrován: čtv kvě 16, 2013 9:59 pm
Příspěvky: 183
nemyslím že bych měl už genech daný že pokaždé když jdu strčit jizdenku do automatu tak jediný co mě napadne je: "nepodaří se ti to. netrefíš se tam, bude se ti klepat ruka, lidi se na tebe dívají, budeš vypadat jako blb, divá se na tebe, jestli se netrefíš uvidí to, automat určitě nebude fungovat" I když sem to dělal 100x a pokaždé sem se trefil stejně až tam půjdu na 101 zase mě to napadne.

mimochodem mýlíš se. s rostoucím věkem nezadaných žen rapidně ubývá. Nezadaná nad 25 je dnes už prakticky neexistující tvor.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Odstranění nesmělosti
PříspěvekNapsal: pon zář 23, 2013 12:06 pm 
Offline

Registrován: stř srp 28, 2013 9:19 pm
Příspěvky: 93
Jantar píše:
nemyslím že bych měl už genech daný že pokaždé když jdu strčit jizdenku do automatu tak jediný co mě napadne je: "nepodaří se ti to. netrefíš se tam, bude se ti klepat ruka, lidi se na tebe dívají, budeš vypadat jako blb, divá se na tebe, jestli se netrefíš uvidí to, automat určitě nebude fungovat" I když sem to dělal 100x a pokaždé sem se trefil stejně až tam půjdu na 101 zase mě to napadne.

mimochodem mýlíš se. s rostoucím věkem nezadaných žen rapidně ubývá. Nezadaná nad 25 je dnes už prakticky neexistující tvor.

Ano máš to v genech , jako já to mám v genech , i moje sestra ......extrémní nesmělost .
Já jsem ještě ve 32 letech , kdy jsem měla dvě děti, se bála jezdit busem z Benešova do Vlašimi ( do práce ) , protože jsem měla strach, že se lidi na mě dívají a smějou se mi. To je skutečně zaujatost sama sebou a je to vrozená osobnost . Mí rodiče jsou taky neprůbojní a to, co jiní umí sami od sebe a neřeší to, se museli učit celý život. Můj otec nakonec přednášel na vysoké škole.
A je možné, že holky kolem 25 let jsou zadané,ale po 30 - tce se to prudce mění a polovina z nich je rozvedená .
Dál je to horší a horší, pokud jde o volného muže a na 60 letého dědečka stojí hodně dlouhá fronta nezadaných babiček, který se cítí samy .


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Odstranění nesmělosti
PříspěvekNapsal: pon zář 23, 2013 12:31 pm 
Offline

Registrován: čtv kvě 16, 2013 9:59 pm
Příspěvky: 183
Sociální fobie je nevyléčitelná nemoc a je potřeba se prostě smířit s tím, že vesmír to tak chtěl abych byl navždý sám.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Odstranění nesmělosti
PříspěvekNapsal: pon zář 23, 2013 1:23 pm 
Offline

Registrován: stř led 25, 2012 12:19 am
Příspěvky: 296
Jantar píše:
Sociální fobie je nevyléčitelná nemoc a je potřeba se prostě smířit s tím, že vesmír to tak chtěl abych byl navždý sám.

Zmeň si ten program,pretože tak,ako si to napísal sa v tom len utvrdzuješ.Nepriťahuj si túto nemoc.Všetko sa dá zmeniť.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Odstranění nesmělosti
PříspěvekNapsal: pon zář 23, 2013 1:27 pm 
Offline

Registrován: čtv kvě 16, 2013 9:59 pm
Příspěvky: 183
už sem byl na RUŠ, EFT i bachovkách. a pořád su ten exot. i když úplně nulové výsledky to nemělo. Třeba EFT mě zbavilo hrůzy ze zpěvu. a RUŠ mě zbavila hrůzy z toho že kdybyc měl nějakou holku tak bych se bál jít k ní domů kde jsou její rodiče. Ted už bych se toho vůbec nebál. Ale bachovky vůbec nic. Myslím, že nefungují. A to sem si vzal schválně 2 lahvičky. A to mi míchala speciálně vyškolená terapeutka, která má na to X diplomů a byla to studovat i v anglii.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Odstranění nesmělosti
PříspěvekNapsal: pon zář 23, 2013 2:04 pm 
Offline

Registrován: pon čer 10, 2013 2:26 pm
Příspěvky: 964
Jantar píše:
nemyslím že bych měl už genech daný že pokaždé když jdu strčit jizdenku do automatu tak jediný co mě napadne je: "nepodaří se ti to. netrefíš se tam, bude se ti klepat ruka, lidi se na tebe dívají, budeš vypadat jako blb, divá se na tebe, jestli se netrefíš uvidí to, automat určitě nebude fungovat" I když sem to dělal 100x a pokaždé sem se trefil stejně až tam půjdu na 101 zase mě to napadne.

mimochodem mýlíš se. s rostoucím věkem nezadaných žen rapidně ubývá. Nezadaná nad 25 je dnes už prakticky neexistující tvor.

Mimochodem se mýlíš ty. S rostoucím věkem je volných, nezadaných, rozvedených, rozešlých, svobodných a hledajících čímdáltímvíc. Asi takto - čistě statisticky vzato je zadaných a ve vztahu spokojených lidí méně než 30% populace. Ostatní jsou v podstatě volní a dostupní. Během jednoho týdne můžeš mít v emailech a na telefonu, dejme tomu, deset prima lidí, se kterými si dáš příští týden rande. Jistě z toho zbyde přinejmenším přátelství, třeba i nadosmrti.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Odstranění nesmělosti
PříspěvekNapsal: pon zář 23, 2013 2:43 pm 
Offline

Registrován: úte úno 23, 2010 8:42 pm
Příspěvky: 147
Tak to je fór dne!!!! Že nejsou baby, jo?!
Čím budeš starší, tím víc si budeš moci vybírat!!!
Naopak čím starší ženská, tím více má problém sehnat mužského. A kdybyste chtěl lovit mezi zralými ženami, tak je můžete přehazovat vidlema......Jo, a co teprve čerstvé důchodkyně:)))) Zeptejte s nějakého čerstvého důchodce - muže - rozvedeného nebo nejlépe vdovce - jaké jsou ně pořádány doslova HONY:)))


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Odstranění nesmělosti
PříspěvekNapsal: pon zář 23, 2013 2:44 pm 
Offline

Registrován: úte úno 23, 2010 8:42 pm
Příspěvky: 147
Z fleku Vám vyjmenuji 100 ženských kolem mě, kterým je 25 a více a jsou nezadané.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Odstranění nesmělosti
PříspěvekNapsal: pon zář 23, 2013 2:51 pm 
Offline

Registrován: čtv kvě 16, 2013 9:59 pm
Příspěvky: 183
Co vím tak všechny spolužačky ze základky už jsou dávny vdané a mají x dětí.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Odstranění nesmělosti
PříspěvekNapsal: pon zář 23, 2013 3:41 pm 
Offline

Registrován: ned lis 07, 2010 11:01 pm
Příspěvky: 29
ach jaaaaaaj.

Kedysi som mal hrozny problem kohokolvek oslovit, stranil som sa kontatku novych ludi.

Po istom momente som si povedal ze dost. Niekde som cital a doteraz to mam zapisane v hlave " ak chces nieco co si doteraz nemal, musis robit veci, ktore si doteraz nerobil".

Cize sa pekne postavim zo stolicky, prec z nerealneho sveta a idem napr na ulicu a oslovujem ludi. A kupodivu mi vsetci s usmevom odpovedaju a su radi ze ich niekto oslovil. Lebo dnes je tak RETARDOVANA doba, ze si kazdy povie svoje len cez net. Potom vidim kysle tvare na zastavke. Ale ked sa k tym ludom clovek prihovori tak vidi tu radost, ze mozu komunikovat.

Cize ako urobit zo introverta realne fungujuceho cloveka? Znicit svoju zonu komfortu a zacat sa s ludmi bavit osobne. Na zaciatku ich staci oslovovat na ulici s trivialnou otazkou " neviete kolko je hodin? alebo kde je posta? alebo kde by som si dal dobru kavu?...

Ked prekonas prvotny ostych skus nejakej zene povedat " ahoj, nerobim to casto ale si zena ktora sa mi paci, nechces sa zoznamit?...

Tot odomna vsetko:)
Skuste nad tym rozmyslat


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Odstranění nesmělosti
PříspěvekNapsal: pon zář 23, 2013 3:49 pm 
Offline

Registrován: čtv kvě 16, 2013 9:59 pm
Příspěvky: 183
positive_sun píše:
ahoj, nerobim to casto ale si zena ktora sa mi paci, nechces sa zoznamit?...

ale až zjistí mou povahu brzy uteče. dnes chtějí všechny někoho kdo je bude neustále rozesmívat nějakýma vtipnýma hláškama. A kdo to neumí nemá vůbec žádnou šanci oženit se.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Odstranění nesmělosti
PříspěvekNapsal: pon zář 23, 2013 4:34 pm 
Offline

Registrován: stř črc 17, 2013 9:30 pm
Příspěvky: 43
Jantar píše:
ale až zjistí mou povahu brzy uteče. dnes chtějí všechny někoho kdo je bude neustále rozesmívat nějakýma vtipnýma hláškama. A kdo to neumí nemá vůbec žádnou šanci oženit se.

Poznam kopec zien po 30-ke, ktore by brali muza aj bez zmyslu pre humor!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Odstranění nesmělosti
PříspěvekNapsal: pon zář 23, 2013 5:02 pm 
Offline

Registrován: pon čer 10, 2013 2:26 pm
Příspěvky: 964
Jantar píše:
Co vím tak všechny spolužačky ze základky už jsou dávny vdané a mají x dětí.

Co vím já, tak většina spolužaček je už rozvedených a jsou sakra osamělé. Nu, a baba s dětmi je dar z nebes. Rovnou získáš funkční rodinu. A rozvedený člověk středního věku už ví, co je důležité a co ne, je tolerantní (většinou) a jinak bere tvou údajnou "divnou povahu".


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Odstranění nesmělosti
PříspěvekNapsal: pon zář 23, 2013 5:05 pm 
Offline

Registrován: stř črc 17, 2013 9:30 pm
Příspěvky: 43
martina72 píše:
Co vím já, tak většina spolužaček je už rozvedených a jsou sakra osamělé. Nu, a baba s dětmi je dar z nebes. Rovnou získáš funkční rodinu.

Presne tak \":-)\". je to vek, kedy sa tie manzelstva bohuzial jedno po druhom rucaju. Len tak pre zaujimavost si skus zistit, kolke z tych skvelych vydatych spoluziacok su uz rozvedene. Pride mi, ze si chlapik, ktory stoji nad rybnikom plnym zdravich zdatnych rybiek, ale zalamuje rukami, ze ryby nie su. Sak zdvihni tu udicu!


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 184 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 13  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 54 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz