Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je úte dub 30, 2024 9:06 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 184 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 13  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Odstranění nesmělosti
PříspěvekNapsal: stř říj 02, 2013 10:07 pm 
Offline

Registrován: čtv kvě 16, 2013 9:59 pm
Příspěvky: 183
Udělal sem další pokrok. Je to něco neuvěřitelného. Najednou z ničeho nic chci dětátko. Moje vlastní. Chci se s ním mazlit chci ho objímat. Chci mu říkat jak ho mám rád. Chci mu dávat pusu na dobru noc. Chci si s ním hrát. Byl bych skvělý a milující táta. A to je obrovská změna, protože ještě před pár dny bylo něco takového nepředstavitelné. Sám sem se cítil jako dítě.

vím že tomu asi nebudete věřit protože toto je změna docela nepochopitelná. A vymyká se běžnému chápání. Nicméně tak to je.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Odstranění nesmělosti
PříspěvekNapsal: stř říj 02, 2013 11:37 pm 
Offline

Registrován: úte črc 23, 2013 1:52 pm
Příspěvky: 22
Markétuše píše:
Ty jsi schizoid, nebo Asperger a tihle lidi mají velké komunity o které se stará řada psychologů, hledají jim práci, vztahy , pomáhají jim žít .
Jezdí spolu na výlety , na dovolené, na hory .

Takže kvůli tomu, že do skoly s mojí dcerou chodí kluk s Aspergerem musím vyjadřit svuj nesouhlas. Žadny "velké komunity" nejsou, aspoň ne u Aspergera. Pro mnohé lidí je to stále novum a dokonce v případě toho kluka samotným rodičům trvalo párměsiců až uznali, že je nějaký problem a že je co řešit. A taky hledaní pomoci nevypadalo jako že přes maslo...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Odstranění nesmělosti
PříspěvekNapsal: čtv říj 03, 2013 9:25 am 
Offline

Registrován: stř srp 28, 2013 9:19 pm
Příspěvky: 93
slobodan píše:
Takže kvůli tomu, že do skoly s mojí dcerou chodí kluk s Aspergerem musím vyjadřit svuj nesouhlas. Žadny "velké komunity" nejsou, aspoň ne u Aspergera. Pro mnohé lidí je to stále novum a dokonce v případě toho kluka samotným rodičům trvalo párměsiců až uznali, že je nějaký problem a že je co řešit. A taky hledaní pomoci nevypadalo jako že přes maslo...

Samozřejmě že jsou, v mojí rodině je šest Aspergerů a dcera se léčí jako Aspík už 8 let.
Schází se s dětma , chodí na terapeutické skupiny, jezdí s nimi na tábory , na hory ......je jí 24 let.
Dnes je hodně organizací, které se o ně starají, hlavně v Praze jsou kvalitní. Proto taky řada Aspergerů jezdí do Prahy .
Jinak je možné najít si skupiny na Facebooku, poraď to kamarádovi a tam získá kámoše i informace.

Ovšem pokud jsi ze Slovenska, jak mi přijde tvůj nick , tak tam je ta péče skutečně tragická , to si maminky dětí hodně stěžují .
Proto řada AS chodí na české weby a povídají si lidmi a předávají si informace .
Pokud je kamarád mladý , i tak může na Face a tam si povídat s lidma ...........stačí dát do vyhledávače Aspergerův syndrom, nebo Dospělý Aspík apod.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Odstranění nesmělosti
PříspěvekNapsal: čtv říj 03, 2013 11:26 am 
Offline

Registrován: čtv kvě 16, 2013 9:59 pm
Příspěvky: 183
na žádné syndromy nevěřte. všechno to jsou programy a bloky v hlavě. je nutné je smazat a vyčistit.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Odstranění nesmělosti
PříspěvekNapsal: pát říj 04, 2013 8:49 pm 
Offline

Registrován: úte črc 23, 2013 1:52 pm
Příspěvky: 22
nj, jsem ze Slovenska, ale momentalně žijeme s rodinou v Polsku. Vím jako to výpadá s Aspikem na Slovensku, ale můžu Ti zaručit, že v Polsku to není omnoho lepší.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Odstranění nesmělosti
PříspěvekNapsal: ned říj 20, 2013 11:08 pm 
Offline

Registrován: čtv kvě 16, 2013 9:59 pm
Příspěvky: 183
cítím další pokroky.
Například kdybych byl na rande s dívkou tak už bych se nekroutil jak žížala stydlivostí, ale choval bych se celkem normálně.
A dále bych se nebál jet na pracovní pohovor.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Odstranění nesmělosti
PříspěvekNapsal: pon říj 21, 2013 8:31 pm 
Offline

Registrován: pon zář 09, 2013 8:51 pm
Příspěvky: 188
Jantar píše:
na žádné syndromy nevěřte. všechno to jsou programy a bloky v hlavě. je nutné je smazat a vyčistit.

Moje rec...ale je to dost tezke..


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Odstranění nesmělosti
PříspěvekNapsal: pon říj 21, 2013 9:09 pm 
Offline

Registrován: pon čer 10, 2013 2:26 pm
Příspěvky: 964
Jantar píše:
cítím další pokroky.
Například kdybych byl na rande s dívkou tak už bych se nekroutil jak žížala stydlivostí, ale choval bych se celkem normálně.
A dále bych se nebál jet na pracovní pohovor.

Hlavně se nekruť nesmělostí ... a nechovej se " celkem normálně" \":)\"
Normální je říct, co bys rád a jak to chceš.
Tedy "Mám Tě rád" a chcu pusu, případně něco dál. O tom se normálně mluví.
A normální je věnovat stejný počet květin či dárečků jako je počet pomilování se.
Smiř se s tím, že normální vztah na celý život, resp. na pár let, na každý den, je dražší než kurvy jednou za týden.
Láska nejen bolí (myšleno emocionálně), ale i stojí fůru peněz.
Taková je zkušenost lidí, kteří mají fůru vztahů, dětí a manželství za sebou.
Píši to jen a jen proto, že u Tebe, zdá se, nejni jasno, zda se náhodou nebojíš nikoliv pochroumaného ega (což by byl případ plachého a dosebezahleděného člověka, kterému hrozí odmítnutí, kteréžto špatně snese), anobrž zda se nebojíš tvrdé práce a značného vypětí sil a výdeje peněz za vztah, který nikdy nebude jistý - manželství.
Běžný, průměrný, obyčejný, trvalý vztah s dětmi (v Čechách) Tě bude stát asi tisíc korun denně.
Dávám do placu jako otázku, podnět, šťouchnutí.
Protože jsi podezřelý právě z tohoto.
Že to nechceš platit.
A vymejšlíš si zástupné problémy typu "jakože plachost".


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Odstranění nesmělosti
PříspěvekNapsal: pon říj 21, 2013 10:56 pm 
Offline

Registrován: čtv kvě 16, 2013 9:59 pm
Příspěvky: 183
co to plácáš? nemám kam spěchat. Budu na sobě pracovat ještě dva roky. A pak zajdu za prostitutkou aby mě naučila sex. Protože bez zkušeností to nepůjde. Na světě neexistuje holka, která by chtěla chodit s 30 letým panicem. Protože je to známka mentální poruchy.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Odstranění nesmělosti
PříspěvekNapsal: úte říj 22, 2013 7:53 pm 
Offline

Registrován: pon zář 09, 2013 8:51 pm
Příspěvky: 188
Jantar píše:
co to plácáš? nemám kam spěchat. Budu na sobě pracovat ještě dva roky. A pak zajdu za prostitutkou aby mě naučila sex. Protože bez zkušeností to nepůjde. Na světě neexistuje holka, která by chtěla chodit s 30 letým panicem. Protože je to známka mentální poruchy.

To mas asi recht.....
*Kdo chce kam, pomozme mu tam*


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Odstranění nesmělosti
PříspěvekNapsal: úte říj 22, 2013 10:42 pm 
Offline

Registrován: čtv kvě 16, 2013 9:59 pm
Příspěvky: 183
co se ti nelíbí? Myslím že je to jediná šance.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Odstranění nesmělosti
PříspěvekNapsal: úte říj 22, 2013 10:52 pm 
Offline

Registrován: pon zář 09, 2013 8:51 pm
Příspěvky: 188
Ja jsem nikde neuvedla, ze se mi neco nelibi, jen jsem ti dala za pravdu.
Nazor svuj Ti nesdeluji ani to nemam v umyslu.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Odstranění nesmělosti
PříspěvekNapsal: stř říj 23, 2013 12:45 pm 
Offline

Registrován: čtv kvě 16, 2013 9:59 pm
Příspěvky: 183
tak proč to jedovaté pořekadlo? Myslím že zrovna ty bys mě měla chápat nejvíce. Seš žena a sama sdobře víš pokud muž je v 28ti letech úplně bez zkušeností pak to znamená že od takového ruce pryč. Uvědom si že takový člověk je v pasti a nikdy žádnou nenajde. Jediná naděje je prostitutka.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Odstranění nesmělosti
PříspěvekNapsal: stř říj 23, 2013 1:14 pm 
Offline

Registrován: pon čer 10, 2013 2:26 pm
Příspěvky: 964
Jantar píše:
tak proč to jedovaté pořekadlo? Myslím že zrovna ty bys mě měla chápat nejvíce. Seš žena a sama sdobře víš pokud muž je v 28ti letech úplně bez zkušeností pak to znamená že od takového ruce pryč. Uvědom si že takový člověk je v pasti a nikdy žádnou nenajde. Jediná naděje je prostitutka.

To, co jsi nyní řekl o ženách, není pravda. Takto ženy neuvažují a nejednají. Pokud budeš nějaké ženě sympatický, budeš se jí líbit, nějaké panictví jí bude úplně u prdele.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Odstranění nesmělosti
PříspěvekNapsal: stř říj 23, 2013 3:12 pm 
Offline

Registrován: pon zář 09, 2013 8:51 pm
Příspěvky: 188
Tak spravne to pise Martina ale co clovek to jina chut no...


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 184 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 13  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 19 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz