Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je úte kvě 21, 2024 10:33 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 184 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Odstranění nesmělosti
PříspěvekNapsal: stř říj 23, 2013 9:28 pm 
Offline

Registrován: čtv kvě 16, 2013 9:59 pm
Příspěvky: 183
martina72 píše:
To, co jsi nyní řekl o ženách, není pravda. Takto ženy neuvažují a nejednají. Pokud budeš nějaké ženě sympatický, budeš se jí líbit, nějaké panictví jí bude úplně u prdele.

jenže ty už máš 50 let. před 20 lety byla jiná doba. Tehdy byl panic výhodou dnes už je to obrovská ostuda.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Odstranění nesmělosti
PříspěvekNapsal: stř říj 23, 2013 10:00 pm 
Offline

Registrován: čtv kvě 16, 2013 9:59 pm
Příspěvky: 183
každý člověk se sociální fobií je pošuk a blázen. Ale léčím se a za poslední 2 měsíce sem udělal velký pokrok. Myslím že mi hodně pomáhá i chlorid hořečnatý o kterém se dozvěděl zde na foru.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Odstranění nesmělosti
PříspěvekNapsal: stř říj 23, 2013 10:05 pm 
Offline

Registrován: pon zář 09, 2013 8:51 pm
Příspěvky: 188
[quote="Jantar":2gwuvxb3]každý člověk se sociální fobií je pošuk a blázen. Ale léčím se a za poslední 2 měsíce sem udělal velký pokrok. Myslím že mi hodně pomáhá i chlorid hořečnatý o kterém se dozvěděl zde na foru.[/quote:2gwuvxb3]
No vidis \":)\" alespon nejaky posun vpred \</div

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Odstranění nesmělosti
PříspěvekNapsal: stř říj 30, 2013 10:13 pm 
Offline

Registrován: sob led 08, 2011 9:59 pm
Příspěvky: 10
Nebylo by pro mě nic horšího, než zjistit, že muž, do kterého jsem se zamilovala, přišel o panictví s prostitutkou jen proto, aby nabral zkušenosti a ostatní se na něj nedívali divně. Milovat se máš přece s někým, kdo je pro Tebe důležitý, koho si vážíš a opravdu ho miluješ. Člověk, který by tohle udělal by se mi zhnusil, já chápu, že bys to té ženě neřekl, ale alespoň co se týče mě, tak pokud bych to zjistila, byla by to pro mě velká rána. Vážila bych si toho, že jsi neměl jinou ženu, není hezká představa toho, že se někdo, koho máš rád, takhle intimně sblížil už s někým jiným, o to je horší, pokud by to bylo s cizí prostitutkou. Je mi 22 a mám takové názory, všichni nejsou stejní, zkus se rozhlédnout pořádně kolem sebe, ne po těch pěkných slečnách, ale srdcem, abys viděl opravdovou krásu, která je uvnitř. Hodně štěstí. \":-)\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Odstranění nesmělosti
PříspěvekNapsal: stř říj 30, 2013 11:57 pm 
Offline

Registrován: čtv kvě 16, 2013 9:59 pm
Příspěvky: 183
95% Holek by se mi vysmálo a řeklo, že s takovým uchem nechce nic mít. Panictví nad 22 let je dnes obrovská ostuda. Je to známka toho že ten daný člověk není úplně normální.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Odstranění nesmělosti
PříspěvekNapsal: čtv říj 31, 2013 1:17 am 
Offline

Registrován: pon srp 30, 2010 2:07 pm
Příspěvky: 280
Belladonna píše:
Je mi 22 a mám takové názory,...

Před pár lety jsi psala, že ti je 76. Ale jinak názory máš pěkné \":-)\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Odstranění nesmělosti
PříspěvekNapsal: čtv říj 31, 2013 10:19 am 
Offline

Registrován: pon čer 10, 2013 2:26 pm
Příspěvky: 964
Belladonna píše:
Nebylo by pro mě nic horšího, než zjistit, že muž, do kterého jsem se zamilovala, přišel o panictví s prostitutkou jen proto, aby nabral zkušenosti a ostatní se na něj nedívali divně. Milovat se máš přece s někým, kdo je pro Tebe důležitý, koho si vážíš a opravdu ho miluješ. Člověk, který by tohle udělal by se mi zhnusil, já chápu, že bys to té ženě neřekl, ale alespoň co se týče mě, tak pokud bych to zjistila, byla by to pro mě velká rána. Vážila bych si toho, že jsi neměl jinou ženu, není hezká představa toho, že se někdo, koho máš rád, takhle intimně sblížil už s někým jiným, o to je horší, pokud by to bylo s cizí prostitutkou. Je mi 22 a mám takové názory, všichni nejsou stejní, zkus se rozhlédnout pořádně kolem sebe, ne po těch pěkných slečnách, ale srdcem, abys viděl opravdovou krásu, která je uvnitř. Hodně štěstí. \":-)\"

Belladona, trošku přeháníš. Vezmi si, dejme tomu, dva lidi, kteří jsou po nějakých rozchodech či rozvodech, mají několik dětí, třeba i dospělých, jsou ve středním věku. A seznámí se. To si budou vyčítat to, že s někým spali?
Dejme tomu, padesátiletá žena v mládí pětkrát s někým chodila (a spala s ním), šestého si vzala. Za 2o let manželství (spali spolu průměrně sedm tisíkrát) měla tři milence (jednorázově i třeba několik měsíců). Po rozvodu byla traumatisovaná a měla dalších pět milenců během relativně krátké doby, aby zaplnila díru v srdci (i jinde). Nakonec najde toho pravého (který to měl podobně), se kterým zase začínají žít a tvořit harmonický pár na desítky let.
To si mají vyčítat to vše předchozí?
Takže: mladý muž, který si pomůže překonat ostych či trauma z panictví tím, že se pomiluje za úplatu, není vůbec nic odlišného od těch zmíněných dospělých.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Odstranění nesmělosti
PříspěvekNapsal: čtv říj 31, 2013 10:31 am 
Offline

Registrován: čtv kvě 16, 2013 9:59 pm
Příspěvky: 183
ravima píše:
Belladonna píše:
Je mi 22 a mám takové názory,...
Před pár lety jsi psala, že ti je 76. Ale jinak názory máš pěkné \":-)\"

Belladonna píše:
Dobrý den, pane Zajíčku, prosím Vás o radu. Je mi 76 let a několik let trpím artrózou kolenních kloubů 3.stupně. V dětství jsem prodělala žloutenku a od té doby mám obtíže trávicího charakteru, především se slinivkou břišní. Před několika lety LS skloubení, stav je stabilizován, ale přetrvávají bolesti v levé noze. Co byste doporučil-změna stravy, suplementy, měření ph, koupele? Jaké druhy očisty mohu použít vzhledem k trávicím problémům a vysokému věku? Děkuji za Vaši odpověď.

fakt že jo. neuvěřitelný jak si z nás střílí.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Odstranění nesmělosti
PříspěvekNapsal: čtv říj 31, 2013 11:50 am 
Offline

Registrován: pon zář 09, 2013 8:51 pm
Příspěvky: 188
Boze co je tady za individua... \":lol:\" \":lol:\" \":lol:\"
To mne pobavilo ten vek \":D\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Odstranění nesmělosti
PříspěvekNapsal: čtv říj 31, 2013 1:41 pm 
Offline

Registrován: sob led 08, 2011 9:59 pm
Příspěvky: 10
Ten starší příspěvek psala moje babička, neumí s internetem, tak mi to takhle nadiktovala a já to napsala, ale že byste se do mě museli takhle pustit, to opravdu nepochopím. Je mi 22 let, ale dokazovat vám nic nepotřebuji, příště si radši založím na všechno nový účet.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Odstranění nesmělosti
PříspěvekNapsal: čtv říj 31, 2013 5:30 pm 
Offline

Registrován: pon srp 30, 2010 2:07 pm
Příspěvky: 280
Belladonna píše:
Ten starší příspěvek psala moje babička, neumí s internetem, tak mi to takhle nadiktovala a já to napsala, ale že byste se do mě museli takhle pustit, to opravdu nepochopím. Je mi 22 let, ale dokazovat vám nic nepotřebuji, příště si radši založím na všechno nový účet.

Promiň, asi jsem to neměl vytahovat; samozřejmě jsem čekal jednoduché vysvětlení, jen mi to připadalo vtipné \":-)\". Ale na druhou stranu, může ti být úplně jedno, co si tady o tobě kdo myslí, ne? Tahle tvá reakce taky nepůsobí úplně nejlíp. Jinak souhlasím, že Jantarovi rozhodně nepomůže prostitutka, spíš uškodí. Jenže on má úplně pokřivený pohled na sebe, na svět, a tak.. těžko s tím něco dělat takhle na fóru...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Odstranění nesmělosti
PříspěvekNapsal: čtv říj 31, 2013 5:40 pm 
Offline

Registrován: stř srp 28, 2013 9:19 pm
Příspěvky: 93
Belladonna píše:
Ten starší příspěvek psala moje babička, neumí s internetem, tak mi to takhle nadiktovala a já to napsala, ale že byste se do mě museli takhle pustit, to opravdu nepochopím. Je mi 22 let, ale dokazovat vám nic nepotřebuji, příště si radši založím na všechno nový účet.

Na netu je hodně podvodníků , tak se nediv , že je to lidem divný , znám lidi, co píšou jako muži i ženy , hrají mnoho rolí a dokonce si dávají fiktivní reálné schůzky - utahují si z lidí .

Navíc ten tvůj názor, že by ti vadilo, že přítel měl sex s někým jiným , je dost nebezpečný a podivný .
Uvědom si, že mnoho lidí se rozchází proto, že si nerozumí v sexu , proto je lepší poznat víc partnerů, než se potom celý život trápit s někým , kdo to má jinak než ty.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Odstranění nesmělosti
PříspěvekNapsal: čtv říj 31, 2013 8:25 pm 
Offline

Registrován: pon srp 30, 2010 2:07 pm
Příspěvky: 280
Odpovím na SZ sem...
Jantar píše:
...Nemyslím že bych vypadal nějak špatně. Ale prostě když se tomu přidá tichá, nesmělá povaha tak prostě nemám šanci u holek. Ty dnes potřebují sebevědomé, ukecané baviče. A ten kdo to nesplňuje pak nemá šanci si někdy najít holku.

1) Najít si holku neznamená štěstí ani zdaleka. V ničem vnějším štěstí nikdy nenajdeš, to je jen věčná iluze. Zkus mrknout např. na tohle oblíbené video, možná pochopíš, jakým způsobem jsou tvé myšlenky klamné: http://www.youtube.com/watch?v=Gni-0IFuYT8
2) Jestli tě přitahují zrovna ty typy holek, o kterých mluvíš, tak to máš asi smůlu. Mně osobně takové nezajímají vůbec. A jestli máš pocit, že jsou takové všechny, tak to je asi tím, že žádné holky ve skutečnosti neznáš, máš jen ty své pokřivené představy.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Odstranění nesmělosti
PříspěvekNapsal: čtv říj 31, 2013 9:08 pm 
Offline

Registrován: čtv kvě 16, 2013 9:59 pm
Příspěvky: 183
Právěže já vedle sebe potřebuju nějakou hodnou citlivou. Která nekouří, nepije, neožírá se, nevymetá diskoteky. Jenže takových je strašně málo. prakticky vymřelý druh.


Naposledy upravil Jantar dne čtv říj 31, 2013 9:15 pm, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Odstranění nesmělosti
PříspěvekNapsal: čtv říj 31, 2013 9:12 pm 
Offline

Registrován: pon čer 10, 2013 2:26 pm
Příspěvky: 964
Jantar píše:
Právěže já vedle sebe potřebuju nějakou hodnou citlivou. Která nekoupí, nepije, neožírá se, nevymetá diskoteky. Jenže takových je strašně málo. prakticky vymřelý druh.

Nějak se v holkách nevyznáš. To nedělá téměř žádná. Zmínil jsi asi 0,1% populace.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 184 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 38 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz