Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv bře 28, 2024 3:02 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 184 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 9, 10, 11, 12, 13  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Odstranění nesmělosti
PříspěvekNapsal: pát lis 01, 2013 9:42 pm 
Offline

Registrován: pon čer 10, 2013 2:26 pm
Příspěvky: 964
Jantar píše:
až na to že bez praxe nesmíš podnikat. je vidět že o tom nic nevíš. Uvědom si že ta praxe tam není jen pro srandu králíkům. absolvent prostě 99% věcí sám nezvládne. Protože ve škole se naučil jen teorii jak je možné že to funguje a proč to funguje. Ale aby sám šel něco montovat či zapojit to je absurdní. Toto ho musí někdo naučit. A to nikdo dělat nechce. Protože je to jen ztráta času.

Vím o tom všechno. Za prvé - můžeš to dělat načerno, jako spousty lidí. Za druhé - praxi ti potvrdí, resp. záruku dá, jakýkoliv zkušenější člověk. Čerstvě vyučeným klukům to běžně dělá jejich mistr z výuky. Tolik k papírům. A pokud něco fysicky neumíš, tak jsi prostě vůl. Jakou tedy máš kvalifikaci, když ani neumíš tu práci? Tu práci MUSÍŚ umět. Jak se chceš živit? Kecama?
Ne, ty tady mlžíš. Obyčejný kluk, který má zájem o elektriku, ve dvanácti spravuje lampičky a vysavače, ve čtrnácti už montuje vypínače a zásuvky a dává dohromady počítače, v šestnácti je schopný udělat veškerou elektriku na baráku, v osmnácti se tim může živit, jsa omaturitěn a vyučen. Co´s dělal ty? Je ti 28!
Já ti prostě nevěřím, že to neumíš. Takový blbec neexistuje. Ty to prostě nechceš dělat, to je to celé.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Odstranění nesmělosti
PříspěvekNapsal: pát lis 01, 2013 10:00 pm 
Offline

Registrován: pon čer 10, 2013 2:26 pm
Příspěvky: 964
Přidám ještě něco. Díky svému vzdělání mohu a vím to. Co´s dělal minulých deset let? Nenapadlo tě, že´s už dávno měl pracovat na logistice výroby a distribuce elektřiny? Bude jednak potřeba software a jednak nové fysické "přepojovače", "výhybky". Distribuce elektřiny bude čímdáltím složitější. Spotřeba za tvůj život značně vzroste, na několikanásobek. Přitom její rozvody jsou značně zastaralé, i technicky, i logisticky. A značně to zesložiťují a prodražují politici, příživkové, lobbisti, ekologové, požírači dotací, je to trend. Proč už dávno nemáš nějaký softík? Třeba? Také se musí zapracovat na technologii té distribuce, čistě na těch uzlech, "retranslačních stanicích". "Obnovitelné" zdroje jsou jeden velký průser a bude hůř. Mnohem hůř. Obrovský prostor pro tvořivé lidi.
Co vlastně v oboru míníš dokázat?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Odstranění nesmělosti
PříspěvekNapsal: pát lis 01, 2013 10:24 pm 
Offline

Registrován: čtv kvě 16, 2013 9:59 pm
Příspěvky: 183
nic o tom nevíš. Nevím co si to za člověka. Jak můžeš vůbec můžeš něco takového napsat. že ti dá někdo razítko a máš jako praxi? že ti není hanba. lidi jako ty jsou zlo tohoto světa. všichni jsou podvodníci.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Odstranění nesmělosti
PříspěvekNapsal: pát lis 01, 2013 10:28 pm 
Offline

Registrován: pon čer 10, 2013 2:26 pm
Příspěvky: 964
Jantar píše:
nic o tom nevíš. Nevím co si to za člověka. Jak můžeš vůbec můžeš něco takového napsat. že ti dá někdo razítko a máš jako praxi? že ti není hanba. lidi jako ty jsou zlo tohoto světa. všichni jsou podvodníci.

Jsem člověk ten, že když jsem mistr v oboru, mám na to papír, a mám žáka, který je v sedmnácti skvělý a chce ten obor dělat a maká, tak se za něj po absolutoriu zaručím a on dostane od pracáku fůru peněz, má do roka funkční firmu a maká pro lidi. Za pár let má tu nutnou papírovou praxi a může to samé udělat pro druhé.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Odstranění nesmělosti
PříspěvekNapsal: pát lis 01, 2013 11:24 pm 
Offline

Registrován: čtv kvě 16, 2013 9:59 pm
Příspěvky: 183
Je to podvod a ty si podvodník.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Odstranění nesmělosti
PříspěvekNapsal: sob lis 02, 2013 12:08 am 
Offline

Registrován: pon zář 09, 2013 8:51 pm
Příspěvky: 188
Martina72 ma naprostou pravdu ve vsem a jako podvodnik tady vypadas jen Ty.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Odstranění nesmělosti
PříspěvekNapsal: sob lis 02, 2013 12:32 am 
Offline

Registrován: čtv kvě 16, 2013 9:59 pm
Příspěvky: 183
někomu dát razítko že u něj dělal praxi je prostě podvod. A takový člověk patří za mříže.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Odstranění nesmělosti
PříspěvekNapsal: sob lis 02, 2013 1:37 pm 
Offline

Registrován: čtv úno 03, 2011 5:09 pm
Příspěvky: 394
No nevím jestli má "Martina" ve všem pravdu.. Minimálně o tom, že by se VŠ měla studovat až při práci. Kluci od nás co šli hned po průmyslovce makat a VŠ dělat dálkově, tak ani jeden z nich tu školu nedokončil. Já se tomu ani nedivím, když teď chodím do práce, taky nemám skoro na nic čas, jsem rád, že mám čas alespoň trochu na své zájmy, natož abych ještě dělal něco do školy..

Jantare, co to bylo za školu jestli se můžu zeptat? Jestli nějaká Baťova univerzita a podobné školy, tak se moc ani nedivím tomu, že nic neumíš.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Odstranění nesmělosti
PříspěvekNapsal: sob lis 02, 2013 1:51 pm 
Offline

Registrován: čtv kvě 16, 2013 9:59 pm
Příspěvky: 183
FEKT VUT


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Odstranění nesmělosti
PříspěvekNapsal: ned pro 08, 2013 5:58 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
Jantar píše:
ale až zjistí mou povahu brzy uteče. dnes chtějí všechny někoho kdo je bude neustále rozesmívat nějakýma vtipnýma hláškama. A kdo to neumí nemá vůbec žádnou šanci oženit se.

To je blbost, cíleně si vyberte rozvedenou, která měla ožralu a magora, který ji dvakrát denně zmlátil a uvidíte jak bude u vás chrochtat blahem i bez stálého smíchu, ten neměla stejně a ještě dostala přes hubu.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Odstranění nesmělosti
PříspěvekNapsal: ned pro 08, 2013 6:02 pm 
Offline

Registrován: pon zář 09, 2013 8:51 pm
Příspěvky: 188
\":-D\" jardo, to bylo trefné!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Odstranění nesmělosti
PříspěvekNapsal: sob led 11, 2014 12:54 pm 
Offline

Registrován: čtv pro 26, 2013 9:45 pm
Příspěvky: 7
Souhlasím s Jardou. \":)\"

Jantare,
zjišťoval jsi, jestli nemáš posttraumatickou stresovou poruchu? Ta nemusí vzniknout jen při neštěstí, ale i v případě, že je někdo dlouhodobě deptaný a ponižovaný. Neslýchal jsi třeba v dětství, že jsi k ničemu? Nejednou jsem viděla v rodinách model, že rodič cíleně ponižoval svého potomka. Důvodem byly vlastní komplexy.
Taky mě napadlo, jestli jsi ověřoval, že nevěříš opravdu sám sobě. Ono totiž když věříš sám sobě, ale nevědomě nevěříš ostatním, tak se to navenek projevuje úplně stejně. Ale léčí se to jinak. Vím o člověku, který díky testu zjistil, že sobě věřil na 95% a ostatním na 5%.

Zajímalo by mě, jestli jsi někdy v životě potkal člověka, který by tě zajímal tak, že bys na stud zapomněl?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Odstranění nesmělosti
PříspěvekNapsal: sob led 11, 2014 5:27 pm 
Offline

Registrován: pon zář 09, 2013 8:51 pm
Příspěvky: 188
Jaky test?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Odstranění nesmělosti
PříspěvekNapsal: úte led 14, 2014 11:10 am 
Offline

Registrován: čtv kvě 16, 2013 9:59 pm
Příspěvky: 183
telephone píše:
Souhlasím s Jardou. \":)\"

Jantare,
zjišťoval jsi, jestli nemáš posttraumatickou stresovou poruchu?

nemám. mám to do narození. žádná sociální fobie. Spíš je to vyhýbavá porucha osobnosti.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: odstranění nesmělosti
PříspěvekNapsal: stř dub 01, 2015 1:34 pm 
Offline

Registrován: stř dub 01, 2015 1:26 pm
Příspěvky: 10
martina72 píše:
Nesmělost se časem odstraní opakovanými pokusy o smělost. Bojíš - li se lidí, choď tam, kde je jich hodně a snaž se. Běž někam prodávat, nejlépe na trh, na pouť, nech se najmout na brigádu do hospody, abys prostě musel fungovat. Také můžeš dělat pokusy, nejlépe ve velkoměstě, že se ptáš lidí na cestu, že oslovuješ lidi s nějakou záminkou. Dej si za úkol oslovit třeba sto lidí, na každého si najdi nějaký důvod, i sebeblbější, a zapovídej se s nimi. A zkus balit holky, oslov jich padesát, budeš se divit, nejméně pět ti spadne do klína. Též můžeš fungovat na netu v nějakých diskusních forech, vytipovat si zajímavé lidi, těm osobně napsat a seznámit se. Za chvíli si budete telefonovat a navštěvovat se. Budeš mít spousty osobních přátel a ti tě z té ulity údajné nesmělosti vytáhnou.
Také můžeš vzít kytaru a někde na chodníku do ní mydlit. Jednak si vyděláš prachy, jednak se zapovídáš s lidmi a zvykneš si být středem pozornost.
Myslím, že se otrkáš velmi rychle.
P.S. ptal ses na podpůrné preparáty. Nu, odjakživa fungovala tráva a chlast, rozumně, samozřejmě!

Tak tak.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 184 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 9, 10, 11, 12, 13  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz