Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv bře 28, 2024 9:38 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 184 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Odstranění nesmělosti
PříspěvekNapsal: pát lis 01, 2013 1:17 pm 
Offline

Registrován: čtv kvě 16, 2013 9:59 pm
Příspěvky: 183
Markétuše píše:
Myslím, že se to kontroluje, i za nás se nám doktorka dívala do kalhotek, když jsme byly malé děti .
A dnes už se to určitě kontroluje , maminky musí chlapečkům přetahovat předkožku po koupání.
Tak si musíš domluvit operaci , pokud tě to trápí .

ano dětská doktorka se dívala pod slipy ale byl to vždy jen takový mžik na jednu sekundu. To se pak samozřejmě nedá poznat nic. Snad jen to jestli su kluk nebo holka \":lol:\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Odstranění nesmělosti
PříspěvekNapsal: pát lis 01, 2013 1:20 pm 
Offline

Registrován: pon zář 09, 2013 8:51 pm
Příspěvky: 188
Markétuše píše:
Myslím, že se to kontroluje, i za nás se nám doktorka dívala do kalhotek, když jsme byly malé děti .
A dnes už se to určitě kontroluje , maminky musí chlapečkům přetahovat předkožku po koupání.
Tak si musíš domluvit operaci , pokud tě to trápí .

Presne tak.Opet souhlas.A dela se to tak odjakziva.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Odstranění nesmělosti
PříspěvekNapsal: pát lis 01, 2013 1:24 pm 
Offline

Registrován: pon čer 10, 2013 2:26 pm
Příspěvky: 964
Jantar píše:
ale já šel na vysokou z odborného účiliště 4letého s maturitou ale i s vyučním listem. Takže zase až takový dřevo nejsu.

Vysoká škola není nějaké alibi proto, aby člověk nepracoval. Vysoká škola je rozmar, koníček. Ten se provozuje při práci a po práci. Už to tak u tebe mohlo být deset let.
Mimochodem, znám inženýra elektroenergetiky, který dělal nočního hlídače, v práci po nocích se naučil dva cizí jazyky a vystudoval právnickou fakultu. Má doktorát.
Takže, pokud tě to elektro nebaví, dělej něco jiného. Ale dělej!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Odstranění nesmělosti
PříspěvekNapsal: pát lis 01, 2013 1:27 pm 
Offline

Registrován: pon zář 09, 2013 8:51 pm
Příspěvky: 188
Jo jo, makat se hold musi \</div

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Odstranění nesmělosti
PříspěvekNapsal: pát lis 01, 2013 1:36 pm 
Offline

Registrován: čtv kvě 16, 2013 9:59 pm
Příspěvky: 183
Markétuše píše:
Tak si musíš domluvit operaci , pokud tě to trápí .

Mě to netrápí. Vždyt to nepotřebuji. Při čůrání to nepřekáží. Především ta předkožka mě chrání před dotykem. Kdyby mi ji uřízli umřel bych bolestí. Každý dotek by bolel jako čert. Fimoza není vada ale dar, který mě chrání před bolestí při doteku něčeho na žalud.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Odstranění nesmělosti
PříspěvekNapsal: pát lis 01, 2013 2:23 pm 
Offline

Registrován: stř srp 28, 2013 9:19 pm
Příspěvky: 93
Jantar píše:
Mě to netrápí. Vždyt to nepotřebuji. Při čůrání to nepřekáží. Především ta předkožka mě chrání před dotykem. Kdyby mi ji uřízli umřel bych bolestí. Každý dotek by bolel jako čert. Fimoza není vada ale dar, který mě chrání před bolestí při doteku něčeho na žalud.

to je právě ten problém, že ty nic měnit nechceš.......jen sedět na zadku a teoretizovat o slečnách, o práci ,o fimoze........reálně nic měnit nebudeš, akorát nám valíš klíny do hlavy a saješ naši energii.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Odstranění nesmělosti
PříspěvekNapsal: pát lis 01, 2013 2:29 pm 
Offline

Registrován: čtv kvě 16, 2013 9:59 pm
Příspěvky: 183
Ale já to měnit chci. Chci mít partnerku vzít si ji. A mít s ní děti. Ale je problém v tom, že mě žádná nechce. Nikdy mě žádná neoslovila.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Odstranění nesmělosti
PříspěvekNapsal: pát lis 01, 2013 2:35 pm 
Offline

Registrován: stř srp 28, 2013 9:19 pm
Příspěvky: 93
Jantar píše:
Ale já to měnit chci. Chci mít partnerku vzít si ji. A mít s ní děti. Ale je problém v tom, že mě žádná nechce. Nikdy mě žádná neoslovila.

Pokud žiješ na vsi, kde je určitý vzorek lidí, těžko potkáš někoho, kdo se k tobě hodí...musíš třeba do Prahy, kde je práce , kde jsou různí lidé a bude větší šance .


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Odstranění nesmělosti
PříspěvekNapsal: pát lis 01, 2013 2:37 pm 
Offline

Registrován: čtv kvě 16, 2013 9:59 pm
Příspěvky: 183
žádná nechce chodit s klukem, který mí nízké sebevědomí, je nesmělý, tichý, málomluvný, bojí se tancovat či bojí se společnosti cizích lidí. V 21. století není pro takové jako jsem já místo.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Odstranění nesmělosti
PříspěvekNapsal: pát lis 01, 2013 6:48 pm 
Offline

Registrován: čtv úno 03, 2011 5:09 pm
Příspěvky: 394
No tak trošku teda nechápu to s tou prostitutkou a že chceš mít se ženou děti, když máš tu fimózu...

Jinak elektro je jeden z nejperspektivnějších oborů, zvláště silnoproud. Letos jsem získal titul Ing. ve slaboproudé elektrotechnice a i na malém městě mě na druhém pohovoru vzali. Otázkou je jestli jsi jako jeden můj jeden kamarád, který má tu samou školu, ale všechno se šprtal zpaměti, ten těžko hledal práci, nakonec našel přes známého. Možná bych ti doporučil držet se v hledání práce trošku při zemi a vzít i nějakou horší práci, jak jsi sám psal, na absolventy na nějaké vysoké pozici nejsou vůbec zvědaví.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Odstranění nesmělosti
PříspěvekNapsal: pát lis 01, 2013 6:55 pm 
Offline

Registrován: čtv kvě 16, 2013 9:59 pm
Příspěvky: 183
Igi píše:
No tak trošku teda nechápu to s tou prostitutkou a že chceš mít se ženou děti, když máš tu fimózu...

umělé oplodnění... a s kondomem sex možná jde. Ale to je jen odhad. Dneska o silnoproudaře žádný zájem není. A pokud ano tak zásadní podmínka je praxe. Bez ní prostě člověk nemá šanci. Byl tam jen přítěží.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Odstranění nesmělosti
PříspěvekNapsal: pát lis 01, 2013 7:03 pm 
Offline

Registrován: pon čer 10, 2013 2:26 pm
Příspěvky: 964
Nemohl bys prostě dělat normálního stavebního elektrikáře? Za nějakých 1000 - 1500 za den? A když si koupíš starší avii s výsuvnou plošinou, tak můžeš lidem dělat i sloupy, přípojky na baráku vzduchem, opravy kdečeho, účtuje se zhruba 500,-/hod. Nejvíc ti vynesou revize a vůbec nějaké kontroly a papíry, razítko. Tam se napakuješ.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Odstranění nesmělosti
PříspěvekNapsal: pát lis 01, 2013 7:19 pm 
Offline

Registrován: čtv kvě 16, 2013 9:59 pm
Příspěvky: 183
to je absurdní. na sloupy můžou lézt jen týpci z EONu a čezu. Bez praxe tě nevezmou vůbec nikde. Tak je tady postavený systém.90% absolventů silnoproudu pak musí jít dělat úplně jiné obory, protože bez praxe skončí ještě dřív než začali. Ale zaměstnavetelům to nevyčítám. Naopak je plně chápu. Takoví absolventi by byli jen přítěží.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Odstranění nesmělosti
PříspěvekNapsal: pát lis 01, 2013 7:36 pm 
Offline

Registrován: pon čer 10, 2013 2:26 pm
Příspěvky: 964
Myšleny byly ty sloupy malé, obyčejné domovní třífázové přípojky, venku čtyřdrát, v baráku pětidrát. A nebudou tě nikde brát, proč by tě měli někde brát, furt meleš to samé. Ty to budeš dělat sám na sebe!
S tou plošinou můžeš i vypomoci tesařům a pokrývačům, klempířům, dřevorubcům, je to praktická věc. Uživíš se. Elektrika ale bude asi to hlavní. Snad to máš rád, když to studuješ. Nebo ne?
Mohl´s už dávno makat. Za minulých deset let jsi mohl vydělat minimálně dva miliony, čistého, mimo své spotřeby, která jistě není velká. Kde je máš?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Odstranění nesmělosti
PříspěvekNapsal: pát lis 01, 2013 7:59 pm 
Offline

Registrován: čtv kvě 16, 2013 9:59 pm
Příspěvky: 183
až na to že bez praxe nesmíš podnikat. je vidět že o tom nic nevíš. Uvědom si že ta praxe tam není jen pro srandu králíkům. absolvent prostě 99% věcí sám nezvládne. Protože ve škole se naučil jen teorii jak je možné že to funguje a proč to funguje. Ale aby sám šel něco montovat či zapojit to je absurdní. Toto ho musí někdo naučit. A to nikdo dělat nechce. Protože je to jen ztráta času.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 184 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 22 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz