Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je pát bře 29, 2024 12:01 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Čím se mazat u moře
PříspěvekNapsal: čtv srp 06, 2009 1:11 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon čer 15, 2009 3:16 pm
Příspěvky: 131
Bydliště: Středočeský kraj
Dobrý den,
pokud by se mi tedy ale stalo, že se spálím, čím je to nejlepší namazat? Popř. mazat celé tělo při pobytu u moře, abych se pak rychle neoloupala?
Děkuji
s pozdravem
Jana


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Čím se mazat u moře
PříspěvekNapsal: čtv srp 06, 2009 4:31 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
Jana píše:
Dobrý den,
pokud by se mi tedy ale stalo, že se spálím, čím je to nejlepší namazat? Popř. mazat celé tělo při pobytu u moře, abych se pak rychle neoloupala?
Děkuji
s pozdravem
Jana

Já se nemažu ničím a ani se nespálím, ale pokud se Vám to povede, tak je na to dobré namazat zakysané mléčné produkty, třeba kyselé mléko, nebo nějaký jiný výrobek. Manželka se maže olivovým olejem, ale je to kvůli dosažené barvě opálení, což já rozhodně neřeším, ochránit kůži před spálením to zase tak dobře nedokáže, tam já spoléhám na mozek a ne na nějaký krém. Pokud nemáte evropské předsudky, tak člen Mat uvádí, že má velice dobré zkušenosti s aplikací vlastní moči, což je nepochybně nejlevnější a nejdostupnější prostředek proti všemu, ale sám to vyzkoušené nemám.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Čím se mazat u moře
PříspěvekNapsal: čtv říj 08, 2009 2:06 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon čer 15, 2009 3:16 pm
Příspěvky: 131
Bydliště: Středočeský kraj
Tak jsem asi blázen, ale ještě v srpnu tady byl přízpěvek od jedné paní, že pokud budeme jíst syrovou stravu, tak si tělo udělá pod kůží vrstvu a nespálíte se. Teď tu není, smazal jste ho, protože to není pravda?
Samoopalovací mléko a všeobecně tělová mléka, jaký máte na ně názor? Taky přispívají k tvorbě rakoviny?
Maže se třeba vaše žena něčím po sprchování?
Díky za odpověď,
mějte se hezky,
Jana


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Čím se mazat u moře
PříspěvekNapsal: čtv říj 08, 2009 2:49 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
Jana píše:
Tak jsem asi blázen, ale ještě v srpnu tady byl přízpěvek od jedné paní, že pokud budeme jíst syrovou stravu, tak si tělo udělá pod kůží vrstvu a nespálíte se. Teď tu není, smazal jste ho, protože to není pravda?
Samoopalovací mléko a všeobecně tělová mléka, jaký máte na ně názor? Taky přispívají k tvorbě rakoviny?
Maže se třeba vaše žena něčím po sprchování?
Díky za odpověď,
mějte se hezky,
Jana

To netuším, kde to je, to bych musel sám hledat, nic nemažu, dokonce ani příspěvky, které mi moc nesedí a vždy na ně odpovídám tak, jako Vám, že překopíruji původní text. To pisateli celkem omezuje možnosti vlastní příspěvek editovat, či zcela odstranit, protože v mojí odpovědi je kopie v původním znění zachována. Pokud to ovšem nebyl dotaz, ale konstatování a já jsem na něj neodpovídal, může ho autor editovat i zcela odstranit a já si toho nevšimnu, systém na takovouto variantu neupozorňuje. Pokud se týká dotazu zda to je, či není pravda, ano je to pravda a sám to tak dělám.
Jakékoliv farmaceutické a kosmetické sajrajty jsou kyseliny a vstřebávají se kůží do těla. Co myslíte, že je rakovina? Odpověď Vám umožní si odpovědět. Rakovina je zapouzdřená skládka kyselin a jedů, ve které se množí plísně.
Zda se moje žena něčím maže netuším, tak dalece ji zase po tolika letech manželství nesleduji, ale předpokládám, že minimálně a v tom případě spíše nějakým olejem. Ono více než mazání, je vhodné se pouze sprchovat. Nepoužívat kyselou chemii, které pokožku ničí a pak se další chemií mazat a ničit si navíc i vnitřek těla. Jistě uznáte, že to moc logické není.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Čím se mazat u moře
PříspěvekNapsal: sob říj 10, 2009 8:03 pm 
Offline

Registrován: pon srp 17, 2009 3:24 am
Příspěvky: 22
Bydliště: Jizni Kalifornie
Jarda píše:
Jana píše:
Tak jsem asi blázen, ale ještě v srpnu tady byl přízpěvek od jedné paní, že pokud budeme jíst syrovou stravu, tak si tělo udělá pod kůží vrstvu a nespálíte se. Teď tu není, smazal jste ho, protože to není pravda?
Samoopalovací mléko a všeobecně tělová mléka, jaký máte na ně názor? Taky přispívají k tvorbě rakoviny?
Maže se třeba vaše žena něčím po sprchování?
Díky za odpověď,
mějte se hezky,
Jana

To netuším, kde to je, to bych musel sám hledat, nic nemažu, dokonce ani příspěvky, které mi moc nesedí a vždy na ně odpovídám tak, jako Vám, že překopíruji původní text. To pisateli celkem omezuje možnosti vlastní příspěvek editovat, či zcela odstranit, protože v mojí odpovědi je kopie v původním znění zachována. Pokud to ovšem nebyl dotaz, ale konstatování a já jsem na něj neodpovídal, může ho autor editovat i zcela odstranit a já si toho nevšimnu, systém na takovouto variantu neupozorňuje. Pokud se týká dotazu zda to je, či není pravda, ano je to pravda a sám to tak dělám.
Jakékoliv farmaceutické a kosmetické sajrajty jsou kyseliny a vstřebávají se kůží do těla. Co myslíte, že je rakovina? Odpověď Vám umožní si odpovědět. Rakovina je zapouzdřená skládka kyselin a jedů, ve které se množí plísně.
Zda se moje žena něčím maže netuším, tak dalece ji zase po tolika letech manželství nesleduji, ale předpokládám, že minimálně a v tom případě spíše nějakým olejem. Ono více než mazání, je vhodné se pouze sprchovat. Nepoužívat kyselou chemii, které pokožku ničí a pak se další chemií mazat a ničit si navíc i vnitřek těla. Jistě uznáte, že to moc logické není.


Uryvek z knihy Raw Power od znameho dlouholeteho vitariana jmenem Stephen Arlin, kolega znameho Davida Wolfe. “Bezny mytus neboli smyslenka je, ze slunce zpusobuje rakovinu kuze. Slunce nezpusobuje rakovinu kuze, slunce vytvari vsechen zivot na zemi. Rakovina kuze je zpusobena toxiny v tele. Kdyz tyto toxiny se detoxikuji skrz nasi kuzi (nas nejvetsi vymesovaci neboli vylucovaci organ) obcas se doslova pecou na povrchu kuze. Davat vinu slunci za tvorbu rakoviny kuze by bylo, jako davat vinu cerstvemu vzduchu za tvorbu rakoviny plic.”
V jine knize jsem se take docetl, ze kuze je jako posledni organ v tele, ktery dostane nejake nutrice z jidla, proto by nebylo na skodu se alespon obcas necim mazat, treba prirodnim kokosovym olejem, ktery obsahuje saturovany tuk, ktery je vyborny na vyzivovani a takzvanou udrzbu nasi kuze (vlacnost, podporuje nepraskani kuze atd.). Ja osobne aplikuji 1-2 tydne po koupeli a staci to bohate.
Ostatne, kdyz poradne prostudujeme ingredience kazdeho “chemicky upraveneho kremu” tak muzete zjistit, ze hlavne obsahuje saturovany tuk a na tomto tuku je to vse takzvane postaveno.

_________________
HAVE ANOTHER BEAUTIFUL DAY IN PARADISE


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 23 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz