Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je pát dub 19, 2024 4:34 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 3 ] 
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: čtv čer 13, 2013 10:14 pm 
Offline

Registrován: pát zář 30, 2011 9:02 pm
Příspěvky: 129
Pěkný večer přeji. V nejbližší době (1-2 měsíce) se chystám vycestovat do zemích jako Indie, Nepál, Bhután, Barma, Thajsko, Laos, Čína popř. další... Zaměřit se tam chci zejména na jógu, ajurvédu, buddhismus a bojová umění... Nicméně cesta to bude velmi dlouhá... Proto vás prosím jestli by jste mi mohli poradit na co si dát ze zdravotního hlediska pozor nebo co by se mi tak mohlo stát? Co si vzít sebou kdyby nastal nějaký problém? Co tak nejlépe popřípadě nastudovat? Měl bych se proti něčemu nechat očkovat? :-/ Jaké zachovávat preventivní opatření? Máte vy nějaké zkušenosti? Jaké? Pokud vás napadne cokoliv k tomuto tématu budu moc vděčný za všechny rady, jelikož člověk nikdy neví co se může přihodit... Všem předem díky

_________________
Čl. obětuje zdraví,aby vydělal peníze.Pak obětuje peníze,aby získal zpět zdraví.Je tak úzkostlivý ohledně budoucnosti,žesi neužívá přítomnost;následkem čehož nežije v přítomnosti,ani v budoucnosti;žije,jakoby neměl umřít a pak umírá,aniž kdy skutečně žil


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát čer 14, 2013 11:09 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
Filip08 píše:
Pěkný večer přeji. V nejbližší době (1-2 měsíce) se chystám vycestovat do zemích jako Indie, Nepál, Bhután, Barma, Thajsko, Laos, Čína popř. další... Zaměřit se tam chci zejména na jógu, ajurvédu, buddhismus a bojová umění... Nicméně cesta to bude velmi dlouhá... Proto vás prosím jestli by jste mi mohli poradit na co si dát ze zdravotního hlediska pozor nebo co by se mi tak mohlo stát? Co si vzít sebou kdyby nastal nějaký problém? Co tak nejlépe popřípadě nastudovat? Měl bych se proti něčemu nechat očkovat? :-/ Jaké zachovávat preventivní opatření? Máte vy nějaké zkušenosti? Jaké? Pokud vás napadne cokoliv k tomuto tématu budu moc vděčný za všechny rady, jelikož člověk nikdy neví co se může přihodit... Všem předem díky

Tak opravdu dobře si nastudujte parazity a pokud jde o očkování, jako vhodné bych viděl podstoupit doporučená očkování, proti místním nemocem na které váš imunitní systém nemůže být připraven. Jinak se obávám, že mnoho preventivně udělat nemůžete, vše vyplyne až na místě a bohužel jsou tam možnosti léčby velice omezené. Určitě bych si sebou vzal velice silná antibiotika a hlavně antibiotika ve formě masti, nebo zásypu na drobná poranění, ta mohou mít v místních podmínkách fatální důsledky.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon čer 17, 2013 4:20 pm 
Offline

Registrován: stř led 16, 2013 1:17 pm
Příspěvky: 255
Asi bych tam nejel pokud bych nebyl zcela v pořádku, a nebyl bych si jist že mi funguje perfektně immunitní systém. Tady může tělo lidského člověka fungovat-přežívat prakticky bezproblému (nezjitně) ale tam už to může být jiná ves.

_________________
Vysoce kvalitní vitamíny a doplňky stravy NUTRILITE z čistě přírodních koncentrátů

Vodní filtr eSpring


pro členy tohoto fóra sleva :)


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 3 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 24 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz