Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je sob dub 20, 2024 5:07 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 19 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: úte bře 26, 2013 10:30 am 
Offline

Registrován: ned črc 08, 2012 10:28 am
Příspěvky: 734
Zakladám túto tému, aby sa nám, čo tu budeme písať, aspoň trochu uľavilo...

1. Moja mama sa vôbec nestará o svoje zdravie.... Teraz si kúpila nejaké doplnky výživy (Finclub - brrr...samé pomocné látky v tabletkách...), ale odmieta si urobiť klystír, shankapraksalanu, olejovú kúru na očistu krve...Nič, chce len "tabletky"...
Priateľ mojej tety má rakovinu hrubého čreva, samozrejme, že moje odporúčania na zmenu stravy a robenie klystírov, očíst...IGNOROVALI..... A samozrejme - šiel na operáciu a chemoterapie - nevyjadrujem sa k tomu........ Pred mesiacom (pár mesiacov po prvej operácii, ktorá nebola poslednou, lebo nastali komplikácie...) si odo mňa s mojou tetou požičali knihy o urinoterapii.......TROCHU NESKORO, NIE ? .....
Navyše moja matka už aj plakala, lebo si myslela, že priateľ mojej tety zomrie.... Vysvetlil som jej, z čoho rakovina vzniká...... Ale moja matka stále žere (áno, lebo ona žere, ako všetci, ktorí serú na to, či jedia zdravo alebo nie) samé nezdravé veci....Argumentuje tým, že "toto som nemala už týždeň, tak čo !..." .... A ja jej na to - "Stále ješ samé k*k*tini, a je už druhá vec, že keď ich ješ TRIDSAŤ rôznych, tak trvá týždeň, než si dáš druhý krát tú istú....Alfréd (vymyslené meno) má rakovinu, boh vie, či dožije ešte rok, má len 33 rokov....plakala si, lebo mal komplikácie......A ČO ROBÍŠ TY, DO BOHA KRISTA, ABY SI NEMALA RAKOVINU TY ???????? Žereš chlieb, pasterizovaný syr, koláč, sladkosti, fašírky smažené na slnečnicovom oleji, kuracie mäso (blbej kvality) SO ZEMIAKMI, glutamánovú klobásu s chlebom, piješ sk*rvenú neodstatú vodu z vododovu so zabíjackým rakovinotvorným zafarbeným gĺukózovým cukrovým SIRUPOM, nerobíš si detoxikácie, necvičíš, NEROBÍŠ SI KÚPELE (možno 2 krát za rok)............ Na čo čakáš, mami ???? Na rakovinu ???? Ja ti tu ROKY, ROKY ROKÚCE HOVORÍM, aby si sa o seba starala... tu bude. Povedal som ti aj to, že nečakaj, že sa roky s nervozitou pozerám na to ako nezdravo žiješ, a že potom ťa budem ľutovať, keď dostaneš nejakú vážnu chorobu (napr. rakovinu)... Už ťa vidím mami, ako tu budeš fňukať, a ako ťa to POLOŽÍ.............. NIČ Z TOHO SA NEMUSÍ STAŤ, KEĎ ZMENÍŚ ŽIVOTNÝ ŠTÝL...... ... Alfréd dostal rakovinu....ako 33 ročný......... BOHA, NEVIEŠ SA Z TOHO POUČIŤ ???? Akú máš preboha úctu k sebe ???? Počúvam tvoje slová typu : "Marek, čo si to dovoľuješ !!!" pri každej našej potičke (nie len ohľadom stravy).... A - JA SA TOMU SMEJEM...........Vieš prečo, mami ??? Lebo TY SI TOTÁLNE NEVÁŽIŠ SAMÚ SEBA, SI OBYČAJNÁ KONZUMENTKA "HOVIEN"..... Nerobíš absolútne nič pre svoje zdravie, dokonca ani nesexuješ už možno 20 rokov....................... AKO SI ŤA MôŽEM VÁŽIŤ ????
N--------------------------I---------------------J-----------------------A----------------------K
Si pre mňa POSTRACH. Ale - veľmi ma bolí, VEĽMI, ako sme rozdielni............ Viem, že moje zdravotné problémy vyplývajú (aj napriek absencii "bielych jedov", s kopou detoxikácií, zdravého dýchania, posilňovania, nevybíjania esencie obličiek orgazmovaním) vyplývajú z toho, že mi ZÁLEŽÍ na tom, aby ste, vy sprostí členovia rodiny z ktorej pochádzam, ma aspoň RAZ UZNALI, ..... UKÁŽTE MI, ŽE VÁM ZÁLEŽÍ NA VAŠOM ZDRAVÍ....

2. Robievam si dva krát týždenne tak 40-45 minútové kúpele, raz v himalájskej soli a síranu horečnatom, a raz v 3kg kuchynskej soli (nemenej dôležitou vecou je pre mňa zmäkčenie organizmu vďaka kúpeľu - teplá voda). Samozrejme, musel som dva roky "bojovať" o to, aby som mohol mať pootvorené dvere (20-30cm) do kúpeľne pri kúpeli, aby sa mi dobre dýchalo, nakoľko so zavretými dverami v kúpeľni sa to NEDÁ (mohol som vlastne vždy, ale predchádzala tomu skoro 2 ROKY určitá hádka, raz väčšia, raz menšia. Zakomplexovaná matka a sestra mi vraveli, že som idiot, že sa chcem kúpať s pootvorenými dverami, že to nikto okrem mňa nerobí (sú to ovce, a ja neznesiem ich debilitu, tak...nemám v poriadku zdravie, lebo - cítim k nim proste nenávisť...a to mi trochu ničí slinivku a tráviace orgány, hoci sa o ne starám), a na základe ich pripomienok k tomu som pochopil, že keď idú okolo kúpeľne, ťahá im to oči na mňa nahého vo vani.... ČO INÉ SI POMYSLIEŤ, KEĎ IM TO VADÍ ? Prečo ma Boh tresce..... darmo, už by som sa mal odsťahovať...

3. Sestra sa zobudí, v kuchyni je otvorená vetračka, kuchyňa nie je zavretá, cíti zimu.... Začnú na mňa vrieskať, že som idiot, že prečo som nechal otvorenú vetračku v byte (dôležitosť éteru jej asi nič nehovorí.... veď tá koza spí od jesene do jary so zavretým oknom v izbe, a keďže má zavreté aj dvere, tak sa nedivím, že koza vstáva cez víkend o 12-tej na obed, a to ani nemusí ponocovať.... A prečo koza ? Vravím jej dva roky nech tak nerobí, ale ona si NEDÁ POVEDAŤ...). Potom tú vetračku zavrie, prejde do chodby, a začne VESELO STRIEKAŤ IMPREGNAČNÝ SPREJ na topánky, a počujem len CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCC...CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCC..............CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCC............ Poviem jej : "Diana, si sprostá ????????? Okamžite si ich choď striekať na balkón !!!!"...a ona na to : "Vieš aká je vonku zima ?????" ......... A ja jej na to : "No a ??? OBLEČ SA !!! Je mi jasné, že v gaťkách a tričku ťa tam nebudem posielať !!!".........Samozrejme ma neposlúchla, ale ...budem biť ženu ? Nie. Len si na ňu pekne zahreším. Hneď som si zavrel svoju izbu, lebo mi do nej šiel závan z toho smradľavého chemického impregnačného spreju....

4. Sestra začala mať gynekologické problémy...........ŽERE SLADKOSTI, CHLIEB.............. Krava si robí kúpele z dubovej kôry.......... a myslí si, AKÁ JE ZODPOVEDNÁ........ Ale chlieb a sladkosti - toho sa NEVZDÁ........... A to má doma brata, ktorý ROKY neje sladkosti a chlieb........a vysvetlil jej XY krát, že prečo................... Sestra si sedí v obývačke a žere Deli ........... Hovorím jej : "...Chceš decko ? Si zasratá chémiou, múkou, cukrom..... Chceš, aby decko sa mohlo ZDRAVÉ VYVINÚŤ ??? Chceš vôbec nepotratiť ??? KDE NESIEŠ ZODPOVEDNOSŤ ZA SVOJE ZDRAVIE, A ZA ZDRAVIE SVOJHO BUDÚCEHO DIEŤAŤA, ktoré o pár rokov budeš mať ???"............ A sestra na to : "... Daj mi pokoj !!!!!!".... A ja odídem z izby, ale nadávku (hrešenie) na ňu si neodpustím...

JE MI NA TYKU Z TÝCH FALOŠNÝCH KAMARÁTOK A KAMARÁTOV, ktorých má väčšina ľudí............. Prečo falošný(mch ??? Lebo tí idioti NIE SÚ VôBEC KRITICKÍ .... ani k mojej sestre (jej kamaráti a kamarátky)........ ani k mojej matke (jej kamarátky)...... Prečo ? LEBO NECHCÚ, ABY SA NA NICH HNEVALI (sestra, matka).............. PRETO SOM JA AKO "ČIERNA OVCA RODINY", lebo si "dovolím" byť voči nim kritický v ich CHYBÁCH....

Ja osobne stále mávam lepšie a lepšie zvyky (zdravotné procedúry, atď...sebazdokonaľovanie - ale, nie úplne, ako vidíte - moja nervozita na rodinu...), a tieto dve kozy stále HORŠIE A HORŠIE..........

Hovorí sa : Keď nebudeš milovať svoju matku, nebudeš schopný milovať inú ženu............... A ja hovorím : NEVERÍM TOMU !!!!!!!!!!!!!! A viete prečo ??? Moja žena nebude taká SEBAPOŠKODZUJÚCA. A ako to viem ? S takou ženou by som predsa NEŽIL.....

SMEJEM SA Z TOHO, AKO SI SEBA NEVÁŽIACI ĽUDIA VYŽADUJÚ OD INÝCH, ABY SI ICH VÁŽILI......
KTO SI MôŽE VÁŽIŤ MOJU MATKU A SESTRU ? ................Jednoduchá odpoveď : LEN IM PODOBNÍ, PRE KTORÝCH SOM JA "NENORMÁLNY", A ONY SÚ "NORMÁLNE", pričom matku bolia oči z práce za PC, ale tak či tak keď príde s ubolenými očami domov, hodinu porobí nejaké veci (hygiena, urobí si jesť), a potom zvyšných 5 hodín čumí do telky...... Sestra zas zbiera jednu horšiu vlastnosť za druhou, DEGRADUJE SA......
A TIETO DVE KOZY MI CHCÚ POVEDAŤ, ŽE SÚ ŠŤASTNÉ V ŽIVOTE............... Ich "šťastie" sa rovná "šťastiu" konzumenta, ktorý je OVCOU a vie HOVNO o tantrickej erotike, HOVNO o niečom "duchovnom", HOVNO o sebapoznaní, HOVNO o staraní sa o svoje zdravie, HOVNO o čomkoľvek výnimočnom....


Prepáčte za vulgarizmi, ale tak to zo mňa išlo.......

PS : Akú hodnotu majú ľudia, ktorí môjmu synovcovi (moja matka, sestra) donesú sladkosti a urobia mu "gombolce" aj napriek tomu, že roky im hovorím, ako veľmi to škodí ??? .....................................TAKMER NULOVÚ...................... A ja s týmto poznatkom žijem ROKY.......... A veľmi ma to trápi......................PRETO NEMÁM V PORIADKU VNÚTORNÉ ORGÁNY (hoci sa cítim fit - VĎAKA STAROSTLIVOSTI O SVOJE ZDRAVIE) TAK, ako by som mal pri mojej STAROSTLIVOSTI o seba MAŤ. A tie kozy mi povedia, že to je tak preto, ,lebo očisty nefungujú a podobne........... \":D\" \":D\" \":D\" \":D\" \":D\" \":D\" \":D\"

Ale aby ste si nemysleli, že doma to stále "vrie", tak... Nie je to pravda. Viem sa aj s mamou aj so sestrou spolu zasmiať, niekedy sa aj "pošaliť" (mamy sa ale štítim dotknúť, výnimka je, keď jej sem-tam pomasírujem šiju...), a to hoci aj denne niekedy. Len ma strašne S*RIE tá ich neúcta k svoju zdraviu........


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte bře 26, 2013 2:15 pm 
Offline

Registrován: pon říj 04, 2010 4:38 pm
Příspěvky: 1493
jak můžeš na kwasnievského dietě někoho přesvědčovat o tom, že ty žiješ správně a on špatně?
výživových směrů je tolik, že pořádně nikdo neví co je správně.
ale to není moc podstatné: pokud máš všech pět pohromadě odstěhuj se, sourozence si zamiluješ
a vztahy s matkou se ti upraví.

_________________
Fešák som, to je pravda, ale nie som narcis


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte bře 26, 2013 3:40 pm 
Offline

Registrován: ned črc 08, 2012 10:28 am
Příspěvky: 734
Vševěd : Nie som na Kwasniewskeho diéte. Som na nízkocharidovej a zároveň vysokotukovej diéte. To, že toto obsahuje aj Kwasniewskeho diéte neznamená, že som "v nej"... ale o.k., o tom téma nie je, tak na túto tému som v tomto vlákne dohovoril.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon dub 01, 2013 2:44 pm 
Offline

Registrován: pon říj 04, 2010 4:38 pm
Příspěvky: 1493
NOWOCAYN_2 píše:
Vševěd : Nie som na Kwasniewskeho diéte. Som na nízkocharidovej a zároveň vysokotukovej diéte. To, že toto obsahuje aj Kwasniewskeho diéte neznamená, že som "v nej"... ale o.k., o tom téma nie je, tak na túto tému som v tomto vlákne dohovoril.

donekonečna ses tady hádal o Kwasnievského dietě, že je jediná správná. žereš denně půl kila slaniny, ale sestře budeš nadávat, že se o sebe nestará. pak přijde někdo, kdo se stravuje tzv. racionálně a začne
nadávat tobě, že hazarduješ se svým zdravím při tak vysokém podílu nasycených tuků.
žít a nechat žít.
tohle téma je o tom, že jsi duševně nevyzrálý jedinec, protože dřív nebo později člověk zjistí, že je načase, aby se osamostatnil. ty tady jenom brečíš, jak ti doma ubližujou...

_________________
Fešák som, to je pravda, ale nie som narcis


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte dub 02, 2013 1:29 am 
Offline

Registrován: ned črc 08, 2012 10:28 am
Příspěvky: 734
nasýtený tuk je ten NAJLEPŠÍ pre človeka, trdlo Vševědské.......
Mimochodom, momentálne jem slaninu v množstve asi 300-500g MESAČNE, lebo mi ani nechutí.............
Tuku jem denne okolo 350-400g stále, lebo keď jem menej, tak až príliš "rysujem", a hlavne - chudne mi tvár, na mne to potom nevyzerá dobre, keď ju mám príliš vyrysovanú, mám ju totiž z tých "užších". Tak či tak na mojom množstve tukov v strave, som jeden z najštíhlejších (čo sa týka percentuálne v tukoch) v našej posilňovni - lebo ja sa nepokúšam o "objemovky"...
Ty si duševne "škriepiteľný jedinec", ktorému je ale asi jedno, keď by sa denne pozeral, ako jeho sestra a matka "žerú" keksíky, chleba, rožky, fašírky vyprážané na slnečnicovom oleji, sladkosť... Neviem, možno je to výhoda....Ale - potom by som ťa chcel vidieť, ako by si po rokoch "neefektívneho dohovárania" svojej najbližšej rodine zrazu od mamy započul, že dostala rakovinu....a ty si celé roky dávam mame recept na to, aby ju nikdy nemala, a vedel si, že keď ťa nebude počúvať, tak ju dostane (a keď nie rakovinu, tak demenciu, parkinsona...).....A potom zrazu na niečo také zákerné ochorie, a chce od rodiny MENTÁLNU, DUŠEVNÚ PODPORU, a keď jej niekto vytkne, že prečo nerešpektovala zásady zdravej výživy, ktoré mala každý deň pripomínané, povie - "TO NIE KVôLI TOMU !!! TO JE VEKOM... ...A TO MáM Z TEBA !!! LEBO MI VKUSE HUČÍŚ DO HLAVY !!!"....Proste samé výhovorky... \":lol:\"
...... Ale áno, jednoduchšie je o tom mame a sestre nič nehovoriť, a keď dostanú rakovinu či inú "civilizačnú chorobu" zo "sračkovej stravy", tak................. TAK ?????? A teraz buď múdry, Mr. Vševěd..... Srať na rodinu ??? ..... To radšej ich nazvať idiotmi, ale dohovárať im, ako sa NÚTIŤ ctiť si osoby, ktoré VEDOME jedia nezdravo, a to sú POUČENÉ DOSTATOČNE o tom, aké robia chyby, a čo konkrétne tieto chyby spôsobujú v otázkach zdravia.......
Povedal som sestre, že si zničí p*ndu (inak to nazývam krajšie, ale som priamy...), keď bude denne jesť sladkosti, rožky, cestoviny a chleba............... Mala nejakú mikózu, ale doktorka (alebo si to sestra vymyslela ???) povedala, že to má z bazéna (v lete robila plavčíčku v zahraničí - na bazéne)..... BLUD....... Sú to premnožené KVASINKY........... A je úplne jedno, že má pleť lepšiu ako ja.........
Poznám jednu slečnu, ktorá má ukážkovú pleť, ale pár rokov trpí zápchami, a stravuje sa v podstate otrasne............. čím to bude ? GENETIKA................. Áno, GENETIKA /ako "víťazstvo" či "prehra"/ MÁ VEĽKÝ VPLYV................... Prečo jej nevyskakujú vyrážky na ksichte ? ....... lebo u nej sa to prejavuje INAK............. U nej sa tie jedy ukladajú niekde INDE..........
Preto nech mi nikto nehovorí, že musím mať hrubé črevo v zlom stave, keď nemám ukážkovú pleť (hoci sa za ňu hanbiť nemusím, len nie som spokojný - nakoľko pre seba robím toľko vecí, že by mala byť ukážková...)........... Potom by okolo 60 urinových klystírov, možno 8 Shankapraksalán, 10 očíst pečene, a XY iných procedúr stálo ZA H*VNO............ Nie - vec sa má tak, že mne sa všetko ukladá do pokožky tváre.................... Či mi chce niekto povedať, že tá slečna s ukážkovou pokožkou tváre, pritom konzumujúca kopu pečiva, sladkosti......a nerobiaca si žiadne detoxikácie, má hrubé črevo V LEPŠOM stave ako ja ? Ale no, buďme triezvi...................\</div

Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte dub 02, 2013 8:11 am 
Offline

Registrován: pon říj 04, 2010 4:38 pm
Příspěvky: 1493
jenom zkráceně, nechce se mi na ty tvoje blitky ani reagovat
slanina - uzená - je prokazatelný karcinogen, prokazatelný původce rakoviny tlustého střeva
uzené je maximálně nezdravé
jak může DEBIL který se cpal slaninou na kila strašit rakovinou?

_________________
Fešák som, to je pravda, ale nie som narcis


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte dub 02, 2013 9:44 pm 
Offline

Registrován: ned črc 08, 2012 10:28 am
Příspěvky: 734
Vševěd píše:
jenom zkráceně, nechce se mi na ty tvoje blitky ani reagovat
slanina - uzená - je prokazatelný karcinogen, prokazatelný původce rakoviny tlustého střeva
uzené je maximálně nezdravé
jak může DEBIL který se cpal slaninou na kila strašit rakovinou?

V prvom rade - 99% tých, ktorý jedia kopu slaniny, ju jedia S KOPOU CHLEBA, a nie s mäsom či vajíčkami (a keď s vajíčkami tak tam aj tak pchajú CHLIEB...) ty trdlo......
V druhom rade : je brutálny rozdiel medzi domácou slaninou a bežnou slaninou z obchodu, nakoľko tie lacnejšie (a často aj drahšie) slaniny sú z prasiat, ktoré sú krmené kukuricou a sójou, a ich slanina NIE JE ZLOŽENÁ Z NASÝTENÝCH TUKOV, tak na to pozor (!!!)
V treťom rade, jedol som denne V PRIEMERE nejakých 150-200g slaniny, a uznávam, bola to chyba. Zbytočne veľa. Ale keby som jedol 100g, domácej (alebo takej, kde mám istotu, že prasatá žraly radšej pomije, než kukuricu a sóju), nič by sa mi nestalo.
Tá z obchodu je aj tak na 95% (TEDA 19 Z 20 SLANíN) len NALOŽENÁ v "údiacich zmesiach", a NIE JE ÚDENÁ DYMOM....


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř dub 03, 2013 8:06 am 
Offline

Registrován: pon říj 04, 2010 4:38 pm
Příspěvky: 1493
nowocayne,
ty jsi povoláním tuším masér, máš učňovské vzdělání a těžký problém s chápáním jednoduchých vět.
hlavní problém je UZENÍ, je to karcinogenní záležitost a nemá s tím co dělat chleba ani nasycené mastné kyseliny.
žrát slaninu jednou za týden - budiž, ale cpát se každý den 500 g slaniny je nepochopitelně antizdravé.
už tomu rozumíš, retarde?

_________________
Fešák som, to je pravda, ale nie som narcis


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř dub 03, 2013 9:19 am 
Offline

Registrován: ned črc 08, 2012 10:28 am
Příspěvky: 734
Vševěd píše:
nowocayne,
ty jsi povoláním tuším masér, máš učňovské vzdělání a těžký problém s chápáním jednoduchých vět.
hlavní problém je UZENÍ, je to karcinogenní záležitost a nemá s tím co dělat chleba ani nasycené mastné kyseliny.
žrát slaninu jednou za týden - budiž, ale cpát se každý den 500 g slaniny je nepochopitelně antizdravé.
už tomu rozumíš, retarde?

Nemám učnovské vzdelanie (videl si už učnovkára - nič proti nim - písať s diakritikou tak dlhé príspevky ?), mám SPŠ.
Nevieim načo sa tu oháňaš 500g kusom slaniny, keď ja som jedol TRETINU z toho....
Daj si pauzu, schválne totiž PREHÁŇAŠ. Aby si mohol viac podpichovať... \":wink:\"


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř dub 03, 2013 9:36 am 
Offline

Registrován: pon říj 04, 2010 4:38 pm
Příspěvky: 1493
NOWOCAYN_2 píše:
Nemám učnovské vzdelanie (videl si už učnovkára - nič proti nim - písať s diakritikou tak dlhé príspevky ?), mám SPŠ.
Nevieim načo sa tu oháňaš 500g kusom slaniny, keď ja som jedol TRETINU z toho....
Daj si pauzu, schválne totiž PREHÁŇAŠ. Aby si mohol viac podpichovať... \":wink:\"

tak ty nemáš ani učňovské vzdělání? tak to mně mrzí ale časem si to určitě doděláš.
dobře snědl jsi třetinu. otázka je pořád stejná: proč děláš něco tak nepochopitelně antizdravého?
cpeš se karcinogenem každý boží den

_________________
Fešák som, to je pravda, ale nie som narcis


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř dub 03, 2013 10:59 am 
Offline

Registrován: ned črc 08, 2012 10:28 am
Příspěvky: 734
Vševěd píše:
tak ty nemáš ani učňovské vzdělání? tak to mně mrzí ale časem si to určitě doděláš.
dobře snědl jsi třetinu. otázka je pořád stejná: proč děláš něco tak nepochopitelně antizdravého?
cpeš se karcinogenem každý boží den

Nauč sa čítať. Mám SPŠ (stredná priemyselná škola). A nauč sa čítať znova - slaninu posledný rok konzumujem v množstve asi 300g MESAČNE. Navyše robím kopu detoxikácií, takže neblahé účinky odstánim oveľa ľahšie, než niekto, kto si detoxikácie nerobí.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř dub 03, 2013 11:04 am 
Offline

Registrován: pon říj 04, 2010 4:38 pm
Příspěvky: 1493
Rozumím. takže ses cpal karcinogenem a robil si očistu takže to bolo ok.
jestli to správně chápu, cokoliv děláš ty je správně a co dělá sestra a matka je špatně.
a ty jsi arbitr, který to umí nejlíp posoudit,protože jsi přečetl článek na internetu.

_________________
Fešák som, to je pravda, ale nie som narcis


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř dub 03, 2013 11:25 am 
Offline

Registrován: ned črc 08, 2012 10:28 am
Příspěvky: 734
Vševěd píše:
Rozumím. takže ses cpal karcinogenem a robil si očistu takže to bolo ok.
jestli to správně chápu, cokoliv děláš ty je správně a co dělá sestra a matka je špatně.
a ty jsi arbitr, který to umí nejlíp posoudit,protože jsi přečetl článek na internetu.

Moja mama a sestra vedia HOVNO o zdravom životnom štýle (resp. už možno vedia viac než vedeli, ale HOVNO zmenili). To hovorí za všetko.... Ty si asi myslíš, že človek učený z neba spadol, že ? Lebo 99% ľudí si nerobí žiadne očisty...........chceš povedať, že robia SPRÁVNU VEC ??? NIE. Takže jeden človek zo 100, čo očisty robí, robí SPRÁVNE, a tých 99% ľudí robí proste NESPRÁVNE, lebo ich organizmus sa zanáša.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř dub 03, 2013 11:42 am 
Offline

Registrován: pon říj 04, 2010 4:38 pm
Příspěvky: 1493
ty jsi nejlepší, gratuluju! namaž si máslo na slaninu a už mi dej kurva pokoj

_________________
Fešák som, to je pravda, ale nie som narcis


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř dub 03, 2013 12:50 pm 
Offline

Registrován: ned črc 08, 2012 10:28 am
Příspěvky: 734
Vševěd píše:
ty jsi nejlepší, gratuluju! namaž si máslo na slaninu a už mi dej kurva pokoj

NIE, všetci sme si rovnocenní vedomosťami................ Aj cigánčik z osady, aj Jobs, aj Osho, aj Ježiš, aj...................... Používaš vôbec rozum ? .........SME SI ROVNOCENNÍ PRÁVOM ŽIŤ, A PRÁVOM ŽIT TAK, AKO CHCEME. Ale čo sa týka vedomostí (A O TOM SA TU BAVÍME), tak si rovnocenní ľudia NIE SÚ. A prekvapuje ma, že ťa to zaráža............ Až mám dojem, že dnes nie si celkom o.k. ...


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 19 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz