Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv bře 28, 2024 12:55 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 3 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Odstranění polypu
PříspěvekNapsal: úte úno 05, 2013 10:12 am 
Offline

Registrován: úte čer 07, 2011 11:01 am
Příspěvky: 13
Dobrý den,
podstoupila jsem magentickou rezonanci mozku a při té příležitosti mi byl objeven slizniční polyp v levém antru velikosti 14x10 mm, na vyšetření k ORL se teprve chystám, ale již mi byl sdělen názor od neurologa, který si myslí, že se to bez chirurgického zákroku neobejde. Chtěla bych se Vás tedy touto cestou dotázat, zda-li existuje možnost, jak proti polypu bojovat, nedopustit aby se zvrhl a přerostl v maligní nádor, což mají slizniční polypy v oblibě dělat. Respektive jestli existuje nějaká jiná cesta, než chirurgická, které se opravdu bojím, protože by se týkala obličejové části, konkréktě lícní oblasti. děkuji mnohokrát za názor a případnou pomoc
Markéta

_________________
Markéta


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Odstranění polypu
PříspěvekNapsal: pát úno 15, 2013 11:13 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
marketaz píše:
Dobrý den,
podstoupila jsem magentickou rezonanci mozku a při té příležitosti mi byl objeven slizniční polyp v levém antru velikosti 14x10 mm, na vyšetření k ORL se teprve chystám, ale již mi byl sdělen názor od neurologa, který si myslí, že se to bez chirurgického zákroku neobejde. Chtěla bych se Vás tedy touto cestou dotázat, zda-li existuje možnost, jak proti polypu bojovat, nedopustit aby se zvrhl a přerostl v maligní nádor, což mají slizniční polypy v oblibě dělat. Respektive jestli existuje nějaká jiná cesta, než chirurgická, které se opravdu bojím, protože by se týkala obličejové části, konkréktě lícní oblasti. děkuji mnohokrát za názor a případnou pomoc
Markéta

Především si je třeba uvědomit, že operace příčinu neřeší, tou je vždy špatný životní styl a stravovací režim. Většinou člověk stresem vypne tvorbu HCl v žaludku, tak si znemožní správné trávení a tím se ochuzuje o minerály a vitamíny, což v konečném důsledku poškodí imunitní systém natolik, že dopustí vznik podobných útvarů. Logicky, pokud ty příčiny odstraním, imunita začne naplno pracovat a podobné útvary zase rozebere. Základ je tedy naprostý duševní klid a vyrovnanost, správná strava, která udrží adekvátní pH a celkové srovnání minerálů a vitamínů, nic jiného není potřeba. Vhodné je místo výskytu lokálně přehřát na co nejvyšší teploty, což imunitu donutí makat neplno a většinou se docílí rychlého ústupu.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Odstranění polypu
PříspěvekNapsal: sob úno 16, 2013 2:22 pm 
Offline

Registrován: úte čer 07, 2011 11:01 am
Příspěvky: 13
děkuji Vám mnohokrát pane Jardo za odpověď, moc si toho vážím a budu dbát Vašich rad.

_________________
Markéta


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 3 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 18 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz