Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je pát bře 29, 2024 1:28 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 18 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Ako "nesmrdieť" za "alternatívou" ?
PříspěvekNapsal: čtv dub 05, 2018 8:02 pm 
Offline

Registrován: pon srp 14, 2017 8:13 pm
Příspěvky: 501
Ahojte.
Pred asi dvoma rokmi som začal miesto klasického pracieho gélu používať doma vyrobený mydlový gél (1,5L vody, 30g strúhaného jadrového mydla bez arómy, 45g pracej sódy), do ktorého pri praní pridám "hojne" v podstate prírodnej (EURONA Cerny) aviváže, a do každého prania aj deci octu (na začiatku prania)...
...Vôňa aviváže však príliš rýchlo vyprchá, a ....MOJE OBLEČENIE NEVONIA......
Moje telo má príjemnú vôňu. Moje oblečenie však už nie, kvôli tomu "smradľavému" praciemu gélu, ktorý nezachráni ani aviváž....
Ako deodorant používam silný roztok vody a sódy bikarbóny (tej bez hliníka). Funguje to (ak sa to v lete aplikuje 3x, v zime stačí 2x denne), ale...veď viete, ako cítiť sódu... proste nič moc... Tiež to nie je žiadna vôňa....a tá sóda pot neutralizuje len čiastočne, nie úplne. Resp. zmes potu z podpazušia a silného roztoku sódy (odlejem odstatú vodu, to čo popadalo na dno, to je abrazívne)... Teda nič moc, keď sa to má "usádzať" v podpaží trička, košele...
Rovnako v mojej izbe trochu páchne... Len v mojej izbe... Sú tam šaty prané len v spomínanom pracom gély, rovnako aj posteľná bielizeň...
Vyzerá to tak, že musím začať prať v klasickom chemickom gély, akurát nejaká "sensitive" varianta, a zmieriť sa s tým, že cez kožu do mňa vojde nejaká chémia z pracieho gélu (aviváž ostane tá prírodná)... Nič iné mi neostáva, nechcem na ulici/v autobuse, atď, páchnuť žiadnej žene, hlavne, keby to nebolo za mojim telom, ale za smardľavým jadrovým mydlom a za sódou bikarbónou...

Rovnako končím so spomínaným "sódovým deodorantom"... Po pár mesiacoch som to zvykol striedať s octom (vínny ocot).... Avšak to cítiť ešte viac... Áno, za pár minút ten najostrejší pach (pre mňa je to síce vôňa...) octu vyprchá, ale cítiť to aj tak, a keď sa človek spotí, ocot znova naberie svoj pach...
Toto proste nefunguje tak ako má... Necítiť síce môj pot, ale cítiť pach octu alebo sódy bikarbóny...
Preto aj tieto "alternatívy deodorantov" proste musím ŠKRTNÚŤ, a zohnať si nejaký chemický deodorant, AVŠAK BEZ PARFUMÁCIE... pretože neznesiem na sebe žiaden parfum, a nie to ešte, aby sa zintenzívňovala jeho "kvázi vôňa" pri potení....

AKO TO RIEŠITE VY, ĽUDKOVIA ????? ..... Pýtam sa hlavne mužov, nie nejakých 45kg žien na "ovozeli", ktoré sa ani nepotia, pretože ich telo šetrí sodíkom ktorý takmer vôbec neprijímajú, a tak im stačí si podpažie len vyholiť a dva krát denne si ho opláchnuť, bez použitia deodorantu (no aj tak ich podpažie cítiť...čo ja ale nevravím že je zle, mne napríklad spotená zdravá žena vonia, keď cítim jej pot, aj v podpaží, ale tento topic nie je o tom...)...
A ako periete ??? Aby vaše oblečenie nepáchlo ? ...

Proste prírodné "alternatívy" (až na aviváž) u mňa už skončili.... žiaľ...

_________________
29.8. 2018 .......... Myslím, že by už aj stačilo.... :-)


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv dub 05, 2018 8:33 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
JednorazovyNICK píše:
Ahojte.
Pred asi dvoma rokmi som začal miesto klasického pracieho gélu používať doma vyrobený mydlový gél (1,5L vody, 30g strúhaného jadrového mydla bez arómy, 45g pracej sódy), do ktorého pri praní pridám "hojne" v podstate prírodnej (EURONA Cerny) aviváže, a do každého prania aj deci octu (na začiatku prania)...
...Vôňa aviváže však príliš rýchlo vyprchá, a ....MOJE OBLEČENIE NEVONIA......
Moje telo má príjemnú vôňu. Moje oblečenie však už nie, kvôli tomu "smradľavému" praciemu gélu, ktorý nezachráni ani aviváž....
Ako deodorant používam silný roztok vody a sódy bikarbóny (tej bez hliníka). Funguje to (ak sa to v lete aplikuje 3x, v zime stačí 2x denne), ale...veď viete, ako cítiť sódu... proste nič moc... Tiež to nie je žiadna vôňa....a tá sóda pot neutralizuje len čiastočne, nie úplne. Resp. zmes potu z podpazušia a silného roztoku sódy (odlejem odstatú vodu, to čo popadalo na dno, to je abrazívne)... Teda nič moc, keď sa to má "usádzať" v podpaží trička, košele...
Rovnako v mojej izbe trochu páchne... Len v mojej izbe... Sú tam šaty prané len v spomínanom pracom gély, rovnako aj posteľná bielizeň...
Vyzerá to tak, že musím začať prať v klasickom chemickom gély, akurát nejaká "sensitive" varianta, a zmieriť sa s tým, že cez kožu do mňa vojde nejaká chémia z pracieho gélu (aviváž ostane tá prírodná)... Nič iné mi neostáva, nechcem na ulici/v autobuse, atď, páchnuť žiadnej žene, hlavne, keby to nebolo za mojim telom, ale za smardľavým jadrovým mydlom a za sódou bikarbónou...

Rovnako končím so spomínaným "sódovým deodorantom"... Po pár mesiacoch som to zvykol striedať s octom (vínny ocot).... Avšak to cítiť ešte viac... Áno, za pár minút ten najostrejší pach (pre mňa je to síce vôňa...) octu vyprchá, ale cítiť to aj tak, a keď sa človek spotí, ocot znova naberie svoj pach...
Toto proste nefunguje tak ako má... Necítiť síce môj pot, ale cítiť pach octu alebo sódy bikarbóny...
Preto aj tieto "alternatívy deodorantov" proste musím ŠKRTNÚŤ, a zohnať si nejaký chemický deodorant, AVŠAK BEZ PARFUMÁCIE... pretože neznesiem na sebe žiaden parfum, a nie to ešte, aby sa zintenzívňovala jeho "kvázi vôňa" pri potení....

AKO TO RIEŠITE VY, ĽUDKOVIA ????? ..... Pýtam sa hlavne mužov, nie nejakých 45kg žien na "ovozeli", ktoré sa ani nepotia, pretože ich telo šetrí sodíkom ktorý takmer vôbec neprijímajú, a tak im stačí si podpažie len vyholiť a dva krát denne si ho opláchnuť, bez použitia deodorantu (no aj tak ich podpažie cítiť...čo ja ale nevravím že je zle, mne napríklad spotená zdravá žena vonia, keď cítim jej pot, aj v podpaží, ale tento topic nie je o tom...)...
A ako periete ??? Aby vaše oblečenie nepáchlo ? ...

Proste prírodné "alternatívy" (až na aviváž) u mňa už skončili.... žiaľ...

To je na mě zbytečný dotaz, já o praní mám jen velice mlhavé potuchy a je to i jeden z dobrých důvodů proč mám manželku. Víte je takové úsloví, "Sám si vařím sám si peru, že se na to nevy..ru" a řekl bych že toho by se muž měl držet.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv dub 05, 2018 8:48 pm 
Offline

Registrován: čtv lis 03, 2016 10:24 am
Příspěvky: 349
Myslím si, že jsi už úplně zblbnul.
Řešíš problém, který jsi sám vyvolal.
Normální člověk se denně dvakrát myje pořádně (ráno a večer), stačí mýdlem a vodou, pokud se tvrdě pracuje a zpotíš se, tak během dne po práci, třeba i víckrát. Praní stačí v jádrovém mýdle, pokud sneseš chemii prášk¨ů, pak prášky, s tím, že máchat nejméně třikrát, navíc. Leckdo pere v čisté vodě a jde to také.
Deodoranty není potřeba vůbec používat a většina lidí je vůbec nepoužívá.
Hleď, ty chceš být atraktivní, resp. nebýt neatraktivní, pro ženy. To je přijatelný postoj. Ovšem ženy se nelze získat vůní deodorantu či mýdla, ženě musíš vonět ty, ty jaký jsi přirozený - zpocený, nemytý, umytý, ale ty, prostě čistě ty. Pokud jí vpnět nebudeš, nepatříte k sobě. U žen to platí úplně stejně. Holka, která ti nevoní zcela umytá, čistá, nenavoněná, případně zpocená, holka, která ti nevoní vzrušená (to je to nejhorší, většinou), ku tobě nepatří.
Blbneš, kámo, snažíš se oklamat přírodu či ji manipulovat.
Ta pravá se do tebe okamžitě zamiluje, jakmile nebudeš mít na sobě žádný dodorant ani voňavé prádlo a budeš zpocený.
Tak se to pozná (že k sobě patříte).
Jinak - existují lidé, kteří se vůbec nepotí, nikdy, znám je.
Mají jen velmi jemnou, téměř neznatelnou, osobní vůni pokožky, většinou velmi krásnou.
To je jiný level, tam zjevně nejsi.
Ale možné to jest, existuje to.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř dub 11, 2018 10:20 am 
Offline

Registrován: úte led 23, 2018 11:37 pm
Příspěvky: 24
nejlepší deodorant je citron \":)\"


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř dub 11, 2018 10:38 am 
Offline

Registrován: pon srp 14, 2017 8:13 pm
Příspěvky: 501
[quote="drumTom":3sxs68ud]nejlepší deodorant je citron \":)\"[/quote:3sxs68ud]
Hmmm.... Realne ? Mozem skusit... Mam uz sice kupeny slabo parfumovany deodorant bez konzervantov, hlinika a parabenov, no ten parfum tam predsalen citit (hoci je to sensitive, "vona sviezosti")...
Nebude citronova stava robit fleky na obleceni ? Mas s nou ako deodorantom skusenosti ? Dakujem za odpoved.
Edit - prave som nasiel toto na nete... https://www.expres.cz/prirodni-deodoran ... iral_zajic
Citronova stava prepadla... No...asi ostanem pri tom novom deodorante... \":-(\"

Ctihodnymuz : Stale potvrdzujes, ze si mentalne naruseny, nehnevaj sa. TAKMER NIKDY tvoje rady komukolvek, dotycnemu nepomozu. Nedokazes davat prakticke rady, takmer vzdy pri pisani ti "uleti strecha", a bluznis v odpovediach...navyse casto si v odpovediach protirecis - v jednej a tej istej. A ani tato tvoja odpoved nebola vynimkou. Uz mi "nerad", dakujem. \</div

_________________
29.8. 2018 .......... Myslím, že by už aj stačilo.... :-)


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř dub 11, 2018 11:18 am 
Offline

Registrován: úte led 23, 2018 11:37 pm
Příspěvky: 24
nepoužívám nic jinýho, ráno po sprše se nemažu tou půlkou citroonu, co jsem si předtím vymačkal do pulitru...


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř dub 11, 2018 8:19 pm 
Offline

Registrován: pon srp 14, 2017 8:13 pm
Příspěvky: 501
drumTom píše:
nepoužívám nic jinýho, ráno po sprše se nemažu tou půlkou citroonu, co jsem si předtím vymačkal do pulitru...

A nefarbí ti to oblečenie v podpazuší ? ... Mne to len príde divné... Z tej stránky čo som tu dal odkaz, žena píše, že jej citrónová šťava vôbec nezaberala, a že to aj ničí oblečenie v podpaží...
Ty to máš inak... dobre, tebe asi zaberá ako deodorant... Ale čo oblečenie v oblasti podpazušia ? ...

_________________
29.8. 2018 .......... Myslím, že by už aj stačilo.... :-)


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř dub 11, 2018 8:24 pm 
Offline

Registrován: čtv lis 03, 2016 10:24 am
Příspěvky: 349
No, tak snad ty hadry tolik nestojí, aby se tohle muselo řešit. Nehledě na to, že pot sám je tak agresivní, že běžný dělník za sezonu zlikviduje několik triček, normálně se ta bavlna rozpadne - kolem krku a na zádech ....


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv dub 12, 2018 8:24 am 
Offline

Registrován: pon srp 14, 2017 8:13 pm
Příspěvky: 501
ctihodnymuz píše:
No, tak snad ty hadry tolik nestojí, aby se tohle muselo řešit.

Tento tvoj argument ked ktokolvek okrem teba cita, musi nadobudnut na realite sa zakladajuci dojem & skutocnost, ze si kus id**ta.
Ano, kupim si pekne tricko (lebo len cvok si kupuje oblecenie take, ktore ho zospatni) za napr. 15Eur, s tym, ze predsa nebudem riesit skvrny od citronovej stavy v podpazi, lebo som id**t ako ty, ktory chce exbibicionisticky ukazovat flekate (nie mokre, ale FLEKATE) tricko v oblasti podpazusia, a byt tak ludom na smiech, alebo skratka si touto skutocnostou ZBYTOCNE nicit tricka a vyzerat v ociach ludi ako idiot, ktory ma bud radioaktivny pot, alebo si nevie dat pozor na to, na co vie 99,8% z tych ludi co pouzivaju deodorant.
Nezabudni napisat, ze normalneho cloveka nezaujimaju aj nazory ostatnych.
Hlavne, ze podla teba sa ma clovek denne aprchovat 2-3x a umyvat vzdy mydlom. Ale s flekatym podpazim na tricku kludne moze chodit po ulici....
Tvoja idiotska logika : "Sprchuj sa mydlom 2-3x denne, nepouzivaj ziadny deodorant, a ked mas fleky farebne fleky v podpazi tricka/kosele, to nevadi, neries to, saty nestoja tolko ako auto, zahod to, kup si nove.".
Hlavne ze si proti konzu.nemu sposobu zivota, ale toto mi radis... Hlavne ze si za prirodzeny pacj cloveka, ale radis ludom sprchovat sa s mydlom 2x a niekedy 3x denne...
RETARD.....alebo schyzofrenik jak vysity?
Pocuvaj sem, UZ SA ZAHRAB....DRZ UZ KLAPACKU, NA MNA UZ NEREAGUJ, si 1000X horsi ako bol "Vševěd" co tu kedysi chodil. On na rozdiel od teba nebol retardovany.

(pan Jarda, prepacte za vulgarnosti, ale neviem sa ich zdrzat pri tomto individuu, takze ma berte s rezervou).

_________________
29.8. 2018 .......... Myslím, že by už aj stačilo.... :-)


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv dub 12, 2018 8:40 am 
Offline

Registrován: úte led 23, 2018 11:37 pm
Příspěvky: 24
JednorazovyNICK píše:
A nefarbí ti to oblečenie v podpazuší ? ... Mne to len príde divné... Z tej stránky čo som tu dal odkaz, žena píše, že jej citrónová šťava vôbec nezaberala, a že to aj ničí oblečenie v podpaží...
Ty to máš inak... dobre, tebe asi zaberá ako deodorant... Ale čo oblečenie v oblasti podpazušia ? ...

nikde žádný fleky nemám ani na bílym \":)\" používám ho dlouho zkus to a uvidíš


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv dub 12, 2018 11:10 am 
Offline

Registrován: pon srp 14, 2017 8:13 pm
Příspěvky: 501
drumTom píše:
nikde žádný fleky nemám ani na bílym \":)\" používám ho dlouho zkus to a uvidíš

Chlape, ja sa toho obavam.... Citujem z clanku, kdtory napisala zena, ktora pouzila citronovy deodorant (stavu z citrona)... : "....Když jsem tričko vyndala z pračky, zhrozila jsem se. V podpaždí byly dvě vybělené skvrny. Moje oblíbené tričko tak místo koše s čistým prádlem letělo do toho odpadkového."

Ty mas tricka vsetky biele, alebo z konope? \":D\"
Pride mi to divne, preco by dotycna klamala, ked sama nechce ziadnu chemiu pouzivat, a hlada dobry prirodnu deodorant ? ... Ci sa poti 3x viac nez ty ? Tomu neverim... Predstav si seba na mojom mieste... Tiez by si mi neveril, keby ti davalo logiku ze citronova stava moze vytvorit skvrny v podpaznei casti tricka...a keby si cital clanok od zeny, ktorej sa to stalo.
Mam akurat nervy... \":D\" ... Asi musim ostat pri deodorante "sebamed Balsam Deo sensitive" ...
Ale s*rie ma to...

MA NIEKTO ODVAHU A SKUSI TAKY TYZDEN POUZIVAT CITRONOVU STAVU AKO DEODORANT ??? ... Ked si neznicite tricka, skusim aj ja.... \":D\"

_________________
29.8. 2018 .......... Myslím, že by už aj stačilo.... :-)


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv dub 12, 2018 11:26 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
JednorazovyNICK píše:
Chlape, ja sa toho obavam.... Citujem z clanku, kdtory napisala zena, ktora pouzila citronovy deodorant (stavu z citrona)... : "....Když jsem tričko vyndala z pračky, zhrozila jsem se. V podpaždí byly dvě vybělené skvrny. Moje oblíbené tričko tak místo koše s čistým prádlem letělo do toho odpadkového."

Ty mas tricka vsetky biele, alebo z konope? \":D\"
Pride mi to divne, preco by dotycna klamala, ked sama nechce ziadnu chemiu pouzivat, a hlada dobry prirodnu deodorant ? ... Ci sa poti 3x viac nez ty ? Tomu neverim... Predstav si seba na mojom mieste... Tiez by si mi neveril, keby ti davalo logiku ze citronova stava moze vytvorit skvrny v podpaznei casti tricka...a keby si cital clanok od zeny, ktorej sa to stalo.
Mam akurat nervy... \":D\" ... Asi musim ostat pri deodorante "sebamed Balsam Deo sensitive" ...
Ale s*rie ma to...

MA NIEKTO ODVAHU A SKUSI TAKY TYZDEN POUZIVAT CITRONOVU STAVU AKO DEODORANT ??? ... Ked si neznicite tricka, skusim aj ja.... \":D\"

Tedy vy jste zkoumač to se nevidí, dnes koupíte šuntové tričku na tržnici pod 50,-Kč to snad za ten pokus stojí.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv dub 12, 2018 11:56 am 
Offline

Registrován: pon srp 14, 2017 8:13 pm
Příspěvky: 501
to drumTom, to Jarda : V chladnicke mame Spišskú borovičku (sluzila na Velku noc, nemal ale kto vypit)0, alkohol vraj zabija bakterie.... Siel som do sprchy, zmyl si podpazusie od deodorantu mydlom, nalial borovičku do malej sklenenej tmavej flasticky s rozprasovacom, A IDE SA EXPERIMENTOVAT.
Je mi jasne, ze deodorant (nie antiperspirant...to ani za svet...) sa dostal do koze, a tak sa minimalne este 24-48 hodin bude uvolnovat, posobit (cim neskor, tym menej). Preto ci bude fungovat borovičkový deodorant, to budem vediet a vtedy, ked nebudem citit pot v podpazi ani o X dni...napr. o tyzden.
DAM POTOM VEDIET.
Myslim si, ze citronova stava je na kozu agresivnejsia nez alkohol, hlavne pri reakcii s potom. Kyseliny zvyknu stipat viac nez alkohol. Napr. taka citronova stava nastriekana na odreninu by asi stipala viac nez alkohol...
Nastriekal som si borovicku do podpazusia.....vonia to vcelku pekne.... Preslo 5 minut a alkoholovy zavan v podpazi (ktory bol aj tak maly, ved skuste), je znatelne mensi nez prvu minutu po nastriekani.
Alkohol sa vyparuje, uvidim ako to bude fungovat....
Keby stacilo nastriekat si do podpazusia v lete taky prirodny a lacnucky deodorant 3x denne, bolo by to SUPER. Ocot aplikovany do podpazusia PACHNE, roztok sody bikarbony pachne tiez...
Ked bude alkohol vysusat kozu v podpazi, budem si ju kazde rano a vecer natierat nejakym olejom (urcite nie kokosovym, ten pri reakcii s potom PACHNE, vid jemne ci viac spotene oblecenie po opalovani sa za pouzitia kokosoveho oleja...
Tak, drzte palce... \":-)\" ...

_________________
29.8. 2018 .......... Myslím, že by už aj stačilo.... :-)


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv dub 12, 2018 6:00 pm 
Offline

Registrován: čtv lis 03, 2016 10:24 am
Příspěvky: 349
JN se nějak rozohnil, neberu to osobně, snažím se jen poradit či přidat zkušenost nebo podnět, kteréžto člověka, jenž má nějaký problém, vyvede z bludného kruhu.
Opravdu znám lidi, kteří se vůbec nepotí.
Dále, tričko rozežrané od potu bývá realitou, to ovšem neznamená, že tím někdo obtěžuje druhé lidi, to se stane jen na stavbě, v lese, i doma, při tvrdé práci .... Fleky v podpaží jsem nikdy neměl a potem jsem nesmrděl též.
Osobní vůni má každý a je to velmi důležitý sexuální podnět, také informace o tom, zda se k sobě hodíte. Příroda je neomylná.
Nemá vůbec žádnou cenu se sbližovat s lidmi, kteří nám nevoní. Psi jsou ochotni i druhého psa pokousat, pokud má "špatnou" vůni. Lidé obvykle nekoušou, ale neměli by se příliš družit s těmi, kteří jsou značně "jinde".
Jakýkoliv deodorant (ale i voňavky) jsou velkou chybou.
A znovu, kvalitní a hezké oblečení stojí pár korun. Značkové, tedy s nějaký designem, myšlenkou a dobrým střihem. V secondhandech takto zaměřených. Jen blázen si kupuje nové věci v nablýskaných obchodech, kde je nájem stovky tisíc měsíčně za nutné desetinásobky nákupní ceny.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv dub 12, 2018 6:19 pm 
Offline

Registrován: čtv úno 03, 2011 5:09 pm
Příspěvky: 394
ctihodnymuz píše:
JN se nějak rozohnil, neberu to osobně, snažím se jen poradit či přidat zkušenost nebo podnět, kteréžto člověka, jenž má nějaký problém, vyvede z bludného kruhu.
Opravdu znám lidi, kteří se vůbec nepotí.
Dále, tričko rozežrané od potu bývá realitou, to ovšem neznamená, že tím někdo obtěžuje druhé lidi, to se stane jen na stavbě, v lese, i doma, při tvrdé práci .... Fleky v podpaží jsem nikdy neměl a potem jsem nesmrděl též.
Osobní vůni má každý a je to velmi důležitý sexuální podnět, také informace o tom, zda se k sobě hodíte. Příroda je neomylná.
Nemá vůbec žádnou cenu se sbližovat s lidmi, kteří nám nevoní. Psi jsou ochotni i druhého psa pokousat, pokud má "špatnou" vůni. Lidé obvykle nekoušou, ale neměli by se příliš družit s těmi, kteří jsou značně "jinde".
Jakýkoliv deodorant (ale i voňavky) jsou velkou chybou.
A znovu, kvalitní a hezké oblečení stojí pár korun. Značkové, tedy s nějaký designem, myšlenkou a dobrým střihem. V secondhandech takto zaměřených. Jen blázen si kupuje nové věci v nablýskaných obchodech, kde je nájem stovky tisíc měsíčně za nutné desetinásobky nákupní ceny.

Už mi to taky nedá nereagovat na ctihodnymuz. Většinou jsou jeho příspěvky silně filosofické. Někdy dokonce v nich vidím pointu, ale snad nikdy nemohla nikomu jeho odpověď pomoci, protože dle stylu projevu dotazu na který odpovídal to vůbec nesedělo. Nejspíš má ctihodnymuz velmi špatnou empatii. Spíš mi to přijde, že si potřebuje "honit" ego jak je nad věcí a všechno zná a ví nejlíp. Ono také je znám na nejmenováme fóru o hudbě, kde z jeho příspěvků by se dalo očekávat, že to bude špičkový hudebník hrající a uznávaný po celém světě.
Pro ctihodnymuz: jestli jsi opravdu tak nad věcí a duchovně daleko, tak si z mého příspěvku možná něco vezmeš, jestli ne tak to vezmeš pravděpodobně jen jako nadávky na tebe... Moje doporučení je psát zde trošku "zemitěji" pokud chceš opravdu někomu poradit. Opravdu si myslím, že lidé co sem píší dotazy v dané chvíli nepotřebují a ani nemají náladu debatovat nad bytím a nebytím apod.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 18 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 22 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz