Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je pát bře 29, 2024 2:20 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 68 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: sob pro 12, 2009 10:16 am 
Offline

Registrován: čtv dub 23, 2009 1:36 pm
Příspěvky: 80
Ja jsem prave chtela vedet presne vyrobce- jake dvě kapsle Lactobacilus Acidophilus mate vyzkousene, ze funguji Vy?
Jelikoz jsou tekute FORTE, v kapslich atd. a vetsinou se rika, ze nepreziji zaludek...tak bych rada vedela, jake presne pouzivate Vy?
Myslel jste pit urinu v malem mnozstvi pri hladovce na vyhubeni breberek- parazitu, infekci atd.?
Jak presne? Muze se pit na teto forme hladovky i voda z prazskeho kohoutku, aby bylo dostatek uriny k piti, nebo jak a jak dlouho???
SP tedy dokaze lepe procistit organismus ci zase jinak
nez jen piti uriny a klystyry+malachov??? Nebo je zbytecne kombinovat tak mnoho metod najednou???
A pokud mi tedy na plet nic moc nepomaha...
jak se docili poradneho vycisteni krve?
Prosim o presny postup-kolik ceho, kdy a jak
-abych Vam nemusela psat o upresneni- Mockrat dekuji


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob pro 12, 2009 11:20 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28249
Bydliště: Poděbrady
jahoda píše:
Ja jsem prave chtela vedet presne vyrobce- jake dvě kapsle Lactobacilus Acidophilus mate vyzkousene, ze funguji Vy?
Jelikoz jsou tekute FORTE, v kapslich atd. a vetsinou se rika, ze nepreziji zaludek...tak bych rada vedela, jake presne pouzivate Vy?
Myslel jste pit urinu v malem mnozstvi pri hladovce na vyhubeni breberek- parazitu, infekci atd.?
Jak presne? Muze se pit na teto forme hladovky i voda z prazskeho kohoutku, aby bylo dostatek uriny k piti, nebo jak a jak dlouho???
SP tedy dokaze lepe procistit organismus ci zase jinak
nez jen piti uriny a klystyry+malachov??? Nebo je zbytecne kombinovat tak mnoho metod najednou???
A pokud mi tedy na plet nic moc nepomaha...
jak se docili poradneho vycisteni krve?
Prosim o presny postup-kolik ceho, kdy a jak
-abych Vam nemusela psat o upresneni- Mockrat dekuji

Používám tyto http://www.promimino.cz/laktobacily/lac ... ez-laktozy , ale pouze po šankaprakšaláně, jinak to řeším formou pickles.
Pije se destilovaná voda a urina, na poměru příliš nezáleží,v průběhu dne se dá reverzovat i 100 % uriny a večer i přes noc se pije destilka.
Šankaprakšalána je metoda čistě mechanická, jako klystýr, ale na rozdíl od klystýru vyčistí celou trávicí soustavu.
Krev to není jenom o klystýrech, ale především o kyselinách, což znamená pochopit logiku práce s kyselinami v organizmu. To, co po mě chcete, se nedá napsat, to je na celou knihu a přesně je to na několik knih. I pokud spolu budeme mluvit a vezmu to hodně v bodech, tak to je minimálně na 4-8 hodin hovoru a to musím mluvit jen já, pokud se do toho budete i ptát, tak je to ještě na delší dobu.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát říj 15, 2010 7:22 am 
Offline

Registrován: čtv říj 14, 2010 12:17 pm
Příspěvky: 2
Dobrý den,
našla jsem vás na netu, když jsem hledala info k onem. prsou
Chtěla jsem se zeptat, zda mi můžete poradit s onem. prsou /příp. co užívat
a jaké dávkování n. jak změnit stravování/, již rok chodím do mam. poradny a
na sono, našla jsem si bouličku v prsu, ale bohužel chození k lékaři žádné
výsledky nepřineslo,nejprve mi diagn. cystu,
nyní hovoří o ben.útvaru-asi mastopatie fibrocystická nebo tak, za rok mám
jít na další sono. Bulka se
zvětšila a proto hledám řešení i jinde i když zatím neúspěšně.
Bohužel loňský rok byl psychicky dost náročný-rozvod, stěhování, začínala
jsem finančně od nuly, komplikovaná rekonstukce bytu, nedokončení vysok.
studia....atd., ale nyní se vše uklidnilo a ráda bych vyřešila i svůj
zdravotní
problém i když ani od lékařů stále nevím přesnou diagnozu.
Předem děkuji za odpověď Jitka Denková, 37 let, 70 kg


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát říj 15, 2010 10:34 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28249
Bydliště: Poděbrady
Denkova píše:
Dobrý den,
našla jsem vás na netu, když jsem hledala info k onem. prsou
Chtěla jsem se zeptat, zda mi můžete poradit s onem. prsou /příp. co užívat
a jaké dávkování n. jak změnit stravování/, již rok chodím do mam. poradny a
na sono, našla jsem si bouličku v prsu, ale bohužel chození k lékaři žádné
výsledky nepřineslo,nejprve mi diagn. cystu,
nyní hovoří o ben.útvaru-asi mastopatie fibrocystická nebo tak, za rok mám
jít na další sono. Bulka se
zvětšila a proto hledám řešení i jinde i když zatím neúspěšně.
Bohužel loňský rok byl psychicky dost náročný-rozvod, stěhování, začínala
jsem finančně od nuly, komplikovaná rekonstukce bytu, nedokončení vysok.
studia....atd., ale nyní se vše uklidnilo a ráda bych vyřešila i svůj
zdravotní
problém i když ani od lékařů stále nevím přesnou diagnozu.
Předem děkuji za odpověď Jitka Denková, 37 let, 70 kg

Tak přesná diagnóza ani není nutná, to by vás asi zbytečně více nervovalo a to zase zvedá kyselost, což je právě spouštěč těchto potíží. Berte to tak, že jste si prostě někde v těle udělala smetiště a nyní se musíte postarat o jeho likvidaci, což je stejné, bez ohledu na to jak ten váš smeťák nazývá odborně moderní medicína. Základem, jak zde všude píšu, je srovnané pH a nyní je nutné držet 7,5-7,8 pH co nejpřesněji a dlouhodobě. Jinak je jednoznačně vhodná sirná patlanice, která vás v tomto případě chrání čtyřikrát, tedy omega 3 mastnou kyselinou, lignany, fytoestrogeny a vitamínem B17 amygdalinem. Další důležitý přístup je klid duše a dostatek relaxace někde v přírodě, používat endogenní dýchání, to vás zbaví obdivuhodného množství kyselých odpadů.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát říj 15, 2010 10:42 am 
Offline

Registrován: čtv říj 14, 2010 12:17 pm
Příspěvky: 2
Dobrý den, moc děkuji, o vyrovnané PH se snažím, brala jsem i tabletky od fi. LR, jinak jsem vyzkoušela vše možné vč. detoxikace, ale nějak nezabralo. Endogenní dýchání zkusím popátrat, ale co je to ta sirná patlanice-to jsem nepochopila, co tím myslíte a kde to sehnat. Na ph jsem si teď objednala nějaké doplňky stravy, tak vyzkouším, s tou kyselostí máte samozdřejmě pravdu, o tom také vím, ale než člověk najde něco, co na to opravdu funguje, jinak ve stravě se dost snažím. Moc díky


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát říj 15, 2010 11:00 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28249
Bydliště: Poděbrady
[quote="Denkova":33zsi6ky]Dobrý den, moc děkuji, o vyrovnané PH se snažím, brala jsem i tabletky od fi. LR, jinak jsem vyzkoušela vše možné vč. detoxikace, ale nějak nezabralo. Endogenní dýchání zkusím popátrat, ale co je to ta sirná patlanice-to jsem nepochopila, co tím myslíte a kde to sehnat. Na ph jsem si teď objednala nějaké doplňky stravy, tak vyzkouším, s tou kyselostí máte samozdřejmě pravdu, o tom také vím, ale než člověk najde něco, co na to opravdu funguje, jinak ve stravě se dost snažím. Moc díky[/quote:33zsi6ky]
Neberte žádné tablety, to je až na odkyselovala vždy zdroj kyselin a v tabletách užívejte pouze vitamíny a prvky. Endogenního dýchání je plný internet, čili to vysvětlovat určitě nebudu a sirná patlanice je zde

Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát říj 15, 2010 11:12 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: ned dub 26, 2009 7:59 pm
Příspěvky: 535
Možno by nebolo na škodu názov vlákna sírna patlanica doplniť. ľudia čo hľadajú, nevedia že sa jedná o Budwigovej špecialitu. Viem to podľa kolegov v práci, tiež im ten názov nič nehovoril.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát říj 15, 2010 11:24 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28249
Bydliště: Poděbrady
Sybilla píše:
Možno by nebolo na škodu názov vlákna sírna patlanica doplniť. ľudia čo hľadajú, nevedia že sa jedná o Budwigovej špecialitu. Viem to podľa kolegov v práci, tiež im ten názov nič nehovoril.

Tak jsem ten název pro snazší vyhledání upravil.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 68 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz