Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je pát bře 29, 2024 1:21 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 68 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: čtv dub 23, 2009 1:56 pm 
Offline

Registrován: čtv dub 23, 2009 1:36 pm
Příspěvky: 80
Dobry den pane Zajicku,
predem meho emailu bych Vam rada podekovala za clanek v casopise Recepty Prima Napadu,
ktery me nadchl a zaroven alespon castecne ubezpecil moji maminku, ze pokud jsem zavrhla klasickou lecbu antibiotiky a prasky a jdu na to stravou a skrz klystyry tak jsem se nezblaznila:)
(navic ma sestra je ta klasicka kozni lekarka, ktera se nezaobira pravou pricinou, ale kremy potira spis dusledky a rozmluvit si to nenecha...podle jejiho nazoru, za kozni problemy muze hlavne nase psychika (tzv. problemy psychosomatickeho puvodu)...a tak mi nosi psychologicke knihy- jak prezit v tomto svete a nezblaznit se:)
Akorat to jde trochu ztuha, tak by me zajimalo, zda byste mi mohl alespon trochu pomoci radou jakou zeleninu ci ovoce byste mi doporucil
jist ci pit na rozpusteni maleho tvrdeho uzliku v prsu (fibroid ci rakovina, jakoby v zlaze, v pulce prsa z vnejsi strany) nebo alespon na suchy ekzem (fungus-houba) -svisle nekolik ovalnych lozisek po obou stranach trupu+ mam asi Candida- stale nafoukle tvrde bricho (i kdyz stolice tmave hneda, mekci, ale jen 1x denne)?
Docetla jsem se na anglickych strankach, ze i rakovina je bud houboveho(fungus) ci viroveho puvodu...
Take bych rada vedela, zda je velky rozdil rozmixovat napr.korenovou zeleninu pouze v mixeru a snist ci vypit i s duzinou nebo
zda pro lecbu se musi vyhradne pouzit pouze odstavnovace a duzinu pak- vyhodit???

Na Vasich strankach jsem nasla jen jednu ukazku denniho jidelnicku- neplanujete jich zverejnit vicero?:)
(Uz rok se prirodne samo-lecim z Akne Rosacea-Ruzovky
a svediciho sucheho ekzemu po stranach trupu, mozna i Candida Albicans-fungus-
a nabehu na krecovou zilu v levem lytku,
ted jsem si navic nasla TVRDY UZLIK/bulku v LEVEM PRSU asi na pul cesty k bradavce z bocni strany.
(mozna ucpani zil z tezkych kovu ci rozsireni fungus-houby-plisne=Candida po brani antibiotik...netusim, jen odhad ze studii internetu)
Vsechny me problemy se zazivanim, ekzemem, Ruzovkou atd. zacalo branim 15 mesicu non-stop antibiotik- OXYTETRACYCLINE a pak hned TETRALYSAL-na malou vyrazku v obliceji. Doktori nevedeli, co se mnou je, rozbory krve atd. byly v poradku a muj stav se horsil. Resili to vymenou antibiotik...)
Za odpoved a radu predem dekuji
Jen skoda, ze takovych lidi jako jste vy neni na svete vic:)
Zdravim a preji hezky den


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv dub 23, 2009 7:40 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
jahoda píše:
Dobry den pane Zajicku,
predem meho emailu bych Vam rada podekovala za clanek v casopise Recepty Prima Napadu,
ktery me nadchl a zaroven alespon castecne ubezpecil moji maminku, ze pokud jsem zavrhla klasickou lecbu antibiotiky a prasky a jdu na to stravou a skrz klystyry tak jsem se nezblaznila:)
(navic ma sestra je ta klasicka kozni lekarka, ktera se nezaobira pravou pricinou, ale kremy potira spis dusledky a rozmluvit si to nenecha...podle jejiho nazoru, za kozni problemy muze hlavne nase psychika (tzv. problemy psychosomatickeho puvodu)...a tak mi nosi psychologicke knihy- jak prezit v tomto svete a nezblaznit se:)
Akorat to jde trochu ztuha, tak by me zajimalo, zda byste mi mohl alespon trochu pomoci radou jakou zeleninu ci ovoce byste mi doporucil
jist ci pit na rozpusteni maleho tvrdeho uzliku v prsu (fibroid ci rakovina, jakoby v zlaze, v pulce prsa z vnejsi strany) nebo alespon na suchy ekzem (fungus-houba) -svisle nekolik ovalnych lozisek po obou stranach trupu+ mam asi Candida- stale nafoukle tvrde bricho (i kdyz stolice tmave hneda, mekci, ale jen 1x denne)?
Docetla jsem se na anglickych strankach, ze i rakovina je bud houboveho(fungus) ci viroveho puvodu...
Take bych rada vedela, zda je velky rozdil rozmixovat napr.korenovou zeleninu pouze v mixeru a snist ci vypit i s duzinou nebo
zda pro lecbu se musi vyhradne pouzit pouze odstavnovace a duzinu pak- vyhodit???

Na Vasich strankach jsem nasla jen jednu ukazku denniho jidelnicku- neplanujete jich zverejnit vicero?:)
(Uz rok se prirodne samo-lecim z Akne Rosacea-Ruzovky
a svediciho sucheho ekzemu po stranach trupu, mozna i Candida Albicans-fungus-
a nabehu na krecovou zilu v levem lytku,
ted jsem si navic nasla TVRDY UZLIK/bulku v LEVEM PRSU asi na pul cesty k bradavce z bocni strany.
(mozna ucpani zil z tezkych kovu ci rozsireni fungus-houby-plisne=Candida po brani antibiotik...netusim, jen odhad ze studii internetu)
Vsechny me problemy se zazivanim, ekzemem, Ruzovkou atd. zacalo branim 15 mesicu non-stop antibiotik- OXYTETRACYCLINE a pak hned TETRALYSAL-na malou vyrazku v obliceji. Doktori nevedeli, co se mnou je, rozbory krve atd. byly v poradku a muj stav se horsil. Resili to vymenou antibiotik...)
Za odpoved a radu predem dekuji
Jen skoda, ze takovych lidi jako jste vy neni na svete vic:)
Zdravim a preji hezky den

Naprostá většina kožních problémů, má jednoznačnou příčinu ve střevním traktu a klystýry je zpravidla velice dobře řeší. Je ovšem třeba techniku klystýru ovládat a vyčistit pravidelně tlusté střevo až do slepého střeva (céka) k přechodu s tenkým střevem, ne jen sestupný tračník, jak nesprávně koná klystýr většina lidí.
Vaše sestra se ani tak neplete a problémy psychosomatického původu, jsou dost často příčinou, ale již asi neví, že tyto problémy vyvolává právě špatný stav střeva a jater. Matlat na kožní potíže něco svrchu, znamená proces detoxikace, kterým většina kožních chorob vlastně je, zatlačit zpět do těla a vyvolat jiné potíže. Vždy je třeba čistit primárně střeva a sekundárně játra a krev.
Co jíst a pít v případě rakovinného problému, to je minimálně na dvě hodiny hovoru a do takovéto psané odpovědi, to není možné dostat. Na kožní problémy můžete vyzkoušet následující postup. Nezbytně nutná je kyselina listová, železo, kyselina křemičitá, betakarotén, dále pak zinek, vitamín C, vitamíny skupiny B, buď komplex, nebo B6 a B12 samostatně, vitamín E. Podstatnou část těchto látek, je možno dodat pravidelným popíjením čerstvé šťávy z mrkve 250ml, červené řepy 150ml a okurky 100ml. Tuto dávku tak 2x denně pravidelně a doplnit zinek dýňovým semínkem a dýňovým olejem, současně 2x denně tabletu zinku v chelátové vazbě, zinek a olej vždy ráno a večer na lačno, semínka k obědu. Vitamíny B6 a E jsou bohatě ve slunečnicovém semínku a E dodejte ještě tak 2x 400mg v tabletách. Ostatní jezte v tabletách, vitamínem C nemusíte šetřit, dejte tak 2000 - 3000mg v několika dávkách v průběhu dne a pokud se dostaví průjem tak prostě uberete. Dále bych zařadil fungicidní látky, ve Vašem případě bych vsadil na fungicidní rostliny, například česnek, cibule, karabinec, lichořeřišnice a čaje s velikou fungicidní účinností, jako Lapacho a Vilcacora (Kočičí dráp). Naprostá bomba je koloidní stříbro a vyzkoušet by se dala i živá a mrtvá voda, kde hlavně mrtvá má velice silné účinky na parazitární bakteriokultury a mykózy, formou obkladu.
Mnoho druhů rakovin skutečně způsobují parazitární bakterie, houby a viry, například papillomavirus rozjede rakovinu děložního čípku, ale již málo se ví, že tento virus nesnáší lykopen a kyselinu listovou.
Rozmixovat kořenovou zeleninu, je nesmysl, je to velice špatně stravitelné a navíc ve vláknině jsou vázané téměř veškeré reziduální látky, které po oddělení vlákniny vlastně vyhodíte.
Jídelníček na mých stránkách, je jenom příklad a je na každém, aby zapnul svoji fantazii, časem možná napíšu nějakou kuchařku, ale nyní nemám času nazbyt a nestíhám ani důležitější věci.
Candidu jsem zde již velice důkladně rozebíral, musíte si to najít a přečíst, pouze pokud Vám nebude něco jasné, tak se znovu ozvěte.
Antibiotika jsou nejhorší zlo moderní medicíny, kromě hormonů a kortikoidů. Většinou zcela zlikvidují přirozenou imunitu organizmu a člověk se stane závislým na lécích, což v konečném důsledku, je cesta do pekla. Já osobně je doporučuji užívat, pouze v případech bezprostředně ohrožujících život a jinak se jim naprosto cíleně vyhýbat. Pokud Vám je někdo s titulem ordinoval 15 měsíců, na takovou malichernost jako je vyrážka, která rozhodně Váš život nijak neohrožovala, tak by měl odevzdat diplom a začít se zabývat něčím užitečnějším, něž odborně likvidovat zdraví pacientů.
Celou tuto odpověď berte pouze jako fundovaný odhad, na přesnou a cílenou radu, bych Vás musel vidět a dopracovat se ke smysluplné diagnóze. V případě zájmu o schůzku, mi zavolejte na telefon uvedený na stránkách vpravo, pod mojí fotografií a domluvíme se na termínu schůzky.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát dub 24, 2009 11:05 am 
Offline

Registrován: čtv dub 23, 2009 1:36 pm
Příspěvky: 80
Za odpoved mockrat dekuji.
Rada bych jen nejake upresneni:
nez si koupim odstavnovac (jaky byste mi doporucil? Nekde jsem cetla, ze pouze nove vyrobeny nuz z keramicke cepele nezelektrizuje a tudiz neznici vetsinu vitaminu jako bezne nerez noze-vyrobky- predpokladam, ze odstavnovace jsou vyrabeny pouze z nerez a nikoliv keramicke...? Jaky je Vas nazor? jde jen o reklamu???)
Dale pokud zatim budu jist pokrajeny salat: 250g mrkve+150g repy+100g okurky (asi je to vice gramu, v tuhe forme, ze???) bude to mit podobne lecebne ucinky- za predpokladu, ze si klystyrem budu pravidelne cistit streva a dostatecne pit, abych predesla zacpe? (Lovci mamutu taky jedli primo ze stromu ci cele korinky...?:) Nebo opravdu jen strava ovocna a zeleninova, tak jak je v prirode nikoho nevylecila a odstavnovac je nutny?
Dale k tem praskum.
Byla jsem v lekarne a jediny cisty prasek, ktery jsem sehnala v tobolkach byl HORCIK-Magnesii Lactici 0,5g (50ks) (chci ho zacit pouzivat kv. zanesenym cevam a
rozpusteni toho uzliku co mam v prsu
(uz 2mesice je stejne veliky, neroste)- docetla jsem se, ze by to mohlo byt z premiry a nahromadeni Calcium v krvi, a ze i Calcium nekdy formuje fibroidy...? Setkal jste se s tim uz???)
Zinek meli jen v tabletach s lesticimi latkami apod...co to je v te Chelatove vazbe?
Muzete mi prosim napsat jak se presne jmenuji ty tablety, kterymi si nezanesu zbytecne telo?
(Jak pisete na svych strankach, ze je vse lepsi z potravy, nez vitaminy umele...nestacilo by mi jist nekolik citronu ci petrzele denne???
Jen hodne nerada bych si zanasela dale telo chemikaliemi pridavanymi do umelych vitaminu...Misto vit.E- stacilo by nekolik ml BIO Stud.lis. slunec. oleje a seminka??? Nebo je to podle Vas malo na vyleceni? Co treba jist domaci kysele zeli? A co si myslite o pravidelnem piti Zeleneho caje-Gunpowder ci Rooibos na uzlik v prsu?)
O mrtve vode jsem jeste neslysela- to myslite s tim rozpustenym koloidnim silver???
Kvuli tomu uzliku v prsu, mohl by dle Vas take pomoci klystyr nepretrzite treba 10-40dni (to je pry davka na leceni rakoviny- viz net) nebo si tim koleduji akorat tak o hemeroidy? (S tim uz jsem jednu zkusenost prozila (praskla zilka) po 14-denni hladovce i bez klystyru...)
Za Vas nazor predem dekuji
(pod cim je ta Candida-nemohu Vas prispevek najit...?)


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát dub 24, 2009 7:11 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
jahoda píše:
Za odpoved mockrat dekuji.
Rada bych jen nejake upresneni:
nez si koupim odstavnovac (jaky byste mi doporucil? Nekde jsem cetla, ze pouze nove vyrobeny nuz z keramicke cepele nezelektrizuje a tudiz neznici vetsinu vitaminu jako bezne nerez noze-vyrobky- predpokladam, ze odstavnovace jsou vyrabeny pouze z nerez a nikoliv keramicke...? Jaky je Vas nazor? jde jen o reklamu???)
Dale pokud zatim budu jist pokrajeny salat: 250g mrkve+150g repy+100g okurky (asi je to vice gramu, v tuhe forme, ze???) bude to mit podobne lecebne ucinky- za predpokladu, ze si klystyrem budu pravidelne cistit streva a dostatecne pit, abych predesla zacpe? (Lovci mamutu taky jedli primo ze stromu ci cele korinky...?:) Nebo opravdu jen strava ovocna a zeleninova, tak jak je v prirode nikoho nevylecila a odstavnovac je nutny?
Dale k tem praskum.
Byla jsem v lekarne a jediny cisty prasek, ktery jsem sehnala v tobolkach byl HORCIK-Magnesii Lactici 0,5g (50ks) (chci ho zacit pouzivat kv. zanesenym cevam a
rozpusteni toho uzliku co mam v prsu
(uz 2mesice je stejne veliky, neroste)- docetla jsem se, ze by to mohlo byt z premiry a nahromadeni Calcium v krvi, a ze i Calcium nekdy formuje fibroidy...? Setkal jste se s tim uz???)
Zinek meli jen v tabletach s lesticimi latkami apod...co to je v te Chelatove vazbe?
Muzete mi prosim napsat jak se presne jmenuji ty tablety, kterymi si nezanesu zbytecne telo?
(Jak pisete na svych strankach, ze je vse lepsi z potravy, nez vitaminy umele...nestacilo by mi jist nekolik citronu ci petrzele denne???
Jen hodne nerada bych si zanasela dale telo chemikaliemi pridavanymi do umelych vitaminu...Misto vit.E- stacilo by nekolik ml BIO Stud.lis. slunec. oleje a seminka??? Nebo je to podle Vas malo na vyleceni? Co treba jist domaci kysele zeli? A co si myslite o pravidelnem piti Zeleneho caje-Gunpowder ci Rooibos na uzlik v prsu?)
O mrtve vode jsem jeste neslysela- to myslite s tim rozpustenym koloidnim silver???
Kvuli tomu uzliku v prsu, mohl by dle Vas take pomoci klystyr nepretrzite treba 10-40dni (to je pry davka na leceni rakoviny- viz net) nebo si tim koleduji akorat tak o hemeroidy? (S tim uz jsem jednu zkusenost prozila (praskla zilka) po 14-denni hladovce i bez klystyru...)
Za Vas nazor predem dekuji
(pod cim je ta Candida-nemohu Vas prispevek najit...?)

Odšťavňovač z keramiky, asi opravdu nikdo nevyrábí, já mám Angel Juicer a téměř stejný, je i Green Star ve všech variantách. Green Star, je dokonce ze speciální umělé hmoty a to by vitamínům také vadit nemělo. Osobně se domnívám, že mimo řeznou plochu, se s vitamíny nic neděje a celá věc je jenom tahák na peníze.
Klidně to můžete jíst i celé a dokonale rozkousat, trávení ale probíhá cca 2 - 4 hod a při vypití šťávy 10 - 15 min. Přírodní strava, kterou měli k dispozici lovci mamutů, se zde již mnoho let nevyskytuje, ale i to co seženete, je rozhodne zdravější, než uzené vepřové koleno a vyléčit to člověka nepochybně může.
Naprostou většinu minerálů, přijímejte pouze v organické formě, předejdete tím další sedimentaci solných úsad ve tkáních. Hořčík z lékárny, je zrovna ten špatný příklad a určitě je anorganický.
Anorganický usazený vápník, je zdrojem mnoha nemocí a sedimentuje celkem běžně, není ale problém tyto úsady rozpustit a nahradit vápníkem organickým, který sedimenty nevytváří.
Zinek v chelátové vazbě se takto jmenuje, žádný jiný název neznám, napište to do vyhledavače a bude Vám vše jasné.
Co jde doplnit potravinami, jsem Vám napsal, ostatní se potravinami docílit nedá, najděte si průměrné hodnoty jednotlivých látek a zjistíte, že by byla nezbytná konzumace několika kg, což je nemožné.
Na dodání 800mg vitamínu E, by bylo potřeba sníst cca 2 kg slunečnicového semínka a sama posuďte, jak je to reálné. Zelí je plné soli, které se chcete zbavit a čaj obsahuje tein, což není zrovna ideální látka, pro dokonalou hydrataci organizmu.
Mrtvá a živá voda, nemá s koloidním stříbrem nic společného, opět zadat do vyhledavače a číst.
Takto dlouhá nepřetržitá aplikace klystýrů, déle než týden, již zcela bezpečná není, ale hemeroidy rozhodně nevyvolá, spíše odstraní. Problém by mohl nastat s bakteriemi ve střevním traktu, ale pokud dodržíte frekvenci, kterou doporučuji na hlavních stránkách, tak žádný problém nehrozí. Čištění není nikdy na škodu, ale i zde platí "všeho s mírou".
U tohoto fóra vpravo nahoře, máte tlačítko hledat, tak na něj ťukněte, napište do první řádky candida, nebo kandidóza a dejte hledat, nebo enter, nic dalšího, než číst, není potřeba.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř dub 29, 2009 5:21 pm 
Offline

Registrován: čtv dub 23, 2009 1:36 pm
Příspěvky: 80
Dobry den,
moc dekuji za priklady, uz je mne to jasne:)
Precetla jsem si vse, a tak jsem zacala s gestem slona dnes rano.
Poprve v zivote jsem si sama navozovala zvraceni...to prekvapive nic nebylo, zadne neprijemne pocity, slo to celkem snadno, asi na 10 pokusu, pak uz jen nekolikrat velice kysela, trochu nahorkla chut a uz nic, tedy krom krkani...? (byl to konec? o kyselosti nepisete). Take vysli jen zelinkavo-zlute hleny, kapka krve, ale zadne zbytky jidla???
S cim jsem problem mela, bylo neustale zahlenovani nosu (musela jsem porad smrkat 10x+) a uplne zacervenani obliceje vcetne napuchlych a do sterbinek zuzenych oci.
Oci mi neuveritelne opuchly, hlavne spodni vicka (budim se s opuchlyma vrchnima =mozna po demodex folicolorum- dozneni po Ruzovce, nikdy nemam opuchla spodni).
A po 6hodinach od skonceni jsem k memu soku, pri pohledu na stale napuchla spodni vicka,
u zrcadla zjistila, ze mam silene moc krve-jakoby shluk prasklych zilek v belmu, po odkryti spodnich vicek. V levem oku o dost vice, nez v pravem...
Uz jste se s tim nekdy setkal???
Nevim, zda mam jit k ocnimu, ci zda to zmizi a je to bezne...nic o tom ale nepisete na svych strankach...
Oci jsem si pri procedure nemnula, jen jsem si oplachla studenou vodou oblicej pri smrkani...nekolikrat v prubehu procedury...
prosim, poradte, co s tim...? Jsem z toho trochu v soku...predem dekuji

posilam fota pro ilustraci-omluvte prosim kvalitu, fotila jsem sama sebe...

P.S.nejdou mi sem nahrat fota-poslu emailem


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř dub 29, 2009 7:17 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
jahoda píše:
Dobry den,
moc dekuji za priklady, uz je mne to jasne:)
Precetla jsem si vse, a tak jsem zacala s gestem slona dnes rano.
Poprve v zivote jsem si sama navozovala zvraceni...to prekvapive nic nebylo, zadne neprijemne pocity, slo to celkem snadno, asi na 10 pokusu, pak uz jen nekolikrat velice kysela, trochu nahorkla chut a uz nic, tedy krom krkani...? (byl to konec? o kyselosti nepisete). Take vysli jen zelinkavo-zlute hleny, kapka krve, ale zadne zbytky jidla???
S cim jsem problem mela, bylo neustale zahlenovani nosu (musela jsem porad smrkat 10x+) a uplne zacervenani obliceje vcetne napuchlych a do sterbinek zuzenych oci.
Oci mi neuveritelne opuchly, hlavne spodni vicka (budim se s opuchlyma vrchnima =mozna po demodex folicolorum- dozneni po Ruzovce, nikdy nemam opuchla spodni).
A po 6hodinach od skonceni jsem k memu soku, pri pohledu na stale napuchla spodni vicka,
u zrcadla zjistila, ze mam silene moc krve-jakoby shluk prasklych zilek v belmu, po odkryti spodnich vicek. V levem oku o dost vice, nez v pravem...
Uz jste se s tim nekdy setkal???
Nevim, zda mam jit k ocnimu, ci zda to zmizi a je to bezne...nic o tom ale nepisete na svych strankach...
Oci jsem si pri procedure nemnula, jen jsem si oplachla studenou vodou oblicej pri smrkani...nekolikrat v prubehu procedury...
prosim, poradte, co s tim...? Jsem z toho trochu v soku...predem dekuji

posilam fota pro ilustraci-omluvte prosim kvalitu, fotila jsem sama sebe...

P.S.nejdou mi sem nahrat fota-poslu emailem

Chuť i pocity jsou velmi individuální, ale tak, jak to popisujete, je to v pořádku. Postupně by měla barva vyzvracené vody, ke konci ztmavnout do žlutohněda a poslední vlna zvracení, vyvolá ostře hořkou chuť.
Spuštění rýmy, je běžný doprovodný jev při silném zahlenění a vysoký tlak krve do hlavy, navodí značné zrudnutí obličeje a i očního bělma, nic z toho není nijak nebezpečné, ale napuchnutí již je atypické.
Žilky v oku zpravidla nepopraskají, ale jsou velice markantní a silně zarudlé. Je to celkem běžný projev a zpravidla zmizí poměrně rychle, u mě například za cca 1 hodinu. Pokud máte tento problém, tak proceduru provádějte se zavřenýma očima, což tyto potíže minimalizuje.
Návštěvu očního lékaře, pokud normálně vidíte, považuji za zbytečnou, dle mého názoru se stav po zklidnění srovná.
Většinou si na další pokus, již člověk lépe vyhoví, vše provádí snadněji a případné komplikace, jsou naprostou výjimkou.
Co se týká fotografií, to zahlenění organizmu musí být naprosto mimořádné, pokud mohu posoudit z vyfocených hlenů ve vyzvracené vodě. Stav očního bělma je normální, takovéto zarudnutí je běžné i u mě. Ta krvavá skvrna, pod víčkem pravého oka, již běžná není, ale dle mého názoru, také není nijak nebezpečná a měla by se vstřebat. Příští pokus konejte se zavřenýma očima a mělo by to být bez problémů.
Osobně bych se soustředil, pouze na pocity těla a pokud jste se po provedení procedury cítila lépe, což předpokládám, tak jste na správné cestě.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv dub 30, 2009 1:03 pm 
Offline

Registrován: čtv dub 23, 2009 1:36 pm
Příspěvky: 80
Tak to jste me uklidnil a predpokladam, ze i mou maminku, ktera si vse moc bere a vcera ji muj napuchly oblicej a krvave skvrny v ocich rozbrecel
- mockrat Vam za rychlou odpoved dekuji!!!Krvava skvrna v levem oku sice jeste nezmizela, ale ze strany se uz vstrebava, oci jiz opuchle nejsou, vidim normalne, dokonce se mi lepe dycha, tak tomu dam cas.
Opravdu se citim lepe- lehceji. (Uz po procedure ten den- stolice 3x denne z pouze 1x...takze uz to je uspech:)
Dekuji Vam take za posudek hlenu, opravdu byly hodne pevne konzistence, ani nesly lehce rozmazat od sebe. Vse vedecky rozpitvavam:)
Ceho bych se tak mela ve stravovani vyvarovat, abych si zbytecne nezahlenovala telo? Napada me kravske mleko+ vyrobky z nej- i tvaroh???...asi bych mela prestat jist vanilkove pribinaky,ze?
Mohu si je vyrabet napr. z koziho mleka a medu, nebo kozi ci ovci vyrobky take telu skodi?
Pokud se krvava skvrna zhoji, doporucoval byste mne
dodrzet Gesto slona opet za tyden,
nebo radeji pockat delsi dobu a pokracovat s SANKHAPRAKSALANA, ci ENEMOU 7x za tyden, obden atd.
A nemela bych si davku soli radeji snizit? Na indian-net jsem nasla, ze pouzivaji 1polevkovou lzici na 2litry- a to kazdy den po dobu 1tydne, vzdy mezi 5-7am-jako idealni vycisteni, pred prechodem na zdavou stravu.
Nebo co doporucujete jako setrnejsi zpusob
, abych Vam stale nepsala, ze mam zase nejaky problem:)
(mam asi hodne citlivy organismus- natekani oci po ranu ci obliceje behem dne, kdy jsem jedla normalne byl celkem bezny, az po hladovce jsem zjistila, ze mam opet velke oci a o dost uzsi oblicej jako v 20ti letech:)...asi jsem mela dlouhodoby problem se zadrzovanim vody- pila jsem asi malo...ci s funkcnosti traveni...casto mne take natekaly nohy kolem kotniku nahoru az po lytka...)
Jeste posledni otazku-Nemohou mi tim tlakem, pri Gestu Slona, popraskat i zilky treba v mozku atd- dotaz maminky?:)
Jeste jednou Vam mockrat dekuji, myslim, ze i kdyz podle maminky se znicim, citim, ze jsem na dobre ceste-
a to predevsim diky Vam:)

Mejte se hezky a preji krasny vikend


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv dub 30, 2009 3:55 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
jahoda píše:
Tak to jste me uklidnil a predpokladam, ze i mou maminku, ktera si vse moc bere a vcera ji muj napuchly oblicej a krvave skvrny v ocich rozbrecel
- mockrat Vam za rychlou odpoved dekuji!!!Krvava skvrna v levem oku sice jeste nezmizela, ale ze strany se uz vstrebava, oci jiz opuchle nejsou, vidim normalne, dokonce se mi lepe dycha, tak tomu dam cas.
Opravdu se citim lepe- lehceji. (Uz po procedure ten den- stolice 3x denne z pouze 1x...takze uz to je uspech:)
Dekuji Vam take za posudek hlenu, opravdu byly hodne pevne konzistence, ani nesly lehce rozmazat od sebe. Vse vedecky rozpitvavam:)
Ceho bych se tak mela ve stravovani vyvarovat, abych si zbytecne nezahlenovala telo? Napada me kravske mleko+ vyrobky z nej- i tvaroh???...asi bych mela prestat jist vanilkove pribinaky,ze?
Mohu si je vyrabet napr. z koziho mleka a medu, nebo kozi ci ovci vyrobky take telu skodi?
Pokud se krvava skvrna zhoji, doporucoval byste mne
dodrzet Gesto slona opet za tyden,
nebo radeji pockat delsi dobu a pokracovat s SANKHAPRAKSALANA, ci ENEMOU 7x za tyden, obden atd.
A nemela bych si davku soli radeji snizit? Na indian-net jsem nasla, ze pouzivaji 1polevkovou lzici na 2litry- a to kazdy den po dobu 1tydne, vzdy mezi 5-7am-jako idealni vycisteni, pred prechodem na zdavou stravu.
Nebo co doporucujete jako setrnejsi zpusob
, abych Vam stale nepsala, ze mam zase nejaky problem:)
(mam asi hodne citlivy organismus- natekani oci po ranu ci obliceje behem dne, kdy jsem jedla normalne byl celkem bezny, az po hladovce jsem zjistila, ze mam opet velke oci a o dost uzsi oblicej jako v 20ti letech:)...asi jsem mela dlouhodoby problem se zadrzovanim vody- pila jsem asi malo...ci s funkcnosti traveni...casto mne take natekaly nohy kolem kotniku nahoru az po lytka...)
Jeste posledni otazku-Nemohou mi tim tlakem, pri Gestu Slona, popraskat i zilky treba v mozku atd- dotaz maminky?:)
Jeste jednou Vam mockrat dekuji, myslim, ze i kdyz podle maminky se znicim, citim, ze jsem na dobre ceste-
a to predevsim diky Vam:)

Mejte se hezky a preji krasny vikend

Hleny v těle tvoří, hlavně bílé jedy, z nich nejvíce mléko a mléčné produkty, dále mouka a veškeré výrobky z ní. Celý popis bílých jedů, je k přečtení na hlavních stránkách. Ovšem i když konzumaci těchto produktů (potravinářského) průmyslu, odstraníte zcela, tak počítejte při Vašem stavu, s nějakou dobou, kdy se budou hleny tvořit stejně, nebo dokonce i více než nyní, což je právě očistný proces těla.
Mléko pijte pouze ořechové, již několikrát jsem ho zde popisoval, stačí prohledat diskuze.
Jogíni provádějí výplach žaludku každý den, po dobu 45 dní, dále stejnou dobu ob den a tak dále, až do frekvence jednou týdně. U Vás, vzhledem ke stavu, bych minimálně 14 dní čistil žaludek denně a nic nezkazíte i delším čištěním.
Šankaprakšalána 1x za 14 dní a mezi tím klystýry. Pokud budete jíst současně lactobacily, tak se ničeho bát nemusíte, čištění není nikdy na škodu.
Dávka soli snížit nejde, to pak neobrátí osmózu střeva a sůl se snadněji vstřebává do těla. Není sůl, jako sůl a většinou je na postup, který popisujete doporučována Glauberova hořká sůl, která má naprosto jiné projímavé účinky, než běžná sůl kuchyňská. Běžná kopaná kuchyňská sůl, by se při takto nízké koncentraci, paradoxně vstřebávala do těla mnohem více.
Natékání tkání a zadržování vody v těle, má na svědomí s největší pravděpodobností sůl, především v ní obsažený anorganický sodík a ten nejlépe rozpustíte celerovou šťávou, tak 0,5 litru denně. Dále vodu a kyseliny vyplaví z těla velice dobře, sice poměrně nechutná, ale o to účinnější šťáva z okurky 450ml a cibule 50ml. U některých velice zavodněných lidí, touto šťávou odstraním až 6 litrů tekutiny za jeden den, prostě ji vymočí.
Pokud Vám praskne v mozku nějaká cévka, tak velice záleží kde a hlavně jak silná, taková jako Vám praskla v oku, žádný problém neznamená a i lékař Vám potvrdí, že praskají lidem celkem běžně. Zda může prasknout při zvracení snadněji, než třeba při uklízení, nebo zvedání nějakého předmětu, těžko vyhodnotím, ale osobně se domnívám, že toto asi nevymyslí nikdo na světě. I pokud budete ležet z opatrnosti, celý zbytek života v posteli, tak Vám klidně také prasknout může. Osobně se domnívám, že riziko je malé, ale stát se to může, přestože jsem o tom nikdy neslyšel, ani jsem o takovém případu nečetl.
Mireček v Básníkách říkal „se učit, se učit, se učit“ a já říkám čistit, čistit, čistit a při tom se všechno učit.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte kvě 05, 2009 4:07 pm 
Offline

Registrován: čtv dub 23, 2009 1:36 pm
Příspěvky: 80
Za doporuceni Vam dekuji.
Jeste by me zajimalo, cim se da nahradit Maslo (tj.1. jidlo po ShankaPrakshalana)
zda napr za studena lisovanym Ex.Virgin Olivovym olejem, Bio Slunecnicovym ci kokosovym...
A kolik gramu ryze a kolik ml oleje bych mela uvarit?

Ma se dat ryze s cockou (nebo radeji s fazolema??? a v obou pripadech pridat mrkev kv. zasaditosti ve strevech?)
namocit pres noc a v te same vode i uvarit???
Nebo vodu slit-kv. zivinam... (nekdo rika po fazolich slit, nekdo rika po ryzi neslit, co o tom soudite Vy?

(pokud oleje s ryzi vhodne nejsou, tak zda me prvni jidlo muze byt napr. zeleninova polevka ci neco jineho???)
Joginska SP- doporucuje po skonceni provest jeste Gesto Slona popr. Neti a pak Shavasana v teple po 45minut
a pote jeste nejmin hodinu cekat, nez se ma clovek najist...to jsem alespon nasla na netu-muze to byt nepodlozena informace, proto by me zajimalo, proc se musi jist uz tak brzy tj. do 30minut po Vasi SP?
Je Vase verze SP ta kratka (=Laghoo-provadena 1x za mesic ci tyden)
ci ta dlouha(Poorna-2x rocne) po ktere je nutna 7-denni restriktivni dieta???
Mam asi prilis mnoho otazek, ale budu to delat poprve, tak v tom chci mit jasno:)
Za upresneni predem dik


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte kvě 05, 2009 4:29 pm 
Offline

Registrován: čtv dub 23, 2009 1:36 pm
Příspěvky: 80
Jeste jsem se vlastne chtela zeptat na to nejdulezitejsi:
Co pit/jist/
ci jak nejlepe procistovat
(hladovka o zel. a ovocnych stavach ci casta SP, enema???)
na rozpusteni toho meho
uzliku z vnejsi strany v levem prsu (za 3mesice se nezmenil, porad stejna velikost- asi 5mm v prumeru-a da se snim pohybovat dle polohy prsa- takze nejspis jen UCPANA ZLAZA. Alespon doufam...
A co jist ci pit na lepsi pruchodnost ZIL???
Na leve holeni mam take nenapadnou, ale zvysenou zilu, ktera pne a je v ni citit tlak a trochu nabehne a vadi mi hlavne pri sportu hl. napr.pri tanci. Zatim nejde o krecovou zilu, ale nabeh uz tam je patrny...
Take mam viditelne modre zily pod kolenama- trosku zysene.
(Uzlik v prsu jsem objevila po 13denni hladovce
(kdy ma vaha z 59kg sla az na 52kg-coz je podvaha- (55kg by mela byt ma nejnizsi vaha dle vypoctu IBM-172cm),
dale jsem si ten den zkousela cistit zuby Mydlem s Hennou (to se asi nemohlo za tak kratkou dobu usadit v tkani, ze?)
a dale jsem si ten den delala prvni detoxifikacni koupel na odstraneni tezkych kovu- mam tedy podezreni, ze po masazi prsou mohlo zrnko kovu na ceste z kuze ven uviznout v prsu...co o tom soudite???)
A tudiz mohlo by pomoci neco na procisteni prutoku krve a lymfatickych zlaz???
(antibiotika pry take zanasi krev tezkymi kovy atd...)
Za radu predem dekuji


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte kvě 05, 2009 7:44 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
jahoda píše:
Za doporuceni Vam dekuji.
Jeste by me zajimalo, cim se da nahradit Maslo (tj.1. jidlo po ShankaPrakshalana)
zda napr za studena lisovanym Ex.Virgin Olivovym olejem, Bio Slunecnicovym ci kokosovym...
A kolik gramu ryze a kolik ml oleje bych mela uvarit?

Ma se dat ryze s cockou (nebo radeji s fazolema??? a v obou pripadech pridat mrkev kv. zasaditosti ve strevech?)
namocit pres noc a v te same vode i uvarit???
Nebo vodu slit-kv. zivinam... (nekdo rika po fazolich slit, nekdo rika po ryzi neslit, co o tom soudite Vy?

(pokud oleje s ryzi vhodne nejsou, tak zda me prvni jidlo muze byt napr. zeleninova polevka ci neco jineho???)
Joginska SP- doporucuje po skonceni provest jeste Gesto Slona popr. Neti a pak Shavasana v teple po 45minut
a pote jeste nejmin hodinu cekat, nez se ma clovek najist...to jsem alespon nasla na netu-muze to byt nepodlozena informace, proto by me zajimalo, proc se musi jist uz tak brzy tj. do 30minut po Vasi SP?
Je Vase verze SP ta kratka (=Laghoo-provadena 1x za mesic ci tyden)
ci ta dlouha(Poorna-2x rocne) po ktere je nutna 7-denni restriktivni dieta???
Mam asi prilis mnoho otazek, ale budu to delat poprve, tak v tom chci mit jasno:)
Za upresneni predem dik

Naprostá většina lidí, se snaží pochybovat o jednoduchých postupech, protože se domnívají, že jen extrémně složité a mimořádně propracované postupy, jsou účinné. Tady Vás zklamu na celé čáře, celý postup je právě tak mimořádně účinný, jen proto, že je velice jednoduchý. Také s tím jídlem spekulujete zbytečně, kupte tu nejlevnější rýži, nejlépe kulatozrnnou, která se snadno rozvaří a dejte do ní máslo, jak doporučuji. Je to za mnoho generací vyzkoušené a pochybuji, že vymyslíte něco lepšího, spíše si vymýšlením můžete uškodit. Nevím, zda je tato verze dlouhá, či krátká, ale z mého pohledu, je dlouhá akorát a funguje, mám to mnohokrát osobně vyzkoušené. Z celého dotazu je cítit strach a ten je bezpředmětný, trochu odvahy a směle do toho.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte kvě 05, 2009 7:48 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
jahoda píše:
Jeste jsem se vlastne chtela zeptat na to nejdulezitejsi:
Co pit/jist/
ci jak nejlepe procistovat
(hladovka o zel. a ovocnych stavach ci casta SP, enema???)
na rozpusteni toho meho
uzliku z vnejsi strany v levem prsu (za 3mesice se nezmenil, porad stejna velikost- asi 5mm v prumeru-a da se snim pohybovat dle polohy prsa- takze nejspis jen UCPANA ZLAZA. Alespon doufam...
A co jist ci pit na lepsi pruchodnost ZIL???
Na leve holeni mam take nenapadnou, ale zvysenou zilu, ktera pne a je v ni citit tlak a trochu nabehne a vadi mi hlavne pri sportu hl. napr.pri tanci. Zatim nejde o krecovou zilu, ale nabeh uz tam je patrny...
Take mam viditelne modre zily pod kolenama- trosku zysene.
(Uzlik v prsu jsem objevila po 13denni hladovce
(kdy ma vaha z 59kg sla az na 52kg-coz je podvaha- (55kg by mela byt ma nejnizsi vaha dle vypoctu IBM-172cm),
dale jsem si ten den zkousela cistit zuby Mydlem s Hennou (to se asi nemohlo za tak kratkou dobu usadit v tkani, ze?)
a dale jsem si ten den delala prvni detoxifikacni koupel na odstraneni tezkych kovu- mam tedy podezreni, ze po masazi prsou mohlo zrnko kovu na ceste z kuze ven uviznout v prsu...co o tom soudite???)
A tudiz mohlo by pomoci neco na procisteni prutoku krve a lymfatickych zlaz???
(antibiotika pry take zanasi krev tezkymi kovy atd...)
Za radu predem dekuji

Pokud se za 3 měsíce nic nezvětšilo a je zachován původní stav, tak není důvod k nějakému panickému řešení celého problému. Dejte tomu potřebný čas a snažte se o maximální vyladění imunitního systému. Střeva bych určitě pravidelně čistil a v konečném důsledku Vám to upraví i váhu, protože budete lépe trávit. Na téma žíly, jsem tu již někomu odpovídal, tak to prohledejte. Nevím z jakého důvodu jste držela hladovku, ale nárůst čehokoliv, v průběhu hladovky, je dost nepravděpodobný, to jste si toho spíš předtím v tukové vrstvě nevšimla. Dle mého názoru, za to rozhodně nemůže, ani neobvyklé čištění zubů, ani žádná koupel a je otázkou, zda očista lymfatického systému, by něco vyřešila. Jinak, na nejjednodušší očistu lymfatického systému, stačíte s delšími rychlými procházkami, kdy se krevní řečiště dobře rozhýbe a tkáně se prokysličí. Osobně bych problém nijak příliš nadráždil, ani mechanicky, ani extrémními očistnými postupy, jako je hladovka. Stravujte se syrovou stravou, pijte detoxikační čaje a starejte se o imunitu, vše chce svůj čas a ne překotnou snahu řešit okamžitě něco, co Vám nevadilo možná i mnoho let.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř kvě 06, 2009 9:59 am 
Offline

Registrován: čtv dub 23, 2009 1:36 pm
Příspěvky: 80
Dobre rano preji,
diky za kazdou zpravu.
Libi se mi, jak dokazete cloveka uklidnit. Takze cistit a syrova strava- provedu!:)
Problem neni to, ze bych se prave teto ocisty bala, spis za ten rok, co se s dilcimi uspechy snazim dostat z toho, co nejspis antibiotika napachala, jsem precetla mozna az prilis navodu na tuto ocistu a ted v tom mam zmatek, jelikoz kazdy rika delat trochu neco jineho...Vy s tim mate realne zkusenosti (narozdil od clanku na netu, co se opisuji jeden od druheho...), kdyz rikate, ze je to jedno, tak dam na Vas osvedceny postup.
Tuto ocistu jsem dosud neprovedla, jelikoz kazdy navod byl jiny a navic obsahoval Maslo, neboli Ghee.
Bala jsem se toho, ze kdyz nepouziji MASLO (tj.1. jidlo po ShankaPrakshalana) navodim si tak akorat zacpu a tim bych si asi moc nepomohla...
(k vysvetleni: maslo samotne nejim vubec, nesnasim jeho chut uz asi od skolky- skoncilo by to tak akorat gestem slona:)
Tak me zajimalo, cim se to da nahradit???
Zda tedy napr za studena lisovanym Ex.Virgin Olivovym olejem, Bio Slunecnicovym ci kokosovym...???
A kolik lzic/ml oleje bych mela tak snist?
-to maslo se tam dava kvuli klouzani, nebo snad ne?
Potrebuji vedet jen tohle, pak uz se nebudu ptat a cistit, cistit a cistit:)
Mockrat dik za Vasi trpelivost:)
Krasny den


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř kvě 06, 2009 10:35 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
jahoda píše:
Dobre rano preji,
diky za kazdou zpravu.
Libi se mi, jak dokazete cloveka uklidnit. Takze cistit a syrova strava- provedu!:)
Problem neni to, ze bych se prave teto ocisty bala, spis za ten rok, co se s dilcimi uspechy snazim dostat z toho, co nejspis antibiotika napachala, jsem precetla mozna az prilis navodu na tuto ocistu a ted v tom mam zmatek, jelikoz kazdy rika delat trochu neco jineho...Vy s tim mate realne zkusenosti (narozdil od clanku na netu, co se opisuji jeden od druheho...), kdyz rikate, ze je to jedno, tak dam na Vas osvedceny postup.
Tuto ocistu jsem dosud neprovedla, jelikoz kazdy navod byl jiny a navic obsahoval Maslo, neboli Ghee.
Bala jsem se toho, ze kdyz nepouziji MASLO (tj.1. jidlo po ShankaPrakshalana) navodim si tak akorat zacpu a tim bych si asi moc nepomohla...
(k vysvetleni: maslo samotne nejim vubec, nesnasim jeho chut uz asi od skolky- skoncilo by to tak akorat gestem slona:)
Tak me zajimalo, cim se to da nahradit???
Zda tedy napr za studena lisovanym Ex.Virgin Olivovym olejem, Bio Slunecnicovym ci kokosovym...???
A kolik lzic/ml oleje bych mela tak snist?
-to maslo se tam dava kvuli klouzani, nebo snad ne?
Potrebuji vedet jen tohle, pak uz se nebudu ptat a cistit, cistit a cistit:)
Mockrat dik za Vasi trpelivost:)
Krasny den

Pokud nepoužijete máslo, tak se žádná zácpa určitě konat nebude, ostatní možnosti vyzkoušené nemám a pokusy moc také nedoporučuji. Sám jsem před mnoha lety snědl po proceduře, nějaké mléčné produkty a šílené křeče trvaly na můj vkus opravdu dlouho. Naprosto netuším, co může vyvolat nějaký olej, čistě teoreticky asi nic, ale to fakt nevím. Pokud to vyzkoušíte, tak množství váhově stejné, čili 4 dkg, je to také čistý tuk, jako máslo, ale může v těle reagovat jinak. Klouzání zajistí rýžová kaše, ten tuk, je tam hlavně kvůli velikému množství vyplavených žlučových šťáv. Máslo rozvařené v rýžové kaši, zase tak hrozné není, tak to vyzkoušejte a uvidíte.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát kvě 15, 2009 1:27 pm 
Offline

Registrován: čtv dub 23, 2009 1:36 pm
Příspěvky: 80
Dobry den, tak ta cervena skvrna v oku po Gestu slona se uz vstrebala, rozlila se az k duhovce, predtim, nez se zacala vstrebavat.
Trvalo to pomerne dlouho, 15dni.

Jelikoz bych po kazde Slonni ociste nerada chodila s krvavym okem, napadlo me, jak pisete,
zda by se i me silne zahleneni dalo odstranit provadenim pouze enemy a SP???- a v jakych frekvencich?

Take jsem ted v prubehu tech 15dni, hned po provedeni Gesta Slona, po kazdem jidle "rihala"=vychazeni bud 1 bubliny do krku ci 1skytani ci skruceni v krku, po 1l ranni vody 1 krknuti( nic z toho jsem driv vubec nemela)- da se z toho usuzovat na spatne provedeni ci pricinu potizi s zaludkem, napr. s tim vratnikem???
A mela bych tudiz provest neco predtim, nez provedu ocistu SP, abych nemela potize s projitim vody?

Dale se mi opet potahl jazyk, zacaly se mi znovu delat modriny na stehnech, a i kdyz nemam kolem pasu zadny tuk, od pupiku dolu jsem jakoby tehotna- usuzuji proto na Candida Alb...???

Na Vasich strankach jsem krom cesneku, toho moc nenasla, ale zaujala me informace o Urine Terapii do Klystyru...mohl byste prosim upresnit, jak se pouziva?

Napr. zalezi vyhradne na spravnem pH nebo je to jedno a i kysela moč se da pouzit?
Pouziva se vyhradne ranni? (neni prave ta plna toxinu po spani-detoxikaci???)
A kolik je ji potreba na 3l vody, nebo se neredi?
Postupuje se tak, jako obvykle- nejdriv 0,5l pak 1l a pak 1,5vody?
Zavadi se v pozici s hlavou dolu-trup nahoru nebo naopak na LEVEM BOKU bez masazi (jako coffee emema), tak aby se nedostala moc daleko kv. vstrebani toxinu????

A da se misto Lactobacilu proti Candida (na me nejak moc neucinkuji...) provest
Urine Enema po ociste SP a kdy?
Popripade jak casto doporucujete Urine Enemu provadet, pokud chci nasledovat enema ocistu po SP kazdy den po 1tyden, pak obden atd.

Za vysvetleni Vam predem dekuji


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 68 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 26 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz