Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je stř dub 24, 2024 11:32 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 68 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: pát říj 09, 2009 11:27 am 
Offline

Registrován: čtv dub 23, 2009 1:36 pm
Příspěvky: 80
Dobry den,
mockrat Vam dekuji za odpovedi. O te mise jsem uz take uvazovala:)
Ja to tedy zkusim. Da se to MMS koupit zvlast nekde levneji?

Jeste by me zajimalo, jaky je nejmensi mozny objem-ml ranni nesvarene moci,
ktera by ale stejne vytahla sajrajt z tela, ale nevytahala by tak streva (myslim, ze 1l je na ma streva dost...a byly asi vytahane- ted mam zase uplne ploche bricho po svarene, tak bych to nechtela pokazit:)

A jeste mi napadlo, kdyz ted po 15dnech se svar. Urinou 500ml kazdy den- to jen tak ukoncim...a kdyz nekdy v tydnu dam opet 500ml (treba jen 1-2x tydne) bude to chyba?
Mela bych pak udrzovaci delat jen 100ml svar. ze 400ml- jak rika Malachov? a 1x za 2-3dny obycejnou ranni?
Co o tom soudite pro muj konkretni stav?
Hezky den


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát říj 09, 2009 7:00 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
[quote="jahoda":37qz8gt1]Dobry den,
mockrat Vam dekuji za odpovedi. O te mise jsem uz take uvazovala:)
Ja to tedy zkusim. Da se to MMS koupit zvlast nekde levneji?

Jeste by me zajimalo, jaky je nejmensi mozny objem-ml ranni nesvarene moci,
ktera by ale stejne vytahla sajrajt z tela, ale nevytahala by tak streva (myslim, ze 1l je na ma streva dost...a byly asi vytahane- ted mam zase uplne ploche bricho po svarene, tak bych to nechtela pokazit:)

A jeste mi napadlo, kdyz ted po 15dnech se svar. Urinou 500ml kazdy den- to jen tak ukoncim...a kdyz nekdy v tydnu dam opet 500ml (treba jen 1-2x tydne) bude to chyba?
Mela bych pak udrzovaci delat jen 100ml svar. ze 400ml- jak rika Malachov? a 1x za 2-3dny obycejnou ranni?
Co o tom soudite pro muj konkretni stav?
Hezky den[/quote:37qz8gt1]
Pro začátek můžete vyzkoušet to koloidní stříbro, to je běžně k mání v lékárně, ale není zrovna levné, zase je to zcela bez rizika. Jinak MMS se věnuji zde,

Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte říj 27, 2009 11:17 pm 
Offline

Registrován: čtv dub 23, 2009 1:36 pm
Příspěvky: 80
Dobry den,
a ten 1,5-2l davate na jedno napusteni??? Myslela jsem, ze jste rikal max. 1litr...???
Ma otazka znela spis takto- kolik je nejmensi mozne mnozstvi uriny na vycisteni v udrzovacim rezimu?
Ptam se proto, ze uvazuji o koupi strikacky nebo balonku- co doporucujete?
...jelikoz u klystyru s tou oranzovou hadickou (viz Vase stranky), ktery je snad jediny bezne k sehnani, rezne uz po par pouziti kohout a rez je pak v hadicce, takze asi i v strevech...mam uz druhy...
Dale jsem se chtela zeptat zda piti moci take hubi parazity a mohlo by mi zlepsit pokozku?
Jak jdou nejlepe vycistit plice? Pry souvisi s drahou strev...?
Na NETI se pouziva voda prevarena nebo z kohoutku? A moc pouze ranni stredni proud-nebo jak? A cisti lepe nez sul???
Jaky Jablecny ocet pouziváte Vy? Je paterizovany vhodny ci nikoliv?
Jeste bych se rada zeptala, zda znate nejaky lecebny prostredek na nachlazeni bez vetsich priznaku- kdy pouze odejde hlas- trva to uz tyden a zazvorovy caj, ani Jablecny ocet s medem atd. vubec nezabira. teplotu nemam. jen obcas drazdivy kasel a boleni v krku, rano smrkam krev. Pokud je imunita ve strevech- a ty mam cista, jakto, ze jsem tak lehce chytla virus? Neciste plice??? Co radite?
predem dik za pomoc


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř říj 28, 2009 11:07 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
jahoda píše:
Dobry den,
a ten 1,5-2l davate na jedno napusteni??? Myslela jsem, ze jste rikal max. 1litr...???
Ma otazka znela spis takto- kolik je nejmensi mozne mnozstvi uriny na vycisteni v udrzovacim rezimu?
Ptam se proto, ze uvazuji o koupi strikacky nebo balonku- co doporucujete?
...jelikoz u klystyru s tou oranzovou hadickou (viz Vase stranky), ktery je snad jediny bezne k sehnani, rezne uz po par pouziti kohout a rez je pak v hadicce, takze asi i v strevech...mam uz druhy...
Dale jsem se chtela zeptat zda piti moci take hubi parazity a mohlo by mi zlepsit pokozku?
Jak jdou nejlepe vycistit plice? Pry souvisi s drahou strev...?
Na NETI se pouziva voda prevarena nebo z kohoutku? A moc pouze ranni stredni proud-nebo jak? A cisti lepe nez sul???
Jaky Jablecny ocet pouziváte Vy? Je paterizovany vhodny ci nikoliv?
Jeste bych se rada zeptala, zda znate nejaky lecebny prostredek na nachlazeni bez vetsich priznaku- kdy pouze odejde hlas- trva to uz tyden a zazvorovy caj, ani Jablecny ocet s medem atd. vubec nezabira. teplotu nemam. jen obcas drazdivy kasel a boleni v krku, rano smrkam krev. Pokud je imunita ve strevech- a ty mam cista, jakto, ze jsem tak lehce chytla virus? Neciste plice??? Co radite?
predem dik za pomoc

Střevo pojme bez nejmenších problémů 2 a dokonce i 3 litry, čili 1,5 litru není nejmenší problém, je to vyhovující. Optimální množství na vyčištění je nad jeden litr.
Mimo běžného irigátoru všechny ostatní pomůcky vytváří ve střevě přetlak a z mého pohledu vhodné nejsou. Navíc si můžete napustit do střeva i vzduch. což je teda krajně nepříjemné.
Urinoterapie rovná hormonální rovnováhu, což samozřejmě bez nejmenších problémů řeší i imunitu, vyčistí to plet, střevní trakt i plíce a prakticky si myslím, že pro zdraví člověka není vhodnější prostředek než urinoterapie.
Néti provádějte zásadně raní urinou, pokud možno neředěnou, to je nejvhodnější a nejlepší prostředek k tomuto účelu.
Vše používejte nepasterizované, zrovna tak i jablečný ocet, je to důležité pro život člověka. Vhodné je kupovat jablečný ocet co nejpřírodnější s tzv. matečnou kulturou.
Na nachlazení užívejte jednoznačně velké dávky vitaminu C. Užívejte zpočátku minimálně 3000 mg, optimálně 6000 mg denně a problém by měl velice rychle vymizet.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát lis 06, 2009 10:35 am 
Offline

Registrován: čtv dub 23, 2009 1:36 pm
Příspěvky: 80
Za rady mockrat dekuji.
A kde Vy kupujete ten Jablecny Ocet s zivou kulturou
a Lneny Olej?
(mam informace, ze pokud v Bio-shopu ho maji uchovavan bez chladnicky-coz je vzdy, tak uz je zlukly=karcinogenni-co o tom soudite?)
Ten vit.C- vy jste nekde sehnal Sodium Ascorutin- nebo jaky pouzivate??? (kys.ascorbova by podrazdila zaludek v tak velkych davkach...)
SP je nejlepe provest pred zahajenim URINOTERAPIE nebo radeji az po???
A na vyleceni- kolik ml (jen?)ranni uriny se musi vypit?
Joga uvadi pit mezi 3-4h a pak po jidle 1h- neznate nejaky zpusob, co leci, ale je realizovatelnejsi v evropskych pomerech? -kdy a kolik+celkem/den? a jak asi dlouho?
A co nejist pro chut uriny-pra bilkoviny- takze zadne orechy a semena a lusteniny???
Dekuji


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát lis 06, 2009 7:27 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
jahoda píše:
Za rady mockrat dekuji.
A kde Vy kupujete ten Jablecny Ocet s zivou kulturou
a Lneny Olej?
(mam informace, ze pokud v Bio-shopu ho maji uchovavan bez chladnicky-coz je vzdy, tak uz je zlukly=karcinogenni-co o tom soudite?)
Ten vit.C- vy jste nekde sehnal Sodium Ascorutin- nebo jaky pouzivate??? (kys.ascorbova by podrazdila zaludek v tak velkych davkach...)
SP je nejlepe provest pred zahajenim URINOTERAPIE nebo radeji az po???
A na vyleceni- kolik ml (jen?)ranni uriny se musi vypit?
Joga uvadi pit mezi 3-4h a pak po jidle 1h- neznate nejaky zpusob, co leci, ale je realizovatelnejsi v evropskych pomerech? -kdy a kolik+celkem/den? a jak asi dlouho?
A co nejist pro chut uriny-pra bilkoviny- takze zadne orechy a semena a lusteniny???
Dekuji

Jablečný ocet kupuji naprosto normálně v prodejně racionální výživy, akorát musíte chtít takový ten kalný s matečnou kulturou. Lněný olej skladovaný v běžné teplotě, žlukne opravdu velice rychle a pak je velice nebezpečný na játra. Já sám jej v prodejně vůbec nekupuji, kupuji jej zásadně u výrobce http://www.agro-el.cz/. Vitamin C používám 1000 mg se šípky, kupuji konkrétně tento http://www.manitera.cz/imunitni-system/ ... -medpharma a nemám s ním žádný problém ani ve velkých dávkách.
Tento dotaz nechápu netuším, co jste s tím chtěla říci.
Nevím, co vám odpovědět, nepíšete co se má vyléčit.
Obecně platí, že minimální užívané denní množství uriny je 2 dcl, osobně se přikláním k názoru, že mnohem lepší je používat větší množství. Sám mám vyzkoušený dokonce stoprocentní reverz po dobu několika dní a není v tom žádný problém, nejsou zde žádná zásadní omezení. Pokud si na tuto techniku navyknete, pak vám nebude připadat denní použití jako nějak zvláštní a nebude vám činit žádný problém. Co se týká chuťových vlastností, velmi vhodné je zásadním způsobem omezit množství dodávaných bílkovin, přičemž samozřejmě bílkoviny živočišné jsou podstatně chuťově horší, než bílkoviny například z oříšků, ty tolik chuťově nevadí.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon lis 09, 2009 1:56 pm 
Offline

Registrován: čtv dub 23, 2009 1:36 pm
Příspěvky: 80
Mockrat Vam dekuji za kontakty.
SP je nejlepe provest pred zahajenim URINOTERAPIE nebo radeji az po???
Zajimalo me, zda je lepsi se jeste vycistit SP nez zahajim urinoterapii...? Aby lecba byla rychlejsi a efektnejsi...???
A misto masla, by byl tedy asi vhodnejsi ten za studena lisovany REPKOVY OLEJ s ryzi, kdyz ma lidstejsi Omega3:6 (1:2???a po otevreni ma byt radeji v lednici???zlukne take jako lneny?tyto informace totiz na flaskach nepisi...),
nez ten olivovy, ze?
A kolikrat se tak musi opakovat SP, aby pot nebyl citit cibuli???
Psal jste nekde, ze po provadeni SP, pot v podpazi pak neni citit...
A na vyleceni- kolik ml (jen?)ranni uriny se musi vypit?
Myslela jsem tim, pokud chci upravit HORMONY (po predavkovani antibiotiky mi take zacaly rust chloupky kolem bradavek (v L12+P6)- pry je to nadmernym mnozstvim androgenu-hormonu a s tim pry souvisi i ta ma problematicka plet- viz doktor na prsnim-kv. Cystam v levem prsu- ty take dokaze piti uriny rozpustit???-nebo nejaky vitamin, nevite???
Tak jake max. mnozstvi doporucujete denne pit na me problemy? A vzdy jen stredni proud=bez 10ml zac. a konecnych? Je jedno tedy v kolik hodin, ci pred jidlem ci po nem??? Zkratka, co vyjde, vypit?
A ten totalni reverz je jen pri hladovce? a na kolik dni? A taky jen stredni proud?
...nemam zadne zkusenosti...a na netu pisi casto hovadiny...
A na NETI se da take pouzit cerstva moc, ale nejaka az po te ranni-nevadi to,ze? (tu uplne ranni vypiji...)
Dik.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon lis 09, 2009 2:02 pm 
Offline

Registrován: ned dub 26, 2009 6:26 pm
Příspěvky: 1758
Ahoj jahoda. Co tak http://www.urinoterapie.eu/index_new.htm ? \":-)\"

_________________
Prehľadné, stručné a aktualizované návody fóra Zdraví-AZ


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon lis 09, 2009 8:07 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
jahoda píše:
Mockrat Vam dekuji za kontakty.
SP je nejlepe provest pred zahajenim URINOTERAPIE nebo radeji az po???
Zajimalo me, zda je lepsi se jeste vycistit SP nez zahajim urinoterapii...? Aby lecba byla rychlejsi a efektnejsi...???
A misto masla, by byl tedy asi vhodnejsi ten za studena lisovany REPKOVY OLEJ s ryzi, kdyz ma lidstejsi Omega3:6 (1:2???a po otevreni ma byt radeji v lednici???zlukne take jako lneny?tyto informace totiz na flaskach nepisi...),
nez ten olivovy, ze?
A kolikrat se tak musi opakovat SP, aby pot nebyl citit cibuli???
Psal jste nekde, ze po provadeni SP, pot v podpazi pak neni citit...
A na vyleceni- kolik ml (jen?)ranni uriny se musi vypit?
Myslela jsem tim, pokud chci upravit HORMONY (po predavkovani antibiotiky mi take zacaly rust chloupky kolem bradavek (v L12+P6)- pry je to nadmernym mnozstvim androgenu-hormonu a s tim pry souvisi i ta ma problematicka plet- viz doktor na prsnim-kv. Cystam v levem prsu- ty take dokaze piti uriny rozpustit???-nebo nejaky vitamin, nevite???
Tak jake max. mnozstvi doporucujete denne pit na me problemy? A vzdy jen stredni proud=bez 10ml zac. a konecnych? Je jedno tedy v kolik hodin, ci pred jidlem ci po nem??? Zkratka, co vyjde, vypit?
A ten totalni reverz je jen pri hladovce? a na kolik dni? A taky jen stredni proud?
...nemam zadne zkusenosti...a na netu pisi casto hovadiny...
A na NETI se da take pouzit cerstva moc, ale nejaka az po te ranni-nevadi to,ze? (tu uplne ranni vypiji...)
Dik.

Urinoterapie je technika, která se dá aplikovat mnoha způsoby, jeden z nich je aplikace spodem-klystýr, další je aplikace vrchem-orální použití, další je aplikace potíráním kůže a existuje ještě mnoho dalších metod. Nepíšete, co chcete praktikovat, čili z toho nejsem schopen vydedukovat, co bych vám měl odpovědět.
Řepkový olej se dá bez problémů skladovat v běžné pokojové teplotě, relativně velice dlouho a nijak se nekazí. Má sice ideálně vyvážený poměr omega 3 a omega 6 mastných kyselin, ale já se osobně domnívám, že vy byste měla užívat spíše olej lněný, namíchaný v sirné patlanici, který by vám upravil spoustu pochodů v těle, hlavně velice dobře regeneruje krev.
Pokud se týká urinoterapie orální cestou, zkoumáte zbytečné detaily, na to přijdete v průběhu použití sama, co vám bude vyhovovat. Já osobně jí praktikuji už prakticky čtvrt století, naprosto nahodile, dá se říct, že někdy denně, někdy obden, někdy 1-2x za týden, prostě jak mě zrovna napadne a dokonce i v naprosto náhodné době, ale je pravdou, že většinou ráno. Pokud se ptáte na totální reverz uriny, tak skutečně vše, co vyjde se opět vrací. Toto probíhá v průběhu celého dne, od rána do večera a večer se přestane pít urina a pije se destilovaná voda. Ráno se opět začne pít urina a k tomu pijete destilovanou vodu dle potřeby, nicméně urina se pije opravdu v plném objemu který z vás vyjde.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř lis 11, 2009 12:36 pm 
Offline

Registrován: čtv dub 23, 2009 1:36 pm
Příspěvky: 80
SP je nejlepe provest pred zahajenim URINOTERAPIE-oralni cestou- nebo radeji az po???
Zajimalo me, zda je lepsi se jeste vycistit SP nez zahajim oralni urinoterapii...? Aby lecba byla rychlejsi a efektnejsi...???
(mam za sebou jen 90dni klystyru-ted uz jen udrzovaci tak 1x za 3dny+ prodlouzeny Malachov-ted uz jen 1x za tyden 100ml, SP jsem jeste nedelala nikdy ani oralni...)
A misto masla, by byl tedy asi vhodnejsi ten za studena lisovany REPKOVY OLEJ s ryzi, kdyz ma lidstejsi Omega3:6 (1:2???)
nez ten olivovy, ze?
A kolikrat se tak musi opakovat SP, aby pot nebyl citit cibuli???
Psal jste nekde, ze po provadeni SP, pot v podpazi pak neni citit...
A jak pisete uzivat pak Lactobacili- neni lepsi po SP tedy jen pit Urinu- ta vytvori prostredi jen pro dobre bakterie ve strevech- nebo to nestaci? A pokud ano-kdy po SP a v jakem mnozstvi?
Ta urina se muze nechat odstat (max?)- nebo se musi pit vzdy hned, jak vyjde?
Mate zkusenosti- za kolik dni a v jakem mnozstvi piti uriny za den- se daji upravit hormony a plet? Abych to nedelala moc kratce a nedivila se, ze to nepomaha...
A vy delate total reverz pri hladovce nebo ne? Destilovanou vodou minite kojeneckou nebo tu Revers Osmosis...destilovana je jinak k dostani jen technicka...??? Nebo muze byt i z prazskeho vodovodu?
Kdy nejdrive po SP mohu dat udrzovaci svar.enema - 100ml Malachova?
Dekuji


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř lis 11, 2009 3:03 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
jahoda píše:
SP je nejlepe provest pred zahajenim URINOTERAPIE-oralni cestou- nebo radeji az po???
Zajimalo me, zda je lepsi se jeste vycistit SP nez zahajim oralni urinoterapii...? Aby lecba byla rychlejsi a efektnejsi...???
(mam za sebou jen 90dni klystyru-ted uz jen udrzovaci tak 1x za 3dny+ prodlouzeny Malachov-ted uz jen 1x za tyden 100ml, SP jsem jeste nedelala nikdy ani oralni...)
A misto masla, by byl tedy asi vhodnejsi ten za studena lisovany REPKOVY OLEJ s ryzi, kdyz ma lidstejsi Omega3:6 (1:2???)
nez ten olivovy, ze?
A kolikrat se tak musi opakovat SP, aby pot nebyl citit cibuli???
Psal jste nekde, ze po provadeni SP, pot v podpazi pak neni citit...
A jak pisete uzivat pak Lactobacili- neni lepsi po SP tedy jen pit Urinu- ta vytvori prostredi jen pro dobre bakterie ve strevech- nebo to nestaci? A pokud ano-kdy po SP a v jakem mnozstvi?
Ta urina se muze nechat odstat (max?)- nebo se musi pit vzdy hned, jak vyjde?
Mate zkusenosti- za kolik dni a v jakem mnozstvi piti uriny za den- se daji upravit hormony a plet? Abych to nedelala moc kratce a nedivila se, ze to nepomaha...
A vy delate total reverz pri hladovce nebo ne? Destilovanou vodou minite kojeneckou nebo tu Revers Osmosis...destilovana je jinak k dostani jen technicka...??? Nebo muze byt i z prazskeho vodovodu?
Kdy nejdrive po SP mohu dat udrzovaci svar.enema - 100ml Malachova?
Dekuji

To nemá žádný vliv na úspěšné provedení šankaprakšalány a orální urinoterapie se také provedenou šankaprakšalánou nijak nenarušuje.
Netuším, co může ten olej vyvolávat, to vyzkoušené nemám, vždy doporučuji to vyzkoušené máslo a v nejhorším případě ghí.
To také nedovedu odhadnout, to nezáleží na šankaprakšaláně, ale na stavu toxinů v tělě. Může se to i na nějakou dobu ztratit a poté znovu objevit, až se zase toxiny vyplaví do krevního řečiště. Počítejte, že vylučování trvá celkem dlouho, někdy dokonce déle něž ukládání a netuším jak dlouho jste ukládala.
Laktobacily jsou po proceduře celkem nezbytné a rozhodně bych nic jiného nevymýšlel. Berou se 2-3 tobolky po každém jídle, čili za ten první den dodáte 6-9 tobolek a máte laktobacily srovnané.
Nejběžnější pro orální použití je aplikace čerstvé uriny.
To je velice individuální, záleží zda to vůbec je z těchto příčin. Pokud je to z krve, což je naprosto nejběžnější, tak to spraví sirná patlanice.
Jak kdy a destilovaná voda se normálně dá koupit v lékárně, případně zde si můžete koupit osmotickou vodu, http://filmet.cz/.
Minimálně vynechat jeden den po proceduře.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon lis 23, 2009 12:44 pm 
Offline

Registrován: čtv dub 23, 2009 1:36 pm
Příspěvky: 80
Jake lactobacily pouzivate Vy?
Pry jich vetsina neprezije zaludecni stavy...
Nebo neni lepsi takove ty tekute FORTE i s Bifido-Strepto- a i Lacto- bacilama komplet?

Kolikrat jste tak tedy provedl SP Vy,aby nebyl pot z podpazi citit- a trva to az do ted nebo je to vzdy jen na chvilku po SP vycisteni?

A zda pokud muj pot je citit jako cibule- velice zretelne (i bez pojidani cibule) svedci to o nejakem specifickem zaneseni?

Jeste jsem se chtela zeptat- to jsem nekde cetla-
zda je dostupnejsi 3% H2O2-peroxid vodiku opravdu silnejsi nez MMS...pouzivam ho totiz ted na pupinky v obliceji-Ruzovka- pred aplikaci Santaloveho v Jojobovym oleji a mam pupinku o dost vic....mozna to znamena, ze hubim parazita Demodex-(ma 15denni rozmnozovaci cyklus vzdy jen na povrchu kuze), vzdy je pry zhorseni pred zlepsenim...
ale pokud silnejsi H2O2 by nepomahalo, MMS mi uz asi nepomuze...proto se ptam.diky


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte lis 24, 2009 9:46 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
jahoda píše:
Jake lactobacily pouzivate Vy?
Pry jich vetsina neprezije zaludecni stavy...
Nebo neni lepsi takove ty tekute FORTE i s Bifido-Strepto- a i Lacto- bacilama komplet?

Kolikrat jste tak tedy provedl SP Vy,aby nebyl pot z podpazi citit- a trva to az do ted nebo je to vzdy jen na chvilku po SP vycisteni?

A zda pokud muj pot je citit jako cibule- velice zretelne (i bez pojidani cibule) svedci to o nejakem specifickem zaneseni?

Jeste jsem se chtela zeptat- to jsem nekde cetla-
zda je dostupnejsi 3% H2O2-peroxid vodiku opravdu silnejsi nez MMS...pouzivam ho totiz ted na pupinky v obliceji-Ruzovka- pred aplikaci Santaloveho v Jojobovym oleji a mam pupinku o dost vic....mozna to znamena, ze hubim parazita Demodex-(ma 15denni rozmnozovaci cyklus vzdy jen na povrchu kuze), vzdy je pry zhorseni pred zlepsenim...
ale pokud silnejsi H2O2 by nepomahalo, MMS mi uz asi nepomuze...proto se ptam.diky

Většinou žádné a občas použiji Lepikol. Podstatnou část Laktobacilárních kultur hradím stravu, konkrétně kysaným zelím, případně jinými produkty s laktobacily.
To opravdu netuším, musíte počítat, že od té doby uplynulo již čtvrt století.
Specifické zanesení bych zatím nehledl, prostě jde o zanesení organismu jako takové, proto je pot cítit.
Toto nejsem schopen posoudit, peroxid vodíku v této koncentraci jsem nikdy nepoužíval a zkušenosti s tím nemám, MMS je velice dobrý prostředek a konkrétně při aplikaci na kůži působí velice dobře.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát pro 11, 2009 2:56 pm 
Offline

Registrován: čtv dub 23, 2009 1:36 pm
Příspěvky: 80
A tedy po SP pouzivate jen ten Lepicol a uz nic jineho??? Nechybi pak strevu Bifido a Strepto-bacili=no ty dalsi kultury krom Lactobacilu??? A jak a kolik?
Mohu se zeptat, zda davate nerafinovanou sul nebo co- do kysaneho zeli?
A vyrabite ho utlacenim do sklenice a nechanim pod zasroubovanym vickem
ci folii pretekat,
nebo otevrene pod zatezi kamene apod.?
Jeste by me zajimalo, zda nahodou piti ranni moci
-cca 0,5litru/denne-STACI TO na uzdraveni Akne Rosacea-Ruzovka
a take na viry Herpes ci Chlamydia-
nebo kolik se musi pit na totalni zniceni parazitu a viru a jak dlouho???

A neni piti moci stejne jako SP akorat jemnejsi?
...jelikoz se mi obcas stane, ze to navodi stejnou reakci jako po klystyru?
A vlastne to take cisti trubici celou, stejne jako SP, ale navic to nevyplavuje Lactobacili...
neni to tedy lepsi metoda,
nebo by jste stejne doporucil provadet SP-jak casto?
-pri piti moci a udrzovacich klystyrech
1x tyden 100ml Malachov a 1x za 3dny 1300ml urina-klystyr?
Nebo jak?
Pupinky mam stale i kdyz pouzivam 3x denne urinu ranni a pak odstatou na oblicej a necham ji tam i pres noc...

dekuji


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát pro 11, 2009 8:15 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
jahoda píše:
A tedy po SP pouzivate jen ten Lepicol a uz nic jineho??? Nechybi pak strevu Bifido a Strepto-bacili=no ty dalsi kultury krom Lactobacilu??? A jak a kolik?
Mohu se zeptat, zda davate nerafinovanou sul nebo co- do kysaneho zeli?
A vyrabite ho utlacenim do sklenice a nechanim pod zasroubovanym vickem
ci folii pretekat,
nebo otevrene pod zatezi kamene apod.?
Jeste by me zajimalo, zda nahodou piti ranni moci
-cca 0,5litru/denne-STACI TO na uzdraveni Akne Rosacea-Ruzovka
a take na viry Herpes ci Chlamydia-
nebo kolik se musi pit na totalni zniceni parazitu a viru a jak dlouho???

A neni piti moci stejne jako SP akorat jemnejsi?
...jelikoz se mi obcas stane, ze to navodi stejnou reakci jako po klystyru?
A vlastne to take cisti trubici celou, stejne jako SP, ale navic to nevyplavuje Lactobacili...
neni to tedy lepsi metoda,
nebo by jste stejne doporucil provadet SP-jak casto?
-pri piti moci a udrzovacich klystyrech
1x tyden 100ml Malachov a 1x za 3dny 1300ml urina-klystyr?
Nebo jak?
Pupinky mam stale i kdyz pouzivam 3x denne urinu ranni a pak odstatou na oblicej a necham ji tam i pres noc...

dekuji

Nepoužívám Lepicol, jasně píšu „Po jídle sníme a mírně zapijeme ještě dvě kapsle Lactobacilus Acidophilus. Jedná se o bakterie mléčného kvašení, které brání přemnožení nevhodných patogenních bakterií, především kvasinek a obnovíme tak přirozenou střevní mikroflóru. Není to bezpodmínečně nutné, mikroflóra se obnoví i bez jejich aplikace, ale je to vhodnější a ulehčí to start organizmu.“
Na to můžete klidně použít i himálajskou sůl, vyrábím to pod zátěží a otevřené.
Jakékoliv breberky v organizmu nezničí urina, ale váš imunitní systém, který ta urina vylepšuje pomocí dodávaných informací, které jsou v ní obsaženy. Za jak dlouho, toť otázka, to záleží na značném množství jiných souvislostí a vypitý objem uriny to zase tak moc neovlivní, ale třeba hladovka určitě ano.
Pití uriny by průjem vyvolávat nemělo, to děláte něco blbě. Šankaprakšalána se dá provádět nejčastěji jednou za 14 dní a mezi tím klidně klystýry podle potřeby, akorát první den po proceduře klystýr vynechat, kvůli namnožení laktobacilů.
Jakékoliv problémy pleti, vycházejí vždy z krevních poruch a nic, co se aplikuje zvenčí, je trvale nemůže odstranit, vždy se to musí vyřešit nejdříve v těle a teprve poté problémy zmizí.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 68 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 16 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz