Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv bře 28, 2024 5:28 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 68 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: pát kvě 15, 2009 2:34 pm 
Offline

Registrován: čtv dub 23, 2009 1:36 pm
Příspěvky: 80
Pokud vyrobim po domacku kysane zeli s Keltskou soli a susenym korenim (majoranka atd.)- a budu pravidelne 3x denne 100ml-hrnek, jist kv. dobrym bakteriim mlecneho kvaseni- na Candidu- jaky je Vas nazor na zdravi tohoto postupu...a dalo by se to uzivat i po provedeni SP misto Lactobacilu uz treba nasledujici den, nebo kolik dni pockat (pry se po SP syrova zelenina nedoporucuje...ale co kvasena?...co o tom soudite Vy?
...ta prirodni sul je tam zdrava, nebo ne?
Jeste jsem vyrobila z Bio kravskeho mleka s Bio kozim jogurtem- hybrid jogurt s zivyma bakteriema...ale kvuli me zahlenenosti ho asi nedoporucite jist.
Tudiz se zeptam: byl by kv. bakteriim prospesny pridavat do ENEMA a v jakem mnozstvi na kolik litru vody- 37C?
Anebo ten CASEIN se vstreba i timto zpusobem???
Nebo jak ho nejlepe vyuzit? Mohl by pomoci jako mazani na ekzem ci na suchou, aknozni pokozku (rosacea) v obliceji?
Myslim, ze jsem na strankach Vaseho casopisu cetla, ze Vapnik neni schopen se vstrebat, nebo pouze pro telo v zanedbatelnem mnozstvi ze zeleniny a semen, pokud neni navazany prave na Casein
(hned na druhem listu od Vaseho clanku..nejaky Dr. Gastronom...myli se? nebo jak to tedy s VAPNIKEM je???)
Ma 80+leta babicka trpi Osteoporozou, tak nevim, zda ji doporucit mlecne vyrobky nejist a nahradit zeleninou a semeny (=hrozi riziko omega6???)
nechtela bych ji mou radou ublizit, mam v tom zmatek...clanky si navzajem odporuji, mate s tim nejake realne zkusenosti? Moje babicka bez hole chodi v predklonu a zada ji boli i kdyz sedi. (jinak ma uspesne odoperovane zaludecni vredy a trpi na srdce...jinak je jeste ciperna, zije cela leta na usedlosti na Vysocine a mleko tedy pije uz od mladi, take sadlo, maso, knedliky, cerstva vejce atd.) Co byste ji doporucil, da se Osteoporoza i ve vysokem veku vylecit??? A hodi se i pro babicky ocisty jako SP? Nebo je to pro ne uz moc zatezujici???
Moc Vam dekuji


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát kvě 15, 2009 5:30 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
jahoda píše:
Pokud vyrobim po domacku kysane zeli s Keltskou soli a susenym korenim (majoranka atd.)- a budu pravidelne 3x denne 100ml-hrnek, jist kv. dobrym bakteriim mlecneho kvaseni- na Candidu- jaky je Vas nazor na zdravi tohoto postupu...a dalo by se to uzivat i po provedeni SP misto Lactobacilu uz treba nasledujici den, nebo kolik dni pockat (pry se po SP syrova zelenina nedoporucuje...ale co kvasena?...co o tom soudite Vy?
...ta prirodni sul je tam zdrava, nebo ne?
Jeste jsem vyrobila z Bio kravskeho mleka s Bio kozim jogurtem- hybrid jogurt s zivyma bakteriema...ale kvuli me zahlenenosti ho asi nedoporucite jist.
Tudiz se zeptam: byl by kv. bakteriim prospesny pridavat do ENEMA a v jakem mnozstvi na kolik litru vody- 37C?
Anebo ten CASEIN se vstreba i timto zpusobem???
Nebo jak ho nejlepe vyuzit? Mohl by pomoci jako mazani na ekzem ci na suchou, aknozni pokozku (rosacea) v obliceji?
Myslim, ze jsem na strankach Vaseho casopisu cetla, ze Vapnik neni schopen se vstrebat, nebo pouze pro telo v zanedbatelnem mnozstvi ze zeleniny a semen, pokud neni navazany prave na Casein
(hned na druhem listu od Vaseho clanku..nejaky Dr. Gastronom...myli se? nebo jak to tedy s VAPNIKEM je???)
Ma 80+leta babicka trpi Osteoporozou, tak nevim, zda ji doporucit mlecne vyrobky nejist a nahradit zeleninou a semeny (=hrozi riziko omega6???)
nechtela bych ji mou radou ublizit, mam v tom zmatek...clanky si navzajem odporuji, mate s tim nejake realne zkusenosti? Moje babicka bez hole chodi v predklonu a zada ji boli i kdyz sedi. (jinak ma uspesne odoperovane zaludecni vredy a trpi na srdce...jinak je jeste ciperna, zije cela leta na usedlosti na Vysocine a mleko tedy pije uz od mladi, take sadlo, maso, knedliky, cerstva vejce atd.) Co byste ji doporucil, da se Osteoporoza i ve vysokem veku vylecit??? A hodi se i pro babicky ocisty jako SP? Nebo je to pro ne uz moc zatezujici???
Moc Vam dekuji

Kvašené produkty, jsou jednoznačně u jakéhokoliv kvasinkového onemocnění, velice vhodné, ale je otázkou, co s Vámi udělá to množství, to musíte vyzkoušet. Druhý den po šankaprakšaláně, se dá jíst naprosto normálně a není důvod se nijak omezovat.
Neznám žádnou zdravou sůl, je to prostě anorganický minerál a ten je vždy škodlivý.
Z mléka nejezte do konce života nic, není v něm cokoliv prospěšného a klystýr si dělejte vlastní nasbíranou čistou urinou, cca 1 litr a po napuštění ji lze v tomto objemu, bez větších problémů, zadržet na cca 20 min. To Vám porovná bakterie ve střevě, daleko nejrychleji.
Jak jinak by se vstřebal kasein, než střevní stěnou?
Vyhodit a dál to neřešit, jinak natřít si tím tělo, asi nijak škodlivé nebude, ale vlastní urina, je z tohoto pohledu, nesrovnatelně účinnější.
Takovou blbost bych v životě nenapsal, možná, že si to pletete s nutností, současně přijímat hořčík, vždy je třeba 2 díly vápníku a 1 díl hořčíku, jsou zde ještě další vazby, ale tato je zásadní.
V 80 letech člověku hrozí stále něco a pokud dosud jedla "normálně", tak přijímala jenom omega 3 mastné kyseliny, čemuž odpovídá i ta choroba. Členovi Mat, jsem nedávno doporučoval takovou patlanici, právě na vyrovnání obsahu omega 3 mastné kyseliny v těle, tak to najděte a nastudujte, to ji určitě potíže upraví. Veškeré produkty, které popisujete, způsobují popisované zdravotní problémy a je otázkou, zda to jde vyléčit, na to je potřeba docela dost času a vzhledem k věku, bych spíše vsadil na stabilizaci stavu, případně zlepšení. Čistit organizmus, jde v každém věku, např. dr.Norman W.Walker, prováděl očistné postupy celý život a dožil se úctyhodných 118 let.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned kvě 17, 2009 2:45 pm 
Offline

Registrován: čtv dub 23, 2009 1:36 pm
Příspěvky: 80
Dekuji za odpovedi.
Ten Kasein jsem myslela, ze by se nemusel vstrebat klystyrem-jelikoz by se treba mohl vstrebavat pouze TENKYM strevem a uz ne TLUSTYM(=Enema) kde dochazi zvlaste ke vstrebani vitaminu, myslim...ale Urina se zda byti lepsi napad-dekuji.
K vysvetleni: Psala jsem o tom, ze Vapnik musi mit ke vstrebani Kasein, jinak se z vegetar.stravy vstreba, ale pouze v zanedbatelnem, nedostacujicim mnozstvi, ze lidem chybi pak zelezo, vapnik,karnitin a B12, esencialni mastne kyseliny atd. coz napsal v temze casopise prim.Mudr.Pavel Fruhauf,CSc. Gastroenterolog-ktery sleduje deti s potizemi kv. vegetarianske strave-clanek:Dite ve Vegetarianske rodine (na dalsi strance stejneho casopisu je Vas clanek o SP ociste), tak proto me zajimala Vase zkusenost...
Dale k lecbe:
ta cervena skvrna v oku po Gestu slona se uz vstrebala, rozlila se az k duhovce, predtim, nez se zacala vstrebavat.
Trvalo to pomerne dlouho, 15dni.

Jelikoz bych po kazde Slonni ociste nerada chodila s krvavym okem, napadlo me, jak pisete,
zda by se i me silne zahleneni dalo odstranit provadenim pouze enemy a SP???- a v jakych frekvencich?
Take jsem ted v prubehu tech 15dni, hned po provedeni Gesta Slona, po kazdem jidle "rihala"=vychazeni bud 1 bubliny do krku ci 1skytani ci skruceni v krku, po 1l ranni vody 1 krknuti( nic z toho jsem driv vubec nemela)- da se z toho usuzovat na spatne provedeni ci pricinu potizi s zaludkem, napr. s tim vratnikem???
A mela bych tudiz provest neco predtim, nez provedu ocistu SP, abych nemela potize s projitim vody?
Dale se mi opet potahl jazyk, zacaly se mi znovu delat modriny na stehnech, a i kdyz nemam kolem pasu zadny tuk, od pupiku dolu jsem jakoby tehotna- usuzuji proto na Candida Alb...???
Na Vasich strankach jsem krom cesneku, toho moc nenasla, ale zaujala me informace o Urine Terapii do Klystyru...mohl byste prosim upresnit, jak se pouziva?
Napr. zalezi vyhradne na spravnem pH nebo je to jedno a i kysela moč se da pouzit?
Pouziva se vyhradne ranni? (neni prave ta tmava, plna toxinu po spani-detoxikaci???)
A kolik je ji potreba na 3l vody, nebo se neredi?
Postupuje se tak, jako obvykle- nejdriv 0,5l pak 1l a pak 1,5vody?
Zavadi se v pozici s hlavou dolu-trup nahoru nebo naopak na LEVEM BOKU bez masazi (jako coffee emema), tak aby se nedostala moc daleko kv. vstrebani toxinu????
A ma se skladovat v lednici (jak dlouho?) ci pouze cerstva?
A da se misto Lactobacilu proti Candida (na me nejak moc neucinkuji...) provest
Urine Enema po ociste SP a kdy?

Popripade jak casto doporucujete Urine Enemu provadet, pokud chci nasledovat enema ocistu po SP kazdy den po 1tyden, pak obden atd.
K omega 3 jsem nasla Vami doporucovany tvaroh mix, ale ten ja nesmim-rikal jste prece, ze zahlenuje...nebo BIO KOZI je i pro me zdravy???
A co treba konopny olej (ale s cim?)ma pry lepsi, temer idealni pomer 1:1 Omega3: Omega6- coz Lneny nema, nebo mam mylne informace...nikde Konopny nedoporucujete...??? Proc ne???


Za vysvetleni Vam predem dekuji


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned kvě 17, 2009 4:16 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
jahoda píše:
Dekuji za odpovedi.
Ten Kasein jsem myslela, ze by se nemusel vstrebat klystyrem-jelikoz by se treba mohl vstrebavat pouze TENKYM strevem a uz ne TLUSTYM(=Enema) kde dochazi zvlaste ke vstrebani vitaminu, myslim...ale Urina se zda byti lepsi napad-dekuji.
K vysvetleni: Psala jsem o tom, ze Vapnik musi mit ke vstrebani Kasein, jinak se z vegetar.stravy vstreba, ale pouze v zanedbatelnem, nedostacujicim mnozstvi, ze lidem chybi pak zelezo, vapnik,karnitin a B12, esencialni mastne kyseliny atd. coz napsal v temze casopise prim.Mudr.Pavel Fruhauf,CSc. Gastroenterolog-ktery sleduje deti s potizemi kv. vegetarianske strave-clanek:Dite ve Vegetarianske rodine (na dalsi strance stejneho casopisu je Vas clanek o SP ociste), tak proto me zajimala Vase zkusenost...
Dale k lecbe:
ta cervena skvrna v oku po Gestu slona se uz vstrebala, rozlila se az k duhovce, predtim, nez se zacala vstrebavat.
Trvalo to pomerne dlouho, 15dni.

Jelikoz bych po kazde Slonni ociste nerada chodila s krvavym okem, napadlo me, jak pisete,
zda by se i me silne zahleneni dalo odstranit provadenim pouze enemy a SP???- a v jakych frekvencich?
Take jsem ted v prubehu tech 15dni, hned po provedeni Gesta Slona, po kazdem jidle "rihala"=vychazeni bud 1 bubliny do krku ci 1skytani ci skruceni v krku, po 1l ranni vody 1 krknuti( nic z toho jsem driv vubec nemela)- da se z toho usuzovat na spatne provedeni ci pricinu potizi s zaludkem, napr. s tim vratnikem???
A mela bych tudiz provest neco predtim, nez provedu ocistu SP, abych nemela potize s projitim vody?
Dale se mi opet potahl jazyk, zacaly se mi znovu delat modriny na stehnech, a i kdyz nemam kolem pasu zadny tuk, od pupiku dolu jsem jakoby tehotna- usuzuji proto na Candida Alb...???
Na Vasich strankach jsem krom cesneku, toho moc nenasla, ale zaujala me informace o Urine Terapii do Klystyru...mohl byste prosim upresnit, jak se pouziva?
Napr. zalezi vyhradne na spravnem pH nebo je to jedno a i kysela moč se da pouzit?
Pouziva se vyhradne ranni? (neni prave ta tmava, plna toxinu po spani-detoxikaci???)
A kolik je ji potreba na 3l vody, nebo se neredi?
Postupuje se tak, jako obvykle- nejdriv 0,5l pak 1l a pak 1,5vody?
Zavadi se v pozici s hlavou dolu-trup nahoru nebo naopak na LEVEM BOKU bez masazi (jako coffee emema), tak aby se nedostala moc daleko kv. vstrebani toxinu????
A ma se skladovat v lednici (jak dlouho?) ci pouze cerstva?
A da se misto Lactobacilu proti Candida (na me nejak moc neucinkuji...) provest
Urine Enema po ociste SP a kdy?

Popripade jak casto doporucujete Urine Enemu provadet, pokud chci nasledovat enema ocistu po SP kazdy den po 1tyden, pak obden atd.
K omega 3 jsem nasla Vami doporucovany tvaroh mix, ale ten ja nesmim-rikal jste prece, ze zahlenuje...nebo BIO KOZI je i pro me zdravy???
A co treba konopny olej (ale s cim?)ma pry lepsi, temer idealni pomer 1:1 Omega3: Omega6- coz Lneny nema, nebo mam mylne informace...nikde Konopny nedoporucujete...??? Proc ne???


Za vysvetleni Vam predem dekuji

Cokoliv z mléka je vždy zdrojem zahlenění, ať se to dostane do těla jak chce a v jakékoliv úpravě.
Nic z mléka nepožívám, již více jak čtvrt století a určitě nemám stejné potíže jako Vy, po tom zdravém mléčném produktu. Také mi, naprosto evidentně, nic z popisovaných látek nechybí a to jsem si dokonce ze zvědavosti nechal dělat rozbory, kde se zjistil naopak přebytek všeho, čeho mají normálně se stravující lidé, veliký nedostatek. Pokud Vám chutnají mléčné produkty a hledáte pouze záminku, kterou podložíte jejich užívání, tak udělejte to, co radí prim.Mudr.Pavel Fruhauf,CSc, dle mého názoru píše hovadiny a neznám ve svém okolí správně se stravujícího vitariána, který by měl deficitní vápník, nebo železo. Dovedete si představit, pokud by moudrá matka příroda vytvořila takovouto nesmyslnou podmínku, pro vstřebávání vápníku, jak by to dokázal dodržet člověk, tak před 5000 lety, kdy se žádné krávy doma určitě nechovaly. Jiná věc je vitamin B12, který i já běžně doplňuji tabletou.
Šankaprakšalána, maximální frekvence, je po 14 dnech a u klystýru prováděném pomocí čisté uriny, můžete čistit střeva i denně, až do odeznění potíží.
Výplach žaludku, jak jsem již napsal, se musí provádět soustavně každý den, až do odeznění potíží, jinak nemá žádný význam. Co se týká žaludku, tak ten máte prostě prověšený a pyróza, je v tomto případě normální jev. Vzhledem k tomu, jak byl žaludek zahleněný, se pouze částečně očistil a nyní, něž se celkově zase zanese, může produkovat konečně nějakou kyselinu a to může pyrózu vyvolávat. Jediný vhodný postup je čistit, nic jiného Vám doporučit neumím a platí to i pro snadné provedení šankaprakšalány.
Potažený jazyk, je výsledkem narůstajícího zahlenění, čemuž odpovídají i další zmíněné problémy, na nic neusuzujte a dejte si tu kandidu vyšetřit.
U klystýru, je jedno jaké pH má moč, provádí se nejlépe nasbíranou urinou, v objemu cca 1 litr a tento objem, je vhodné ve střevě udržet, co nejdéle, optimálně 20 minut. Případně naředěnou urinou s postupně se zvyšujícími dávkami a moči se do roztoku dává co nejvíce, minimálně 1/3. Ideální je pozice s hlavou dolu-trup nahoru a moč se používá čerstvá i když starší je lepší, některé prameny uvádějí, jako ideální odstátí, 7 dnů.
Laktobacily nemohou žít v překyseleném organizmu a proto nefungují, okamžitě zahynou, protože nemají potřebné podmínky ke kolonizaci ve střevě. Klystýr močí pH vyrovnává a upravuje prostředí nutné pro tuto kolonizaci.
To jsem Vám již psal, ale znovu po šankaprakšaláně jeden den vynecháte a pak klidně každý den.
Musíte to přečíst celé i pro člena Mat, jsem tam dal myslím 3 varianty a nemusíte si vybrat hned tu s mléčným produktem.
U olejů mimo poměru omega kyselin, nastudujte také cenu a pokud se týká ideálního poměru, tak ten má olej řepkový. To ovšem platí pouze za předpokladu, že nebudete jíst nic jiného, než tento olej. Pokud do stravy zařadíte téměř jakákoliv olejnatá semena, která obsahují zhruba 50% tuku a v naprosté většině případů právě omega 6 mastné kyseliny, pak potřebujete tento poměr vyrovnávat, právě tak velkým přebytkem omega 3 mastné kyseliny ve lněném oleji.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte kvě 19, 2009 6:01 pm 
Offline

Registrován: čtv dub 23, 2009 1:36 pm
Příspěvky: 80
Tak ja to zvraceni znovu zkusim se zavrenyma ocima, snad uz mi zilky neprasknou, kdyz rikate, ze je to Pyroza...myslela jsem, ze to tehotne bricho mohou byt take plna streva, ale to by se jeste nezvetsovalo jen po piti vody, ze?
Dnes jsem poprve otestovala Urinu na ten suchy, hruby oblicej a hned je o dost jemnejsi!!! Dekuji za toto vnuknuti, nebyt Vasich stranek, tak by nejspis trvalo, nez bych dosla k tomuto zazraku!!!:)
Je to i dobre na oloupani kuze (peeling)...ekzem napoprve nezmizel, ale budu to zkouset.
Ta Urina tedy muze zustat jen tak ve sklenicce ci PET lahvi, bez lednice, ze?
Pokud urinu nemohu behem dne sbirat tak, ze jdu do sprchy, nenapada Vas nejaka vhodna nadoba, co se da pouzit i na zachode (pro zenu)? (me ne...)
A myslite, ze piti Uriny by v mem pripade bylo hodne lecbu zrychlujici, nebo bez zdraveho zaludku a vycistenych strev to nema valne mineni? Musi pak pH na piti byt jen to zasadite??? A jen bezpodminecne cerstva ci jen ranni??? Je to pro me uplne neco noveho, ale vzhledem k pocatecnimu okamzitemu vysledku, ktery se nekonal ani mazanim obliceje kokosovym olejem ci nechanim na pospas sobe samemu, tak jsem pro tento zbusob nadsena...zvl.kdyby to znamenalo RYCHLEJSI LECBU...???
A jeste jsem byla upozornena na Zlute zuby (vzdy jsem mela zarive bile-po antibiotikach a s problemy se objevili hnede skvrny na dolnich prednich zubech, kamen a rapidni vylezani dasni- paradentozu nemam- necistim si zuby pastou s fluorem uz asi rok, jen soli, sodou a mydlem...ale nelepsi se to)- neznal byste na to take nejakou pomoc???
Mockrat dekuji


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte kvě 19, 2009 10:05 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
jahoda píše:
Tak ja to zvraceni znovu zkusim se zavrenyma ocima, snad uz mi zilky neprasknou, kdyz rikate, ze je to Pyroza...myslela jsem, ze to tehotne bricho mohou byt take plna streva, ale to by se jeste nezvetsovalo jen po piti vody, ze?
Dnes jsem poprve otestovala Urinu na ten suchy, hruby oblicej a hned je o dost jemnejsi!!! Dekuji za toto vnuknuti, nebyt Vasich stranek, tak by nejspis trvalo, nez bych dosla k tomuto zazraku!!!:)
Je to i dobre na oloupani kuze (peeling)...ekzem napoprve nezmizel, ale budu to zkouset.
Ta Urina tedy muze zustat jen tak ve sklenicce ci PET lahvi, bez lednice, ze?
Pokud urinu nemohu behem dne sbirat tak, ze jdu do sprchy, nenapada Vas nejaka vhodna nadoba, co se da pouzit i na zachode (pro zenu)? (me ne...)
A myslite, ze piti Uriny by v mem pripade bylo hodne lecbu zrychlujici, nebo bez zdraveho zaludku a vycistenych strev to nema valne mineni? Musi pak pH na piti byt jen to zasadite??? A jen bezpodminecne cerstva ci jen ranni??? Je to pro me uplne neco noveho, ale vzhledem k pocatecnimu okamzitemu vysledku, ktery se nekonal ani mazanim obliceje kokosovym olejem ci nechanim na pospas sobe samemu, tak jsem pro tento zbusob nadsena...zvl.kdyby to znamenalo RYCHLEJSI LECBU...???
A jeste jsem byla upozornena na Zlute zuby (vzdy jsem mela zarive bile-po antibiotikach a s problemy se objevili hnede skvrny na dolnich prednich zubech, kamen a rapidni vylezani dasni- paradentozu nemam- necistim si zuby pastou s fluorem uz asi rok, jen soli, sodou a mydlem...ale nelepsi se to)- neznal byste na to take nejakou pomoc???
Mockrat dekuji

To je pravděpodobné a pokud to nezkusíte, tak to stejně nezjistíte.
Je to nejlepší kosmetika, kterou znám, velice účinná a ta cena je opravdu super, je zde dobře vyvážený poměr, kvalita a nízká cena, jako u Colonu.
Zabírá to skoro na všechno, ale ekzém je otázkou špatné krve, zmizí až po jejím vyčištění.
Urinu běžně skladuji v otevřené PET lahvi, v koupelně a manželka používá na zachycení, odříznutý spodní díl PET lahve, ze které se to i snadno slévá, okraj se dá smáčknout do hubičky.
Pokud není pH 7 a více, je chuť opravdu nevalná a to by Vás zřejmě nebavilo pít. Do vyčištění žaludku a střev bych to neriskoval, velice to urychluje detox, ale uvolněné toxiny, pak nemají kam odejít a dělají v těle další potíže. Pije se optimálně ranní, ale nijak to nevadí ani během dne. Dokonce někdy praktikuji, 100% revers v průběhu celého dne a ani za těchto podmínek, jsem nezaznamenal žádné negativní účinky, pouze samá pozitiva.
Rychlejší léčbu znamená,celý komplex opatření, čištění v kombinaci s urinoterapií, úpravou stravy i pitného režimu, dodávka potřebných minerálů, vitamínů a enzymů, samo o sobě nefunguje nic.
To tvoří kyseliny a pravděpodobně to zmizí s překyselením. Já osobně, bych se na to nyní vykašlal, pokud se Vám nekazí, tak bych se tím zatím nezabýval a řešil skutečné potíže, ne jen ty kosmetické.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon čer 01, 2009 3:12 pm 
Offline

Registrován: čtv dub 23, 2009 1:36 pm
Příspěvky: 80
Ta lahev je super napad od Vasi zeny-dekuji...ja jsem pak nasla dzbanek ze skla s tim samym otvorem jako PET lahev a navic s odmerkou 1700ml...samotnou by me to asi nenapadlo, ale jde to:) dik

Jeste jeden dotaz...mam na zadech vystouplou bradavici asi 0,5mm kulatou a jak tam mam ten ekzem, tak si ji casto odskrabnu do krve...a ted jsem zjistila, ze se mi tam tvori 2 dalsi vedle ni...neznate neco, jak co nejrychleji ji prirodne odstranit, ci alespon zmensit...nasla jsem na netu jen Jablecny ocet, ale trva to az 2tydny pri neustalem nanaseni, necetl jste o necem lepsim???

(kdyz jsem malinko Jablecneho ziveho octu vyndala z lednice a ona se v nem utvorila asi plisen...kdyz to zatim zkusim na nejakou malou bradavici- je mozne, aby se ta plisen vstrebala i pres bradavici do meho tela a tudiz mi uskodila, nebo ten zbytek octa mohu s klidem na bradavice vypotrebovat, jelikoz je to ocet a tudiz ta plisen je jen uvnitr a ne v octu, co pouziji...protoze je to vlastne dezinfekce a ta plisen-chlupata usazenina je jen z tech zivych bakterii v octu- nevite??? Ja se v tom vubec nevyznam...donedavna jsem ani Jablecny ocet s zivymi bakteriemi neznala:(
Dekuji


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon čer 01, 2009 5:22 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
[quote="jahoda":1ww0jo64]Ta lahev je super napad od Vasi zeny-dekuji...ja jsem pak nasla dzbanek ze skla s tim samym otvorem jako PET lahev a navic s odmerkou 1700ml...samotnou by me to asi nenapadlo, ale jde to:) dik

Jeste jeden dotaz...mam na zadech vystouplou bradavici asi 0,5mm kulatou a jak tam mam ten ekzem, tak si ji casto odskrabnu do krve...a ted jsem zjistila, ze se mi tam tvori 2 dalsi vedle ni...neznate neco, jak co nejrychleji ji prirodne odstranit, ci alespon zmensit...nasla jsem na netu jen Jablecny ocet, ale trva to az 2tydny pri neustalem nanaseni, necetl jste o necem lepsim???

(kdyz jsem malinko Jablecneho ziveho octu vyndala z lednice a ona se v nem utvorila asi plisen...kdyz to zatim zkusim na nejakou malou bradavici- je mozne, aby se ta plisen vstrebala i pres bradavici do meho tela a tudiz mi uskodila, nebo ten zbytek octa mohu s klidem na bradavice vypotrebovat, jelikoz je to ocet a tudiz ta plisen je jen uvnitr a ne v octu, co pouziji...protoze je to vlastne dezinfekce a ta plisen-chlupata usazenina je jen z tech zivych bakterii v octu- nevite??? Ja se v tom vubec nevyznam...donedavna jsem ani Jablecny ocet s zivymi bakteriemi neznala:(
Dekuji[/quote:1ww0jo64]
Co já vím, tak na bradavice se tradičně používá, čerstvá šťáva z vlaštovičníku a funguje to celkem spolehlivě.
Plíseň vadí v jakékoliv podobě a rozhodně nedoporučuji cokoliv plesnivého jíst, případně se tím natírat. Raději to ihned vylijte a kupte nový.
Teoretická možnost se Vám nabízí v MMS, což je léčba chlordioxidem. Prostudujte si vše na tomto fóru,

Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte čer 02, 2009 1:06 pm 
Offline

Registrován: čtv dub 23, 2009 1:36 pm
Příspěvky: 80
Ten vlastovicnik utrhnu a potru nebo nalepim? Nevite, kolikrat denne? A za jak dlouho tak bradavice zmizi? je to spis jako znamenko, ne infekcni bradavice, jako se nekomu delaji z bazenu atd.
MMS o tom jsem uz neco cetla...myslim, ze jak jsem to preletla ocima, tak jsem tam tu zminku o krokodylech, DDT a neplodnosti take zahledla- proto jsem se o to drive vice nezajimala...nebo Vy jste si o tom nacetl uz tolik, ze dle Vaseho nazoru to nema zadne vedlejsi ucinky? Jinak by me to samozrejme zajimalo...
...ma to ale zase chlor, ktery se ja ted snazim odstranit- neni snad stejne nebezpecny jako Fluor?
(myslim, ze chlor, to bylo to kourove v me odstate moci, je to i ve sklenici po napusteni prazske vody-mlecna, pak se proceri a zpruhledni...)
Vy si nemyslite, ze jen Urine klystyry, ovoce a zelenina- tedy vice prirodni lecba- u me muze uspet? Po kolika tydnech tak u lidi jen tato terapie zacala prokazovat lecebne ucinky?
Ke vsi radosti nam zcela necekane vybuchl mrazak a pokud prejdu na vasi stravu, tak nevim, zda mam vubec kupovat novou lednici, kdyz se nic nema nechavat do druheho dne, vse cerstve atd....jenze jsem si mrazila tu vodu (tim vylitim 1/4 pred zmrznutim se voda zbavila take fluoru a choru? nebo ceho vlastne?)
a asi uz neni jiny prirozenejsi zpusob, jak ziskat cistci vodu nez filtry a osmozou, nebo je? kdyz prevarena voda neni zdrava (tu jsem pila do ted...)?
Na filtry zatim nemam, a tak nevim, co je porad jeste nejzdravejsi z nezdraveho pit...z kohoutku jen tak?
(tedy krom stav z ovoce atd.)
Dekuji


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte čer 02, 2009 8:29 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
jahoda píše:
Ten vlastovicnik utrhnu a potru nebo nalepim? Nevite, kolikrat denne? A za jak dlouho tak bradavice zmizi? je to spis jako znamenko, ne infekcni bradavice, jako se nekomu delaji z bazenu atd.
MMS o tom jsem uz neco cetla...myslim, ze jak jsem to preletla ocima, tak jsem tam tu zminku o krokodylech, DDT a neplodnosti take zahledla- proto jsem se o to drive vice nezajimala...nebo Vy jste si o tom nacetl uz tolik, ze dle Vaseho nazoru to nema zadne vedlejsi ucinky? Jinak by me to samozrejme zajimalo...
...ma to ale zase chlor, ktery se ja ted snazim odstranit- neni snad stejne nebezpecny jako Fluor?
(myslim, ze chlor, to bylo to kourove v me odstate moci, je to i ve sklenici po napusteni prazske vody-mlecna, pak se proceri a zpruhledni...)
Vy si nemyslite, ze jen Urine klystyry, ovoce a zelenina- tedy vice prirodni lecba- u me muze uspet? Po kolika tydnech tak u lidi jen tato terapie zacala prokazovat lecebne ucinky?
Ke vsi radosti nam zcela necekane vybuchl mrazak a pokud prejdu na vasi stravu, tak nevim, zda mam vubec kupovat novou lednici, kdyz se nic nema nechavat do druheho dne, vse cerstve atd....jenze jsem si mrazila tu vodu (tim vylitim 1/4 pred zmrznutim se voda zbavila take fluoru a choru? nebo ceho vlastne?)
a asi uz neni jiny prirozenejsi zpusob, jak ziskat cistci vodu nez filtry a osmozou, nebo je? kdyz prevarena voda neni zdrava (tu jsem pila do ted...)?
Na filtry zatim nemam, a tak nevim, co je porad jeste nejzdravejsi z nezdraveho pit...z kohoutku jen tak?
(tedy krom stav z ovoce atd.)
Dekuji

S vlaštovičníkem běžně nepracuji a detaily použití přesně neznám, předpokládám, že se používá čerstvá šťáva, přímo na bradavici. Detaily musíte někde nastudovat, nejlépe u bylinářů.
Na světě není nic, co by nemělo nějaké vedlejší účinky, jde jen o to, zda převažují pozitiva, nad negativy a vždy to ještě platí, pouze v dané době. MMS není výjimkou a rozhodně nemá jen pozitivní vlastnosti, ale za nějakých okolností, je to dobrá volba. Sám osobní zkušenosti teprve získávám, ale mám známé, kterým to velice zlepšilo zdraví.
To není o tom, co může, nebo nemůže uspět, ono může uspět opravdu i to nejmenší a nejdivnější, nikým nepředpokládané konání a na tom nevymyslím nic, ani já, ani nikdo jiný. Je třeba dokázat poslouchat vnitřní inteligenci vlastního těla, ta ví přesně, co může uspět, jako to dělá každé zvíře v přírodě. Například můj pes, velice rád jí želví trus a určitě nepřemýšlí, zda a proč to může uspět, on to prostě ví, akorát neví, co mu z toho trusu prospívá a také ho to nijak netrápí. MMS likviduje patogeny a to může být pro Vás dobrá cesta, chlór tomu likvidování patogenů rozhodně nevadí, ba právě naopak.
Rychlost léčby, zpravidla odpovídá tvrdosti postupu, například při hladovce o destilované vodě, se zlepšení dostaví zpravidla již třetí den. Délka léčby, také odpovídá stavu zanesení organizmu a nelze očekávat, že bordel nastřádaný v těle za mnoho let, odstraníte za 24 hodin.
Klystýry a syrová strava, pracují ihned, ale pomalu a celková regenerace tkání, proběhne tak za jeden, až tři měsíce.
Mražení vody odstraní pouze minerály a také jen částečně, nic jiného. Nejzdravější kompromis je, za těchto okolností, pít čerstvé šťávy zředěné vodou z kohoutku.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř čer 03, 2009 8:55 pm 
Offline

Registrován: čtv dub 23, 2009 1:36 pm
Příspěvky: 80
Za to MMS Vam dekuji, zni to opravdu lakave, bojim se jen toho rizika neplodnosti...
kdybyste nahodou znal neco prirodniho, i kdyz treba mene ucinneho, na likvidovani viru atd., tak bych radeji nejdrive vyzkousela to...???

Rikate tedy, ze pokud bych chtela lecbu urychlit...
jak dlouho doporucujete hladovku o zeleninovych a ovocnych stavach s prevarenou? vodou z kohoutku 1:2???
(s repkovym olejem ci bez, nebo jak casto pridavat?, citron i do zeleninovych stav? Cayenne?) 3-4litry denne???
+Urine klystyr a ne na pokozku, nebo ano???

Jeste bych se rada zeptala, zda byste neznal neco rychleho na Babiccino boleni zad (alespon, aby se ji ulevilo- Osteroporoza-doktori rikaji stari a nic ji neporadily...krom toho je docela zdrava, ale ty zada ji boli priserne!)
...to cisteni asi nedopadne, je ji preci jen uz pres 80 let a ta strava ji asi sama moc nepomuze...???
To orechove mleko se da zezasadit tou mrkvovou stavou a muze se pridat citron???
Co mleko z maku, mandli a lnu nebo vlasskych orechu-ma to take ten spravny pomer horciku a vapniku?
a mel by se pridat repkovy olej do toho mleka???kolik?

Jeste neznate nejaky snadny lidovy zpusob co by zvladla i Babicka sama na cisteni ledvin, od kamenu, a jater???
Mockrat za sebe i babicku dekuji.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv čer 04, 2009 7:45 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
jahoda píše:
Za to MMS Vam dekuji, zni to opravdu lakave, bojim se jen toho rizika neplodnosti...
kdybyste nahodou znal neco prirodniho, i kdyz treba mene ucinneho, na likvidovani viru atd., tak bych radeji nejdrive vyzkousela to...???

Rikate tedy, ze pokud bych chtela lecbu urychlit...
jak dlouho doporucujete hladovku o zeleninovych a ovocnych stavach s prevarenou? vodou z kohoutku 1:2???
(s repkovym olejem ci bez, nebo jak casto pridavat?, citron i do zeleninovych stav? Cayenne?) 3-4litry denne???
+Urine klystyr a ne na pokozku, nebo ano???

Jeste bych se rada zeptala, zda byste neznal neco rychleho na Babiccino boleni zad (alespon, aby se ji ulevilo- Osteroporoza-doktori rikaji stari a nic ji neporadily...krom toho je docela zdrava, ale ty zada ji boli priserne!)
...to cisteni asi nedopadne, je ji preci jen uz pres 80 let a ta strava ji asi sama moc nepomuze...???
To orechove mleko se da zezasadit tou mrkvovou stavou a muze se pridat citron???
Co mleko z maku, mandli a lnu nebo vlasskych orechu-ma to take ten spravny pomer horciku a vapniku?
a mel by se pridat repkovy olej do toho mleka???kolik?

Jeste neznate nejaky snadny lidovy zpusob co by zvladla i Babicka sama na cisteni ledvin, od kamenu, a jater???
Mockrat za sebe i babicku dekuji.

Nevím, zda jsem to pochopil správně, ale MMS teoreticky poškozuje plodnost mužů v následných pokoleních a Vy jste tuším žena v reálném čase.
Podobné účinky má koloidní stříbro.
Poněkolikáté říkám, že hladovka je destilovaná voda a nic jiného, vše ostatní, je pouze Váš mylný dojem o hladovění a na očistu těla tyto postupy nemají žádný vliv. Pouze pití šťáv, je tvrdá dieta, ale ne hladovka.
Na záda, omega 3 mastné kyseliny, dále vápník, hořčík, zinek a velké dávky vitamínu C a E.
I v 80ti letech, není problém čistit střeva klystýrem, třeba Dr. Norman Walker to dělal i ve 113 letech.
Evidentně jste nepochopila logiku zásad a kyselin, naprosto nejde o přímý stav potraviny, například kyselina citrónová, obsažená v citrónu, je evidentně kyselina a v organizmu reaguje zásaditě. Nestarejte se o potravinu, ale o její reakci v organizmu a jak to máte sledovat, jsem tu již mnohokrát napsal.
Každá z uvedených potravin, obsahuje jiné účinné látky a v různých směsích, to působí také různě, to se takto vysvětlovat nedá, to budete muset nastudovat a hlavně pochopit. Olej je vždy kyselinotvorný a jaký používat i kolik, jsem Vám již psal.
Ledviny i játra, čistí čerstvá šťáva z červené řepy, zpočátku tak 0,1 -0,2 litru denně a postupně se dá vypít i 0,5 litru denně. Na játra je výborný ostropestřec mariánský, 3x denně čajová lžička semínek do úst, žvýkat tak dlouho, až to nemá žádnou chuť a zbytek potom spolknout.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv čer 04, 2009 8:16 pm 
Offline

Registrován: čtv dub 23, 2009 1:36 pm
Příspěvky: 80
Mockrat Vam dekuji za rady.
Po kolika ml zvysovat denne a za jak dlouho se ty ledvinove a jatrove kameny rozpusti-stavou z cervene repy?
A jak dlouho brat ten ostropestrec (znam ho jen ve stave, semena se sezenou kde???)
A funguje tedy i pouze cervena repa na jatrove kameny?

Prominte, ale ja popisy potrebuji podrobne, teprve se o tom ucim:)
Dokaze koloidni stribro znicit i Herpes-opary (ktere latentne prezivaji v nervovych zakoncenich bunek a dle moderni mediciny jakmile se dostanou jednou do tela, uz je nic nedostane ven a zalezi jen na dobre imunite, jak casto se vyskytnou na povrchu kuze...) uplne z tela ven? Nebo znate neco, co to dokaze?
Mne neslo ani tak o pochopeni pomeru Calcia a Horciku, jako spis o to, jake dalsi kombinace z jinych semen jsou pro prijem Vapniku vhodne a zvlaste me zajimalo, [b]jaky mix byste doporucit z maku, mandli, lnu ci vlasskych orechu. Ci nejaky dalsi s temito semeny a orechy, co jeste neni na Vasich strankach.[/b]
Citron-zasada v tele, je mi jasny, spis me zajimala ta kombinace s orechy potazmo s mrkvovou stavou- zeleninou, zda je vhodny, jelikoz se jedna o ovoce, co se nema mixovat se zeleninou ci ORECHY...ale mrkev se muze, a co tedy pridany citron?
Pokud je repkovy olej kyselinotvorny, tak se do orechoveho mleka spise nehodi, ze?
Jeste bych se Vas chtela zeptat, kde jste koupil ten Klystyr s kovovou nadobkou, jak rikate, ze ma nejdelsi trvanlivost a je nejlepsi. Ja mam ten vedle neho na obrazku s pytlikem a tenhle s nadobkou nemohu nikde najit.
Pak by me jeste zajimalo, kolik tak kg ovoce a zeleniny zkonzemujete jen Vy na stavy
a kolik k jidlu denne?
...abych mela predstavu...
ja si totiz nastrouham brambor a mrkev a cesnek a uz nemuzu...a Vy doporucujete asi 10druhu v jednom jidle, tak davate jen pidi brambor a kousilinek brokolice atp...?
Pokud chci zachovat v pohance co nejvice rutinu, na jak dlouho ji namocit a i s vodou pak snist syrovou??? Popripade s cim, aby se ten rutin nejlepe vstrebal?
A semena pridavate vzdy jen namocena (na kolik hodin) a rozdrcena ci naklicena? do tech snidani a obedu?(abych vedela, pro babicku)
Dekuji Vam


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv čer 04, 2009 9:26 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
jahoda píše:
Mockrat Vam dekuji za rady.
Po kolika ml zvysovat denne a za jak dlouho se ty ledvinove a jatrove kameny rozpusti-stavou z cervene repy?
A jak dlouho brat ten ostropestrec (znam ho jen ve stave, semena se sezenou kde???)
A funguje tedy i pouze cervena repa na jatrove kameny?

Prominte, ale ja popisy potrebuji podrobne, teprve se o tom ucim:)
Dokaze koloidni stribro znicit i Herpes-opary (ktere latentne prezivaji v nervovych zakoncenich bunek a dle moderni mediciny jakmile se dostanou jednou do tela, uz je nic nedostane ven a zalezi jen na dobre imunite, jak casto se vyskytnou na povrchu kuze...) uplne z tela ven? Nebo znate neco, co to dokaze?
Mne neslo ani tak o pochopeni pomeru Calcia a Horciku, jako spis o to, jake dalsi kombinace z jinych semen jsou pro prijem Vapniku vhodne a zvlaste me zajimalo, [b]jaky mix byste doporucit z maku, mandli, lnu ci vlasskych orechu. Ci nejaky dalsi s temito semeny a orechy, co jeste neni na Vasich strankach.[/b]
Citron-zasada v tele, je mi jasny, spis me zajimala ta kombinace s orechy potazmo s mrkvovou stavou- zeleninou, zda je vhodny, jelikoz se jedna o ovoce, co se nema mixovat se zeleninou ci ORECHY...ale mrkev se muze, a co tedy pridany citron?
Pokud je repkovy olej kyselinotvorny, tak se do orechoveho mleka spise nehodi, ze?
Jeste bych se Vas chtela zeptat, kde jste koupil ten Klystyr s kovovou nadobkou, jak rikate, ze ma nejdelsi trvanlivost a je nejlepsi. Ja mam ten vedle neho na obrazku s pytlikem a tenhle s nadobkou nemohu nikde najit.
Pak by me jeste zajimalo, kolik tak kg ovoce a zeleniny zkonzemujete jen Vy na stavy
a kolik k jidlu denne?
...abych mela predstavu...
ja si totiz nastrouham brambor a mrkev a cesnek a uz nemuzu...a Vy doporucujete asi 10druhu v jednom jidle, tak davate jen pidi brambor a kousilinek brokolice atp...?
Pokud chci zachovat v pohance co nejvice rutinu, na jak dlouho ji namocit a i s vodou pak snist syrovou??? Popripade s cim, aby se ten rutin nejlepe vstrebal?
A semena pridavate vzdy jen namocena (na kolik hodin) a rozdrcena ci naklicena? do tech snidani a obedu?(abych vedela, pro babicku)
Dekuji Vam

Ani jedno nelze specifikovat přesně, to záleží na zanesení organizmu. Semena rostliny ostropestřec mariánský, koupíte v lékárně za cca 35,-Kč. Přesných popisů účinků rostlin, je na internetu dostatek, tak hledejte, nebudu Vám tu dvě hodiny něco popisovat, jen proto, že nechcete něco hledat.
Koloidní stříbro umí opravdu zlikvidovat velmi mnoho, ale u virů se to přesně určit nedá, je to spíše dobrý fungicid. Na zapouzdřené viry, bych asi použil MMS.
Na holý příjem vápníku, není nutná žádná kombinace, stačí bohatě sezamové mléko. Různé kombinace nedělám pro nějakou dobrou chuť, ale výhradně s konkrétním léčebným cílem a na to musíte mít mimořádné znalosti obsahu jednotlivých látek, takže to máte celkem na delší studium, jinak jsou Vám jakékoliv další kombinace nanic.
Citron, nebo jeho šťávu, můžete míchat naprosto do všeho.
Řepkový olej, je stejně kyselinotvorný, jako ořechové mléko, tak proč by se do něho nehodil. Patrně nechápete, že omega 3 mastné kyseliny, jsou sice zdravé, ale stále kyseliny a ořechové mléko, má dokonce většinou omega 6 mastné kyseliny, s nějakou zásadotvorností, to nemá nic společného, je to jednoznačně kyselinotvorné.
Irigátor jsem koupil v roce 1982, tak nechápu k čemu by Vám ta informace mohla posloužit. Doporučuji se zeptat někoho, kdo dělá v nemocnici.
Vypiji cca 2,5 - 3 litry čerstvé šťávy a sním to, co doporučuji, čili cca 1,5 kg ovoce a zeleniny, včetně oříšků celkem za jeden den.
Vše je zde již napsáno, nahoře do hledat, napište pohanka, nebo rutin a čtěte.
Olejnatá semena, používám formou mléka, obiloviny nejím a luštěniny používám jenom klíčené a občas, na jedno jídlo, tak 2 polévkové lžíce. Co a jak dávám do salátů, je na stránkách napsáno.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát čer 05, 2009 1:59 pm 
Offline

Registrován: čtv dub 23, 2009 1:36 pm
Příspěvky: 80
No prave...na strankach je napsano 1Paraorech, lzicka-kokos, mak, sezam,
ale ne zda
a na kolik hodin predem namocene nebo zda nasledne jeste rozmixovane
ci naklicene?

Mam totiz dojem, ze jen tak pridane, prochazi traktem bez vstrebani...mohl byste to prosim upresnit?
K tomu orechovemu mleku jsem prave cetla, ze se ma pridat mrkvova stava, aby se udelalo zasaditym
a me napadlo pridat repkovy olej, na vyrovnani omega 6 kyselin s omegou3- alespon castecne.
Proto jsem se ptala, zda pridanim Repkoveho oleje-5ml? (lzicka) vznikne opet mleko kyselinotvorne a tudiz si spise uskodim, i kdyz zase vyrovnam omega 3:6kyselin... nebo co doporucujete?
Dekuji


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 68 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 21 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz