Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je pát dub 19, 2024 8:35 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 68 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: pát čer 05, 2009 8:10 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
jahoda píše:
No prave...na strankach je napsano 1Paraorech, lzicka-kokos, mak, sezam,
ale ne zda
a na kolik hodin predem namocene nebo zda nasledne jeste rozmixovane
ci naklicene?

Mam totiz dojem, ze jen tak pridane, prochazi traktem bez vstrebani...mohl byste to prosim upresnit?
K tomu orechovemu mleku jsem prave cetla, ze se ma pridat mrkvova stava, aby se udelalo zasaditym
a me napadlo pridat repkovy olej, na vyrovnani omega 6 kyselin s omegou3- alespon castecne.
Proto jsem se ptala, zda pridanim Repkoveho oleje-5ml? (lzicka) vznikne opet mleko kyselinotvorne a tudiz si spise uskodim, i kdyz zase vyrovnam omega 3:6kyselin... nebo co doporucujete?
Dekuji

Musíte pořádně číst, na stránkách píšu, "Kyselinotvorné potraviny již dávkujeme na lžíce, nebo kusy a tělu jich postačí velice malé množství. Přimícháme 1 – 2 polévkové lžíce čerstvě mletého máku, nebo sezamu, 1 polévkovou lžíci strouhaného kokosu, 1 ks paraořechu, 10 ks mandlí, nebo lískových oříšků, nebo půlek vlašských ořechů. Ne všechno, pouze jednu z možností, a je nutné je střídat, protože každý druh ořechů obsahuje jiné pro tělo důležité látky." a nechápu, co na tom nechápete. Já zde zmínku o máčení, klíčení, nebo mixování nikde nevidím. Bez vstřebání prochází traktem neupravený len, sezam a mák, ty je nutné velice dobře rozemlít, vše ostatní se dá docela dobře rozkousat.
Vy v tom máte docela hokej, znovu opakuji, že kyselina nemusí být kyselinotvorná a zásada zásadotvorná, vše záleží na mnoha faktorech a dokonce i různí lidé, v různých situacích, reagují různě na stejné jídlo. Netuším, od koho jste co četla, ale mrkvovo ořechové mléko, může být jak zásadotvorné, tak kyselinotvorné, to záleží na použitých surovinách, dále na poměru ořechů a mrkvové šťávy. Řepkový olej nic nevyrovná, protože to je jediný olej, který má poměr kyselin téměř ideálně vyrovnaný, vyrovnal by to olej s velkým přebytkem omega 3 mastných kyselin, nejlépe lněný. Každý olej je kyselinotvorný, liší se pouze v typu a poměru obsažených kyselin a v jejich škodlivosti v daném čase. Pokud někdo bude náhodou předávkován omega 3 mastnou kaselinou, bude pro něj paradoxně škodlivý, jinak velice zdravý, olej s vysokým obsahem omega 3 mastných kyselin a zdravý, ten špatný s omega 6 mastnými kyselinami, co všem ostatním bude škodit. Doporučuji nastudovat a pochopit celou logiku a začít se podle ní řídit.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned čer 07, 2009 5:12 pm 
Offline

Registrován: čtv dub 23, 2009 1:36 pm
Příspěvky: 80
Mne slo o nadbytek tech omega6 v orech.mleku (kdyz podle stale velice HRUBE PLETI na obliceji mi chybi omega3...?)
...takze lneny, mate pravdu, repkovy je pro telo pouze dobry, kdyz orechy vubec nejim, ze?
No prave jsem cetla, ze nenamocene, jen rozkousane orechy jsou tezke pro traveni, tak jsem myslela, ze mi neco ve Vasem textu uniklo...protoze jinak vsude pisete vse na noc macet...
Nechapu ted ale zase tu vetu:
Ne všechno, pouze jednu z možností, a je nutné je střídat, protože každý druh ořechů obsahuje jiné pro tělo důležité látky."
Znamena to pridat : A) POUZE JEDNU JEDINOU ZE VSECH JMENOVANYCH MOZNOSTI v tom celem vyctu KYSELINOTVORNYCH surovin
nebo naopak
B)JEDNU z MOZNOSTI- ORECHU (budto: 1para orech nebo 10mandli nebo 10liskovych nebo 10pulek vlasskych)+TAKY s makem a kokosem???
(Prosim napiste mi bud A) nebo B) chci to napsat babicce a nechci v tom udelat hokej...predem dekuji)
Dale bych rada znala Vas nazor:
Kdyz pes jen nemocny, tak nezere vubec...
Tudiz pro me telo (Urine klystyry kazdy den+na kuzi+piti neprevarenou vodou z kohoutku redenych a neredenych zel. a ovoc.stav)
by bylo lepsi A) jist jen o pate vecer veceri (tak do 400g?), abych si zbytecne nezatezovala telo travenim, nebo naopak
B)pravidelne snidat, obedvat a veceret
(mensi mnozstvi nebo cca 1kg denne?), abych do sebe dostala co nejvic vitaminu a traktem projela co nejvic vlakniny kvuli CANDIDA?
Nebo vidite, jako nejlepsi jeste nejakou jinou variantu stravovani pro co nejefektivnejsi lecbu?

Sice jsem si o tom dost nastudovala, ale jak vidite, stale mi unikaji nektere souvislosti, tak mi prosim poradte ten nejlepsi zpusob, abych si zbytecne nesabotovala uzdraveni drobnyma chybama z neznalosti.
Predem Vam dekuji


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned čer 07, 2009 8:44 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
jahoda píše:
Mne slo o nadbytek tech omega6 v orech.mleku (kdyz podle stale velice HRUBE PLETI na obliceji mi chybi omega3...?)
...takze lneny, mate pravdu, repkovy je pro telo pouze dobry, kdyz orechy vubec nejim, ze?
No prave jsem cetla, ze nenamocene, jen rozkousane orechy jsou tezke pro traveni, tak jsem myslela, ze mi neco ve Vasem textu uniklo...protoze jinak vsude pisete vse na noc macet...
Nechapu ted ale zase tu vetu:
Ne všechno, pouze jednu z možností, a je nutné je střídat, protože každý druh ořechů obsahuje jiné pro tělo důležité látky."
Znamena to pridat : A) POUZE JEDNU JEDINOU ZE VSECH JMENOVANYCH MOZNOSTI v tom celem vyctu KYSELINOTVORNYCH surovin
nebo naopak
B)JEDNU z MOZNOSTI- ORECHU (budto: 1para orech nebo 10mandli nebo 10liskovych nebo 10pulek vlasskych)+TAKY s makem a kokosem???
(Prosim napiste mi bud A) nebo B) chci to napsat babicce a nechci v tom udelat hokej...predem dekuji)
Dale bych rada znala Vas nazor:
Kdyz pes jen nemocny, tak nezere vubec...
Tudiz pro me telo (Urine klystyry kazdy den+na kuzi+piti neprevarenou vodou z kohoutku redenych a neredenych zel. a ovoc.stav)
by bylo lepsi A) jist jen o pate vecer veceri (tak do 400g?), abych si zbytecne nezatezovala telo travenim, nebo naopak
B)pravidelne snidat, obedvat a veceret
(mensi mnozstvi nebo cca 1kg denne?), abych do sebe dostala co nejvic vitaminu a traktem projela co nejvic vlakniny kvuli CANDIDA?
Nebo vidite, jako nejlepsi jeste nejakou jinou variantu stravovani pro co nejefektivnejsi lecbu?

Sice jsem si o tom dost nastudovala, ale jak vidite, stale mi unikaji nektere souvislosti, tak mi prosim poradte ten nejlepsi zpusob, abych si zbytecne nesabotovala uzdraveni drobnyma chybama z neznalosti.
Predem Vam dekuji

Nechápu, na co se vlastně ptáte.
Téměř všude doporučuji ořechy emulgovat na mléko.
Naučte se číst, píšu „1 ks paraořechu, 10 ks mandlí, nebo lískových oříšků, nebo půlek vlašských ořechů. Ne všechno, pouze jednu z možností, a je nutné je střídat, protože každý druh ořechů obsahuje jiné pro tělo důležité látky." Vysvětlení pro nechápavé, paraořech vždy a ostatní pouze jednu z možností, odpověď není ani A, ani B, ale C.
Vy neděláte drobné chyby, ale základní hrubé chyby, přestaňte experimentovat a začněte, jak Vám radím, vyšetřením na candidu, pak má význam řešit nějaké varianty A,B,C. Candida vyžaduje ortodoxní a přesný postup, žádné experimentování ji rozhodně nezlikviduje.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon říj 05, 2009 2:16 am 
Offline

Registrován: čtv dub 23, 2009 1:36 pm
Příspěvky: 80
Dobry den,
testy na krev i moc byly vporadku- zadna candida, mycoplasma, ani Helicobakter Pylori...jsem pry zdrava.
Delam si klystyry uz skoro 80dni- 1l x 20min (svicka)
Zuby mam porad zlute, dasne vylejzaji, jazyk s povlakem.
Oblicej uz neni tak cerveny, zato drobnych pupinku mam asi 200 v celem obliceji- vice nez kdy predtim.
Ted jsem zacala s Malachovem.
Pri poc. 200ml ze mne vyslo neco jako vyrazne bile (vel.svestkove) cervy, ale ne kulate, spis jako vytesane jednou zahnute zuby (polypy nebo hlisti???) s hlenem. Pote uz vzdycky jen hlen.
Postupuji kazde rano takto: 1.Stolice
2. Enema obyc. urina 1 litr x 20min (kdyz toto vynecham a dam rovnou svarenou- nevyjde ze mne tolik hlenu. Kazim timto mezipostupem neco???)
pak jeste: 3. svarena z 2l na 500ml urina -tak 20min nekdy i vice- vychazi vzdy jen hlen.
Proc se ma delat jen 2-4x 500ml svarene a pak jit sestupne zase na 100ml...???
Neni lepsi delat svar. 500ml az do odezneni potizi??? Az se mi kuze zlepsi???
(a musi se pak jit sestupne na 100ml???)

Je mi uz energeticky super, jako driv, po Malachove se necitim nijak spatne, ale ta vyrazka- Ruzovka- v obliceji nemizi-co s tim?
Bricho je po svar. urine zase ploche jako driv (mela jsem tedy jen vytahana streva???)
Mela bych uz s klystyry skoncit a udelat napr. SP (s tim olivovym olejem- uz to nekdo zkusil?)
Muze byt pricina jinde, nez ve strevech?
Ty uz se zdaji byt dlouhodobe ciste, vychazi jen voda a pri svarene urine i hlen.
Nebo co doporucujete???
Za radu predem dekuji


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon říj 05, 2009 8:02 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
[quote="jahoda":zj2nech0]Dobry den,
testy na krev i moc byly vporadku- zadna candida, mycoplasma, ani Helicobakter Pylori...jsem pry zdrava.
Delam si klystyry uz skoro 80dni- 1l x 20min (svicka)
[b:zj2nech0]Zuby mam porad zlute, dasne vylejzaji, jazyk s povlakem.[/b:zj2nech0]
[b:zj2nech0]Oblicej uz neni tak cerveny, zato drobnych pupinku mam asi 200 v celem obliceji- vice nez kdy predtim.[/b:zj2nech0]
Ted jsem zacala s Malachovem.
Pri poc. 200ml ze mne vyslo neco jako [b:zj2nech0]vyrazne bile (vel.svestkove) cervy, ale ne kulate, spis jako vytesane jednou zahnute zuby (polypy nebo hlisti???) s hlenem.[/b:zj2nech0] Pote uz vzdycky jen hlen.
Postupuji kazde rano takto: 1.Stolice
2. Enema obyc. urina 1 litr x 20min (kdyz toto vynecham a dam rovnou svarenou- nevyjde ze mne tolik hlenu. [b:zj2nech0]Kazim timto mezipostupem neco???)[/b:zj2nech0]
pak jeste: 3. svarena z 2l na 500ml urina -tak 20min nekdy i vice- vychazi vzdy jen hlen.
Proc se ma delat jen 2-4x 500ml svarene a pak jit sestupne zase na 100ml...???
[b:zj2nech0]Neni lepsi delat svar. 500ml az do odezneni potizi??? Az se mi kuze zlepsi???
(a musi se pak jit sestupne na 100ml???)[/b:zj2nech0]
Je mi uz energeticky super, jako driv, po Malachove se necitim nijak spatne, ale [b:zj2nech0]ta vyrazka- Ruzovka- v obliceji nemizi-co s tim?[/b:zj2nech0]
Bricho je po svar. urine zase ploche jako driv (mela jsem tedy jen vytahana streva???)
Mela bych uz s klystyry skoncit a udelat napr. [b:zj2nech0]SP (s tim olivovym olejem- uz to nekdo zkusil?)
Muze byt pricina jinde, nez ve strevech? [/b:zj2nech0] Ty uz se zdaji byt dlouhodobe ciste, vychazi jen voda a pri svarene urine i hlen.
[b:zj2nech0]Nebo co doporucujete???
Za radu predem dekuji[/b:zj2nech0][/quote:zj2nech0]
Tak vidíte, že delší opakování relativně velice jednoduchých postupů nakonec vede k celkem slušným výsledkům. Škoda, že jste to, co z Vás vyšlo(červy) neposbírala a nenechala zjistit o co kráčí. U urinových klystýrů se nic pokazit nedá a postupujete tedy správně. Pokud nejste unavená a rozhozená můžete klidně vyzkoušet šankaprakšalánu, ale po tom, co jste již prováděla se domnívám, že to stav nijak výrazně nezlepší. Zřejmě se jedná o parazita rozlezlého někde jinde v organizmu, hlouběji ve tkáních, či orgánech a takto ho tedy asi neodstraníte, nebo za moc dlouho. Pokračoval bych s urinovými klystýry cca 1x za dva, až tři dny,na udržení dobrého stavu střeva a defekace. Dále se podívejte na mém fóru do tohoto vlákna

Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon říj 05, 2009 11:35 am 
Offline

Registrován: čtv dub 23, 2009 1:36 pm
Příspěvky: 80
Dobry den Pane Zajicku,
dekuji Vam za odpoved.
To MMS si nastuduji- vim, ze jste rikal, ze ta neplodnost je riziko jen u muzu...ale trosku se toho stejne bojim...zadna jina rizika tam nejsou?
Netusila jsem, ze by mi nekde udelali rozbor cervu...nemohly to byt spise polypy? (na netu jsem jejich foto zatim nenasla- byly to spise vyrazne bile tesaky:)
Citim se skvele, nic to se mnou energeticky nedela...Vyzkousim tedy tu SP...
Delam ted svarene uriny 100ml, 200ml, 300ml, 400ml
+ ted uz 7-mym dnem 500ml (svarene z 2l) a predtim vzdy udelam vyplach 1lx 20min nesvarenou ranni urinou.
Stale ze mne vychazi hlen-dost.
myslela jsem, ze kdyz dokazu vycistit z tela hlen, odlehcim organum atd....????
A mozna rozpustim i me 3cysty v pravem prsu vel. 4,5mm. (Mel jste pravdu, rakovina to nebyla:)
Rikate, ze uz staci jen 1x za 2az 3dny klystyr- jaky??? Muzete byt prosim konkretnejsi- Kolik ml?Svarene ci obyc?
A jak mam ukoncit tuto proceduru?
Mam pouzivat uz jen svarenou urinu bez predesleho vyplachu obycejnou, aby mi zustalo ploche bricho=stazena streva a jit postupne dolu 400ml, 300ml... az 100ml kazdy den viz. Malachov, nebo jak?
A pak 1x za 2-3dny si udelat vyplach se svarenou urinou napr. jen 300ml, aby ze me vysly dalsi cervy???
(mam pocit, ze ta obycejna urina bez svareni mi nijak zvlast nepomahala...nafoukle bricho, vychazela jen voda- jinak nic...krom toho, ze kdyz se udela pred svarenou, tak je pak videt po svarene vice hlenu...ale to je mozna jen videt...
po jen svarene je hlen mozna vytazeny taky, ale neni videt- mate s tim zkusenost?
- jde mi o zjednoduseni postupu, ale zachovani ucinnosti- ma procedura je na cca3hodiny:)- a to je velice zdlouhave...
Mohl byste mi prosim doporucit lepsi postup?
Mockrat Vam dekuji


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon říj 05, 2009 7:28 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
[quote="jahoda":1fbarxjv][b:1fbarxjv]Dobry den Pane Zajicku,
dekuji Vam za odpoved.[/b:1fbarxjv] To MMS si nastuduji- vim, ze jste rikal, ze ta neplodnost je riziko jen u muzu...ale trosku se toho stejne bojim...zadna jina [b:1fbarxjv]rizika tam nejsou?[/b:1fbarxjv]
Netusila jsem, ze by mi nekde udelali rozbor cervu...nemohly to byt spise polypy? (na netu jsem jejich foto zatim nenasla- byly to spise [b:1fbarxjv]vyrazne bile tesaky:)[/b:1fbarxjv]
Citim se skvele, nic to se mnou energeticky nedela...Vyzkousim tedy tu SP...
Delam ted svarene uriny 100ml, 200ml, 300ml, 400ml
+ ted uz [b:1fbarxjv]7-mym dnem 500ml (svarene z 2l) a predtim vzdy udelam vyplach 1lx 20min nesvarenou ranni urinou. [/b:1fbarxjv]
Stale ze mne vychazi [b:1fbarxjv]hlen-dost.[/b:1fbarxjv]
myslela jsem, ze kdyz dokazu vycistit z tela hlen, odlehcim organum atd....????
A mozna rozpustim i me [b:1fbarxjv]3cysty v pravem prsu vel. 4,5mm. (Mel jste pravdu, rakovina to nebyla:)[/b:1fbarxjv]
Rikate, ze uz staci jen [b:1fbarxjv]1x za 2az 3dny klystyr- jaky??? Muzete byt prosim konkretnejsi- Kolik ml?Svarene ci obyc?[/b:1fbarxjv]
A jak mam ukoncit tuto proceduru?
[b:1fbarxjv]Mam pouzivat uz jen svarenou urinu [i:1fbarxjv]bez predesleho vyplachu obycejnou,[/i:1fbarxjv] aby mi zustalo ploche bricho=stazena streva a jit postupne dolu 400ml, 300ml... az 100ml kazdy den viz. Malachov, nebo jak?[/b:1fbarxjv]
[b:1fbarxjv]A pak 1x za 2-3dny si udelat vyplach se svarenou urinou napr. jen 300ml, aby ze me vysly dalsi cervy???[/b:1fbarxjv]
(mam pocit, ze ta obycejna urina bez svareni mi nijak zvlast nepomahala...nafoukle bricho, vychazela jen voda- jinak nic...krom toho, ze kdyz se udela pred svarenou, tak je pak videt po svarene vice hlenu...ale to je mozna jen videt...
po jen svarene je hlen mozna vytazeny taky, ale neni videt- mate s tim zkusenost?
- [b:1fbarxjv]jde mi o zjednoduseni postupu, ale zachovani ucinnosti- ma procedura je na cca3hodiny:)[/b:1fbarxjv]- a to je velice zdlouhave...
Mohl byste mi prosim doporucit [b:1fbarxjv]lepsi postup?
Mockrat Vam dekuji
[/b:1fbarxjv][/quote:1fbarxjv]
Já se domnívám, že ne, alespoň o nich nevím, sám jsem to užíval i ve velikých dávkách, abych si vyzkoušel co to umí a asi jsem plodný stále dost.
Hlen vyčistit nikdy nedokážete, jedná se o přirozenou kluznou vrstvu střevní sliznice a pokud by se Vám to povedlo odstranit, tak budete mít vážný problém, tam jde spíše o to kolik hlenů vychází a pokud je to hlen řídký a světlý v malém množství, tak v tom nehledejte problém, pouze větší množství hlenu vadí a škodí.
Dle mého názoru čerstvá urina musí stačit, ale svařená rozhodně není na závadu.
Na parazity použijte raději MMS, nebo MMS2, je to rychlejší a asi i účinnější. Další červy již ani vyjít nemusí, to záleží o jaký druh breberek kráčí, některé jsou zavrtané přímo do sliznice a vyhnat je tak snadno nejde. Aplikace chlóru jim ovšem v žádném případě dobře dělat nebude, to nasnáší žádný z nich. Musíte však ve Vašem stavu postupovat pomalu a nevyvolat si Herxheimerovu reakci, nazývanou také "detox", je to období, kdy tělo provádí razantní detoxikaci a je nutné ho v tom podpořit a dopřát mu relax. V případě průjmů to znamená, že se organizmus nedokáže vypořádat s nahromaděnými jedy cestou jater a ledvin a přistoupí k radikálním opatřením. V každém případě to ale svědčí o tom, že MMS zabírá. Moc dobré je pít jaterní a ledvinový čaj, což podpoří činnost vylučovacích orgánů. [b:1fbarxjv]Rozhodně nic nezkoušejte bez velice důkladného nastudování této diskuze

Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon říj 05, 2009 11:28 pm 
Offline

Registrován: čtv dub 23, 2009 1:36 pm
Příspěvky: 80
Dobry den,
s MMS experimentovat neminim- takovy blazen zase nejsem...budu se striktne drzet Vasich rad:)
Pokud by to nebyly cervy, ale polypy ci neco uplne jineho...to MMS by melo ucinkovat i na parazita DEMODEX, i na Ruzovku a pupinky i na ekzem, i na cysty v prsou- zkratka na uplne vsechno, to rikate??? take to cisti a detoxifikuje telo, ze?

Jeste jsem nasla tohle (viz nize) proto jsem si myslela, ze vylepsit postup Malachova...tj. delat svar.500ml z 2litru napr.14dnu-by mi mohlo prospet, pokud to budu delat dostatecne dlouho- vytahnu sliz a hlen ze vsech ORGANU i CYST...vy si to nemyslite? Znate lepsi reseni???
A proc se nemuze jen tak skoncit na tech 500ml a musi se po dnech sestupovat na tech 100ml? Je v tom nejaky padny duvod???

Pokles teplotvorné funkce tlustého střeva a zanesení organizmu usazeninami vedou k tomu, že se někde hromadí sliz. Například v prsních žlázách žen, kde je ve srovnání s ostatními částmi organizmu snížená látková výměna. Pojídání studených pokrmů a zvláště pití ledových nápojů, které tuto oblast prudce ochlazují, způsobuje tvrdnutí tukového a škrobovitého hlenu, z nichž se pak tvoří tzv. „cysta". Sedavý způsob života, sedavé zaměstnání přispívá k brždění krevního oběhu v malé pánvi - krev stagnuje. To je dalších příčina, proč se právě zde hromadí u žen ve vaječnících a u mužů kolem prostaty. Nejškodlivějšími produkty, přispívajícími k tvorbě cyst v prsou a ve vaječnících či nádorů prostaty jsou zmrzlina, mražené švestky, smetana a studené tučné mléko. Jestliže je jíte příliš často, pak zaručeně budete mít cystu. V cystě jako na výživném roztoku rostou spory plísně. Pak už je jen krůček ke vzniku rakoviny a posléze metastáz. Nevědomky si je sami vykrmujeme a hýčkáme a pak se divíme, kde se vzaly. Pokud první článek patologického řetězu: skleróza, artritida, rakovina pochází ze zaneseného tlustého střeva, pak druhý - přetížení vylučovací soustavy, ložiska hlenu, ochabnutí obranných sil organizmu, má rovněž původ v zaneřáděném tlustém střevu. Pro ilustraci uvedu výňatek z knihy „Umění vyléčit se přírodními prostředky". Doktor Posche v ní píše: „U devíti z deseti žen, které onemocněly rakovinou prsu, jsem pozoroval potíže v činnosti střev. Kdyby se 10 - 15 let předtím provedlo odpovídající vyčistění tlustého střeva, neměly by ani nádory prsou, ani žádný jiný druh rakoviny."


Musi se po svarene urine klystyru take neco snist napr. do 1hodiny, aby nedoslo k natraveni strevnich sten (=stejny princip jako SP?) nebo se muze i pri nich drzet HLADOVKA (1den jsem nic nejedla...)

Za upresneni dekuji


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte říj 06, 2009 10:27 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
jahoda píše:
Dobry den,
s MMS experimentovat neminim- takovy blazen zase nejsem...budu se striktne drzet Vasich rad:)
Pokud by to nebyly cervy, ale polypy ci neco uplne jineho...to MMS by melo ucinkovat i na parazita DEMODEX, i na Ruzovku a pupinky i na ekzem, i na cysty v prsou- zkratka na uplne vsechno, to rikate??? take to cisti a detoxifikuje telo, ze?

Jeste jsem nasla tohle (viz nize) proto jsem si myslela, ze vylepsit postup Malachova...tj. delat svar.500ml z 2litru napr.14dnu-by mi mohlo prospet, pokud to budu delat dostatecne dlouho- vytahnu sliz a hlen ze vsech ORGANU i CYST...vy si to nemyslite? Znate lepsi reseni???
A proc se nemuze jen tak skoncit na tech 500ml a musi se po dnech sestupovat na tech 100ml? Je v tom nejaky padny duvod???

Pokles teplotvorné funkce tlustého střeva a zanesení organizmu usazeninami vedou k tomu, že se někde hromadí sliz. Například v prsních žlázách žen, kde je ve srovnání s ostatními částmi organizmu snížená látková výměna. Pojídání studených pokrmů a zvláště pití ledových nápojů, které tuto oblast prudce ochlazují, způsobuje tvrdnutí tukového a škrobovitého hlenu, z nichž se pak tvoří tzv. „cysta". Sedavý způsob života, sedavé zaměstnání přispívá k brždění krevního oběhu v malé pánvi - krev stagnuje. To je dalších příčina, proč se právě zde hromadí u žen ve vaječnících a u mužů kolem prostaty. Nejškodlivějšími produkty, přispívajícími k tvorbě cyst v prsou a ve vaječnících či nádorů prostaty jsou zmrzlina, mražené švestky, smetana a studené tučné mléko. Jestliže je jíte příliš často, pak zaručeně budete mít cystu. V cystě jako na výživném roztoku rostou spory plísně. Pak už je jen krůček ke vzniku rakoviny a posléze metastáz. Nevědomky si je sami vykrmujeme a hýčkáme a pak se divíme, kde se vzaly. Pokud první článek patologického řetězu: skleróza, artritida, rakovina pochází ze zaneseného tlustého střeva, pak druhý - přetížení vylučovací soustavy, ložiska hlenu, ochabnutí obranných sil organizmu, má rovněž původ v zaneřáděném tlustém střevu. Pro ilustraci uvedu výňatek z knihy „Umění vyléčit se přírodními prostředky". Doktor Posche v ní píše: „U devíti z deseti žen, které onemocněly rakovinou prsu, jsem pozoroval potíže v činnosti střev. Kdyby se 10 - 15 let předtím provedlo odpovídající vyčistění tlustého střeva, neměly by ani nádory prsou, ani žádný jiný druh rakoviny."


Musi se po svarene urine klystyru take neco snist napr. do 1hodiny, aby nedoslo k natraveni strevnich sten (=stejny princip jako SP?) nebo se muze i pri nich drzet HLADOVKA (1den jsem nic nejedla...)

Za upresneni dekuji

Na moje rady se nespoléhejte, vždy používejte vlastní rozum a selektivní uvažování. Pročtěte celou tu diskuzi, co jsem Vám doporučil a udělejte si svůj závěr. MMS jednoznačně velice dobře likviduje snad veškeré parazity, co v sobě nosíme.
Ten Malachov je výbornej, ale proti užívání MMS je to moc časově náročné a dost to v baráku smrdí. Pomalé zakončování je kvůli dočištění střevních stěn, ale i okamžité přerušení by nemělo mít zásadně negativní vliv. Plísně sežerou vlastně skoro každého, pouze jim pro to vytvoříme podmínky.
Při hladovkách bych asi svařenou urinu nepoužíval, ale vyzkoušené to nemám, vhodnější mi připadá obyčejná čerstvá urina, nebo bylinné čaje.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte říj 06, 2009 12:04 pm 
Offline

Registrován: čtv dub 23, 2009 1:36 pm
Příspěvky: 80
Pisete k docisteni strevnich sten...ale nevadi, kdyz u vsech Malachovu delam svicku a pak na pravy bok, pak na zada- to pak i 100ml cistim cele strevo a ne jen konec...?

Dale jeste radsi ty testy...nez prejdu na MMS. Mozna z toho vice vyvodite, nez doktori:)

TESTY jsem mela delane uz 12.srpna 2009- po 26 dennich klystyrech s obyc.urinou:
Krev mam uplne vporadku.

Testosteron byl dobry (s Ruzovkou i chloupky kolem bradavek-kozni problemy pry nekdy souvisi s hormonama)
2.4 nmol/l (0,4-4,5)

STITNA ZLAZA vse OK krome:
SsTSH 5,951 mIU/l (0.17-3.50) mam to extreme zvysene uz nejmene pres rok!
Videl byste v tom nejakou souvislost?


Urea snizena 2.55 mmol/l (2.60-8.30) -ale celkovych bilkovin mam dost a navic jsem si delala urina klystyry!?

pH moci 6.5 (4.5-5.5)- tomuhle nerozumim, Vy rikate 7.35- a doktori uvadi, ze moc ma byt silne kysela!??? A dle testu ji mam prilis zasaditou, jako pry vetsina lidi.
Specificka hustota moci snizena 1007 kg/m3 (1010-1028)

Navic ma moc indikovala dehydrataci (jako pry u vetsiny lidi)- pritom jsem pred testy vypila 2x 0,5l a uz dlouhodobe jsem pila 4l denne. Dle Vaseho pitneho rezimu- ma se ten 0.5l (a ranni 3x 0.5l) vypit na ex- nebo prubezne v pulhodine?

Posilam jeste 2 fotky s ukazkou asi 200 pupinku na obliceji
dle kozni primarky RUZOVKA (ale jeji masticky na parazita DEMODEX to udelaly vyrazne horsi!!!
Pouzivam uz pres mesic METRONIDAZOL KREM- akorat vice pupinku
a Zinek na ekzem (jinym to pry pomohlo) ale u mne vyrazka nejen znovu ozila (uz jsem mela jen maly ekzem vel. mince), ale udela se vzdy kolem natrene plochy- cestuje stejne, jako pri pouzivani TeaTree oleje (asi take Demodex) a silene svedi.

- mozna uz jste nekoho na toto lecil...tak to radeji posilam.

Poznal byste z tech testu, co mi chybi nebo zda jde o parazita?
Mockrat Vam dekuji


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte říj 06, 2009 5:40 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
jahoda píše:
Pisete k docisteni strevnich sten...ale nevadi, kdyz u vsech Malachovu delam svicku a pak na pravy bok, pak na zada- to pak i 100ml cistim cele strevo a ne jen konec...?

Dale jeste radsi ty testy...nez prejdu na MMS. Mozna z toho vice vyvodite, nez doktori:)

TESTY jsem mela delane uz 12.srpna 2009- po 26 dennich klystyrech s obyc.urinou:
Krev mam uplne vporadku.

Testosteron byl dobry (s Ruzovkou i chloupky kolem bradavek-kozni problemy pry nekdy souvisi s hormonama)
2.4 nmol/l (0,4-4,5)

STITNA ZLAZA vse OK krome:
SsTSH 5,951 mIU/l (0.17-3.50) mam to extreme zvysene uz nejmene pres rok!
Videl byste v tom nejakou souvislost?


Urea snizena 2.55 mmol/l (2.60-8.30) -ale celkovych bilkovin mam dost a navic jsem si delala urina klystyry!?

pH moci 6.5 (4.5-5.5)- tomuhle nerozumim, Vy rikate 7.35- a doktori uvadi, ze moc ma byt silne kysela!??? A dle testu ji mam prilis zasaditou, jako pry vetsina lidi.
Specificka hustota moci snizena 1007 kg/m3 (1010-1028)

Navic ma moc indikovala dehydrataci (jako pry u vetsiny lidi)- pritom jsem pred testy vypila 2x 0,5l a uz dlouhodobe jsem pila 4l denne. Dle Vaseho pitneho rezimu- ma se ten 0.5l (a ranni 3x 0.5l) vypit na ex- nebo prubezne v pulhodine?

Posilam jeste 2 fotky s ukazkou asi 200 pupinku na obliceji
dle kozni primarky RUZOVKA (ale jeji masticky na parazita DEMODEX to udelaly vyrazne horsi!!!
Pouzivam uz pres mesic METRONIDAZOL KREM- akorat vice pupinku
a Zinek na ekzem (jinym to pry pomohlo) ale u mne vyrazka nejen znovu ozila (uz jsem mela jen maly ekzem vel. mince), ale udela se vzdy kolem natrene plochy- cestuje stejne, jako pri pouzivani TeaTree oleje (asi take Demodex) a silene svedi.

- mozna uz jste nekoho na toto lecil...tak to radeji posilam.

Poznal byste z tech testu, co mi chybi nebo zda jde o parazita?
Mockrat Vam dekuji

To je celkem jedno, nejde o nějaké přesně limitované polohy, stačí pouze se pohybovat, vyhovuje pár úklon, kroužení trupem, případně pár dřepů.
U krve je naprosto podstatné pH a to neuvádíte.
Přeptejte se lékaře, ale domnívám se, že to signalizuje nedostatek jódu.
Kyselost moče se má v průběhu dne pohybovat a musí být přes noc a část dne pod 7 pH a podle typu člověka, v různé době, také zhruba 2 hodiny nad 7 pH. Pokud se tedy jednalo o ranní moč, tak je uvedená hodnota celkem ok. Vzhledem k tomu, kolik toho pijete je dehydratace téměř nemožná a snížení hustoty moče celkem logické.
Fotky nemám, nevím kam jste je poslala.
Zinek vyzkoušejte vnitřně, optimálně zinek v chelátové vazbě 15 mg, bere se to vždy ráno a večer na lačno, vyzkoušejte po 1-2 tabletách, případně můžete víc, až do 15 tablet denně, je téměř nemožné ho předávkovat.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř říj 07, 2009 7:59 pm 
Offline

Registrován: čtv dub 23, 2009 1:36 pm
Příspěvky: 80
Dobry den,
...chtela jsem se jen optat zda Vam fotky dorazily na email?
Jinak, jak jste psal o tom, ze bych si mohla vycistit vsechen hlen ze streva, coz je nezadouci...
Uz nekdy nekdo zkousel delat Malachova 500ml svarene z 2 litru po vice nez 2-4dnu???
(Myslim tim, po pocatecnich 4-rech dnech, kdy se jde od 100ml do 400ml, a pak uz jen 500ml- jak je uvedeno v navodu, ktery jsem nasla na internetu)
Ja ted delam uz 10dni 500ml (zjistila jsem, ze pokud predtim neudelam vyplach normal. urinou 1litr, tak druhy den mam zacpu:(
???
Kuzi v obliceji mi to vyrazne zhorsuje- delaji se mi velke cervene podlitiny pod shlukem pupinku, jak uz dlouho ne, tak si myslim, ze to nejspis zabira- hubi to asi ty parazity v obliceji-DEMODEX FOLLICOLORUM ci BREVIS.
A navic me to zbavuje celulitidy:) + citim se dobre.
Jen nevim, zda je rozumne v tom pokracovat a jak dlouho maximalne???
Nebo je lepsi to na nejakou dobu prerusit a spis zacit zase za par dni- nebo to by nemelo zadouci ucinek???
Dekuji


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv říj 08, 2009 8:12 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
jahoda píše:
Dobry den,
...chtela jsem se jen optat zda Vam fotky dorazily na email?
Jinak, jak jste psal o tom, ze bych si mohla vycistit vsechen hlen ze streva, coz je nezadouci...
Uz nekdy nekdo zkousel delat Malachova 500ml svarene z 2 litru po vice nez 2-4dnu???
(Myslim tim, po pocatecnich 4-rech dnech, kdy se jde od 100ml do 400ml, a pak uz jen 500ml- jak je uvedeno v navodu, ktery jsem nasla na internetu)
Ja ted delam uz 10dni 500ml (zjistila jsem, ze pokud predtim neudelam vyplach normal. urinou 1litr, tak druhy den mam zacpu:(
???
Kuzi v obliceji mi to vyrazne zhorsuje- delaji se mi velke cervene podlitiny pod shlukem pupinku, jak uz dlouho ne, tak si myslim, ze to nejspis zabira- hubi to asi ty parazity v obliceji-DEMODEX FOLLICOLORUM ci BREVIS.
A navic me to zbavuje celulitidy:) + citim se dobre.
Jen nevim, zda je rozumne v tom pokracovat a jak dlouho maximalne???
Nebo je lepsi to na nejakou dobu prerusit a spis zacit zase za par dni- nebo to by nemelo zadouci ucinek???
Dekuji

Foto nedorazilo, tak nevím kam jste to poslala.
Není to sice jednoduché, ale možné to je, čili je nutné se celkem pozorovat zvláště při aplikaci svařené uriny, která má až 600x větší účinky.
Zda to někdo zkoušel netuším, já to vyzkoušené nemám.
Zde Vám odpovědět nedokážu, ale pokud Vám to nezpůsobuje žádné negativní reakce tak se asi v tom dá pokračovat, přesto doporučuji v případě jakékoliv negativní reakce přestat a pokračovat až po odeznění potíží.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv říj 08, 2009 10:27 am 
Offline

Registrován: čtv dub 23, 2009 1:36 pm
Příspěvky: 80
A jak poznam, ze jsem si vycistila vsechen hlen???
Ze ze me uz nebude vychazet nebo jak???(zatim vzdy nekolik malych svetlych bilo-zlutych chuchvalcu viz foto-pardon- pro jistotu...)
Az skoncim se svar. klystyry, tak zkusim jeste SP.
Dala by se zacit SP rovnou klystyrem s ranni moci, nez v bolestech cekat zda sul sama navodi osmozu, nebo ne???
A take by me zajimalo, zda i bez tech cviku se uz nekomu podarilo dostat ze sebe jaterni-zelene kameny? (to se pry deje u SP s ASSANY-cviky...)
Ja myslela, ze jste psal na Vasich strankach merit moc po jidle na 7,35 a ne krev...?
Dekuji
Fotky (7) ted posilam emailem. Sem nejdou, asi jsou moc velke...


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv říj 08, 2009 3:59 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
jahoda píše:
A jak poznam, ze jsem si vycistila vsechen hlen???
Ze ze me uz nebude vychazet nebo jak???(zatim vzdy nekolik malych svetlych bilo-zlutych chuchvalcu viz foto-pardon- pro jistotu...)
Az skoncim se svar. klystyry, tak zkusim jeste SP.
Dala by se zacit SP rovnou klystyrem s ranni moci, nez v bolestech cekat zda sul sama navodi osmozu, nebo ne???
A take by me zajimalo, zda i bez tech cviku se uz nekomu podarilo dostat ze sebe jaterni-zelene kameny? (to se pry deje u SP s ASSANY-cviky...)
Ja myslela, ze jste psal na Vasich strankach merit moc po jidle na 7,35 a ne krev...?
Dekuji
Fotky (7) ted posilam emailem. Sem nejdou, asi jsou moc velke...

Pokud tuto fotku srovnám s tím předchozím hlenem z žaludku, tak to není celkem nic o čem by jste musela meditovat. Bohužel je nevhodná ta záchodová mísa, kterou používáte, je to nešvar moderní doby kálet do vody, kde již si svoje výkaly nemohu zkontrolovat. Každému doporučuji vyměnit tuto nevhodnou mísu za mísu s vodorovným splachováním, zde se kálí na plochu a můžete si kontrolovat, co z Vás vyšlo. Takto se naprostá většina hlenů, které jsou vázané na stolici a těžší než voda, potopí a poznáte celkem prd.
Po takto rozsáhlém čištění, by měla slaná voda procházet prakticky bez odporu, ale klidně tomu můžete pomoci tím urinovým klystýrem.
To s těmi kameny netuším, ale v tom Vašem záchodě je asi stejně neuvidíte, klesnou patrně ke dnu.
Většinou stačí ráno, to je pod 7 pH a odpoledne, to by měla být nad 7 pH blízko k hodnotám krve.
Co se týká toho obličeje, můžete zpočátku vyzkoušet koloidní stříbro jako obklad, zde není žádné časové omezení a teprve pokud to nezabere, tak potírat aktivovaným MMS, nechat působit jednu minutu a omýt vodou. Opakovat vždy po hodině v průběhu celého dne, mimo dobu spánku.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 68 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 26 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz