Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv bře 28, 2024 7:28 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 106 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: pon lis 06, 2017 11:45 am 
Offline

Registrován: pon srp 14, 2017 8:13 pm
Příspěvky: 501
indiga: spavas s otvorenou vetrackou ?

_________________
29.8. 2018 .......... Myslím, že by už aj stačilo.... :-)


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon lis 06, 2017 12:27 pm 
Offline

Registrován: ned dub 26, 2009 6:26 pm
Příspěvky: 1758
aj keby spavala v prasnej bani, tak zdravemu cloveku nieje tak, ako ona popisuje. Inymi slovami, tie problemy musi sposobovat nieco ine, urcite nie zle vyvetrana miestnost. Mne bolo tak nejak podobne, a nepomohlo v podstate nic za cele roky, az pravidelne hladovky (1 jedlo denne, alebo max 2, ale az poobede/vecer prve jedlo, cize doobeda a poobede kazdy den hladovka - casto aj bez pitia (pil som prvy krat az vecer, cize suche hladovky, a takto niekolko rokov, cize snad aj 1000 takychto mini hladoviek), antiparazitalne kury (asi tak 4x silnejsie a 4x frekventovanejsie, nez sa vsade doporucuje, az to pohlo s parazitmi nejak viac), nakoniec to boli u mna parazity, a telo napadnute vseliakymi smejdami, z toho, ktore roznasaju, plus celkovo oslabena imunita z toho, rozladene, prekyselene a zatoxikovane telo z toho. Do toho vitaminova a mineralova podvyziva, co sa pri parazitoze da riesit len doplnanim suplementovanim doplnkov vo velkom mnozstve, ktore sa beznou stravou neda dosiahnut (k tomu som mal urcite aj zvyseny homocystein pri tych deficitoch becok a horciku za tie roky - ale nemeral som si ho. V dnesnej dobe by som bral ale doplnky tak, kym niesom uplne fit zdravy, aby pokryvali aj pripadny problem homocysteinu, znamena to brat spravne B-cka vo vacsom mnozstve, horcik a lecitin, zaroven je to prevencia pripadneho nedostatku B12, ktory tiez telu len komplikuje.)

Je to na cele roky, dostat sa z tychto stavov, neraz to moze trvat aj 5-10 rokov. Lekari nepomozu, rovnaka skusenost. Na chronicke choroby su prikratky. Oni chcu len predat lieky, to je vsetko, ako je to nastavene. Je to aj o peniazoch. Ak mas dost penazi, mozes si dovolit jest pravidelne ananas, papaju, kokosovy olej, avokado, goji, vsetko dokopy, a do toho dobre doplnky ako probiotika, enzymi... dost to urychli a pomoze, aj ked je to len barlicka, telu to pomoze, ked mas na kvalitne doplnky a zdravu stravu.

Este jedna vec, dost pomoze aj dlhy dzusovy post, co najblizsie bruessovej kure. Teda, ked neliecis tazky pripad rakoviny, netreba ju brat az tak striktne, a mozes si tu stavu spravit aj chutnejsiu, popripade pit aj ine stavy, a vo vacsom mnostve (az liter denne). Ak vydrzis aspon 3 tyzdne, tak toto poriesi a dost zlepsi vela problemov. Lebo z mojej skusenosti, malokto si dokaze dat 3 tyzdnovu uplnu hladovku, a navyse je to aj ovela riskantnejsie dlhodobo hladovat, kvoli spackanej navratovke, hrozi az smrt, pri dzusovych postoch toho hrozi ovela menej, aj ked sa spacka navratovka.

Ja Ti doporucujem toto (je to postup pri velkom mnozstve neidentifikovatelnych chronickych problemoch).

Zdrava strava, alkalizujuca. Dobre pozut (to zanedbava vela ludi, lepsie nez zle pozut, a jest 3x denne, je hladovat, a jest len raz za den)
Pravidelne hladovanie (minimalne 1x tyzdenne cela 1 dnova hladovka), dzusove posty (snazit sa dat raz za rok aspon 3 tyzdnovy)
Brat doplnky na celkove posilnenie tela - probiotika, enzymi, b-komplex (kyselinu listovu v spravnej aktivovanej forme, kedze pribuda ludi s genetickou poruchou, co nevedia konvertovat umelu kyselinu listovu), horcik (v spravnej forme), B12 pod jazyk, vitamin C s postupnym uvolnovanim a bioflavoidmi, MSM.
Jod a selen - casty deficit
A na imunitu - betaglukany, kolostrum, vitamin D (5000 IU denne) + K2, najlepsie zaradit aj bor (najst si boraxova konspirace)

Toto pokryva aj pripadny problem s homocysteinom, ci deficitom B12.

Do toho antiparazitalne kury (4x za rok zosilnene trojcatko, spolu s tym jest kazdy den dynove semienka, papaju, papajove semienka, ananas, kremelinu, MSM)

A vyskusat tu kuru s MMS. Co to spravi (niekedy je po MMSku velke zlepsenie, niekedy nie, zalezi, ako zasiahne parazity, a virove/infekcne loziska).

Z mojich skusenosti mi dost pomohla aj ocista pecene (pravidlne kazdych 14 dni) - pozor moze to byt nebezpecne, pre niektorych ludi. Neda sa to doporucit kazdemu.

P.S. - niekedy je za tym geopatogenna zona, teda minimalne to dost zhorsuje, kupit si orgonit, a dat si ho do izby, ale taky velky aspon 10cm vysoky, (pozriet si o vyladeni geopatogennych zon, prestavat izbu, atd... je to ale len pohorsujuci faktor, malokedy sa tym vyriesi vsetko, ale kazda pomoc sa rata)

_________________
Prehľadné, stručné a aktualizované návody fóra Zdraví-AZ


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: nočné mory, zlé sny
PříspěvekNapsal: čtv lis 09, 2017 10:24 am 
Offline

Registrován: úte lis 23, 2010 9:24 am
Příspěvky: 68
Aký problém v tele môže spôsobovať zlé sny, nočné mory, po ktorých sa budím dolámaná, stuhnutá často s bolesťou hlavy a nepríjemným tlakom v očiach? \":?\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: nočné mory, zlé sny
PříspěvekNapsal: pát lis 10, 2017 12:33 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28245
Bydliště: Poděbrady
[quote="indiga":1vul7fxg]Aký problém v tele môže spôsobovať zlé sny, nočné mory, po ktorých sa budím dolámaná, stuhnutá často s bolesťou hlavy a nepríjemným tlakom v očiach? \":?\"[/quote:1vul7fxg]
Tam může být více příčin od rozházených hormonů po zhoršená

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vyčerpanost
PříspěvekNapsal: ned črc 01, 2018 3:36 pm 
Offline

Registrován: ned črc 01, 2018 2:56 pm
Příspěvky: 25
Dobrý pán Zajíček, vedeli by ste mi pomôcť, poradiť, alebo ma nasmerovať.

Moje problémy začali niekedy v polovici januára, mal som problémy s dýchaním, proste sa mi ťažšie dýchalo. 25.1. som bol na krvi kvôli preventívnej prehliadke. O nejaké dva týždne som sa bol poinformovať, že ako dopadli, všetko bolo v norme, len reumatoidný faktor som mal vyšší, 81 jednotiek. Keďže viem, že už nejaké 3 roky som mal zvýšené hodnoty a stále sa zvyšovali, tak som si povedal, že idem s tým niečo robiť. Začal som sa zdravšie stravovať, t. j. som eliminoval úplné pšenicu, cukor, a mlieko a mliečne výrobky. Ako ďalšie som sa rozhodol pre detox. Cez jednu svoju známu som si kúpil prípravky na detox od firmy, ktorú nebudem menovať. Na detox som nabehol od 1. februára, t. j. dva týždne som si kvapkal 15 kv. esenciálneho oleja LEMON do 3och litrov vody, a po tomto čase som prešiel na detoxikacný komplex ZENDOCINE, a enzýmový komplex TERRAZYME, ktorý som užíval ďalšie 3 týždne a mal som sa pomaly pripravovať na tretiu fázu detoxu s GX ASSIST (silnejší detoxikačný komplex) + PB ASSIST (probiotiká) , lenže začal som mať z týždňa na týždeň čoraz horšie, v robote som už ani nedokázal obsluhovať zákazníkov, keďže robím v obchode, niekedy do prišlo až do takého prípadu, že som si musel na hodinku sadnúť a oprieť sa o stenu, čo som nevládal. Po týchto peripetiách, som vysadil všetok detox, ale z mesiaca na mesiac mi bolo horšie a horšie. Sťažené dýchanie, extrémna únava, nesústredenie, úzkostné a depresívne stavy, ktoré trvajú dodnes. A každým mesiacom sa vždy niečo pridávalo. Od polovice marca časté močenie, každú polhodinu, ktoré trvá dodnes. Potom sa pridružilo tŕpnutie najprv rúk a potom nôh, hlavne v noci. Aj cez deň bolo mravenčenie, hlavne ruky. Viackrát sa mi stalo, že som sa zobudil a buď som si vôbec necítil ruku, alebo nohu, a v dvoch prípadoch mi tŕpli aj pery. Ako ďalšie sa pridružilo, to že som sa viackrát v noci budil, niekedy aj 10 krát. Pribudli mi aj problémy s trávením, vždy keď som niečo zjedol, tak som bol nafúknutý ako balón. No a ako posledné mi začalo búšenie srdca a nepravidelný tlkot srdca.
Bol som aj na vyšetreniach ako gastro, kde mi zistili, že mám niečo s pankreasom, tak nasadili enzýmy a mám nízkotukovú diétu a mám ešte intoleranciu na laktózu a histamín. Keďže mlieko a mliečne výrobky už dlhšiu domu nekonzumujem, tak to beriem v pohode. Na pľúcnom som bol tiež, ale tam tiež nič nezistili. Čakajú ma ešte ďalšie vyšetrenia, ako kardio, keďže nemám energie a ťažšie sa mi dýcha a neurológia, kvôli tŕpnutiu rúk a nôh, a nakoniec ešte reumatológia, kvôli vysokému RF a psoriaze, ktorá sa mi v poslednom období viac rozšírila . No a samozrejme som bol aj na urológii, kvôli častému močeniu.
Tak neviem, že čo s so mnou deje a ako s tým bojovať.
S každou dobrou radou keď prispejete tak budem vďačný.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vyčerpanost
PříspěvekNapsal: stř črc 04, 2018 8:13 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28245
Bydliště: Poděbrady
charlie77 píše:
Dobrý pán Zajíček, vedeli by ste mi pomôcť, poradiť, alebo ma nasmerovať.

Moje problémy začali niekedy v polovici januára, mal som problémy s dýchaním, proste sa mi ťažšie dýchalo. 25.1. som bol na krvi kvôli preventívnej prehliadke. O nejaké dva týždne som sa bol poinformovať, že ako dopadli, všetko bolo v norme, len reumatoidný faktor som mal vyšší, 81 jednotiek. Keďže viem, že už nejaké 3 roky som mal zvýšené hodnoty a stále sa zvyšovali, tak som si povedal, že idem s tým niečo robiť. Začal som sa zdravšie stravovať, t. j. som eliminoval úplné pšenicu, cukor, a mlieko a mliečne výrobky. Ako ďalšie som sa rozhodol pre detox. Cez jednu svoju známu som si kúpil prípravky na detox od firmy, ktorú nebudem menovať. Na detox som nabehol od 1. februára, t. j. dva týždne som si kvapkal 15 kv. esenciálneho oleja LEMON do 3och litrov vody, a po tomto čase som prešiel na detoxikacný komplex ZENDOCINE, a enzýmový komplex TERRAZYME, ktorý som užíval ďalšie 3 týždne a mal som sa pomaly pripravovať na tretiu fázu detoxu s GX ASSIST (silnejší detoxikačný komplex) + PB ASSIST (probiotiká) , lenže začal som mať z týždňa na týždeň čoraz horšie, v robote som už ani nedokázal obsluhovať zákazníkov, keďže robím v obchode, niekedy do prišlo až do takého prípadu, že som si musel na hodinku sadnúť a oprieť sa o stenu, čo som nevládal. Po týchto peripetiách, som vysadil všetok detox, ale z mesiaca na mesiac mi bolo horšie a horšie. Sťažené dýchanie, extrémna únava, nesústredenie, úzkostné a depresívne stavy, ktoré trvajú dodnes. A každým mesiacom sa vždy niečo pridávalo. Od polovice marca časté močenie, každú polhodinu, ktoré trvá dodnes. Potom sa pridružilo tŕpnutie najprv rúk a potom nôh, hlavne v noci. Aj cez deň bolo mravenčenie, hlavne ruky. Viackrát sa mi stalo, že som sa zobudil a buď som si vôbec necítil ruku, alebo nohu, a v dvoch prípadoch mi tŕpli aj pery. Ako ďalšie sa pridružilo, to že som sa viackrát v noci budil, niekedy aj 10 krát. Pribudli mi aj problémy s trávením, vždy keď som niečo zjedol, tak som bol nafúknutý ako balón. No a ako posledné mi začalo búšenie srdca a nepravidelný tlkot srdca.
Bol som aj na vyšetreniach ako gastro, kde mi zistili, že mám niečo s pankreasom, tak nasadili enzýmy a mám nízkotukovú diétu a mám ešte intoleranciu na laktózu a histamín. Keďže mlieko a mliečne výrobky už dlhšiu domu nekonzumujem, tak to beriem v pohode. Na pľúcnom som bol tiež, ale tam tiež nič nezistili. Čakajú ma ešte ďalšie vyšetrenia, ako kardio, keďže nemám energie a ťažšie sa mi dýcha a neurológia, kvôli tŕpnutiu rúk a nôh, a nakoniec ešte reumatológia, kvôli vysokému RF a psoriaze, ktorá sa mi v poslednom období viac rozšírila . No a samozrejme som bol aj na urológii, kvôli častému močeniu.
Tak neviem, že čo s so mnou deje a ako s tým bojovať.
S každou dobrou radou keď prispejete tak budem vďačný.

No to už toho máte docela dost, i když asi by to spravilo srovnání hormonů, doplnění hořčíku a vysoce protizánětlivá strava. Pokud jde o spaní tak nasadit melatonin a konopný čaj to by mohlo zabrat.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vyčerpanost
PříspěvekNapsal: stř črc 04, 2018 7:26 pm 
Offline

Registrován: ned črc 01, 2018 2:56 pm
Příspěvky: 25
Jarda píše:
No to už toho máte docela dost, i když asi by to spravilo srovnání hormonů, doplnění hořčíku a vysoce protizánětlivá strava. Pokud jde o spaní tak nasadit melatonin a konopný čaj to by mohlo zabrat.

Veľmi pekne ďakujem za reagovanie pan Zajíček.

Priznám sa, že po prečítaní určitých príspevkov, som zaradil ako prvé horčík a B.komplex, čo mi na tu nespavosť, denné brnenie rúk a depresie celkom pomohlo. Človek len žasne, že pridaním určitých vitamínov/minerálov, dôjde k takejto náprave. Ako ďalšie sa chystám na očistu hrubého čreva, dnes som si objednal irigátor na vykonanie klystíru. Keďže viackrát tu bolo spomínané, že psychika a hrubé črevo majú spojitosť, no a musím sa priznať, že o svoje črevo som sa nikdy dobre nestaral, tým mám namysli jedenie nezdravých, sladkých jedov.

Musím si ešte naštudovať to zrovnanie hormónov a vysokú protizápalovú stravu.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vyčerpanost
PříspěvekNapsal: stř črc 04, 2018 7:52 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28245
Bydliště: Poděbrady
charlie77 píše:
Veľmi pekne ďakujem za reagovanie pan Zajíček.

Priznám sa, že po prečítaní určitých príspevkov, som zaradil ako prvé horčík a B.komplex, čo mi na tu nespavosť, denné brnenie rúk a depresie celkom pomohlo. Človek len žasne, že pridaním určitých vitamínov/minerálov, dôjde k takejto náprave. Ako ďalšie sa chystám na očistu hrubého čreva, dnes som si objednal irigátor na vykonanie klystíru. Keďže viackrát tu bolo spomínané, že psychika a hrubé črevo majú spojitosť, no a musím sa priznať, že o svoje črevo som sa nikdy dobre nestaral, tým mám namysli jedenie nezdravých, sladkých jedov.

Musím si ešte naštudovať to zrovnanie hormónov a vysokú protizápalovú stravu.

Tak určitě mnohdy stačí nepatrná změna a výsledky přinese zásadní pokud se přesně trefíte do toho co dlouhodobě chybí.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vyčerpanost
PříspěvekNapsal: čtv črc 05, 2018 10:05 am 
Offline

Registrován: ned črc 01, 2018 2:56 pm
Příspěvky: 25
Jarda píše:
Tak určitě mnohdy stačí nepatrná změna a výsledky přinese zásadní pokud se přesně trefíte do toho co dlouhodobě chybí.

Tak dúfam, že som sa trafil a bude to už iba lepšie. Ale stále si kladiem otázku, čo to vlastne spôsobilo, čo tomu predchádzalo. Momentálne som si prezeral fotky z roku 2017/2018 a analyzoval som, ze v ktorom období prišli potiaže a vyšlo mi že niekedy v januári a potom som kukol do zdravotnej karty a tam bola liečba antibiotikami, samozrejme v marci detox a v koncom apríla zase antibiotiká. Čo sa týka choroby, tak v 99% to bolo vždy zapálené hrdlo, s týmto mám odveký problém. No a keďže, antibiotiká + hrubé črevo a problém je na svete. Tak dúfam, že tým klystírom, probiotikami a správnou životosprávou to spravím.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vyčerpanost
PříspěvekNapsal: čtv črc 05, 2018 4:46 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28245
Bydliště: Poděbrady
charlie77 píše:
Tak dúfam, že som sa trafil a bude to už iba lepšie. Ale stále si kladiem otázku, čo to vlastne spôsobilo, čo tomu predchádzalo. Momentálne som si prezeral fotky z roku 2017/2018 a analyzoval som, ze v ktorom období prišli potiaže a vyšlo mi že niekedy v januári a potom som kukol do zdravotnej karty a tam bola liečba antibiotikami, samozrejme v marci detox a v koncom apríla zase antibiotiká. Čo sa týka choroby, tak v 99% to bolo vždy zapálené hrdlo, s týmto mám odveký problém. No a keďže, antibiotiká + hrubé črevo a problém je na svete. Tak dúfam, že tým klystírom, probiotikami a správnou životosprávou to spravím.

To je docela reálná varianta.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vyčerpanost
PříspěvekNapsal: čtv črc 05, 2018 10:16 pm 
Offline

Registrován: ned črc 01, 2018 2:56 pm
Příspěvky: 25
Asi som to tu už písal, že mám problém vyčerpanosťou, ktorá sa z mesiaca na mesiac zvyšuje, ale dnes to bolo zvláštne, bol som sa prevetrať na záhradu, taká pohodová prechádzka. Lenže ku večeru tak okolo 18tej, ma prepadol taký pocit, ako keby my niekto vysal energiu, normálne sa mi začali triasť nohy, ako keď prídete do ciela 50km cyklomaratonu, bez celodenného prísunu akéhokoľvek jedla. Ako keby som celý deň nič nejedol, proste ma začalo vypínať. Tak som čosi prejedol, že sa to vráti do normálu, ale ani po 4 hodinách neprichádza prílev energie. Tak ja už fakt neviem čo to so mnou je. Ešte doplním, že sa mi párkrát stalo, že som sa ráno zobudil a začali sa mi chvieť nohy, keď som sa postavil, tak taká slabosť v nohách, ako po 3 dňoch postu o vode...

Nepodobá sa to niekomu na niečo??? Čo si o tom myslíte.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vyčerpanost
PříspěvekNapsal: pát črc 06, 2018 12:36 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28245
Bydliště: Poděbrady
charlie77 píše:
Asi som to tu už písal, že mám problém vyčerpanosťou, ktorá sa z mesiaca na mesiac zvyšuje, ale dnes to bolo zvláštne, bol som sa prevetrať na záhradu, taká pohodová prechádzka. Lenže ku večeru tak okolo 18tej, ma prepadol taký pocit, ako keby my niekto vysal energiu, normálne sa mi začali triasť nohy, ako keď prídete do ciela 50km cyklomaratonu, bez celodenného prísunu akéhokoľvek jedla. Ako keby som celý deň nič nejedol, proste ma začalo vypínať. Tak som čosi prejedol, že sa to vráti do normálu, ale ani po 4 hodinách neprichádza prílev energie. Tak ja už fakt neviem čo to so mnou je. Ešte doplním, že sa mi párkrát stalo, že som sa ráno zobudil a začali sa mi chvieť nohy, keď som sa postavil, tak taká slabosť v nohách, ako po 3 dňoch postu o vode...

Nepodobá sa to niekomu na niečo??? Čo si o tom myslíte.

Předpokládám adrenální únava a následné hypo. Aby tento stav nenaskakoval musí člověk poměrně dost jíst a případné ataky pak dovede ztlumit i malá dívka niacinamidu-B3. Pokud již se to stane je dobré cíleně tlumit i psychiku třeba schizandrou čínskou, nebo konopím.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vyčerpanost
PříspěvekNapsal: pát črc 06, 2018 6:02 pm 
Offline

Registrován: úte zář 01, 2015 12:37 pm
Příspěvky: 61
charlie77 píše:
Asi som to tu už písal, že mám problém vyčerpanosťou, ktorá sa z mesiaca na mesiac zvyšuje, ale dnes to bolo zvláštne, bol som sa prevetrať na záhradu, taká pohodová prechádzka. Lenže ku večeru tak okolo 18tej, ma prepadol taký pocit, ako keby my niekto vysal energiu, normálne sa mi začali triasť nohy, ako keď prídete do ciela 50km cyklomaratonu, bez celodenného prísunu akéhokoľvek jedla. Ako keby som celý deň nič nejedol, proste ma začalo vypínať. Tak som čosi prejedol, že sa to vráti do normálu, ale ani po 4 hodinách neprichádza prílev energie. Tak ja už fakt neviem čo to so mnou je. Ešte doplním, že sa mi párkrát stalo, že som sa ráno zobudil a začali sa mi chvieť nohy, keď som sa postavil, tak taká slabosť v nohách, ako po 3 dňoch postu o vode...

Nepodobá sa to niekomu na niečo??? Čo si o tom myslíte.

Nemůže to být i neléčená cukrovka? Pokud je tam i třes těch nohou nebo slabé mravenčení? Já se setkal i s názorem, že právě i nadměrná konzumace jídla může nadledvinky odpálit, protože tělo nemá nikdy klid a jenom tráví.
Dobré by pak mohlo být i chodit spát s prázdným žaludkem (ale ne už s velkým pocitem hladu, to byste se mohl v noci budit s úplně stejnými stavy jako máte teď)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vyčerpanost
PříspěvekNapsal: pát črc 06, 2018 8:23 pm 
Offline

Registrován: ned črc 01, 2018 2:56 pm
Příspěvky: 25
[quote="Ondrejk":1mtjme8n]Nemůže to být i neléčená cukrovka? Pokud je tam i třes těch nohou nebo slabé mravenčení? Já se setkal i s názorem, že právě i nadměrná konzumace jídla může nadledvinky odpálit, protože tělo nemá nikdy klid a jenom tráví.
Dobré by pak mohlo být i chodit spát s prázdným žaludkem (ale ne už s velkým pocitem hladu, to byste se mohl v noci budit s úplně stejnými stavy jako máte teď)[/quote:1mtjme8n]
To s tou cukrovkou ma tiež napadlo, hlavne čo sa týka toho častého močenia, ale toto mi začalo po tom ako som začal s detoxom, po asi 2 týždňovom pití 3l čistej vody s 15kv. lemon esenciálnym olejom. Od vtedy je tento problém. Čo sa týka cukru v krvi, tak v máji na pľúcnom vyšetrení som mal 4,9 a nikdy som nemal viac ako 5,2. Ani nutkanie piť veľa vody nemám, skôr sa musím vždy donútiť, aby som vypil cca 2,5litra. No čo sa týka toho trávenia, tak s tým mám skôr problém, mám zlé trávenie a vždy po každom jedle som nafúknutý cca 2,5-3 hodiny. Zato môže môj zlý pankreas (slinivka brisní) a možno aj pečeň (

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vyčerpanost
PříspěvekNapsal: pát črc 06, 2018 8:35 pm 
Offline

Registrován: ned črc 01, 2018 2:56 pm
Příspěvky: 25
Jarda píše:
Předpokládám adrenální únava a následné hypo. Aby tento stav nenaskakoval musí člověk poměrně dost jíst a případné ataky pak dovede ztlumit i malá dívka niacinamidu-B3. Pokud již se to stane je dobré cíleně tlumit i psychiku třeba schizandrou čínskou, nebo konopím.

Dnes ráno zase, slabé nohy a stavy také, že namiesto sona, ktoré som mal ráno absolvovať, pôjdem radšej na urgentný príjem. Až po obede sa to nejako zrovnalo a je zatiaľ kľud.

V pondelok mám ísť na kontrolu ku urológovi, tak ho poprosím, nech mi dá vyšetriť hormóny, nach viem na čom som. Ešte ma napadá, že by bolo dobré ísť sa objednať ku endokrinológovi, ohľadom ostatných hormónov. No ako posledné doplním, že dosť veľký problém mi robí teplo, proste ho neviem vôbec znášať. Vyjdem von z domu a je problém na svete a to o cestovaní v autobuse radšej pomlčím...


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 106 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 18 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz