Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv bře 28, 2024 7:44 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Hmyz v uchu
PříspěvekNapsal: ned kvě 06, 2012 8:41 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pát říj 08, 2010 12:01 pm
Příspěvky: 56
Stala se mi dnes na zahradě kuriozní situace, když jsem se opaloval na sluníčku, ležel na trávě a v pokročilém stádiu spánku jsem cítil, jak mě něco lechtá v uchu. Rychle jsem se probudil a snažil se šimrání zbavit, ale už bylo pozdě. Něco, malý brouček, mravenec či něco podobného už bylo hlouběji v uchu a už se s tím nedalo nic dělat. Nechal jsem to tak být a čekal, že po nějaké době vyleze sám. Jenomže po 5 minutách šimrání a doprovodného zvuku jak mi tam šmejdí nastalo ticho a až po snad 20 minutách se opět na chvíli ozval, ale to už bylo všechno. Je to několik hodin a myslím, že můj nový spolubydlící skonal. A teď se chci zeptat mám zajít k ušnímu nebo to mám nechat být? Jestli se tam to jeho tělíčko začne rozkládat, abych z toho postupem času neměl nějaký problém. Uvažoval jsem o nějakém výplachu uší, který bych si udělal.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Hmyz v uchu
PříspěvekNapsal: úte kvě 08, 2012 8:08 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28245
Bydliště: Poděbrady
qup píše:
Stala se mi dnes na zahradě kuriozní situace, když jsem se opaloval na sluníčku, ležel na trávě a v pokročilém stádiu spánku jsem cítil, jak mě něco lechtá v uchu. Rychle jsem se probudil a snažil se šimrání zbavit, ale už bylo pozdě. Něco, malý brouček, mravenec či něco podobného už bylo hlouběji v uchu a už se s tím nedalo nic dělat. Nechal jsem to tak být a čekal, že po nějaké době vyleze sám. Jenomže po 5 minutách šimrání a doprovodného zvuku jak mi tam šmejdí nastalo ticho a až po snad 20 minutách se opět na chvíli ozval, ale to už bylo všechno. Je to několik hodin a myslím, že můj nový spolubydlící skonal. A teď se chci zeptat mám zajít k ušnímu nebo to mám nechat být? Jestli se tam to jeho tělíčko začne rozkládat, abych z toho postupem času neměl nějaký problém. Uvažoval jsem o nějakém výplachu uší, který bych si udělal.

To jste získal docela nepříjemnou zkušenost a vadit by v tom uchu docela mohl, čili návštěvu na ušním vidím jako dobrý nápad, ale doma bych si do ucha nic nerval, ani nelil. Jinak by jste mohl dopadnout stejně jako v tom vtipu, kdy přinese chlápek televizor do opravny a povídá, "Nejde mě u toho krámu zvuk, můžete mě to opravit". Servisman zjišťuje jak závada nastala a chlápek odvětí, "Víte, ani nevím, sleduji seriál, šťourám se hřebíkem v uchu, najednou lup a zvuk prostě nejde".


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 21 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz