Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je pát bře 29, 2024 4:20 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 15 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Vecera , posledne jedlo dna
PříspěvekNapsal: úte úno 07, 2012 10:28 pm 
Offline

Registrován: čtv čer 23, 2011 12:42 pm
Příspěvky: 150
Bydliště: slovensko-zlate moravce
dobri den rad by som si vypocul vas nazor na to aky cas pred spanim by som uz nemal jest a preco .... alebo o kolkej najpozdejsie ....
mam zabehnuty taky rezim ze spavat chodim aj o jednej hodine rano a pride mi neumerne si dat posledne jedno o 20:00 ...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: vecera , posledne jedlo dna
PříspěvekNapsal: úte úno 07, 2012 11:14 pm 
Offline

Registrován: ned led 08, 2012 11:49 am
Příspěvky: 12
Chodím spát taky cca ve 12 az ve 2, vetsinou si dam zel. stavu a mrkev na chroustani nekdy kolem 8-9.
Pred casem jsem si skoro vzdycky dal chleba se syrem, nez jsem sel spat. Nez jsem si to odvyknul, chute me dost prepadavali…

Ted uz je to pomerne lehke vydrzet a vyhovuje mi to, mam lepsi spanek a rano takovy zdravy hlad \":)\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: vecera , posledne jedlo dna
PříspěvekNapsal: stř úno 08, 2012 12:51 am 
Offline

Registrován: úte dub 26, 2011 8:57 pm
Příspěvky: 560
s lahkym hladom sa mi ide lepsie spat, nie som nicim zatazena. zaspat hladna mi nerobi problem, posledne jedlo mam okolo 19.oo.
nez som posunula posledne jedlo na tento cas, jedvala so mteda okolo 21.00 , sla spat so spokojnym plnym bruchom a rano som mavala desny hlad. teraz je to naopak, rano hlad vobec necitim, alebo len lahky.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vecera , posledne jedlo dna
PříspěvekNapsal: čtv úno 09, 2012 12:50 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28249
Bydliště: Poděbrady
borisek píše:
dobri den rad by som si vypocul vas nazor na to aky cas pred spanim by som uz nemal jest a preco .... alebo o kolkej najpozdejsie ....
mam zabehnuty taky rezim ze spavat chodim aj o jednej hodine rano a pride mi neumerne si dat posledne jedno o 20:00 ...

V kolik chodíte spát není podstatné, žaludek zavírá krám okolo 20 hodiny a vše co dostane potom hnije a kvasí, ale strávit se to nedá, čili je čirý nesmysl to zkoušet, to je dost vyzkoušené.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vecera , posledne jedlo dna
PříspěvekNapsal: pát úno 10, 2012 2:01 am 
Offline

Registrován: čtv čer 23, 2011 12:42 pm
Příspěvky: 150
Bydliště: slovensko-zlate moravce
dakujem za odpoved a nechem vas velmi otravovat ale velmi ma to zauima preco zaludok zatvara dvere , co sa odohrava v tej dobe a ako to cele funguje ... ak nemate cas sa k tomu podrobnejsie vyjadrit viete mi poskitnut aspon odkaz na nejaky dobri zdroj informacii ? \":)\" ...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vecera , posledne jedlo dna
PříspěvekNapsal: ned úno 12, 2012 10:23 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28249
Bydliště: Poděbrady
borisek píše:
dakujem za odpoved a nechem vas velmi otravovat ale velmi ma to zauima preco zaludok zatvara dvere , co sa odohrava v tej dobe a ako to cele funguje ... ak nemate cas sa k tomu podrobnejsie vyjadrit viete mi poskitnut aspon odkaz na nejaky dobri zdroj informacii ? \":)\" ...

Tam není žádný složitý důvod, nastudujte si orgánové hodiny a v ten čas prostě pro něj končí den a dál ho to nezajímá. Každý orgán má svůj čas, kdy má maximum a kdy minimum a vyplatí se to respektovat.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vecera , posledne jedlo dna
PříspěvekNapsal: pon úno 13, 2012 12:00 am 
Offline

Registrován: čtv čer 23, 2011 12:42 pm
Příspěvky: 150
Bydliště: slovensko-zlate moravce
dobre budem tuto radu respektovat \":)\" ...tak podla toho co ste mi povedali tak posledne jedno najpozdejsie 19:30 ......zauimalo by ma trebars taka vec ze nietore doplnky sa maju brat nalacno vecer pred spanim trebars zinok .... a to plati pre neho to iste pravidlo ako z jedlom ? ...alebo si ho mozem supnut kludne o desiatej vecer trebars ? \":)\" ...dakujem ....

a mam este jeden dotas a prosim vas aby ste mi ujasnili jednu vec na pravu mieru ...takze...: ludia ktori cvicia a chcu aby im "rastli svali " tak doporucuju papat na noc tvaroh lebo obsahuje kasein ktori sa zevraj pomali travi a dokaze tim padom telo zasobovat bilkovinami aj pocas spanku ... a teraz ma zauima 1, co na na tom pravdy ? 2 ked dostanem tvaroh do tela musi ho telo stravit a potom mi tie bielkoviny postupne uvolnuje do tela po "dlksiu " dobu .....alebo to znamena to ze sa dlksie travi cim zbytocne zatazujem telo ? .....


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vecera , posledne jedlo dna
PříspěvekNapsal: pon úno 13, 2012 1:33 pm 
Offline

Registrován: stř črc 14, 2010 4:02 pm
Příspěvky: 113
Pane Jardo,
ráda bych se Vás zeptala na dobu vhodnou ke konzumaci domácího kefíru - piji ho těsně před spaním což je kolem 23 hod - platí tedy, že i ten by se měl konzumovat nejlépe do 20 hodiny?
Moc děkuji za Vaši odpověď a přeji hezký den \":D\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vecera , posledne jedlo dna
PříspěvekNapsal: úte úno 14, 2012 11:21 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28249
Bydliště: Poděbrady
borisek píše:
dobre budem tuto radu respektovat \":)\" ...tak podla toho co ste mi povedali tak posledne jedno najpozdejsie 19:30 ......zauimalo by ma trebars taka vec ze nietore doplnky sa maju brat nalacno vecer pred spanim trebars zinok .... a to plati pre neho to iste pravidlo ako z jedlom ? ...alebo si ho mozem supnut kludne o desiatej vecer trebars ? \":)\" ...dakujem ....

a mam este jeden dotas a prosim vas aby ste mi ujasnili jednu vec na pravu mieru ...takze...: ludia ktori cvicia a chcu aby im "rastli svali " tak doporucuju papat na noc tvaroh lebo obsahuje kasein ktori sa zevraj pomali travi a dokaze tim padom telo zasobovat bilkovinami aj pocas spanku ... a teraz ma zauima 1, co na na tom pravdy ? 2 ked dostanem tvaroh do tela musi ho telo stravit a potom mi tie bielkoviny postupne uvolnuje do tela po "dlksiu " dobu .....alebo to znamena to ze sa dlksie travi cim zbytocne zatazujem telo ? .....

Suplementy berte klidně v noci, to je jedno, nejde přeci o jídlo. Ten druhý dotaz nějak nechápu, pokud sníte bílkoviny v přebytku na noc, tak jediné co se uvolňuje do těla jsou hnilobné látky a tím se svalovina asi vybudovat nedá.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vecera , posledne jedlo dna
PříspěvekNapsal: úte úno 14, 2012 11:22 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28249
Bydliště: Poděbrady
esie píše:
Pane Jardo,
ráda bych se Vás zeptala na dobu vhodnou ke konzumaci domácího kefíru - piji ho těsně před spaním což je kolem 23 hod - platí tedy, že i ten by se měl konzumovat nejlépe do 20 hodiny?
Moc děkuji za Vaši odpověď a přeji hezký den \":D\"

Ano, kefír je tekutá potravina, čili to platí i u něj.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vecera , posledne jedlo dna
PříspěvekNapsal: pát úno 17, 2012 2:41 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon srp 22, 2011 2:03 pm
Příspěvky: 741
Bydliště: Praha 12 – Kamýk
http://zivotni-energie.cz/organove-hodi ... iciny.html:
Citace:
7. – 9. hodina
Dostává se do činnosti žaludek. Velmi důležité je v tuto dobu konzumovat vitamíny. Tělo potřebuje být v teple. V tuto dobu proto není vhodná studená sprcha nebo koupel.
Citace:
21. – 23. hodina
Doba činnosti „tří ohřívačů“ (číňané lokalizují toto místo zhruba do oblasti žaludku). Je to doba, kdy se tělo připravuje na spánek. Nečinit nic pro aktivaci. Nikdy nekouřit. Také vynechat jídlo.

_________________
vše o šankaprakšaláně ● tabulka zdravých potravin: download / online / kompletní sakulova
Používejte MOZEK a nevěřte každý blbosti na Internetu!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vecera , posledne jedlo dna
PříspěvekNapsal: pát úno 17, 2012 7:58 am 
Offline

Registrován: sob říj 15, 2011 6:06 pm
Příspěvky: 60
Jarda píše:
V kolik chodíte spát není podstatné, žaludek zavírá krám okolo 20 hodiny a vše co dostane potom hnije a kvasí, ale strávit se to nedá, čili je čirý nesmysl to zkoušet, to je dost vyzkoušené.

mohu potvrdit informaci pana Zajíčka. již delší dobu bojuji s candidou albicans, která se dá vytestovat slinovým testem. poslední dobou jsem měl test ve smyslu nepřítomnosti kvasinky opravdu pozitivní. včera mě vyděsil úbytek váhy a celkově i síly, tak jsem si řekl, že zkusím, co provede velké množství lískových ořechů navečer a zřejmě se ta zkouška krutě nevyplatila. ranní slinový test hrůza, tak doufám, že nejsem zase na začátku \":?\" opravdu nedoporučuji jak to přejedení, tak jíst po osmé.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vecera , posledne jedlo dna
PříspěvekNapsal: pát úno 17, 2012 9:34 am 
Offline

Registrován: čtv úno 17, 2011 11:20 pm
Příspěvky: 110
cestin píše:
mohu potvrdit informaci pana Zajíčka. již delší dobu bojuji s candidou albicans, která se dá vytestovat slinovým testem. poslední dobou jsem měl test ve smyslu nepřítomnosti kvasinky opravdu pozitivní. včera mě vyděsil úbytek váhy a celkově i síly, tak jsem si řekl, že zkusím, co provede velké množství lískových ořechů navečer a zřejmě se ta zkouška krutě nevyplatila. ranní slinový test hrůza, tak doufám, že nejsem zase na začátku \":?\" opravdu nedoporučuji jak to přejedení, tak jíst po osmé.

Pan Zajíček nám pomáhá a radí jen to nejlepší a zjistila jsem ,že opravdu stačí se dle toho zařídit a funguje to , ale každý má zřejmě svůj čas a proto to tak vše je.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vecera , posledne jedlo dna
PříspěvekNapsal: pon bře 05, 2012 5:13 pm 
Offline

Registrován: čtv čer 23, 2011 12:42 pm
Příspěvky: 150
Bydliště: slovensko-zlate moravce
dobri den .... financna situacia ma prinutila zobrat robotu na 3 smeny takze budem robit aj nocne .... chem sa spitat ako to je pri stravovani ??? ... viem ze to nieje prirodzene robit cez noc a trapi ma to ale musim tak potiahnut aspon mesiac ci dva ...a chcel by som poradit ako sa stravovat .... nemozem byt celu noc bez jedla ....dakujem ...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vecera , posledne jedlo dna
PříspěvekNapsal: pon bře 05, 2012 11:38 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28249
Bydliště: Poděbrady
borisek píše:
dobri den .... financna situacia ma prinutila zobrat robotu na 3 smeny takze budem robit aj nocne .... chem sa spitat ako to je pri stravovani ??? ... viem ze to nieje prirodzene robit cez noc a trapi ma to ale musim tak potiahnut aspon mesiac ci dva ...a chcel by som poradit ako sa stravovat .... nemozem byt celu noc bez jedla ....dakujem ...

Myslím, že by to naopak bylo rozumné nejíst, když už nespíte, ono není dobré znásilňovat tělo zase tak moc. Pokud již to jinak nepůjde můžete vyzkoušet pouze čistý tuk, to zase tolik nezatěžuje a stačí ho velice málo na dlouhodobé odstranění hladu.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 15 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 18 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz