Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv bře 28, 2024 6:07 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Bronchitida
PříspěvekNapsal: ned říj 30, 2011 4:13 pm 
Offline

Registrován: stř čer 22, 2011 7:08 am
Příspěvky: 4
dobrý den,
můj dvouletý syn trpí bronchitídami, u sebe jsem řešila také pár zdravotních záležitostí , což se mi daří díky sirné patlanici řepné šťávě a očistami
za jejichž návody moc děkuji, řešit ke spokojenosti.
Mnoho jsem o této nemoci tady nenašla, může to mít stejné souvislosti jako nachlazení? nebo to plyne z nějakého silného deficitu potřebného minerálu? z lékařských analýz krve je zdraví, mimo sklonů k alergiím ale alergie žádné nebyly prokázány.
Vždycky mu začné téct rýma z nosu jak z vodovodu - průhledná, pak když leží a teče mu to do krku začne kašlat a do rána má nález v celých plících a to nás pak Mudr. žene hned do nemocnice , a já jenom čekám jak dlouho vydrží bez rýmy, protože pak vždy následuje bronchitida - nemocnice, kortikoidy a porád dokola \":(\" ,
Pomohla by analýza vlasů? Byl byste ochoten mi pak s tím pomoct a poradit co mu mám dávat a nedávat? Bohužel mi dietu bez pěti jedů asi u něj neprojde. Podle špinění po stolici má zřejmě candidozu, a u měření ph při nemoci měl mezi 6-7, ale tak to má i když nemocný není. prostě někdy mu to klesne někdy stoupne.
Moc děkuji za odpověď


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Bronchitida
PříspěvekNapsal: ned říj 30, 2011 10:37 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
platina píše:
dobrý den,
můj dvouletý syn trpí bronchitídami, u sebe jsem řešila také pár zdravotních záležitostí , což se mi daří díky sirné patlanici řepné šťávě a očistami
za jejichž návody moc děkuji, řešit ke spokojenosti.
Mnoho jsem o této nemoci tady nenašla, může to mít stejné souvislosti jako nachlazení? nebo to plyne z nějakého silného deficitu potřebného minerálu? z lékařských analýz krve je zdraví, mimo sklonů k alergiím ale alergie žádné nebyly prokázány.
Vždycky mu začné téct rýma z nosu jak z vodovodu - průhledná, pak když leží a teče mu to do krku začne kašlat a do rána má nález v celých plících a to nás pak Mudr. žene hned do nemocnice , a já jenom čekám jak dlouho vydrží bez rýmy, protože pak vždy následuje bronchitida - nemocnice, kortikoidy a porád dokola \":(\" ,
Pomohla by analýza vlasů? Byl byste ochoten mi pak s tím pomoct a poradit co mu mám dávat a nedávat? Bohužel mi dietu bez pěti jedů asi u něj neprojde. Podle špinění po stolici má zřejmě candidozu, a u měření ph při nemoci měl mezi 6-7, ale tak to má i když nemocný není. prostě někdy mu to klesne někdy stoupne.
Moc děkuji za odpověď

Tak ona to ani není žádná nemoc, prostě toxiny nejdou ven střevem, tak jdou přes plíce, což je náhradní kanál těla, ale je to o dost nepříjemnější, než aby odcházely normální cestou. Základ úspěchu je v perfektně fungující defekaci a pokud jí nějaké sajrajty, neočekávejte zásadní zlepšení, to se prostě dostavit nemůže, nebo ne na delší dobu. Dokonce by to asi šlo stopnout i v tom momentě, kdy se mu spustí ta rýma, kdyby se okamžitě opakovaně vyčistila střeva a odkyselil by se na hodnotu nad 7,5 pH. Výsledky vlasové analýzy vám vysvětlit mohu v tom problém není.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz