Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv bře 28, 2024 11:08 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 71 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Vše okolo průjmů
PříspěvekNapsal: pon pro 17, 2018 4:11 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
[quote="Alopat":3fovnk73]Je samozřejmě možné, že spouštěčem nemoci je až kombinace zátěží a z toho vyplývajících nutričních nedostatků a metabolických poruch. I když choroby takzvaně v rodině podle mě nejsou nic jiného než zděděné nákazy nebo právě takovýto zabiják v životním prostředí. Bez nutriční kalkulačky nejde vyloučit ani negativní vliv jednostranné stravy, která spolu s vyčerpáním půdy přispívá ke snížení obranyschopnosti. Dusičnany mohou být problém tam, kde bezohledností jezeďáků tekla močůvka v blízkosti studny.

Nesouvisí nakonec se štítnou žlázou i zánět trojklanného nervu a slinných žláz?


Naposledy upravil Návštěvník dne čtv led 01, 1970 2:00 am, celkově upraveno 0
3fovnk73


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vše okolo průjmů
PříspěvekNapsal: ned úno 17, 2019 2:23 pm 
Offline

Registrován: pát pro 14, 2018 1:23 pm
Příspěvky: 9
Jarda píše:
Ano vše se dělá z krve to jsem zde již několikrát popisoval tak si to načtěte. Konopí stačí schválené pro pěstování v EU tedy technické s vyšším podílem CBD. Musíte koupit certifikovaná semena a mít na to doklad jakou odrůdu a šarži opravdu pěstujete, ale to není problém. Bez ohlášení můžete osít plochu 1 ar na kterou se vejde obrovské množství rostlin v metrovém sponu je to 100 ks. Pokud by jste toho chtěla pěstovat více je nutné to nahlásit celní správě oni si to poznamenají a opět není problém. Doklady o semenech jsou nutné pokud by vás někdo prásknul, což je místní koníček a není dobré ho podceňovat. Pít pak můžete množství dle potřeby kdykoliv v průběhu dne a vyzkoušet můžete i zakoupeným technickým konopím, což se ovšem dlouhodobě dost prodraží.

Dobrý den, Jardo,
konopí jsem si pořídila, piju to a jestli mám popsat nějaké změny na sobě, pak je nepozoruji. Posílám Vám do SZ (snad je to tak ok) rozbor krve. Jestli tam něco chybí, pak mi napište co a určitě to napravím. Moc prosím o Váš názor na ten rozbor. A ještě si dovolím napsat jednu svou nedávnou zkušenost. Ten průjem nepřichází jen po jídle, ale už i po napití půlhrnku obyčejného ovocného čaje.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vše okolo průjmů
PříspěvekNapsal: ned úno 17, 2019 6:14 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
Adleta píše:
Dobrý den, Jardo,
konopí jsem si pořídila, piju to a jestli mám popsat nějaké změny na sobě, pak je nepozoruji. Posílám Vám do SZ (snad je to tak ok) rozbor krve. Jestli tam něco chybí, pak mi napište co a určitě to napravím. Moc prosím o Váš názor na ten rozbor. A ještě si dovolím napsat jednu svou nedávnou zkušenost. Ten průjem nepřichází jen po jídle, ale už i po napití půlhrnku obyčejného ovocného čaje.

Po konopí by jste měla lépe spát a být celkově klidnější s tím že mimo to co se dá vnímat tak tlumí poměrně dobře záněty a zlepšuje fungování endokanabinoidním systému. Rozbor pošlete do emailu ten se do SZ přikládat nedá.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vše okolo průjmů
PříspěvekNapsal: ned kvě 31, 2020 4:22 pm 
Offline

Registrován: úte led 27, 2015 1:08 pm
Příspěvky: 16
když trpím průjmem, nasadím probiotika, ty mně vždycky pomohly


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vše okolo průjmů
PříspěvekNapsal: stř zář 23, 2020 4:34 pm 
Offline

Registrován: pát led 29, 2016 1:56 pm
Příspěvky: 3
dobry den prosim o radu. pred 2 tyzdnami som nahle dostala hnacku drzala som dietu hylak som brala...po par dnoch to bolo v poriadku zacala som sa postupne stravovat normalne..lenze po 3 dnoch ma zas chytila hnacka ale uz aj triaska nutkanie na zvracanie bolest v bruchu najprv medzi rebrami potom akoby pod rebrom na pravej strane na pohotovosti som dostala injekciu. nasledne som bola na vysetreni EKG na krvnom vysetreni a brali mi vzorku aj vyter stolice ..vsetky dopadli absolutne v poriadku lenze hnacka aj po tyzdni trvala sice uz len tak ze 1x za den ale napriek diete /brala som cierne uhlie, pila cierny caj a hylak/ citim akoby pravu stranu brucha troska ale v podstate nemam bolesti len stolica rano je riedka a skor tak zltkasta svetlo hneda. momentalne pijem uz len caj cierny a z vilcacory. dakujem za radu.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vše okolo průjmů
PříspěvekNapsal: stř zář 23, 2020 6:23 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
[quote="eva1977":1kvhbxba]dobry den prosim o radu. pred 2 tyzdnami som nahle dostala hnacku drzala som dietu hylak som brala...po par dnoch to bolo v poriadku zacala som sa postupne stravovat normalne..lenze po 3 dnoch ma zas chytila hnacka ale uz aj triaska nutkanie na zvracanie bolest v bruchu najprv medzi rebrami potom akoby pod rebrom na pravej strane na pohotovosti som dostala injekciu. nasledne som bola na vysetreni EKG na krvnom vysetreni a brali mi vzorku aj vyter stolice ..vsetky dopadli absolutne v poriadku lenze hnacka aj po tyzdni trvala sice uz len tak ze 1x za den ale napriek diete /brala som cierne uhlie, pila cierny caj a hylak/ citim akoby pravu stranu brucha troska ale v podstate nemam bolesti len stolica rano je riedka a skor tak zltkasta svetlo hneda. momentalne pijem uz len caj cierny a z vilcacory. dakujem za radu.[/quote:1kvhbxba]
A o té světlé stolici jste říkala i MUDrcům? Pokud ano a zůstalo to nepovšimnuto tak je potřeba překontrolovat

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vše okolo průjmů
PříspěvekNapsal: úte zář 29, 2020 10:17 am 
Offline

Registrován: pát led 29, 2016 1:56 pm
Příspěvky: 3
[quote="Jarda":3fq2cvcy]A o té světlé stolici jste říkala i MUDrcům? Pokud ano a zůstalo to nepovšimnuto tak je potřeba překontrolovat

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vše okolo průjmů
PříspěvekNapsal: úte zář 29, 2020 7:47 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
[quote="eva1977":31e7t6sq]ano hovorila som o tej stolici. na druhy den ako som vam pisala so mala termin na ultrzvuk. aj ultrazvuk bol v poriadku. doktor prisiel k zaveru ze to bol zlcnikovy piesok.
so zlcnikovym pieskom s da nieco robit a /ako sa strvovat / aj ked trvdia ze sa to uz medzi tym vyprazdnilo, dali mi antibiotika aby sa to vnutri celkom vycistilo
medzitym som zacala pit caj co ste odporucili a vyrazne sa mi zlepsil stav takze urcite velke DAKUJEM.[/quote:31e7t6sq]
Tak to máte celkem jedno jak kdokoliv definuje ten problém zda šutry, nebo písek musíte si to přeložit do pro laiky pochopitelného výrazu, máte tam prostě bordel. Nikdy jsem neslyšel o tom že by ATB vyčistila bordel z jater, osobně bych spíše viděl že dojde naopak k většímu zaneřádění, ale třeba se mýlím. Já bych spíše

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vše okolo průjmů
PříspěvekNapsal: sob úno 25, 2023 6:50 pm 
Offline

Registrován: pon říj 17, 2022 1:42 pm
Příspěvky: 4
Dobrý den,

co se dá nyní použít místo endiaronu, aby to mělo stejný léčebný účinek a je volně prodejné?

Děkuji


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vše okolo průjmů
PříspěvekNapsal: sob úno 25, 2023 10:00 pm 
Offline

Registrován: úte úno 19, 2013 2:43 am
Příspěvky: 1952
bety1 píše:
Dobrý den,

co se dá nyní použít místo endiaronu, aby to mělo stejný léčebný účinek a je volně prodejné?

Děkuji

Imodium zpomalující pohyb střev jsem ještě sehnal.

_________________
http://www.aeronet.news
https://protiproud.info/
https://www.parlamentnilisty.cz/
https://vk.com/irenaaneri
https://www.naturalnews.com/





Citát: "Nemoc je okem viditelná a elektroakupunkturou měřitelná, i když nemocniční laboratoř mlčí."


Naposledy upravil Alopat dne čtv bře 02, 2023 7:16 am, celkově upraveno 2

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vše okolo průjmů
PříspěvekNapsal: ned úno 26, 2023 11:19 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
bety1 píše:
Dobrý den,

co se dá nyní použít místo endiaronu, aby to mělo stejný léčebný účinek a je volně prodejné?

Děkuji

Člen Alopat se celkem oprávněně rozohnil na bordelem v zásobování ledasčím a hlavně nad normálně běžně dostupným léčivem. Uvedený problém přetrvává již delší dobu a je otázkou zda se k Endiaronu farma producenti vůbec vrátí protože to bylo celkem levné, tedy asi tak nešlo generovat dostatečné zisky, nebo šlo opravdu o přípravek který něco skutečně léčil o což již moc zájem není. Osobně bych hledal přípravek se stejnou účinnou látkou zde nebo v zahraničí protože nepředpokládám že by šlo výhradně o místní produkt, ta účinná látka bude předpokládám ze zahraničí, ale mohu se mýlit. Látka se jmenuje Chloroxin (obchodní název Capitrol ; Kloroxin , Dichlorchinolinol , chlorchinol , halchinol(y) ) latinsky cloroxinum, dichlorchinolinolum ) a podle tohoto článku https://zpravy.aktualne.cz/finance/naku ... 47ab5f122/ je problém v dodávkách té účinné látky ale na můj vkus trvá už docela dlouho. Navíc pokud se podívám po netu tak asi i ta látka by neměla být problém například zde pokud se nemýlím jí nabízejí docela dost https://www.indiamart.com/proddetail/ha ... 74373.html, ale netuším zda by se to dalo dostat sem.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 71 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz